Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

sisi8881
22. okt 2009

Ako sa da zistit ci ide o potrat alebo o mrchu, bo najskor mi mrcha meskala 3 dni, potom som ju dostala a trvala mi 4 dni a bola velmi privelmi silna.

kosta123
23. okt 2009

sisi8881- to sa stáva to je normálne,proste más prchu len silnejšiu 😉

dinduska
23. okt 2009

ahojky kocky ako sa vam dari?? 😨

majka mala sa este nepyta na svet?? 🙂

ja sa citim uz ako medvedik a obliekanie to tej zimy je hotova katastrofa 😒

kosta123
23. okt 2009

No kamoška prišla včera večer ku mne-doniesla test tak som musela znova testnut 😀 no bolo to tam trochu tamvšie ako predvčerom 😀 😀

dinduska
23. okt 2009

kosta drzim palce aby ti to vyslo 😝 a kolko ti ta mrcha meska?

kosta123
23. okt 2009

dnes 18.deň 😉

mija777
23. okt 2009

Kosta,tehu ako vysiteeee 😉 Kedy pojdes k dr.? 🙂

kosta123
23. okt 2009

objednana som na 5.11.

mija777
23. okt 2009

No to uz bude pekne fazulka vidiet 😉

lulu4
23. okt 2009

ahojte vsetci co ste tu, rozhodla som sa sem napisat lebo som strasne napata, vzdy mi pride MS na 28 resp. 29 den a dnes mam ten 29 den, ja viem je to smiesne ved este moze dorazit vecer, v noci, moze meskat aj ked nemeska nikdy ale bolia ma prsia neskutocne, bolievaju aj pred MS ale nie takto, vcera som mala na intimnke taky hnedkasty vytok a teraz absolutne nic.... tesim sa lebo babo chceme velmi len to bude zase plana nadej a mna porazi.... snazime sa uz stvrty mesiac, viem ze su tu aj take babulky ktore aj vyse roka aj viac ale pre nas je to cela doba uz by sme chceli drobca... len ci to nie je zase plana nadej.... jendo je iste ked nepride MS ani zajtra nieco sa deje... podbrusko ma tento krat neboli ale zasto min. mesiac som isla z bolesti umriet, teraz som unavena aj dnes poobede som si pospala ale mam toho aj dost, tak neviem comu tu unavu a bolesti krizov pripisovat....
co si o tom myslite, mohlo by to byt tehu? kazdy mesiac sa snazime viac nez dost....🙂)))
dakujem za nazory...a dam vam vediet zajtra alebo pozajtra ze ci to doslo alebo nie

mia81
23. okt 2009

lulu skus si urobit test .Ty vies ako sa sprava tvoje telo pred menzesom ak je to teraz ine moze to byt tehu.

mami78
23. okt 2009

lulu4, tie prsia, to vyzerá sľubne. A nejaké napínanie pri umývaní zubov?? Ten test by bol asi ešte zbytočný, mne keď pri druhom tehu 4-5 dní meškalo vyšiel negat. Až o ďalších 5 dní bol pozit. Neboj, 4 mes. nie sú fakt veľa. A o tom snažení: niekedy menej je viac, chápeš? 🙂

lienka888
25. okt 2009

ahojte🙂)..chela som sa spytat...uz 11.den mi to meska,strasne ma bolia prsia a trocha sa mi zvacsili...myslite ze by som mohla byt tehotna??...dakujem...

mia81
25. okt 2009

lienka myslim ,ze ano mozes byt tehu .A 11.den to uz by si si mohla urobit test .Skus a potom napis 😉

kosta123
25. okt 2009

lienka888 - aj ja si myslím to isté ako mia 😉 😉 aj mňa strašne boleli,no veď aj bolia prsia a bradavky sa mi zväčšili ako gombíky 😀 😀 😀

vejula
25. okt 2009

jeee kosta takže môžem gratulovať... Už boli // ?

lienka888
25. okt 2009

ahojte babulky..dakujem za odpoved,zajtra rano sa testnem,tak uvidim a napisem 😉 snad to tentoraz vyjde,s priatelom sa totiz snazime o babo...

kosta123
25. okt 2009

vejula - na 4 teste v sobotu ráno boli jasnééééé // 😉 len nemôžem tomu ešte uveriť,pokiaľ to nemám potvrdené od doktora 🙂

vejula
25. okt 2009

Ja som ti hovorila 😀 Tak gratulujem veeeeeľmi. To už bude aj fazuľku vidno a srdiečko 😀 A už si budeš hned istejšia 😵

mia81
25. okt 2009

kosta vyborne spravy gratulujem 🙂 ,tak vidis dobre sme ti drzali prsteky

kosta123
25. okt 2009

🙂 dakujem

inak je možne mat na teste 2// a nebyť tehotná ???? stáva sa to??

vejula
25. okt 2009

nie, určite nie.... Len sa stáva, že ked žena potratí v začiatkoch tak jej výjdu //, ale na ultrazvuku nič nieje... To znamená že tehotná bola, akurát že sa bábo neuchytilo v maternici... Ale to ťa nechcem strašiť. Nič sa neboj bude dobre... Hlavne mysli pozitívne.

kosta123
25. okt 2009

vejula - diky 🙂

vejula
25. okt 2009

😀 joj ved nemáš za čo... Ja tieto stavy dobre poznám.... Ešte teraz sa stále bojím, či sa niečo nestalo malému... Od ultrazvuku k ultrazvuku je to pre mna nekonečné čakanie 🙂 To je normálne, všetky máme obavy, len niektorá väčšie niektorá menšie... Tak ja patrím k tej prvej skupine 😅

mija777
25. okt 2009

Kosta supeeeeeer 😉 Vitaj medzi tehulkamiiiii 😵

maryah
25. okt 2009

caute, mna nebolievaju prsia pred ms, ale tento mesiac ma zacali boliet par dni pred zacatim ms a aj teraz ma este bolia. v tychto dnoch by mi mala dorazit, neviem presne kedy lebo je to plus-minus nejake 2 dni... bolia ma viac-menej na dotyk a sem tam ich zacitim aj bez dotyku... mohol by to byt tehu priznak? inac mi nic nie je...

dinduska
25. okt 2009

kostka gratulujem, 😀 😀

vanessa123a
25. okt 2009

Kostka gratulujem,mne meska MS par dni,,,,este pockam tento tyzden a uvidime co bude...inak prsia pobolievaju ale nic moc ,len cikat chodim kazdu chvlu este aaj v noci,ale mohla som aj prechladnut tk uvidime 😉

mija777
25. okt 2009

Ahoj vaness,to cikanie je dobry znak 😉 i pobolievanie prs 😉 Stava sa,ze ti ms meskava?Ak nie,asi pribudne dalsia tehulka 🙂

jankageo
25. okt 2009

kosta123
mysli, ze ked si si urobila 4 testy a na vsetkych boli //, si tehotna. AJ ke boli slabsie. Bola nizsia koncentracia HCG.
Blahozelam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre