Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

stell
24. máj 2008

ďakujem petrzalkaa, tak asi skúsim ten test-aj keď tu čítam,že moc im neveríte. lebo fakt sa mi to zdá čudné-to moje bruško..ale na druhej strane, fakt ma nič nebolí, ani prsia sa mi nezväčšujú-takže pochybujem,že by som bola cca. v 2-3 mesiaci a nič by som si už dávnejšie nevšimla..tak uvidíme,asi rovno v pondelok zavolám na gyndu

petrzalkaa
24. máj 2008

stell tie testy sú ešte málo citlivé,ked testujeme my snažilky nedočkavé čakatelky skoro pred ms,tak možno preto. No myslím,že najlepšie urobíš,ked sa dáš vyšetriť,aspon budeš presne vedieť na čom si.Tak sa potom ozvi,ako si dopadla.Držím palčeky,nech je to v pohode! 🙂

zuzec
24. máj 2008

stell tak to ma petrzalkaa pravdu, ze my netrpezlive testujeme uz tyzden pred ms a potom sme zbytocne smutne z jednej ciarky a vyhovarame sa na blbe testy 😀
petrzalkaa, ked pises ze si mala taku silnu tu ms, tak asi to bol ten spontanny potrat ☹ ☹ ☹ kedze aj tienik ci mala...inak je zaujimave ake je kazde telo ine, ja ked som mala pred mesiacom tiez spontanny, tak som mala ms normalnu aku som aj mavala a to ma ani nemuseli cistit, ze sa vsetko pekne samo odplavilo..takze ziadny vodopad 😖
dius testnut sa chcem asi az v pondelok lebo som si minula test a nemala som kde kupit novy, tak musim najprv kupit novy a aj to sa nemozem priznat priatelovi lebo on vie ze som si kupila mamatest v ktorom boli dva testy ale jeden som si urobila na tajnasa uz v pondelok ale to som mu nepovedala 🙂 🙂 dalsi som robila v piatok, o tom uz vedel ale mysli si ze ten jeden mam este v zalohe ale ja sa tvarim, ze mam este cas robit dalsi test 😀 a to len cakam na pondelok aby som si kupila dalsi...neviem ako to vydrzim 😔

pipinka82
24. máj 2008

baby ja som zistila že som tehotná len ked mi meškala ms dovtedy mi test nič neukázal a pritom som už tehu bola 🙂 až po 4 dnoch meškania ms som si spravila znova test a ten už to potvrdil 🙂 🙂 a nato som zavolala svojmu gyn.a hned ma objednal a povedal mi že mám zvíšenú sliznicu ako pri tehu 🙂 a o 2 týždne som šla znova a už tam bola taká gulka a to už bolo mimi 🙂 a čo je zaujímavé nič mi na začiatku nebolo ani prsia neboleli ani mi zle nebolo no vlastne nič a len bruško mi rastie 🙂 tak len tolko nebojte každá znás má iné tehu a príznaky držím vám palce a nech sa darí 😎

stell
24. máj 2008

tak ja dúfam,že to moje bruško nebude nejaký veľký problém-myslím cysty,či nejaká hormonálna porucha. na bábo sme s priateľom ešte nepomysleli,ale keby prišlo,tak svet sa isto nezrúti a budeme isto radi🙂 zajtra mi ide teda kúpiť test a v pondelok volám na gyndu🙂 teda nevadí,keď si spravím test pred ms? kedy je najlepšie si ho robiť? či je to jedno? lebo až cca.o 2 týždne mám dostať ms..hm? a asi najlepší je ktorý? ten mamatest?
tak ja vám snažilkám držím palce,aby ste si všetky našli na testoch dve čiarky 😉

jerryjanka
24. máj 2008

ked maš o 2 tyždne dostať ms tak si len teraz niekedy mala ovulku
test ti to ukaže tak najskôr 4 dni pred ms aj to nie vždy

zuzec
24. máj 2008

jerryjanka tu skor ide o to, ze stell ma pocit ze je tehotna uz dlhsie, lebo od poslednej ms nemala styk takze jedine ze je tehotna od minuleho mesiaca a ms dostala ako jedna zmala aj napriek tehotenstvu alebo si to brucho len tak zacalo rast aby ta vystrasilo 🙂 podla mna tehu nie si, ale vidim ze v kutiku duse by si aj chcela, tak ti to prajem 😉 co sa tyka tych testov, zevraj mamatest je najlepsi...tak daj vediet ako si dopadla

pipinka 82 tak drzim palce aj ja tebe aby si to dotiahla do uspesneho konca
😉

pipinka82
25. máj 2008

diki Zuzec 😎 veru už by som aj teraz najradšej kebyže sa dá 😎 už ma bolia kríže a bruško je velké a bábo neposedné xixixi 😀 je to aktívne mimino 😎

stell
25. máj 2008

tak dnes som si spravila test-"tenkrát poprvé"🙂 takže si viete predstaviť tie nervy-ale bol negatívny,tak som sa trošku upokojila. ale k doktorovi isto pôjdem nabudúci týždeň,lebo to moje extrémne rastúce bruško nie je normal..ďakujem vám všetkým za rady,povzdubenia 😉

vejinka
25. máj 2008

stell podla mna si testla priliz skoro..aj keby si bola tehu nemohlo to este ukazat

zuzana_t
25. máj 2008

ahojte, zajtra necakam mrchu ale uz 3 dni mam uplne priesvitny vytok, myslite, ze by to mohlo byt tehu? 😉

ivka1603
25. máj 2008

ahojte kocky...mohli by ste mi poradit? som pravdepodobne na zac.9 tt, a zacala som krvacat - je to take slabe bledocervene....co si o tom myslite?

stell
25. máj 2008

vejinka,ale kedy mi to potom ukáže. ja som mala ms pred 10 dňami-bez meškania a sex som odvtedy nemala. posledný bol pred ms, cca. pred 2 týždňami. to by mi už ukázal test! nie? však píšu,že 3 deň od zahniezdenia (čiže zahniezdenie môže presiahnuť domu aj 2týždňov)? ale to je hlúposť,lebo ja mám problém s tým rastúcim bruchom-hádam by mi nerástlo,keby ešte nebolo zahniezdené 😀 😀 iba keby som mala brucho-jasnovidca 😀 moje brucho vyzerá akoby som bola v nejakom 3mesiaci 😅 ale to bude asi skutočne v niečom inom-nejaká hormonálna porucha,cysty,alebo neviem čo ☹ sa len modlím,aby to nebolo nič vážne ☹

zuzec
25. máj 2008

zuzana_t ano to by mohlo byt, tiez som to mala namiesto mrchy ked som bola tehotna a mam to aj teraz a uz 2 dni mi meskaju, dufam ze je to zase ono 😉

ivka1603 a ty rychlo utehaj k doktorovi!! nepodcenuj to aj keby to nemalo byt nic vazne

stell a ty sa drz, dufam ze su to len nejake zastavene vetry alebo co 🙂

bershka
25. máj 2008

ahojte baby. takze sa pridavam a.... tehu test negativny, mrcha meska uz styri dni. dnes rano test stale negativny. mam hnedy vytok, ale skorej taky bezovy. stale unavena, v zaludku revolucia, ale nezvraciam. v utorok sa chystam na gyndu. myslite, ze to moze byt tehu?

kigushka
25. máj 2008

Cawky chcela by som sa spytat ze ak som sa newyspala s chlapcom iba sme sa kupali w jednej wani a bolo nieco..ci sa tie spermie mohli dostat domna ak uz boli wo wode....Diky za odpowed

bershka
25. máj 2008

kigushka / veru mohli. ja som tu uz citala prispevok, ze jedna baba otehotnela takto. ale je to fakt relativne

zuzec
25. máj 2008

kigushka podla mna sa to stane tak jednej z miliona 🙂 🙂 to by musela byt dobre vytrvala a presna spermia ze by najprv preplavala tu vzdialenost k tebe, potom nasla ten spravny otvor a cuduj sa svete zrovna presne v tom momente kedy by takuto cestu zvlada by si mala aj ovluaciu...no je to velmi nepravdepodobne a citala som niektorych doktorov ktori uz na teketo otazky reagovali a tvrdili ze to ani nie je mozne!! tak sa nad tym netrap, zbytocne si lames hlavu 😉

diusa
26. máj 2008

Caute babenky,

kigushka- tak ako ti napisala zuzec je to velmi nepravdepodobne. Ale keby si otehotnela tak by to bolo zaujimave. My sa smazime v den ovu aj pred aj po berieme vseliake hormony a nic, tak to by sme ti zavideli, keby si ostla takto tehu. 😀

petrzalkaa- tak ked to bolo takto, tak aj ja si myslim ze to bol spontanny potrat, mala by si ist na gyndu a povedat to dokimu, nech ta prehlaiadne na sono a zoberie ti krv. Aby si bola v pohodicke a dalej sa mohla snazilkovat. 😉 Budem ti drzat palceky, moja urcite nam to raz vyjde!

zuzec- ako si dopadla s testom????????????Dufam ze tam boli velke a ruzove // ciarocky. Ja som 27 DC a nevydrzala som a testovala tym citlivim rapiclear 10mlU/ml supersenzitiv. A nic ani tienik 😢 😢 😢 Som smutna, tak som si myslela ze tam budu //. Sialene ma bolia prsia, az nemozem byt bez podprsky. Bolia aj krize a teplotka je 37,1. 🙂 Takze mozno mam nadej, a test nezachytil tehu. 🙂 Ja sa mozem na to vykaslat uz si nekupim ani jeden test , zbytocne minam a stresujem sa. Tak dufam ze mi to teraz vyjde 😔 ☹

zuzec
26. máj 2008

diusa este som netestovala lebo musim zbehnut do mesta kupit test 😀 neboj dam vediet urcite
a mimochodom rapiclear mne neukazal ked som uz tehotna bola, takze nevzdavaj to, vela bab som tu uz citala a nadavali na tento konkretny test 😉

diusa
26. máj 2008

zuzec- co si kupis aky test?

diusa
26. máj 2008

zuzec- ako to je s tym tvojim vytokom? nechce sa mi to hladat co si pisala. Ja mam dnes taky zvlastny ako plodne dni ked citim take vlhko. Taky riedky. Ako to ma byt?

terina25
26. máj 2008

Ahojte kočky.Tak sa k vám pridávam aj ja.

Robila som si testík asi pred 2 týždňami - cca.6,7 dní po ,,snažení,, ,ale nič neukázal. Mala som dostať ms v piatok,ale zatiaľ nič. Bolia ma strašne prsia (ale to ma bolia vždy ,keď mám dostať ms) a cítim sa strašne čudne.Mám taký pocit akokeby som mala teplotu.Je mi strašne teplo.Myslíte,že môžem dúfať,že bude bábo?
Neviem,či si mám urobiť znovu test,alebo ešte počkať?

zuzec
26. máj 2008

diusa, ten vytok som mala priesvitny a bolo to citit ako ked mas ms ze sa nieco spustilo a ked som isla kuk na wecko tak to bol vytok a bolo ho dost, taky soplavy cojaviem 🙂
no test som si kupila mamatest a prave na neho skulim ale myslim ze je skor negativny 😠 tak ja neviem, po kramoch ani chyru, citim sa ako predtym ked som bola tehu a aj teplotka bola rano 36,9....este musim pockat zase par dni...teda ak nepride mrcha

terina uz ked meska, tak si urob test, mal by ti ukazat 😉

terina25
26. máj 2008

Ahojte kočky,
práve som si urobila test(mamatest) a vyšiel mi pozitívny.Tak teraz neviem čomu veriť. Manžel utekal do lekárne pre ďalší - inú značku,lebo tomu nechce veriť 😀

terina25
26. máj 2008

nechce sa mu veriť,že sa to podarilo na prvý krát.Je proste šikulka 😀 😀

zuzec
26. máj 2008

🙂)) gratulujem, manzel ze zlatunky, ale mamtest je najlepsi zevraj, takze sa mozte tesiiiit 😀 😀

zuzec
26. máj 2008

teri ved daj vediet jak dopadol aj ten druhy, uz ked chudak utekal pre dalsi 😉
dius a ty kedy to mas mat tu mrsisko? ci uz ti meska? teraz si nepamatam si uz si pisala...

terina25
26. máj 2008

zuzec:tak to neviem,či je najlepší.ešte sme neskúšali predtým.Ale som z toho naozaj v šoku,že sa to podarilo na prvý krát. 😀 😀 😀

diusa
26. máj 2008

zuzec- dnes 27 DC . Pregnyl mi pichol 14 DC a 15 dc este nebola ovulka na 16 uz prebehla. Takze asi bola 15-16 den to nevedel presne. Taze m s toho vyplyva ze MS by mala dorazit 29 den az 30den. Pisem ako tatar ale chapes, ze? Ale ja to uz neviem vydrzat , uz chcem vediet na com som. Ty si si robila poobede test? Ved vies ze rano je najlepsie, skus zajtra alebo chod zajtra k dokimu ze ti meska. Drzkaj sa. 😉 A k tym mojim priznakom, neviem ci si to len nevsugerovavam. Straaasne sa bojim aby mi neprisla.

terina- super, gratulujem 🙂 🙂 🙂 A strasne zavidim 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre