Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

ellik
5. mar 2009

Ahojky holky, tak já jsem dneska dostala MS a je dost silná, takže ty testy nelhaly...

julicka
5. mar 2009

ahoj petra!!!pocuj chod ty radsej ku gynekologovi lebo to moze byt aj cista su to tie iste priznaky ako pri tehu moja svagrina si teraz myslela ze je tehu a zistila ze ma cistu chod ked ju mas pokial nie je neskoro aby si nemusela ist na operaciu ak to nebude ono tak to bude fajn! paaaa

malinke_babo
5. mar 2009

Môžem sa prosím spýtať po kolkých dňoch od oplodnenia môže krvný test dokázať že som tehotná?dakujem

dinduska
5. mar 2009

ahojte julicka a ty sa mas ako? 😀

mirsimka1
5. mar 2009

pre male babo - skus to najprv s testom, je spoľahlivý,nesklamal ma ani raz krátko po vynechaní menz.

julicka
5. mar 2009

ahoj didus!no mam sa ok a ty ako???

dinduska
5. mar 2009

ja vseliako.strasne mi zacala chutit kava vypijem aj 3 denne 😀 😀 uz som dnes drzala v ruke ten test ale som odolala 😀 😀

mandy20
5. mar 2009

ahojte kockyyyy, prisla som vas len pozdravit, nemam nic nove, booze len prsi a prsi, u nas uz mame aj zaplavy ☹ chudaci vsetci ti ludia 😔
akurat ze dneska ked som isla vysypat kos z kupelne nasla som tam tesitky , nedalo mi to a pozrela som sa a na tom jednom bola taka slabulinka ciarocka a to sa mne nikdy nestalo 😒 no uvidime, nebudem si nic nahovarat ale prekvapilo ma to, lebo naozaj som vzdy vyhadzovala uplne cistulinke testy , joooj, tak mi srdiecko podskocilo ale je to nepravdepodobne 😝

dinduska
5. mar 2009

mandy nerob si velke nadeje to nic neznamena ak si vsimnes na testikoch je vzdy napisane nevyhodnocujte test po ja neviem niektore maju 5 minut ine pol hod.mandy to sa niekedy stane ze sa to po niekolkych hodinach zmeni aj ja som si to vsimla. 😠 ale mozno nabuduce co ty vies 😕 😀

mandy20
5. mar 2009

dinduska, ja viem, ja len ze clovek tak premysla nad tym co keby, ale viem, je to hlupost 😅
uz mi ide ordinaciaaaaaa 😀

dinduska
5. mar 2009

aj ty kukas aj ja som do toho serialu zblaznena 😀 😀 😀 😀

mandy20
5. mar 2009

teda, ja brutalne, musim vidiet kazdy diel a ked nestihnem tak internet to isti 😀

petra2505
5. mar 2009

julicka ja som presne pred mesiacom bola na kontrole po laparoskopii som zdrava nemam ziadnu cystu.

lucinka1104
5. mar 2009

žiadny test sa nemá vyhodnocovať po 10 minútach , 90 percent testov potom so vzduchom s oxiduje a robí nám falošnú nádej

ja som si už istá že ovu bola minulý výkenda aj podľa BT aj podľa krčku cez výkend som tam dole mala kráter 😀 a teraz je tvrdý ako štolverka 😀

dinduš som na teba hrdá 😵

dinduska
5. mar 2009

luci vies ake je to tazke vydrzat ja uz som uplne hotova ukludnujem sa len tam ze ked si ho spravim tak bude urcite / a budem sklamana tak este pockam a budem dufat aby tam bolo // 😒 😉 🙂

dinduska
5. mar 2009

haloooo je tu ste niekto? 😕 😝

katka1981
5. mar 2009

som

dinduska
5. mar 2009

ahoj ty si knam uz pisala? 😕

katka1981
5. mar 2009

nie, aspon o tom neviem.

dinduska
5. mar 2009

ani ja neviem 😀

baby mam taku trafenu otazku 😀 uz 2 dni ma bolia vsetky zuby ked papam nieco teple nemoze to suvisiet z tehu??? 😅 😅 😅 😅 😅

katka1981
5. mar 2009

skor prievan, a ked si citliva na teple alebo studene alebo kysle, tak mas citlive zuby. Nejedla si nieco kysle? Kysle ovocie alebo cukriky? Elmex gel je nato super, ale zisti si ci sa moze v tehu.

dinduska
5. mar 2009

ja som citliva len na teple a velmi studene ále to musi byt velmi kysle mi nevadi.cukriky ano ovocie okrem bananu som nejedla ale mam strasnu kyselinu.tu som mala aj cez cele prve tehu 😠

katka1981
5. mar 2009

Ja nie som ta prava na priznaky, moje najvacsie prisli az s pohybmi a ked mi zacalo rast brusko, tak 5.-6. mes., prvy trimester trosku zle od hladu. Ziadne zmenene chute ani pachy nepoznam.

dinduska
5. mar 2009

ja neviem ja uz vsetko pripisujem k tehu uz mi z toho sibe. 😠 ☹

a oprava nechcela som napisat cukriky ano ovocie...ale cukriky A ovocie... 😀 😀

dinduska
5. mar 2009

baby prave som zjedla polievku a mam pocit,ze vyvratim aj vianocne pupaciky 😖 😖 😖 je to hrozne takto mi je kazdy vecer 😖 😠

blazka24
5. mar 2009

ja som nezažila počas troch mesiacov absolútne žiadne problémy, až teraz mi napr. dnes sa nedalo dýchať keĎ som zacítila zemiaky ale upečené mi už nevadili 😀

dinduska
5. mar 2009

mne cez prve tehu vobec nic nevadilo iba jedno rano ked som zacitila parky tak to ma naplo ale vobec mi nic cele tehu nevadili ziadne pachy

katka1981
5. mar 2009

dinduska, a meska ti alebo nie? Myslis ze si tehu?

dinduska
5. mar 2009

ja mam dostat az nabuduci tyzden v stredu to je este 5 dni

katka1981
5. mar 2009

mne sa to zda ze by si mala velmi skoro priznaky, ale ktovie... Ja som si robila test ked mi meskali na treti den. Tak si davaj pozor akoby si bola tehu, aby si nezjedla nieco nevhodne, napr. tabletku od bolesti hlavy alebo tak a skus vydrzat, a ked nedostanes sprav si test. A daj mi vediet ako si dopadla. Inak mozno ze chces byt velmi tehu, az sa tak tvoje telo zacina chovat. A mozno si tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre