Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

halintoa
23. feb 2009

ďakujem jahoda 😉 , idem do hajan, nech mi tento týždeň rýchlejšie ubieha, dobrú nôcku

mamartinka
23. feb 2009

ahojte.nahodou som na tuto temu natrafila.no mne by uz kazdym dnom mala prist mrsulda ale zatial ani naznak nijaky ze by prisla.ani na tehu nemam ziadne priznaky.no uvidime do konca tyzdna co s toho bude.uz som z toho nanic.len chodim na wc a sledujem ako sialena ci uz sa nieco spustilo.aj ked by uz nemuselo.nechame to na nahodu.a baby ak by na kolky den,tyzden by som mohla testnut?dakujem moc.a zdravim senicanku Mandy20.

janulka83
24. feb 2009

dindus drzim palce...
dufam ze bol krasny vecer??

Halintoa:
to ja tiez mrcha ma prist za tyzden a napchavam sa uz od vcera a tiez som to nemala vo zvyku
tak neviem co je so mnou...
tlaky a pichanie v podbrusku bolo ale uz to ako tak prechadza..tak neviem uvidime..

lucinka1104
24. feb 2009

janulka ty budeš test okpakovať ? A kedy?

halintoa
24. feb 2009

ahoj janulka, ja cítim pichanie pár krát sa deň, sem tam silnejšie, hlavne pri vaječníkoch, tak snáď to nie je prechladnutie. Čo sa týka napchávania, dnes som si zabalila do roboty kopec jabĺk, nech jem aspoň zdravé. no uvidím, v práci mám v šuflíku zásoby sladkého 😀 . Inak, ráno som nevydržala a robila si test. Ja viem, priskoro, nevyšiel. Nevadí, aspoň som si to vyskúšala 😝 . Budem čakať, zajtra je prvý možný dátum dostania mrchy, bo ja mávam obyčko okolo 30 dní, ale v januári prišla už 27 deň. No, uvidíme. 😎

janulka83
24. feb 2009

halintoa :
😒 a ako si potom ratas plodne dni? ked ti tiez tak trosku mrska skace?

janulka83
24. feb 2009

lucinka
ja som sa este netestla este cakam..ved je to prvy mesiac co sa snazime

lucinka1104
24. feb 2009

jaj ja som myslela žeuž si 😀

janulka83
24. feb 2009

uvidime ale mam tak zvlastno v podbrusku uvidime ale stale mi chuti papat stale som hladnaaa
manzel si robi srandu ze som urcite tehotna, ja neviem lbo ved nemusi to vyst hned na prvy krat

dinduska
24. feb 2009

ahojte kocky,dobre ranko 😀

tak dufam,ze sa podarilo 😀 skusili sme zo zade ale aj tek vela vytieklo no dufam,ze sa nieco uchytilo 😀 😀 😀

janulka83
24. feb 2009

no dufam ze sa zadarilo teda...
drzim palceee 🙂

dinduska
24. feb 2009

dakujem ale nic nenehame na nahodu a este budeme snazilkovat 😀 😝

mandy20
24. feb 2009

ahojte kocky , taaak, stale mi nejdu vkladat smajlikovia :(, neviem cim to je
u nas stale kyda a kyda, strasneeee, ja uz chcem jaaaaaaar 🙂
dinduska,ako bolo vcera na lekcii plavania? pacilo sa malickej? 🙂
mamartinka, vittaaaaaj 🙂 moc drzim palcek aby to tento krat vyslo, nam sa nepodarilo, tak po mrche budeme skusat dalej 🙂

scandya
24. feb 2009

awoooj dinduska- a bola si prehnuta az nadol? viem , ze je to az neprijemne, ale zaujimalo by ma, ci by to zabralo, ze ti to vlastne takto zabralo aj mne. Inac neviem urcite si o tom uz pocula- normalna klasicka poloha- a ked je partner hotovy tak sup s nohami na stenu hore skus dat panvu tiez hore ako sme za komunistov robili sviecky v telocvicni. skus drzat aj 5min a ak nemusis ist na wc tak uz nevstavaj s postele. ostan lezat a spinkaj- priroda bude pracovat, mozes lezat ako chces. Este najlepsie by bolo ak sa dokazes spravit aj ty- aj ked viem ze v takejto situacii je to tazke sa uvolnit. Naozaj dolezita je psychika- ako na potvoru ked chces tak nepojde. Mali by ste aj s partnerom mat cas aj pre seba, nielen na oplodnovanie, rob sa krajsou, sprav si nejaku masku, vonavy kupel, musis sa citit sexualne pritazliva- vazne to zavazi tiez :DDDD- som zvedava ci sa podari, drzim palcekyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy a budem ta sledovat :DDD 🙂 🙂 🙂

julicka
24. feb 2009

ahojte kočky!!!tak mne uz meskaju 3 alebo 4 dni.no jedno co ma strasne boli su krize najmä tak kde sa zacina panva a nikdy ma to tam nebolelo az teraz!!!!

janulka83
24. feb 2009

no teda super tak si asi tehu sprav test nie?

julicka
24. feb 2009

vcera som robila a bol negativny takze neviem comu verit

kpn
24. feb 2009

Ahojte holky, hoc sledujem vasu diskusiu uz dlhsi cas, pridavam sa az dnes. Vsetkym snazilkam, ale i zvysku drzim palceky

lucinka1104
24. feb 2009

julicka a robila si ten istý test?

julicka
24. feb 2009

lucinka ja som robila len jeden test a druhy by som chcela urobit az zajtra alebo pozajtra ak mi nepridu! 🙂

lucinka1104
24. feb 2009

a kedy máš mať presne? Koľký DPO si dneska?

julicka
24. feb 2009

no mala som dostat mrchy v sobotu alebo v nedelu tak to je uz asi 3 alebo 4 dni co mi meskaju!

lucinka1104
24. feb 2009

už v tom tu nemám prehľad 😀 no skus napozajtra držím palce

mandula
24. feb 2009

ahoj Luci, ako sa mas, co mas nove? Neodpisala si na moju poslednu IP ☹ ale som rada, ze Ta znova vidim na fore 🙂

dinduska
24. feb 2009

ahojte kocky 😀

scandya to mas pravdu moje milovanie s muzom je len o tom spravit mimi 😅 😅 😒
vobec sa nemozem uvolnit ani nic je to hrozne 😒 dufam,ze sa to podari lebo z toho zosaliem.dufam,ze som dostatocne zadkom hore a co malo sa dostalo kam treba 😀 😀 😀 lezala som asi m10min ale potom som musela vstat nakolko sme neboli v spalni ale v obyvke 😀

mandy mala sa bala a cely kurz prerevala bola som snou aj dnes ale tak individualne len mi dve aby si zvykla na plavanie v bazene a zajtra mame dalsiu hodinu tak dufam,ze to uz bude ok. 😝

luci a ty ako?

majka a ty?

lucinka1104
24. feb 2009

dinduš to poznám s tou výrobou dieťatka 😀
m,andula ja viem prepáč odpíšem , prerábali sme byt.....
ja sa mám fajn mrcha zatiaľ nikdy dva testy so slabulinkou druhou tretí negatívny 😠

dinduska
24. feb 2009

no budem ti drzat palceky aby to to vyslo 😀 a kedy si mala dostat vies pytam sa lebo uz mam v tom chaos kto kedy ako 😀 😀 😀

lucinka1104
24. feb 2009

no dnes je 28 dní ,ale keĎže som mala o 3 dni posunutú ovu tak asi aj menzs takže 27.2 ono nie je dôležité kedy žena dostane mrchu ,ale koľký DPO je teda ešťe dôležitejšie koľký dweň po zahniezdení

dinduska
24. feb 2009

to by bola sranda keby si tehu na prve ste cakali 3 roky a druhe by bolo na 1krat 😀 😀 😀

lucinka1104
24. feb 2009

my sa snažíme už od pôrodu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre