Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

danka24
28. feb 2008

katka dakujem ☹ 😉 mne tiez meskala ale najhorsie je ze teploty sa drzali hore a az dnes klesla aspon keby postupne tak som stym zmierena ale takto... ☹ ☹
prajem ti vela stastia a nech aj vam to vyjde 😉

monika676
28. feb 2008

Cakam kym na mrsku a on a ona nechodi...este ma do vecera cas....ak nie tak aj zajtra 🙂 ale ten test si aj tak spravim....preistotu 😉 asi si aj domyslam no neviem....a v pondelok mam nastupit do novej prace... je mi divne 😕

perla200
28. feb 2008

čaute dievčatá...no neostáva nám nič iné len ísť dalej...katherinesand, koľko sa už snažíte?

katherinesand
28. feb 2008

ani neviem presne, 😒
ale uz je to dost dlho, len niektore mesiace sme to zanedbali, lebo sme boli rozbehani 😉
ale snazime sa urcite pol roka aj viac. 😲

perla200
28. feb 2008

no my tak od novembra...ale mne doktor povedal, že to nebude hned, lebo som mala cystu na vaječníku a nefunguje mi tak ako normálny...tak na 80%...neskúsiš sa aj tak otestovať?

danka24
28. feb 2008

my sa snazime 1a 7mesiacov ☹

katherinesand
28. feb 2008

danka24, a intenzivne?
myslim tym, ze skusate stale alebo len v dni, ked mas ovulku? 😒
podstupili ste nejake vysetrenia?
my nie zatial, ale uz by sme sa hadam mali dat vysetrit. 😒
ja mam 32 a moj muz 40, tak aj vek uz zacina byt horuci. 😝

perla, kto sa ma otestovat? 😒

perla200
28. feb 2008

no ty katherinesand....ved ti písali baby, že to nemusí byť stratené nie?

marissa
28. feb 2008

Ahojte dievčatá.Chcem sa Vás spýtať, čo si myslíte možem mať príznaky uz niekoľko dní pred očakávanou MS??? Od pondelka mi je trochu zle(a pritom mi zle nikdy nebolo),ale nezvraciam,poslednú noc som ani nemohla spat,lebo mi bolo tak zle,často sa mi mení nálada a na niektoré jedlá nemožem ani pomyslieť, niekedy som unavená a mám nafúknuté bruško a niekedy ma zaboli ako pocas MS.Čo Vy na to??? Pekny dnik Vam želam

poleva
28. feb 2008

môže to byť aj predmenst. syndrom

marissa
28. feb 2008

Neviem,nemam však taky pocit,že by to bol predm. syndrom.Toto je take ine...

lienockaa
28. feb 2008

marissa- také iné ako predMS syndróm som mala ja..🙂jasne som vedela, že to nie je ten syndróm, bolo to úplne iné, pretože mne predMS syndróm začínal prakticky hneď pár dní po ovulke..v mesiaci, keď som bola tehulka, tak mi nič pár dní po ovulke nebolo..až pár dní pred MS som cítila bolesti v prsiach a trošku v brušku, únavu, ale nebolo mi nijako zle od žalúdka, to nemôžem povedať, to začalo až od 6tt..koľko dní si pred MS?

marissa
28. feb 2008

lienockaa - no cakam ju v nedeľu... Som si takmer istá,že to nieje PMS synd.To by som spoznala hned... Este aj moja mamka spozorovala,že mam iné správanie a pýtala sa či niesom tehotná...

marissa
28. feb 2008

a ona bola tehotná 3krát takže o tom asi niečo vie...

simka55
28. feb 2008

ahojte 🙂 kamoska ma mensi problem len boji sa ist ku gynekologovi ... Mozem vas poziadat o radu ?

lienockaa
28. feb 2008

marissa- kúp si na nedeľu ráno test a uvidíš..držím palce.. 😉

marissa
28. feb 2008

lienockaa - aj ja na to myslím,hned zajtra kupim a v nedelu testnem.Dakujem veľmi pekne,dufam,že to vyjde 🙂 🙂
simka55 - no skus

simka55
28. feb 2008

Moze byt tehotna ked ju chytal dole prstami a mal narukach asi niake zvysky semena, ale nesiel prstami dnu ?

simka55
28. feb 2008

😒

marissa
28. feb 2008

simka55 - a kedy sa to stalo? Možem vedieť koľko ma rokov?

katherinesand
28. feb 2008

perla, tak ja neviem, myslim na to este v kutiku duse, ale nebudem testovat, az kym neuvidim nejake priznaky. 😉 nechcem sa stresovat zbytocne.
teraz sa budem sustredit na ovulku 😅
ale mozno , ked nebudem uz s tym pocitat, tak zistim, ze som 😀

marissa, lienockaa ma pravdu pockaj na mrsku a potom sa otestuj. ale moze to byt tehu. 🙂
tak good luck. 😉
utekam prec na vikend. 😅
pekny vikend vsetkym.
papa. 😅 😅

marissa
28. feb 2008

katherinesand - aj Tebe pekny víkend 😉

simka55
28. feb 2008

marissa - ona totižto este nemala žiadny pohlavný styk takže ešte ma aj panenskú blanu. A neda sa jej to vysvetliť, že tehotná nemože byť , alebo áno ?

marissa
28. feb 2008

simka55- to co pišeš znie dosť čudne,ale nemyslim si že by ostala tehotná...

danka24
28. feb 2008

ano katka 1a 7mesiacov ziadne prestavky nikdy sme sa nebranili ...a aj tak sa nam to nedari....
ja som v poriadku a moj manzel urcite tiez...mame ist na spermiogram a potom ostatne...nikdy som nebrala HAK ani ziadne ine hormonalne lieky a aj tak sa nam nedari...Ale viem urcite ze BOH nam dopraje coskoro babatko este niejake veci musia prebehnut a tak to pride...Verim tomu...
Drzim palce vsetkym snazilkam nech su tie vase priznaky tehulkovske 😀

perla200
3. mar 2008

no dievčatá...aj ja som v sobotu začala špiniť...ale strašne divné mrchy mám...lebo vždy som mala tak, že prvý den nič moc a na druhý den sa to spustilo...a teraz v nedeľu nič, len pár kvapiek, dnes nič moc...tak sama neviem...uvidíme....počkám čo bude....

cervena_ciapocka
3. mar 2008

Prosim vas, kedy najskor sa mozu prejevovat priznaky tehotenstva?

perla200
3. mar 2008

katherinesand ozvi sa, ako sa máš? neviem....cervena ciapocka....

chuchu86
3. mar 2008

Ahojte, prosím Vás poradte mi.

Pomaličky týždeň, že je mi zle,ráno a večer je mi na vracanie.
V sobotu som mala dostať krámy, ale ešte nemám, som nafuknutá. Prsia ma nebolia.
Mala by som urobiť test ?

smejko1
3. mar 2008

no jasne, ze mas testovat.... ved Ti meska!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre