Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

adele15
30. aug 2011

@mishuu tak to veru vyzera u teba na tehu 😉 tfuj...tfuj...tfuj... aby sme to neuriekli 😉 tak drzim palceky

andrema
30. aug 2011

@majkushka no ja idem dnes k lekarovi,lebo mam asi mykozu, co som si myslela,ze by mohol byt aj sprievodny jav,lebo som od porodu dcerky nemala, tak uvidime,ale test je stale negativny

mishuu
30. aug 2011

@adele15 aj drahý ma už popľuval pre šťastie 🙂 🙂 ďakujem krásne, ale radšej sa neteším, možno je moje telo len zbláznené z tých horúčav čo boli, či??? 😉

lucinka1104
30. aug 2011

@mishuu držím palce myslím si že to je jasné ale do krámov sa môže hocičo stať

adele15
30. aug 2011

@mishuu ci?! 😀 😀 😀 kedy sa ides testovat?

dari226
30. aug 2011

@mishuu tak par dni si este pockame
😉

mishuu
30. aug 2011

@lucinka1104 ďakujem za palčeky, presne ako píšeš, môžu prísť, preto sa ešte neteším, testy som zatiaľ nerobila ani nechcem skôr ako v piatok, takže sa ani nemám prečo tešiť 🙂

@adele15 testovať najskôr v piatok, ak by neprišli krámy, keď prídu tak prídu, nemusím testovať, ak neprídu tak určite budem v piatok alebo počkám ešte do soboty... 😉 ak vydržím 😝

majkushka
30. aug 2011

@andrema aj ja som minuly mesiac myslelaže som tehotna a bol to zapal ladvin a tak sme preliečily a hotovo 🙂

andrema
30. aug 2011

@majkushka no lekarka mi povedala,ze co sa tyka testu,tak by mi este nic neukazal,takze mam stale cakat a ziadny zapal ani nic nevidi, urobila mi vyplach, ale problemy nevymizli ☹, tak asi ma to bude stipat stale, ja uz neviem

katarinkam
31. aug 2011

@mishuu no podľa mňa to bude dobré a 9 mesiačikov Mrška nepríde 🙂 A potom ked dorazí to prekvapko nazveš ho drobčekom. Mna tá moja sklamala ked prisla ale ide sa dalej a tento mesiac skúsim neskúmať žiadne príznaky radšej 😀

mishuu
31. aug 2011

@katarinkam @lucinka1104 ja som to nevydržala a dnes nadránom som si urobila test, resp. o 1:45 v noci, zobudila som sa, že mi strašne treba cikať, tak som to skúsila testnúť a veľké nič ☹ (dnes som 12 DPO) som trošku aj sklamaná a už som uverila tomu, že som si tie príznaky privodila sama,tým, že som na to myslela, aj keď to špinenie a bolenie brucha som nevedela, až potom ako sa to prejavilo som sa dočítala, že to môže byť uhniezdenie...ale aj tak, si to len určite namýšľam a teraz som z toho smutná! Určite príde v piatok alebo v sobotu mrcha a budúci mesiac si nebudem absolútne nič všímať, dávať si pozor, ako keby nič, lebo takto sa zbláznim a toto je ešte len prvý mesiac skúšania a ja už takto bláznim 😠

adele15
31. aug 2011

@mishuu ja som sa tiez testla hned rano o 5 a veru tiez jedno velke NIC 😢
ale v tom sme asi vsetky rovnake - nedockave a to, ze to tak velmi chceme, ze si vsugerujeme vacsinu priznakov 🙂
ale nevadi,. my sme tiez len na zaciatku, tak ideme dalej a po par dnoch hadam prejde po prvotne sklamanie a nastupi zasa optimizmus do dalsieho snazenia 😉

majkushka
31. aug 2011

@mishuu taaaaaaaaaaaak a sme všetky na začiatku a ide sa pracovat 🙂 🙂 🙂 🙂 , to by bolo fakt super keby to vyšlo , takže ideme nakupit vitaminky a pome na to

majkushka
31. aug 2011

@linda81 ako si dopadla ? myslela som na teba 🙂

katarinkam
31. aug 2011

@majkushka no idem do mesta a urobim si jeden čajik čo som našla že je dobrý pre ootehotnenie a ma sa piť 7dni po skonceny MS 2xdenne a potom 1x denne. Poobede napisem zlozenie lebo letím do mesta. A začíname makať tento mesiac ale len tak pozvolna 😀
@mishuu Ale ved ešte počkaj ešte neprišla tak klud a nohy v teple aj ja som len prvý mesiac skúšania a skoro mi svihlo musime to brat s nadhladom 🙂 Raz urcite bude a to este tento rok // na teste

mishuu
31. aug 2011

@adele15
@majkushka
@katarinkam

tak tak baby pôjdeme po mrche pekne na vec, tento rok by to mohlo vyjsť, aj ja by som bola rada, keby spravíme bábo tento rok 😉

ada258
31. aug 2011

Ahojte 🙂 môžem byť tehotna ak som s frajerom nespala iba ma robil a ja jeho..a robili sme to iba cez nohavice..ale bolia ma strašne prisia..môžem byť tehotna? ..ja viem je to hluposť no ja len preistotu..

moni
31. aug 2011

@ada258
😀 a akoze ako by si moja otehotnela?

ada258
31. aug 2011

lebo ked som ho robila on si ho potom preložil a išiel mna spraviť dalej..tak či nemohiol mať nejake semana na ruke alebo tak?

moni
31. aug 2011

@ada258
pokial ti rukou nevosiel do maternice tak fakt netusim ako by sa asi spermie dostali dnu 😀 trosku zakladnych znalosti biologie by neuskodilo 😉

moni
31. aug 2011

@ada258
a cez nohavice??
prepac, ale toto je tak pritiahnute za vlasy, ze sa musim smiat

majkushka
31. aug 2011

@mishuu baby potrebujeme mladu peknu usmiatu zhovorčivu do roboty do kebabu na cca 8 hodin , z levic neviete o niekom ?

majkushka
31. aug 2011

@mishuu baby potrebujeme mladu peknu usmiatu zhovorčivu do roboty do kebabu na cca 8 hodin , z levic neviete o niekom ?
@katarinkam baby potrebujeme mladu peknu usmiatu zhovorčivu do roboty do kebabu na cca 8 hodin , z levic neviete o niekom

mishuu
31. aug 2011

@ada258 nehnevaj sa, ale podľa spôsobu akým píšeš a čo píšeš si asi v takom veku, že o "robení sa" s priateľom by si mala ešte len snívať ... jedna dospelá ženská by mala mať aspoň základné informácie ako dochádza k otehotneniu ... ako chceš otehotnieť cez nohavice a bez pohlavného styku? Ach jaj 🤐

mishuu
31. aug 2011

@majkushka popýtam sa....

kaekole
31. aug 2011

@andrema caues. planujes dalsie babo? ja tento mesiac zacinam. tak som zvedava 🙂

kaekole
31. aug 2011

@mishuu uplne ta chapem. my sme tiež zacali tento mesiac. cakam menzes zajtra alebo piatok. Testovala som sa už minulý týžden, lebo mi z toho nedockania hrabalo a test bol negat, ved to bolo asi 8 dni pred menzesom. zajtra planujem dalsi test. ale tiež som na zblaznenie s tým sledovanim a tými možnými priznakmi. tak daj vediet ako si dopadla 🙂

andrema
31. aug 2011

@kaekole no my sme tiez zacali tento mesiac, tak drzim prsty

kaekole
31. aug 2011

@andrema ty aspon vies že možes otehotniet a mas krasne zdrave babo. a ako dlho ste sa snažili pri Klaudii?

mishuu
31. aug 2011

@kaekole jeeej tak máme dostať skoro naraz, ja (ne)čakám mrchu v piatok al. v sobotu, tak aj ja ti veľmi držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre