Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nini123
16. dec 2008

Ahojte,
mozem sa pridat? Ak som tehotna, tak je to 5 dni po oplodneni ( pocati ). Ake priznaky mozu byt uz takto skoro? Je to vobec mozne? pretoze mne sa zda vselico...dakujem

lucinka1104
16. dec 2008

kacurienka mohla by si byť 😉

misko2122
17. dec 2008

MALI SME TO......A NECHCELI SME TO....TAKZE BOLI SME NUTENI KUPIT TU TABLETKU DO 72HODIN....LEBO MENSTRUACIA NEPRICHADZALA....PO DVOCH HODINACH ZABRALA A DOSTALA TO.....LENZE TO TRWALO IBA JEDEN DEN.......A CO TERAZ....PROSIM O ODPOWED.......

lucinka1104
17. dec 2008

akju zobrala ako mala nemyslím, že by bola tehu

susik77
18. dec 2008

misko: tu tabletku treba zobrat do 72 hodin po styku, nie po chybajucej menstruacii 😎
takze ak bola tehotna, tak to uz nepomoze...

pensadorcallisto
18. dec 2008

Susik77, spravna pripomienka... 😀 😀 😀
Ved preto sa do vola, ze do 72 hodin

lucinka1104
18. dec 2008

jajk veď hej ja som to nepochopila , som myslela, že ona ju vzala do72 hod 😀

susik77
18. dec 2008

ten prispevok je fakt dost chaoticky-je mozne, ze ja som to blbo pochopila 😎 ktovie...jedine ze by to misko vysvetlil 😎

sarinka23
18. dec 2008

Ahojte baby no potrebovala by som asi poradit zas. Nedavno co som tu pisala ze som sa citila divne bolesti v podbrusku,chrbtice, spinenie na koniec mrchy par dni som cakala potom dva tyzdne ci sa mrcha dostavy alebo nie alebo ci to bola iba ovulacia. No mrcha sa dostavila o 2dni neskor a trvala len 3dni a nic, no zvycajne trva tych 5-6dni neviete mi prosim poradit je to bezne, alebo tam ozaj moze byt aj nieco viac????? 😒

susik77
18. dec 2008

sarinka: aj mne zacala nejak chaosit, odkedy sa snazime-asi v tom bude psychika...
ja som mala zase dostat vcera, od ovul. mam par tehu priznakov, teraz mam pocit, ze ma len picha na vajecnikoch ako pred mrchou tak neviem...zajtra rano si robim test-clear blue-by mal byt spolahlivy.
ja som mala posl. mrchy take, ze 2 dni slaboruz. vytok, 3.den nic, 4 dni silna...Dr. povedal, ze to je este ok 😕

sarinka23
18. dec 2008

susik: no ja som najskor tiez myslela ze tam je velka sanca na tehu mala som vela priznakov na to takych co pred tym som vobec nevedela co to je ale cakala som na mrchu vravim ta prisla o 2dni neskor bola a na 3den uz do kopy nic, doteraz stale bola pravidelna a dlhsia akurat min. mesiac jak bola ta tiez tak 5dni ale potom necele 2dni som tak este ako keby spinila ta neviem .

susik77
18. dec 2008

a mas teraz nej. priznaky? a co teplota?keby si tehu, drzi sa okolo 36.8-37.2

sarinka23
18. dec 2008

Vies akurat mam dost nafuknute brucho ja ked som uz po, bolesti v podbrusku a aj chrbtice a sem tam mam taky pocit na zvracanie ked nieco zacitim atd...teplota neviem momentalne rano som nestihala do prace taze som ani nemerala ale bezne som mala od 36.9 viac

susik77
19. dec 2008

sarinka ja som dnes 2 dni po, presne to iste som mala okrem pocitu na zvracanie, akurat divoke chute a dnes mi vysiel pozit. test 😵 urcite testuj 😉 potom sa ozvi 😉

mandula
19. dec 2008

susik, citam to tu kazdy den, takze aj ked nepisem, zdielam Vase pocity. Strasne si ma dnes potesila tou spravou a tak som sa rozhodla ze budem reagovat. Blahozelaaaam k pozitivnemu testu, to je ten najkrajsi vianocny darcek, aky si my snazilky mozeme priat. Zelam Ti aby Ti vsetko dopadlo dobre a aby si sa uz len tesila na mimi 😉
Mohla by si mi napisat, ci ste sa snazili pocas ovulky a ake si mala priznaky? My sme sa snazili aj 9DC, aj 11DC aj 15Dc aj 22DC, robila som si ovu testy a nikdy neukazali 2 jasne ciarky, vzdy bola jedna o malinko slabsia / to bolo okolo 19-22DC / tak ja teda neviem, ci som ovulku vobec mala 😒 Nakolko mam cyklus dost dlhy tak M cakam najneskor okolo 28-29.12. Budem cakat do 30.12 a ak nic tak urobim test. Prsia ma vobec nebolia, sem tam mi je poriadne zle, toci sa mi hlava a som nejaka pazrava, ale vies, to moze byt aj psychika. Nebadam nejake vyrazne tehu priznaky. Mozno ich este ani nemam cakat, ja uz neviem. Cakam na Tvoje skusenosti 🙂

susik77
19. dec 2008

mandula: dakujem ku gratulacii 🙂
ja som bola pred tym, ako sme sa zac. snazit na gynde, pretoze sa mi nezdal moj cyklus-3 dni spinenie az potom menstr. tak mi dr. urobil ultrazv pocas ovulky a zistil, ze ovulaciu normalne mam, vzal mi aj krv na prolaktin-lebo este si normal. vytlacim z brad. mlieko, aj ked nekojim uz 8 mesiacov 😖 Takze vsetky vysl. boli ok 😵
snazili sme sa od skonc. menstruacie az asi do tyzdna po ovul. asi kazdy 3.den+ 4 dni pred ovul. a po ovu kazdy 2.den 😉

lucinka1104
19. dec 2008

susik jéééééj gratulujem a prajemkrásne bezproblémové tehu 😉

susik77
19. dec 2008

lucinka: dakujem 🙂

labradorik
19. dec 2008

Ahojte je tu niektora z vas taka co jej prestali priznaky v 9tt alebo ,respektive ake priznaky ste mali alebo mate v 9tt.uz mi stoho prepina dakujem

lucinka1104
19. dec 2008

labradorik mnebolo trochu ťažko na žalúdku a po niektorom jedle som bola nafúknutá to bolo všetko ja som sa v tom týždne vydávala a ani somnevedela, že som tehu

susik77
19. dec 2008

labradorik: ja som to tak mala-nakonec bolo vsetko ok. 😉 ale radsej chod na ultrazvuk 😉

labradorik
19. dec 2008

no ja mam naliate prsia obcas ma pobolieva podbrusko a nechuti moc jes to mam od zaciatku,len neviem ci je to postacujuce

perla200
19. dec 2008

labradorik, čo sa deje?
aké ti prestali príznaky? bolia ta prsia? hlavne nestresuj, bud rada, že ti nič neni

susik77
19. dec 2008

labradorik: tak ja mam este slabsie-prsia ma nebolia...to nic nie je

kajka
19. dec 2008

ahojte.Prosim vas od kolkeho tyzdna tehotenstva zacinaju priznaky ako napriklad ranne nevolnosti.Test mi ukazal ze som tehotna ale okrem nafuknuteho brucha, a bolesti v prsiach ked si ich stlacim priznaky nemam.A este ma dost picha v pravo od pupka

lucinka1104
19. dec 2008

kajka nevoľnosti nemusíš cítiť vôbec teš sa, že ti je tak ako ti je ja som si tehu neužila vôbec

celine
19. dec 2008

kajka- mne zacali nevolnosti v 7tt a trvaju doteraz. Ako hovori Lucinka, bud rada, ze to zatial nepoznas. Ja to mam cely den nielen rano a nie je to nic prijemne.

sarinka23
19. dec 2008

susik: Blahozelam ti, no vyskusam asi testik tie chute sem tam mavam aj ja ale skor na sebe si vsimam v poslednej dobe ze moc nemam chut do jedla ale vecer v posteli by som jedla sladke horke kysle no vsetko naraz 😖

juliankaaa
20. dec 2008

ahoj kajka
aj ja som bola na zaciatku spokojna, nic mi nebolo, lekarka potvrdila ze som tehotna a ja som sa citila v pohode, len prsia ma pobolievali, lenze uz sa to zmenilo ☹
tehotenstvo som chcela utajit do 24. a manzela prekvapit, lenze uz mi je mi blbo, stale ma boli zaludok, zvraciam, nic mi nechuti.....manzel nevedel co mi je a chcel behat so mnou po lekaroch, tak som musela darcek vybalit skor ako sme postavili stromcek 🙂 .......manzel je stastny, ja tiez (len keby mi nebolo tak mizerne)

bubuku
20. dec 2008

ahojte baby, chcem sa len opytat ako to mate teraz v tehu s prsiami.... mna jeden den bolia a druhy den trebars vobec.... je to ok??? som len 6tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre