Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dalliah
12. jan 2009

jandura - blahozelam!!! JA SOM si nasla 2 ciarky minuly piatok ale uuplne slaba ta druah a dnes uz je silna..

lucinka1104
12. jan 2009

dal ty máš teplotu BT 36,6 ? Ale ty už máš potvrdené tehu nie? 😕

dalliah
12. jan 2009

noo bazlana sa meria aj pod pazuchou vraj ne..a ja oms ju merala tam..dnes idem k dr. ale dufam, ze ked som v 5 tyzdni tak by uz nieco malo videl

lucinka1104
12. jan 2009

nie BT sa meria buď v ustach alebo v pošve pod pozuchou sa meria telesná a ty máš od začiatku takú nízku teplotu?

dalliah
12. jan 2009

no pod pazuchou mam taku.. ale to cely zivot, aj som nevedala ze bazalna sa meria inde.. 🙂 myslela som ze to je jedno

lucinka1104
12. jan 2009

nie je 😉

dinduska
12. jan 2009

jandu tak to ani nevahaj ty si urcite tehu!

lucinka1104
12. jan 2009

jandura určite si tehu gratulujem

anjelik18
12. jan 2009

Babenky..asi mam podobny problem. Mam tyzden aj pol pred menstruaciou, a je mi strasne zle. A mne takto nikdy nebyvalo.Vzdy az 1 den pred.. Mam bolesti v podbrusku, toci sa mi v hlave, stale som unavena, byva mi na zvracanie, ku niektorym jedlam co som niekedy milovala mam teraz odpor, nemozem ich ani citit..,a citim sa taka slaba.
Fajcim uz menej, lebo ani to mi moc nechuti. Je mozne ze som tehotna, ak s priatelom sme sa milovali pred 14 dnami? A nieje si isty ci stihol vybrat.Prosim poradte mi co mam robit.. lebo ja sama nechapem co sa somnou deje.
Dakujem vopred..

lucinka1104
12. jan 2009

anielik mohla by si byť tehu kup si zajtra test a urob si ho

ywka111
14. jan 2009

Ahojte.Pred 4 dnami sme mali s priatelom sex naplno pocas ovulacie...BT som predvcerom mala 37,2 a dnes 37,4.Citim bolesti krizov,trosku sa mi toci hlava(tlak) a mam kusok bolesti v podbrusku.Mozem mat 4 dni po oplodneni uz taketo pocity? ....asi sa zblaznim od stastia ak budem tehotna dakujem za odpovede

lucinka1104
15. jan 2009

ywka kľudne môžeš byť tehu no s testovaním počkaj až do vymeškania cyklu, držím palce

remeli
15. jan 2009

chcela by som sa opytat lucinka asi ty poradis - ja mavam ovu vytok kazdy mesiac no tento mesiac nikde iba ma strasne boli v podbrusku. Teda otazka znie ci ak by som bola tehotna ovu vytok nebyva alebo je mozne otehotniet az po tom vytoku. Dakujem 😉

lucinka1104
15. jan 2009

ovu výtok s tehu nemá nič spoločné ovulka mohla byť aj bez hlienu tej je však dosť dôležitý nie však nevyhnutný na prechod spermií do maternice. Mohla siotehotnieť a nemusela. Bolesti v podbrušku bývajú na začiatku resp. celé tehu no môžumať aj iné príčiny. Neostáva tinič iné ako čakať na termín mrchy a po vymeškaní testovať. Držím palce

remeli
15. jan 2009

Luci ty si pisala ze ta zacalo boliet brucho dva tyzdne pred menzes a to nebola nahodou ovulacia cize ta bolelo brucho z toho...
ja mam z toho tiez gulas... a tusila si ze si tehotna???

kaciatko99
15. jan 2009

Ahojte baby rada by som sa Vas nieco spytala.

Tyzden a pol po skonceni menstruacie som ju opat dostala ale zase iba 3 dni som mala.
Byva my zle,som stale unavena,citim vsetko aj to co ostatni pomaly nie.vseobecne s anejako divno citim.
mozem byt tehotna?

lucinka1104
16. jan 2009

kacviatko ano myslím, že si tehu sprav si test 😉

remeli ano tušila teda vedela som to cítila som to mna bolelo brucho z toho, že som otehotnela ,ale to som vtedy netušila, že to je z toho mne bolo od začiatku ťažko na žalúdok, mala som biely výtok,ale inak nič. Každá sme iná jedna príznaky m,á hneď, druhá ani v 3 mesiaci. Proste vždy treba vyčkať do meškajúcej menštrácie a potom tých 5 dní po vynechaní testovať. 🙂

kaciatko99
16. jan 2009

hmm a ako si mam vysvetlit tu MS?to je normalne?

lucinka1104
16. jan 2009

mohlo to byť krvácanie spôsobené hniezdením urob si test aby si si boal na istom 😉

kaciatko99
16. jan 2009

😲

kaciatko99
16. jan 2009

uz som si robila a bol negativny,ale idem v pondelok k dr.,nech mi vezme krv a uvidim

kaciatko99
16. jan 2009

tak ale potom si neviem vysvetlit tu MS .

kaciatko99
16. jan 2009

cucuska
16. jan 2009

kaciatko: tu ti to asi povie presne len lekár, držime palce 😉

heri
18. jan 2009

Lucinka ďakujem za odpoveď. Počkala som ešte týždeň, MS stále nemám, podľa mojich výpočtov mešká asi týždeň. Robila som si test (najcitivejší), tam sa objavila slabulilinka čiarka, ako keby ani nebola zafarbená. Potom som si robila ešte jeden, ale menej citlivý (aspoň podľa nápisu na obale) a ten už neukázal nič ☹ Tak naozaj neviem čo si mám o tom myslieť, asi bude najlepšie ukázať sa doktorovi. Ale nakoľko už mám aj bolesti v podbrušku, predpokladám, že MS dorazí....

lucinka1104
18. jan 2009

heri bolesti suaj v tehu no takýto test za poz. nepovažuj hovorím z vlastných skúseností.
V takomto prípade máš najistejšie dať si mrchu vzvolať. Ak si tehu neublíži tomiminku naopak pomôže mu to lepšie sa uchytiť ak tehu nie si mrcha dorazí. veľa šťastia

remeli
18. jan 2009

luci dnes som si pocitala kolky DC som a skoro som odpadla je dnes 30DC a ja vobec ziaden priznak mrchy, najdlhsi cyklus som mala 35 dní. Vždy ma pred tým bolia prsia no teraz nic, iba ma sem tam pychne v brusku a minule ma pred tyzdnom bolelo stale brusko - je mozne ze by to bola neskoro ovu???
Vobec si to neviem vysvetlit. Snažíme sa uz asi 9 mesiac 😒

lucinka1104
18. jan 2009

remeli IP 😉

remeli
18. jan 2009

OK dakujem... skusim teda v utorok a uvidime 🙂 kiež by to tak bolo

vanessa123
19. jan 2009

kočky chcem sa opytat ci mate priznaky pri ovulke podobne ako pri PMS?? ja mam take stavy ze dovi a teraz neviem ci je to kvoli ovu alebo tehu 🙂 nechcem si robit nadeje , ale zaujimalo by ma ake mate stavy pri ovulke? ja ju mam dost nepravidelnu a tak mam z toho taky hokej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre