Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

majkushka
26. aug 2011

@mishuu 6 dni po mrche dobre rozumiem ?

majkushka
26. aug 2011

@mishuu som kukla tvoj prvy prispevok a može byt to krvacanie s uhniezdenia skus kuknut po nete unhiezdenie vajíčka , pa

mishuu
26. aug 2011

@majkushka ježiš ja blbá, nie po mrche, je to po ovulácii, (kedy sme sa aj snažili) 🙂 teda 6 DPO
už som to včera čítala ohľadom uhniezdenia, tak veľmi dúfam, ale mám pocity v brušku presne ako pred mrchou,
ale takto skoro viac ako týždeň dopredu som to nemávala, len tak 2-3 dni pred začatím mrchy a prsia ma tiež veľmi bolia, trochu mám aj tmavšie dvorce a červené citlivejšie bradavky...kiež by sa zadarilo, ale nechce sa mi tomu veriť, bolo by to na prvý šup, len teraz sme sa začali snažiť o bábo...

majkushka
26. aug 2011

@mishuu ak prsia bolia bude 🙂

dari226
26. aug 2011

nam sa aj teraz druhe tehotenastvo podarilo na prvy sup a ja som uz hned vedela ,ze som tehotna,na 8 den som tiez mala spinenie,to ked sa uhniezdilo a na 17 den od pocatia mi test ukazal 2 ciarky(treti test)takze vsetko je mozne aj ,take ze uz prvy den vies ,ze si tehotna 😉

mishuu
26. aug 2011

@dari226 aj ja mám taký pocit, už vo chvíli keď som po sexe ležala hore nohami 😅 som si hovorila, že by to mohlo vyjsť a mám taký pocit, ale zároveň sa bojím tomu pocitu nejak uveriť lebo sa veľmi bojím následného sklamania keby mrška prišla...joj radšej by som na to nemala veľa myslieť nech si ju neprivolám 😝 A tebe GRATULUJEM 🙂

@majkushka akože bude tehu? 😉 dúúúfam 🙂

dari226
26. aug 2011

@mishuu tak drzim palce,treba vyckat 🙂

mishuu
26. aug 2011

@dari226 ďakujem krásne, vyčkávam vyčkávam, presne o týždeň mám mať menzes, tak som zvedavá...
a teba aj keď si mala špinenie bolelo bruško?

dari226
26. aug 2011

@mishuu hned unava,zle i bolo,bolesti,krce,spinenie jeden den,bolestive prsia...to vsetko uz pred poz.testom

mishuu
26. aug 2011

@dari226 a tie bolesti a kŕče to bolo také ako menštruačné? Alebo aké? Aj ja som mala špinenie len jeden deň 😉

dari226
26. aug 2011

@mishuu hej tak pol dna jeden den ja to spinenie normalne.hej tie krce su podobne menstruacnym u mna bolo o nieco silnejsie vsetko sa to deje tam vo vnutri tak to pocitujeme ako menstruacne bolesti

mishuu
26. aug 2011

@dari226 ja som to špinenie mala len večer keď som išla na wc, tak zo mňa vyšiel taký ružový riedky výtok a ešte doobeda na ďalší deň trošku hnedkasté, to bolo včera na 6 DPO a dnes už nič ani brucho ma už nebolí, sem tam niečo zacítim, ale potom to prejde...prsia bolia stále už skoro týždeň...cikať chodím často, ale to je tým, že v týchto horúčavách vypijem v robote 2,5 l vody denne...

majkushka
26. aug 2011

@mishuu a mne dnes presne na 28 den mrcha dorazila nevadi na buduci mesiac snad 😉

dari226
27. aug 2011

@mishuu no vsetko hovori pre to,ze si tehotna podla mna.

dari226
27. aug 2011

@majkushka to skusanie tiez stoji za to 😉 🙂

majkushka
27. aug 2011

@dari226 ano ale mi sme od začiatku vraveli , ked sme planovali že tak okolo vianoc 🙂 a myslim že to tak už mame vyrozpravane aj psychicky naladene 🙂 🙂 🙂 🙂 , takže bude až na vianoce

andrema
28. aug 2011

no baby, ja som mala tiez vsetky priznaky, robila som si jeden test, ten bol neplatny, a dnes druhy a vysiel negativne, tak neviem,co som citila. Este pockam par dni, kym pride menzes, ze ci teda urcite nie som tehu.
No ked nie, nic sa nedeje, budeme skusat dalej 🙂

majkushka
28. aug 2011

@andrema no a sme dve , ak mrcha nepride tak sa bude snažilkovat 🙂 🙂 🙂

andrema
28. aug 2011

@majkushka no veru o 100 sest 🙂

mishuu
28. aug 2011

@dari226 jaj kiez by 😉 dnes ma rano bolelo zase brucho ako na mrchu,doobeda aj malo spinenie bolo,ja ze uz zacne mrcha a potom prestalo aj brucho aj vytok,tak cakam do piatku,ak v piatok nepride mrcha tak testujem 😉

majkushka
29. aug 2011

@andrema daj vediet ako to dopadlo ?

katarinkam
29. aug 2011

@mishuu
@majkushka tak baby planý poplach 27.8. prišla mrcha, ale aspoň začneme znovu. No čo už a vy ako sa darí?

andrema
29. aug 2011

@majkushka no tak ja mam dostat az v piatok, tak to bude este dlhe cakanie

andrema
29. aug 2011

@andrema aj ty daj vediet

andrema
29. aug 2011

@majkushka aj ty daj vediet

lucinka1104
29. aug 2011

@mishuu ty budeš tehu jednalo sa určite o hniezdenie

majkushka
30. aug 2011

@katarinkam aj mne presne na čas 26. prisla takže dalši mesiac a ideme na to

majkushka
30. aug 2011

@andrema no ja už mam po dnes akurat takže ideme na to

adele15
30. aug 2011

@mishuu ja mam oddnes rana take "hnedaste" spinenie, aj ma brucho boli ako pred mrchou a to som ju dostala o 5 dni skor!!!! 😖 takze som si uz povedala, ze sa uz nebudem stresovat!
tebe drzim palce, nech to vyjde a coskoro zacnes testovat 😉
ja som si dnes tiez chcela ist kupit testik, ze by som sa uz koncom tyzdna otestovala, ale tak teda ho tento mesiac potrebovat nebudem ☹

mishuu
30. aug 2011

@adele15
@majkushka
@lucinka1104
@katarinkam

baby tak uvidím v piatok, včera ma zase začali viac bolieť prsia, trochu bolo špinenie, ale len ráno, bolesť brucha žiadna... dnes nič, len tie prsia a drahý mi povedal, že sú väčšie a že mám iné bradavky a dvorce, tmavšie...ale nerobím si nádeje zatiaľ, všetko sa ukáže v piatok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre