Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

julicka
24. feb 2009

lucinka inak ovulaciu taku najväcsiu ci ako to mam povedat tak som mala aspon kalendar mi tak ukazal ze vraj 8.2. a vtedy sme s mojim partnerom isli naplno az 4 krat do dna!!! 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
24. feb 2009

tio tiež nie je dobré nestihnú " vyzrieť spermie" ma sa raz za deň ale to je vaša vec 😀 snád sa podarilo

julicka
24. feb 2009

lucinka no viem ze je to take ako jak ale prvy krat som to tak urobila ze som asi pol hodky lezala na posteli a nohy som mala hore na stene a potom som sa isla osprsit a tie ostatne kola boli az v noci takze malo by sa to uchytit aspon moja mama mi tak povedala lebo je gynekologicka. moja kamoska otehotnela tak ze rano mali normalny sex a potom este mali do dna asi tak 3 kola a teraz ma zdraveho chlapceka ktory ma uz rok a caka uz druhe a zase tak ako pred tym ho splodili takze neviem ako je to ale mama mi vravela ze prve spermie su sice najlepsie ale nezaskodi ak to skusas aj viackrat do dna kedze ta uz oplodnili tie prve spermie aspon tak mi to vysvetlila.... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

halintoa
24. feb 2009

ahoj kočky, tak som konečene doma z práce, dnes ma teda fajne boleli vaječníky, aj tlaky boli ako pri MS, tak som sa len chodila kontrolovať, hoci ešte by nemala byť a teda zatiaľ nič.
janulka83 : ovuľku mi ráta ovulačný kalendár 😀 a tiež ja cítim, keď sa mi uvoľňuje vajíčko, pichá ma vtedy ĽV alebo PV.
Lucinka, držím palce, nech máš čoskoro silné // 🙂
Dindus: Myslím, že si urobila maximum, čo si mohla, takže teraz sa poriadne na dva týždne zamestnať, aby Ti ubehli ako voda, nech Ti potom môžme gratulovať 😀 .
julicka: 4x za deň, veď by z MM bola troska po takom výkone 😀 😀

julicka
24. feb 2009

ok ja som len pocula ze to treba viacej krat skusat za den a potvrdila mi to aj moja mama aj jej kolega "gynekolog!"

lucinka1104
24. feb 2009

jul však ti to nikto nebre milujte sa koľko vám chutí 😉

julicka
24. feb 2009

lucinka ved ja tiez nic nehovorim ja len co som pocula a z coho som bola hotova ked mi to povedali!!!! 🙂 🙂 🙂 ved to je jedno no neeee???? 😀 😀 😀

lucinka1104
24. feb 2009

hal a ďakujem no sravnda, že dva s citlivosťou 25 mam pozitívne a jeden s citlivosťou 10 čo som si robila dnes poobede negatívny

halintoa
24. feb 2009

luci, no pekne, tomu sa hovorí haluz 😀. V tom prípade by som citlivejší nebrala do úvahy, keď menej citlivé namerali 😝.
Ja som si robila s citlivosťou 20 dnes ráno a nevyšiel, takže, že buď nie som, alebo som sa testla priskoro, dnes je 9DPO ak sa zadarilo. Ale bruško zhruba od obeda cítim stále. Tak sa nchám prekvapiť, čo prinesú najbližšie dni 😎 .

lucinka1104
24. feb 2009

hal skoro !!!!!!!!!!!!!!!! tá pravá o tom hovorí mne vyšiel 10 DPO slabá, 11 slabá doobeda a poobede a večer negatívny takže ja vám radím testovať najskôr 15 DPO a a sama to nedodržím,ale naozaj vy čo dopkážete vydrýžať 15 DPO vám už ukáže isto

jahoda
24. feb 2009

takze luci mala si //? mozem gratulovat? juuuuuuj, to by bolo super!!! a hal, tiez si myslim, ze je skoro na test, ale vyzera to dobre 🙂

halintoa
25. feb 2009

Ahoj kočky, tak dnesje prvý deň, kedy mi môže prísť mrcha. Držte palce, aby nedošla. Bežím do práce, ale večer som tu 😀 .
Lucinka: ja viem, že skoro, ale nevydržala som 😅 .

lucinka1104
25. feb 2009

DObré ránko ja ju čakám do piatku to budem 31 DC ......
BT mam už 5 den 36,7 ono ani nie jedôležité aby bola nad 37 ale aby bola rovnaká každý deň 😉
som hladná ako vlk ...
včera poobede som bola ko lľahla som sis LUkáškom spať a do 2,00 som bola hore 😝 a to dokonca LUky dovtedy spinkal bez zobudenia čo on nezvykkne no ako naschval keĎ spionká on mne sa nedá spala som nakoniec prerušovane 4 hod som ko 🙄

dinduska
25. feb 2009

cavte baby vy ste toho popisla.

luci ja som myslela,ze sa snazite len mesiac 😀

baby budem vam vsetkym drzat palceky aby ste mali // a take poriadne lebo tie slabulililinke stoja za h...o 😀 😀 my sme aj vcera snazilkovali a potom som uz z postele nevstavala a ni som nebola v noci cikat aj ked nadranom sa mi strasne chcelo 😀 😀 isla som az rano ked sme vstakli a vytieklo ovela menej ako ako inokedy.dufam,ze sa to uz uchyti najhorsie natom je,ze ja som chcela deticky po roku a tatka uz teraz ma 1,3roka a ja niesom este ani tehu 😠 😠 😠

janulka83
25. feb 2009

drzim palce dinduska...
uz len vyckat na ten den DD 🙂 🙂

lucinka1104
25. feb 2009

dinduš ostáva len veriť, že swa zadarilo, mna stále pichá vo vaječníkoch

janulka83
25. feb 2009

lucinka aj teba
aj mna stale uvidimeee 😎 😎

lucinka1104
25. feb 2009

janu no do včera ako mala doraziť mrcha ma bolelo podbruško veľmi aj pichalo dnes už len sem tam v pravom ale pichá 😉

janulka83
25. feb 2009

drzim palce aj na rukach aj na nohach,,,skoda ze ich nemame viac 🙂

lucinka1104
25. feb 2009

ďakujem už aj tak nič nezmeníme ,ale neva aspon viem prečo asnám do teraz nedarilo teda tei cykly kedy som ovu napriek kojeniu mala....prišla som na to, že mam ovu o 3 dni neskôr takže ak nie teraz bud. mesiac sa podarí určite 😀 😀 😀 si verím...ale potom už fakt žiadnemu testu neuverím, lebo tie prvé dva vyšli fakt pozitívne , aj keĎ čiarka bola naozaj slabulinká no testovala som pred vymeškaním . Môj manžel tvrdí, že tehu som. Inak mam katasrofálny ksicht ako samá vyrážka, poŕ, uhor....

dinduska
25. feb 2009

ahoj luci ja si myslim,ze asi tehu si mna strasne zacalo boliet v spodku bruska uplne ako by som mala dostat ms ale to nieje mozne lebo mam mat az 11.3 tak neviem co to moze byt aj krize ma z toho bolia 😠

ninuska8
25. feb 2009

julicka testla si uz???ja hej 🙂 🙂 a predstav si vysli dve//......jáááj tesim sa, ale zaroven sa trosku bojim, lebo od MA som mala len jednu mrchu, ale co sa ma stat stane sa, no verim, ze ked to Boh tak zariadil, tak sa aj postara...drzim ti palce

dinduska
25. feb 2009

ninuska gratuliren 😀 😀

ninuska8
25. feb 2009

🙂 dakujem dinduska...verim, ze sa ti to coskoro podari

lucinka1104
25. feb 2009

tak som sa cítila aj ja ale v tvojom prípade to ešťe môže byť aj ovu
ninuška super gratulujem kedy si mala poslednú mrchu? že či budeš oktobrovka,alebo už novembrovka

dinduska
25. feb 2009

luci no neviem ja som predtym nemavala bolesti mimo ms nikdy som nemavala bolest cez ovulku.a hniezdenie to tiez nemoze byt zacali sme len v pondelok vecer a dnes je streda ale robili sme to zozadu 😨 😨

lucinka1104
25. feb 2009

ja som predtým tiež nemala a etrz ano.....
jasné, že sa mohlo aj podariť, veď ti to zosrdca prajem

dinduska
25. feb 2009

myslis,ze by to mohlo byt aj hniezdenie? 😨

slavka.k
25. feb 2009

Ahojte,baby ja som mala 13.2 poslednu MS ale iba 2 dni a dost slabu,Stale si myslim,ze som tehu,po MS mi nadalej pokracuje hlienovity vytok,nezvycajny. A asi 5 dni dozadu mam zilky na prsiach,zväcsili sa mi a tie zilky sa mi tahaju po bokoch brucha az k maternici, a dnes rano som si robila test a negativny,rano ked sa zobudim musim postat pri posteli,lebo sa so mnou toci cela miestnost,potesila som sa tym prsiam,teda tym zilkam,ze uz to konecne vysloNemate s tym niektora skusenost teda ak ste niektora mali MS a boli ste tehotna kedy va vysiel test s //?

slavka.k
25. feb 2009

inac Lucinka,my sa tiez snazime od kedy mala mala 4 mesiace a to som ju kojila 13 mesiacov a na viaceych pordnach mi odpovedali,ze kojenie je lepsia prevencia ako prezervativ,ja som ale dufala,ze motyka vystreli... a uz je to 18 mesiacov co nekojim a aj tak nic. a Ms po porode som dostala na 6 mesiac a pravidelnu ale aj 7 dni,to len teraz posledne dva mesiac to mam take divne,ze nechapem,ale inac prajem Vam vsetkym,aby vam to vyslo,teda ta spominana dialnica //.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre