Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

deina2005
6. dec 2008

moze sa sinupret pouzivat aj na zaciatku tehu?

lucinka1104
6. dec 2008

deina ja ani neviem čo to je 😕

susik77
6. dec 2008

baby, nemate nahodou niekto skusenost s tymto: snazime sa o mimco, dnes mam asi 16 DC, cyklus mi trva 27 dni. No a dnes ma hrozne zacalo pichat pri vajecnikoch. Ked som nosila malu-ma uz 13 kg tak ma to tak sialene bolelo, ze som ju musela pustit. myslite, ze by to mohlo byt uhniezdovanie? mam pocit, ze ovul. som mala v nedelu alebo pondelok.

deina2005
6. dec 2008

sinupret su bylinkove kvapky na kasel a priedusky a na letaku nic o tehotenstve nepisu

lucinka1104
6. dec 2008

deina neviem , ale určite môžeš homeopatický sirup neviem ako sa teraz volá ,ale keď si budeš pýtať homeopatika - sirup na kašeľ tak v lekárni ti už poradia a aj hedelix sa môže

lucinka1104
8. dec 2008

baby co je s vami?

silviamt
8. dec 2008

mozte mi dat info: buduci tyzden idem na tripple testy moc som sa o tom nedocitala, akurat je to krv na zistenie dawn. syndromu a razstepu chrbtice

liliput
8. dec 2008

čaute,

teraz som si robila test....nie je tam tá druhá ružová čiarka....ale akoby som tam videla predtlačenú čiarku...takú bielu...už som asi magor... 😕

lucinka1104
8. dec 2008

lili toto som ja mala časo a vtedy som tehu nebola,ale býva to aj keď sa test robí veľmi skoro 😒

liliput
8. dec 2008

luci,

to fakt? mne sa to teda ešte nestalo...prvýkrát toto vidím...som myslela, že to je asi nejaký divný test...keď tam je vidieť ten pásik- biely... 😉 no som teda zvedavá...veď osud ukáže čo tam malo byť... 😵

sam16
9. dec 2008

Zdravím 🙂 Pohlavný styk som mala asi pred mesiacom. Mali sme kondóm a aj prerušovanú súlož. Lenže teraz mi mešká asi 8 dní mrcha. Príznaky akoby som ju mala dostať mám, len ona stále nič ☹. Robila som si aj pred 5 dňami test a bol negatívny. Myslíte, že mi to mešká len stresom alebo podchladením alebo by som mohla byť aj tehotná? Ďakujem za skorú odpoveď. Keby niečo, môžete písať aj na jana007@pobox.sk

celine
9. dec 2008

sam, 8 dni je fakt dlho. Skus urobit este test. Kazda tehulka ma na zaciatku pocit, ze MS ma kazdu chvilu prist 😉

sam16
9. dec 2008

celine: bežne mi to tak meškávalo 4-6 dní, keď som ešte nebola sexuálne aktívna, tak aj viac, tak fakt neviem.. ale čo som si robila ten test, vyšiel negatívny a kondóm bol neporušený, aj do mňa neejakuloval... Neviem teda, čo si mám myslieť, ale tehotná určite byť teraz nemôžem, lebo máme menšie problémy s bytom ☹

celine
9. dec 2008

tak skoc za par dni k dr. Ked tak ti da vyvolavacku. Ked ti zvykla MS meskat uz aj predtym, tak mozno pride. Treba hladat aj pricinu, preco mas MS tak nepravidelne, aby si nemala problemy, ked uz babatko budes chciet 😉 .

sam16
9. dec 2008

celine: no, u nás v rodine je problém aj s otehotnením, aj sestra mala problém a tak 😉 a v poslednej dobe som mala stres v rodine, takže možno to je aj z toho. Neviem, ak mám pravdu povedať, ale priateľ hovoril, že sme dávali pozor, tak neni ako. Len teda naozaj nechápem, prečo mi to stále mešká a mrcha nikde. Jedno vylučuje druhé 😀 ešte k tomu aj ten test bol negatívny

jahoda
9. dec 2008

ahojte, no liliput, vidim, ze nie som sama, co vidi palicky kde nie su 😉 tiez som tam jednu zazrela s tym, ze som mala MS, aj ked meskal 5 dni, ale prisiel a bol viac menej normalny...som unavena cez den a aj rano a nechcem si nahovarat, ze patrim k tym, ktore boli tehu a mali MS...ale aj tak mi to vrta v hlave. Hoci si myslim, ze by som uz mala aj ine priznaky, co Vy na to baby?

lucinka1104
9. dec 2008

jahoda su ženy čomali normálnu mrchu a tehu boli,ale keď si mala aj test negatívny neviem ,ale príznaky mať nemusíš!!!!!!!!!!

liliput
10. dec 2008

Ahojte...tak MS predsa prišla...no nechápem predsa tú neviditeľnú paličku....ako aj JAHODKA... 😉 ten test som si nechala...stale tam ta neviditeľná palička je... 😕

dadkag1
10. dec 2008

ahojte babenky som uz v 12 tyzdny tehu a neviem ci je to normalne ze mam stale pocit na zvracanie ale nie len rano ale ale po cely den.No vracat som nevracala.dik za rady 🙂

macka23
10. dec 2008

dadka,
je to normalne, ja som sa takto citila niekolko tyzdnov, ani raz som nezvracalo, ale ked som zacitila nejake vone jedla a podobne, hned mi bolo nevolno...dokonca som v tom case nemohla ani varit ☹ ani nic poriadne jest,
ale ked som si dala rano nejake susienky s mliekom este v posteli, citila som sa lepsie 😉

dadkag1
10. dec 2008

ahoj macka tak to je super a ja som si uz myslela ze nieco nieje v poriadku.Upne si napisala vsetko to co mi tak robi zle dufam ze po dalsich par tyzdnoch zmizne 😀

jahoda
10. dec 2008

ahoj lucinka...no, ved uvidime. Tento mesiac som povedala, ze si zacnem robit ovulacne testiky...juj, kiezby to do konca roka vyslo a mrcha uz neprisla...strasne by som si to zelala...

bibka1807
10. dec 2008

Ahoj Lucinka, mavam bolesti v podbrusku, niekedy je to slabsia niekedy intenzivnejsia bolest, akokeby menstruacna bolest, nemusim sa znepokojovat a brat to priznak tehotenstva?
Dakujem ti za radu 🙂

lucinka1104
11. dec 2008

dadkag ja som tomala aj som zvarcievala až do pôrodu....
jahoda no držím palce verím, že na budúce vianoce už budete minimálne 3 😉
bibka je to uplne normálne, takéto bolesti budeš pociťovať celé tehu pokiaľ nemáš vyslovene krčwe a nekrvácaš nemusíš sa strachovať 😵

bibka1807
11. dec 2008

lucinka dakujem ti pekne za radu 😉

lucinka1104
11. dec 2008

nie je začo aj nabudúce 😉

lucka33
13. dec 2008

ahojte! Ak môžem, trošku vám vtrhnem do debaty... Som 17.DC, trošku sme sa tento mesiac "posnažili" 🙂 A už asi 2-3 dni pociťujem také všeličo 😉 Trošku nevoľno, resp. akoby mierny naznak bolesti žalúdka a bolesti v podbrušku - také kŕčovité - aj v oblasti pravého vaječníka... Myslíte, že by to mohli byť tehu príznaky? Na test je ešte skoro, asi by ešte nič neukázal, dnes by to mal byť 12.deň po "oplodneni".
Ale možno sa len sledujem a namýšľam si... 😖 Ale zas tie kŕče a bolesti cítim naozaj...

oxan
14. dec 2008

petka to mas urcite psychicky blok ajnam sa nedarilo ked som na to intenzivne myslela ze som strasne tuzila po babe a potom som to uz vzdala a bum bola som tehu tak sa len uvolni-viem ze sa to neda len tak lusknutim prstu a snazte sa dalej ale bez toho aby si to silila a poto sa ani nenazdas a bude to tu budem ti drzat palce a moja znama skusala tie cvicenia na posilnenie panvy podla nejakej cvicitelky je aj jej kniha bolo to v zivote aj v casopisoch pre mamicky pisane neviem ci to pomoze ale za skusy nic nedas a este si aj spevnis telo 😉

kacurienka15
16. dec 2008

Ahojte babenky. Prosim potrebujem radu.Asi pred 10 dnami som mala svrbenie tam dole-mala som plesne, no a teraz ma boli zaludok uz asi 1 tyzden a dnes mi prislo zle, nechuti mi jest, som stale smadna, bradavky ma cervene a svrbia, podbrusko ma pobolieva, vajecniky sem tam pichaju, a vcera sa mi do rana vyhodil herpes na pere, mam priesvitny hlien ako pri ovulacii.No pri tom mam menzes dostat asi za 5 dni. Styk sme mali spolu asi 8-9 den cyklu,inak mavam rozhadzany cyklus...Mozem byt tehotna???

bakosko
16. dec 2008

no co Petra ako to dopadlo dostala si MS

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre