Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

kacenka74
13. sep 2009

Ahojte kocky, neviete mi poradit, som 18DC a pobolieva ma v podbrusku, skro taky tlak v oblasti vajecnikov, uz asi treti den, predvecrom ten tlak bol dost intenzivny a vcera som pocitila take pichanie- sklbanie? v okoli pupka, moze to byt uhniezdovanie? Lebo ovulka uz je davno za nami... Poradte

mery888
13. sep 2009

dinduš ahoj...
no u mňa zase nič ☹ mrcha dorazila....

petra2505
13. sep 2009

kocky prosim vas je tu niektora, ktora nema vobec ziadne priznaky a je tehotna?

kacenka74
13. sep 2009

Nikto mi neporadi? ☹

sharmana
13. sep 2009

kacenka. a kedy si mala ovu?

sharmana
13. sep 2009

petra. kludne nemusia byt žiadne príznaky, okrem toho, že ti nepríde ms🙂 ale môžeš mat spinenie namiesto ms...

petra2505
13. sep 2009

ja si myslim, ze je to ovulka, dost skoro na priznaky tehu aj ked mozne je vsetko 😉

sharmana
13. sep 2009

petra.ktory si DC?

vefi89
13. sep 2009

petra2505, ja som do tretieho mesiaca ani nevedela, ze som tehu. nic ma nebolelo, nic ma netrapilo

kacenka74
13. sep 2009

Sharmana no ja mam ms presne 28 dnovu, a ovulku na 12-13 den, podla hlienu, cize teraz by som mala byt po ovulke 6-7 den. Ovulacny test mu na 15 den ukazal, ze je po nej. Co mozu byt tie bolesti? Uhniezdenie ci skor nejaky zdravotny problem? ☹

petra2505
13. sep 2009

Baby cyklus mavam 32 dnovy a dnes je 34 den

sharmana
13. sep 2009

no peti, to ti potom 2 dni meska ms... mas nejaké príznaky? či nic? respektíve vies kedy si mala ovu a snažilkovali ste v tom období? ak áno, tak si urob testík.. respektíve merias si bazálnu teplotu?

vefi89
13. sep 2009

2 dni si myslim, ze este nic neznamenaju. menzes moze meskavat aj koli inym vplyvom :npr. stres, tabletky, ...

sharmana
13. sep 2009

kacenka. kacenka tazko povedat... môže to byt uhniezdovanie aj nemusí... ja som pri uhniezdovaní vôbec nič necítila... vo vajecníkoch ma pichalo pocas ovu...

petra2505
13. sep 2009

ziadny stres, ziadne tabletky, ziadne prechladnutie absolutna pohoda a v minulosti menzes presny ako svajciarske hodinky 😝
teplotu nemeriam nic, my sme mali ist na ivf, ja som mala zacat stimulovat a menzes nikde

sharmana
13. sep 2009

no neviem co je ivf, môžeš mi to vysvetlit?

petra2505
13. sep 2009

umele oplodnenie

vefi89
13. sep 2009

petra, sprav si test, to mas najistejsie, ale hlavne sa nad tym nezamyslaj velmi 😀

kacenka74
13. sep 2009

sharmana a ako dlho ta pichalo vo vajecnickoch pri ovu? Ja mam toto uz stvrty den. Je to ako by mala prist ms, ale to je zasa daleko (10dni). Ja som pri ovulke nemala bolest len zo mna tieklo.

petra2505
13. sep 2009

vefi som relativne v poho akurat strasne prekvapena, ale nie v zlom ani v strese je to v poho ked nepride daju mi vyvolavacku a ideme dalej 😉

sharmana
13. sep 2009

peti. tak asi skus test, pokial nemerias BT, tak jedine test ti povie, čo sa deje alebo nedeje... ale nekupuj si rapiclear, dost ma sklamal, iné testy, ktoré sa tak nehrdia tým že sú hyper citlivé, mi ukázali čiarky omnoho jasnejšie ako tento...

petra2505
13. sep 2009

prave rapi mam doma 😀 dnes som ho bola kupit na rano, je to taka zelena krabicka a su tam dva tak pojdem kupit iny teda

sharmana
13. sep 2009

kacenka. práve že tento posledny cyklus bol zvlastny, lebo pichanie som mala dost casto hned po skončení ms... a par dni pred ovu jemne, a den predpokladanej ovu to bolo dost silne... vyzerá to, že to mas ovu alebo tesne pred ovu, len možno folikul tažšie praská 😉 ak chcete mimčo, tak sa teraz snažte a o 14 dní si urob testík 🙂

kacenka74
13. sep 2009

Sharmana dakujem, tak skusime este snazilkovat a potom vyskusam testik. 🙂 . Inak citala som v inej diskusii, ze mas spinenie v tehotenstve, tak to som mala aj ja pri prvej dcere a pekne az do stvrteho mesiaca, vzdy ked mala byt zvycajne mrska, tak prislo slabulinke spinenie. Dr. mi davala na to duphaston a magne B6.

sharmana
13. sep 2009

peti. ved skus aj rapi, ale kupila by som este pre istotu iny test. prave ten zeleny rapi som dnes skusila a skoro ani druha ciarka tam nebola 😉
kacenka. len snazilkujte 😉 aha, už mas dcerku? no ja by som isla k lekarovi hned, len neviem ci bude zajtra ordinovat, lebo v utorok je volno... a potom ordinuje až vo štvrtok.. no dúfam že sa nič dovtedy nestane... dnes som len ležala pre istotu.. tak sa držte kočky 😉

jahoda
16. sep 2009

hellou, chcem sa spytat, ci sa za priznak tehu povazuje aj hnacka a zyvsena teplota...dikes...

movin
19. sep 2009

zdravim, ja mam ako priznaky, pobolievanie v podbrusku, tak ako keby som mala dostat menstruaciu, z krvi to uz mam potvrdene ze som pravdepodobne tehotna, a chcem sa opytat ako dlho mozu trvat taketo priznaky myslim pobolievanie v podbrusku, ja to uz mam treti den, dakujem velmi pekne za odpoved, k lekarke mam ist az v piatok, ale ak mam taketo tazkosti mam ist skor sa jej ukazat?

vefi89
20. sep 2009

movin, ak ta pobolieva presne ako na MS, to potrva trosku dlhsie. Mna osobne bolelo 4 mesiace. Ale ak ta bude bolet nieco viac, zzajdi radsej k lekarke, radsej skoro, ako neskoro

movin
20. sep 2009

vefi, dakujem velmi pekne za odpoved, zatial poklopem to je take slabulinke ako pred MS, no ale ak by nastalo zhorsenie hned pobezim,... dik ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre