Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
25. feb 2009

slavka no vyzera to nadejne ja som tirz teraz krvacala iba takto kratko ale nemala som aj tie priznaky co ty budem ti drzat palceky 😀

dinduska
25. feb 2009

a ozaj skus pozriet temu tehotenstvo a menstruacia tam su zeny,ktore krvacali aj 3 mesiace a boli tehu 😝

lucinka1104
25. feb 2009

k hniezdeniu dochádza medzi 4 až 11 dnom a trvá 30-40 hodín takže to môže byť začiatok aj mám výhodu lebo som pri hniezdení u LUkáška zakrvácala a teraz na 8 DPO tiež tak preto si myslím, že as mohlo podariť, len sa strašne bojím , že nie a zase budem sklamaná 🙄

lucinka1104
25. feb 2009

tak z tehu sa nič nekoná robila som si mamatest a babytest oba negatívne takže mam doma 2 pozitívne a dokopy 3 negatívnme testy takže nič 😢 😠
od pôrodu mi už vyšlo neskutočne veľa testovs faliošnými dvomi 🙄 🙄 😨

dinduska
25. feb 2009

luci ved este uvidis ci pridu mrchy alebo nie a ak nie tak nabuduce 😉 😉

lucinka1104
25. feb 2009

ja ale kojím dinduška nemusím dostať mrchu ☹

julicka
25. feb 2009

ahojte kočky!!!!no dnes rano sa mi spustila krv ale len taka ruzovkasta a ked som si dala decku tak potom sa mi spustila len tak ze za dve kvapky a cely den nic vyzeralo to tak ako keby mi koncili mrchy no ja som ich este nemala a teraz uz ziadne krvacanie dost tomu nechapem ale co uz!!!ani pri malej potrebe mi nic nenaznacovalo zeby som mala dostat mrchy!!!! 😖 😖 😖 😖

lucinka1104
25. feb 2009

juli podľa man šlo o hniezdenie no teraz som to mala aj ja a vidíš tehu nie som ale u teba to podľaq mna hniezdenie bolo

julicka
25. feb 2009

no uvidime aj ked sa citim velmi ok nato aby som mala dostat mrchy nic ma neboli okrem chrptici ta je bolestiva az velmi. 😠 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
25. feb 2009

no držím ti palce práve som to nezvládla a strašne som sa rozplakala , ja viem , že už jedného drobca mám no ja som strašne chcela mať detičky po sebe medzi mnou a bratom je 4 roky rozsdiel a nikedy sme si nerozumeli teda až do voéjny tam sme sa zblíéžili, keď sme boli odlúčení, preto som chcela abymoje detičky vyrastali spolu ...prepáčťe pre slzy ani nevidím ja už testom neverím vôbec malého odstaviť nechcem a viem že pokiaľ kojím mam veľmi malú šancu otehotnieť

halintoa
25. feb 2009

Ahoj kočky, dnes som sa strašne naplašila ☹ . Od rána ma strašne bolia kríže a cca do obeda som mala pocit, akoby mi mala prísť mrcha a nič. Po obede len popichávanie v podbrušku a vaječníkoch (ale keď som si kýchla, tak som myslela, že o ľavý vaječník prídem 😖 ). Ponáhľala som sa na vlakovú stanicu, mala som tam jedno stretko, tak som aj chvíľočku popobehla a keď som sa zastavila na peróne, tak ma hrozne, príšerne bolelo v podbrušku 😲 . To som pri mrche nezažila, tam mi cvičenie nič nerobilo. Myslíte, že ak som tehu, mohla som miminku uškodiť tým rýchlym tempom? 😢

halintoa
25. feb 2009

Lucinka, nestrácaj nádej, sama hovoríš, že nemá cenu robiť si testy skôr ako 15 DPO. Prosím, neplač, lebo budem aj ja ☹ . Ja verím, že čakáš malé bábätko.

lucinka1104
25. feb 2009

hal určite nie ja som v tehu sťahovala, behala, nabláčala ťažké veci nie nemohla si mu ublížiť. 😉

halintoa
25. feb 2009

lucinka ďakujem, strašne som sa naplašila, že som to tým mohla pokaziť, teraz už len veriť, že sa so mnou telo nezahráva a že v tom brušku skutočne rastie nový život. 😔

halintoa
25. feb 2009

Lucinka: medzi mnou a mojimi bratmi je 1,5(starší) a 2 roky(mladší) a sestra je mladšia o 7,5roka. So všetkými si odmalička rozumiem fantasticky (až ns susedia považovali za exotov) , iba mladší brat mal dosť veľké problémy se sestrou, čo sa zlepšilo až keď sa obaja dostali do puberty a teraz sú nerozlušná dvojka a nedajú na seba dopustiť. Aj keď bude medzi Tvojimi detičkami dajaky rozdiel, tak nemusia mať zvady 😉 .

lucinka1104
25. feb 2009

dakujem a držím palce aby si bola tehu

julicka
25. feb 2009

lucinka ja mam len jedneho surodenca brata a ten je odo mna starssi o 9 rokov najprv sme si nerozumeli ale teraz ked uz sme dospely no on ma 29 a ja mam 20 tak uz si rozumieme aj ked on ma stale berie za malu segru... 😀 😀 😀

lucinka1104
25. feb 2009

ja viem , že v dospelosti je to iné ale ja som chcela ayb si rozumeli od malička 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a najviac ma štvú tie falošne poz. testy vieta od pôroui sa toto opakuje každý mesiac a nejako už nevládzem ďealej

lucka86
25. feb 2009

ahojte chcela by som sa Vás opýtat či by ste mi vedeli poradiť: V decemri som dobrala poslednu tabletku antiky a na začiatku januara som mala menzes a od vtedy nič. Robila som si test, ale bol negativny. Pričina nedochadzajuceho menzesu môže byť spôsobená len tym že som v decembri dobrala antiku a upravuje sa mi cyklus?Vopred ďakujem

halintoa
25. feb 2009

ahoj lucka86, príčim môže byť viacero, vymenujem niektoré z nich:
1) si aj napriek negatívnemu testu tehotná
2) mala si stres, schudla si...
3) Tvoje telo môže mať skutočne problém nabehnúť na dajaky normálny cyklus po vysadení HAK, na úpravu cyklu Ti môžu pomôcť okrem liečiv aj čaj z alchemiky, Aloe ..

Najlepšie by bolo ale poradiť sa s lekárom, lebo už si skutočne mrchu dlho nemala, tak neh Ťa vyšetrí a prípadne pichne vyvolávačku, alebo sa dohodnete na inom postupe.

lucka86
25. feb 2009

halintoa veľmi pekne ďakujem 🙂 určite navštivim lekara bude to najrozumnejšie riešenie a určite vyskušam aj ten čaj z alchemiky, ešte raz ďakujem pekný večer

lucinka1104
25. feb 2009

luci hal ma uplne pravdu takže chojkaj k dr daj si vyvolať merchu a budeš si na istom 😉

julicka
25. feb 2009

lucinka chod ku gynekologovi a na vysetrenie mozno ze ti povie ze uz si tehotna co ty vies hmmm???? 😉 😉 😉 ja idem v piatok tiez lebo ja uz testom apsolutne neverim!!!co ked som tehotna a stale mi ukazuje negativny potom uz vazne neviem na com som ved za kontrolu u gynekologa nebiju tak chod a uvidis hmmm co ty nato?????? 🙂

monika2432
25. feb 2009

Ahoj, nejde ani tak o odpoveď ale o to, že by som chcela aj ja vedieť prvé príznaky tehotenstva. S priateľom sa pokúšame o dieťatko a strašne dúfame že nám to vyjde ale test mi zatiaľ nevychádza a odvtedy som mala aj menštruáciu s veľkými bolesťami ale len tri dni. Mám problémi s únikom moču a silný výtok čo som obyčajne nemávala. Stále mám pocit že dostanem menštruáciu a najmä pri našich ďalších pokusoch. Ďakujem za odpoveď 🙂

lucinka1104
25. feb 2009

ked ja chcem v prípade tehu zmeniť lekára a keď pôjdem k tej mojej automaticky mi dá podpísať papiere aby som chodila k nej a keď prídem kt omu novemu dobrý som tehu a nebudem budem si pripadať riadne trapne určitwe tehu nie som a sasi už ani nebudem však spávame stále splu bez ochrany a nič

julicka
25. feb 2009

lucinka ale ked pojdes na kontrolu a vysetri ta a povie ti ze si tehu tak ty si mozes kludne zmenit lekara ved on alebo ona ta tam nemoze drzat nasilu ked s tym lekarom nie si spokojna aj ja to tak urobim zistim u mojho lekara ze som tehu a menim hned za druheho lebo nie som spokojna s tym co teraz mam.a vobec to nie je trapne vypitas si kartu a pojdes za druhym a jemu povies normalne ze si chces zmenit lekara za nho a on ti este raz urobi vysetrenie ak mu povies vysledok ten ze si tehu!!!!mama mi povedala ze je to normalne a ze by ta mal vypisat bez hociakych otazok ze preco chces ist prec od neho a take....takze sa neboj a nehanbi a chod na vysetrenie alebo ani sa u toho nedaj vysetrit a rovno povedz ze chces ineho lekara on ta vypise pojdes za druhym a jemu povies to co som ti napisala pred tym ale ze chces aj hned vysetrenie nic viac on ta zoberie a v pohode ta vysetri a zapise si ta do svojho pocitaca nebojaj da sa to !!!!! 😉 😉 😉 😉 😉

lucinka1104
25. feb 2009

julicka Ďakujem za snahu pomôcť mi,ale ja určite nie som tehu , keĎ mi mamatest vyšiel negatívny. Dneska je to už5 dní ododna ako som si myslela, že sa drobčiatko zahniezdilo a to už test ukázať mal.
Dúfam, že aspoň ty tehu si.

julicka
25. feb 2009

lucinka mamca mi povedala ze su aj take pripadyze zena bola tehu 2 mesiace a test jej stale ukazoval negativne a potom isla k mame na kontrolu a ona jej oznamila ze je tehu uz 2 mesiace aj 2 tyzdne a dovtedy ani netusila ze je tehu... ze vraj niekedy testy ani za pana neukazu ci je zena tehu alebo nie najmä tym zenam ktore dlho nemozu otehotniet aj ked sa o to snazia naplno....tak skus ja to idem tiez skusit pomocou lekara a nie testu lebo ja uz im neverim!!!! 😠 😠 😠

lucinka1104
25. feb 2009

tak ak budeš ty pôjdem aj ja 😀 mne u lUkáška test ukázal normálne keĎ mi mrcha meškala bolo to cca 18 DPo takže aj teraz by mi hádam ukázalo.....vieš u tejto dokiny som už bola po pôrode 3x že mi vyšiel pozitívny test už posledný krát sa doktorka so sastrou na seba smiešne pozerali a nič krn negatívna ja tam už trapošiť nejdem.

janulka83
26. feb 2009

babenky ahojte
krasne ranko inak na zaciatok
svoje dni mam dostat v utorok
a teraz mi teda prisla som z WC a mam taky
biely vytok aj na papier som ho videla
do teraz som mala pichanie v podbrusku a taky zvlastny pocit co myslite
co to je?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre