Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
21. feb 2009

no moze ale moze to byt aj priznak ms tak uvidis 😀 pockaj do meskania 😎

dinduska
21. feb 2009

a ozaj aj mna pobolieva uz zo 2 dni podbrusko ale neviem ci to nemoze byt aj ovu lebo v pondelok by mala nastat UVIDIME 😀 😀 😀 😝

halintoa
22. feb 2009

Dobrééé ránko 😀 , dinduska, fotku budeš musieť opäť nahodiť, včera som tu už nebola, aby som sa pokochala 😉 . Ja som dnes spozorovala na rannej toalete hlienovitý výtok a potom to, že ma bolí už aj druhá bradavka(dovčera bolela iba jedna. Teraz neviem, či to mám pripisovať láskyplnej pozornosti MM, alebo niečomu inému. Neviem sa dočkať či príde mrcha alebo nie. A že vraj čas letí 😒 ...

jahoda
22. feb 2009

cafte 🙂 drzim pallec halintoa 🙂 dinduska, nerobila si si dalsi testik? ja zatial nie...v noci som sa zobudila dvakrat na dost silne pichanie v podbrusku, no snad je vsetko OK..sa asi len roztahuje maternica, vsak?

halintoa
22. feb 2009

ahoj jahoda, aj ja Ti držkám palce, mňa teda nebudia kŕče, ale psy 😀 , neviem prečo majú utkvelú predstavu, že keď ma skôr zobudia, dostanú skôr raňajky 😝

mandy20
22. feb 2009

Ahojte kocky, tak mne dnes v noci dorazila mrsina, sme prisli domov okolo druhej a to ma ani vobec nebolelo brucho, a uz sa mi spustala :(, presne na 30ty den, zato rano ma uz bolelo riadne,no co dodat, mam pokazenu nedelu :( ale vam zelam krasny zbytok vikendu
a dinduska, bud rada ze mas taku krasnu malu princeznicku, lebo je naozaj prekrasna 🙂

halintoa
22. feb 2009

ahoj mandy, to je mi ľúto ☹ . Ja som sa zasa dočítala o sledovaní krčka, tak som sa poprehmatávala 😅 a zistila som, že vôbec netuším, kde mám krčok a že si pripadám celá mäkká, tiež ma to trochu vzalo ☹. Dneska kŕče necítim, iba také ťahy v pošve. Fakt neviem, čo si mám myslieť..

mandy20
22. feb 2009

halintoa, aby som ta upokojila, tak ja to tiez vobec netusim 🙂 takze nemeriam, neprehmatavam, nejem vitaminy podporujuce otehotnenie, ale ako vidim budem musiet, lebo bez toho to akosi nefunguje :(

halintoa
22. feb 2009

mandy, ja vitamíny jem už celé mesiace a nadájam sa alchemikovým čajíkom 😅 . Ale meranie BT je u mňa nereálne, nakoľko pracujem na smeny a často spím menej ako 6 hodín...

maajka83
22. feb 2009

Ahoj dinduska, mas krasne dievcatko 😀 😀 my pouzivame pampers a sme spokojni. Aj pri druhom mimi ich budem pouzivat. Su super. Ked som malemu skusila iny druh tak sa mu na zadocku objavili vyrazky. Inac dinduska ja mam tie cam cortinu3x evolution. Uz sme ju chceli predat,aj som dala inzerat, ale ako to tak vyzera tak sa nam este zide 😀 Latkove plienky som pouzivala len na balenie nasiroko.

maajka83
22. feb 2009

Dinduska mne test v 3tt ukazal /, az o tyzden // to bola pri prvom tehu. A zrejme aj teraz mi to tak blblo. Urcite si tehu 😀

dinduska
22. feb 2009

dobre ranko vsetkym 😀

maji a si spokojna s cam?a dakujem za pochvalu 😀 ja msom tiez pouzivala latkove len na balenie na siroko 😀

mandy mozno to vynde nabuduce 🙂nezufaj 🙂a ako si sa zabavila?ak chces brat nieake vitamimy zacni kyselinou listovou.ja ju tiez beriem a ktomu pijem mama dzus. 😀

halintoa budem ti drzat palceky aby ti to vyslo vyzera to nadejne 😝

dinduska
22. feb 2009

halintoa chod mrknut je tam 😀 ale priprav sa

mandy20
22. feb 2009

dinduska, tyyyy brdoooooo :D ako take male mile stvorenie takto naplnit plienku ? :D

dinduska
22. feb 2009

to neviem ked ju moj manzel rozbalil len skrikol a okamzite ma volal na pomoc 😀 😀

maajka83
22. feb 2009

Dinduska, ja som spokojna s cam. Chceli sme ho predat len preto, lebo sme si nemysleli ze tak rychlo pride druhe mimi 😀 A bolo by skoda ten kocik skladovat. foto je v albume.

dinduska
22. feb 2009

mne sa ten kocik strasne paci a co som bola prekvapena aj mojmu mozovi sa strasne pacil.tak uz len mimi 😀 😀

dinduska
22. feb 2009

maji a mas nieake chute?ja mam stale na sladke a kysle.vcera vecer som zjedla jogurt a zajedla som ho sedem decovim poharom zavaraneho kafiolu 😀 ked som bola tehu s tatou tak som mala chut stale na ine jedli raz na segedinsky potom na nieco ine.a raz som mala strasnu chut na melon so slaninou 😀 😀 😀 hrozne moj muz bol zomna chori 😀 cez tehu som kazdy den mala melon a teraz mam zase taku strasnu chut 😀

halintoa
22. feb 2009

dindus, ježišmarjá 😲 😖 , veď to vyzerá úplne toxicky, normálne by som prisahala, že cítim smrad, keď som to foto zbadala 😀 . Fujha, no, škoda, že som to nevidela pred obedom, by som toho toľko nepožrala 😝 .
Ja si nechcem nahovárať, že to vyzerá sľubne, aby som nebola sklamaná... Čo síce budem aj tak, ak mršula príde, ale nebudem to radšej v sebe živiť... Mala by som sa skôr venovať bakalárke, ale keď mne sa tak nechce, škola ma nebaví 😠 ...

dinduska
22. feb 2009

a to nieje jedine take foto ja tiez ked si nato spomeniem tak citim ten smrad 😀

bleelka
22. feb 2009

ahojte kocky, prosim vas, kedy ste zacali mat prve priznaky tehu, napr. prsia, hlien, chute, pachy, castejsie mocenie? Ja som mala ovulku 12 alebo 13.2 a zatial sa citim uplne normalne, ziadne priznaky... mali ste niektora aj takto skoro ci uz by som mala nieco citit keby som bola tehu?

cfh156
22. feb 2009

ahojte je tu niekto???

kiert
22. feb 2009

Ahojte. Tak ja som este pred meskajucou M citila vacsi tlak v podbrusku a potom ma zacalo pichat akoby vo vajecnikoch, viem, ze ta bolest mi sla az do noh, a prsia ma boleli, ale inak ako pre M, akoby ma pomaly palila na nich pokozka. Ostatne priznaky, prisli u mna az neskor, ale mali velmi jemny az nebadatelny priebeh, ak by som si neurobila testiky a nemeskala by mi M, asi by som ani nezistila, ze som tehotna. Celkovo to bol skor akysi vnutorny pocit, ze sa citim akosi inak... 🙂

cfh156
22. feb 2009

a je možne aby mi už na piaty den po styku bolo trošku zle a pichalo ma v podbrušku
môže to byt príznak alebo si to len namýšlam

kiert
22. feb 2009

Nuz, ano aj to je teoreticky priznak moze byt. Pokial viem, tak vajicko sa uhniezduje po oplodneni zhruba na 5.-10.den, tak pichanie, moze byt aj tym sposobene, ale ono to vsetko chce cas, este je skoro sledovat priznaky. Uz sa dlho snazite o mimco? Drzim palceky. 😉

maajka83
22. feb 2009

Dinduska, zatial nepozorujem nejake extra chute. Pri tomaskovi som nezniesla uhorky, (zavarane, cerstve), papriku, kavu, zuvacky, mineralky, caje (uz som nevedela co mam pit, pila som len cistu vodu)jedla som tresku s vianockou, podstate som jedla vsetko. nerobi mi problem zjest aj celu konzervu salka 😀 to je moje a zacali mi zrpnut prsty na nohach, to mi robilo aj pri prvom tehu.

dinduska
22. feb 2009

ahojte kocky 😀

majka tek to sme dve ja salko milujem 😝 😝 😀 ja som ce teu od 5 mesiaca nemohla smotanu lezala som koli tomu aj na rizikovom lebo som (musim to takto povedat lebo nic ine sa nato nehodi)grcala ako diva svina.aj ja aj mala sme boli dehydrovane tak som museka ist na rizikova 😠 a to mi aj ostalo ja doteraz nemozem jest nec kde zo smotany 😠 😠 😠 a to ma aj mala skusala som jej jeden cas davat pribinacika a furt mi zneho vracala 😠

julicka
22. feb 2009

ahojte babenky!!! tak mne uz meskaju mrchy 2 dni ale citim sa fajn nic ma neboli len trosku mam take tupe pichanie v podbrusku ale nie je to nic zle len tak kus popicha 🙂 . no zato sa mi urobili strije a zilky na prsiach a tak isto sa mi dost zväcsili. no dnes rano sa mi nenormalne tocila hlava ked som vstala alebo aj ked som sa zohla.ta uvidim zajtra ze co mi ukaze test ked si ho zrobim... 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
22. feb 2009

julicka silno držím palce , aby si našla dve , vyzerá to sľubne

maajka83
22. feb 2009

Ja som mala crevnu infekciu od 8tt priblizne meciac a pol. Doteraz neviem kde som sa mohla nakazit. musela som drzat dietu kt. mi dali na infekcnom, bolo to tazke lebo som cchela jest vsetko 😀 lieky som nemola, len smektu, hilak, cierne uhlie, suchare, a to co som mala na liste od dr. Ked to preslo tak som sa snazila vyhybat zmrzlinam, majonezam (i ked som si tresku dopriala 😅 ) a jedla som len cerstve jedla. Teraz mam chut na salko 😀 ale ideme na oslavu tak bude aj torta 😀 😀 😀

Julicka, ja som mala zavrate od polovice januara, ja som mala tie zavrate stale, aj ked som lezala zacalo sa mi tocit. boleli ma prsia a aj sa mi zvacsili. Pocitila som to aj na podprsenke. Skus testnut a uvidis, aj ked ti ukaze / a nedostanes mrchy tak testni o par dni neskor. Ja som si robila 3 testy a vysli / a az 18.2. mi vysli // drzim palce 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre