Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

n645a
6. mar 2009

akk si budme držať palceky navzájom

dinduska
6. mar 2009

ahojky baby uz zase mi je zle.ono to pride znicoho nic len zrazu citim taku tazobu na zaludku a som nafuknuta ako balon 😠

dinduska
6. mar 2009

kde ste vsetky?? 😕 😕

dinduska
6. mar 2009

luci a aky by som mala mat krcok?ja som si to nikdy nekontrolovala aky je 😅 😅 😅 😅

katka1981
6. mar 2009

Krcok sa da vidiet alebo nahmatat? Ja som sa raz pytala kamosky, jej ho vyrezali, a ona ze vraj si ho nemozeme vidiet, ako to je?

dinduska
7. mar 2009

kati no vidiet asi nie ale nahmatat sa da ale ja tiez neviem ako 😀

lucinka1104
7. mar 2009

mal by byť tvrdý v čase ovu je pootvorenýa potom ked ma doraziť mrcha no ak je v tom čase tvrdí žena je tehu no ja mam do mrchy ešťe ďaleko presne týždeň no krčok je riadne tvrdý a BT 37,0 tak uvidíme ako sa to bude ďalej vyvýjať. Len som dosť chorá 😒

ja nafúknutá nie som ,ale zle mi bolo hrozne pred včerom sa ma LUkáškova dr pýtala, že činie som tehotná, že som dáka iá do tváre.... a potom dnes ráno som mala dáku nadmernú produkciu slín inak sa cítim skvele teda som chorá ale dáko na to nemyslím.

dinduska
7. mar 2009

ja som sa skusala sama vysetrit ale fakt nic necitim 😅 😅 😅 ja mam uz 5 dni bt 36,8 vlastne len 5 dni si meriam a citim sa normalne zle mi je len vecer.

dinduska
7. mar 2009

baby kde ste cely den??? 😕 😨 🙄

halintoa
7. mar 2009

Ahoj dinduš, trošku neskôr, ale predsa 😀 , držím palce, aby si o pár dní jasala nad //. Mne sa blíži ovu, tak sa hádam zadarí 😵 . Inak som zistila, že ma celkom bežne popicháva v podbrušku, nie sice až tak intenzívne, ako pred mrchou, ale pre mňa teda v tomto smere nemá zmysel sa sledovať a pripisovať to príznakom tehu 😒 . Hádam sa tento mesiac nebudem tak sledovať, dala som si za úlohu dopísať bakalárku a naplánovať budúci vzhľad predzáhradky 😀 .

katka1981
7. mar 2009

inak ja som vzdy pred menzesom mavala od 36,9 do 37,3 mozno aj pocas. Ale odkedy som otehotnela mam vzdy okolo 36,0-36,5. Hoci som citala ze v tehu byva vyssia teplota, ja som nikdy nemala. Ale je mi teplejsie, konecne chapem manzela, dovtedy som mavala studene ruky, nohy, teraz mi je dost teplo, aj usetrime mozno na kureni 😀 lenze zas manzelovi by uz bolo chladno, ja si teraz chladnejsie teploty pochvaujem. Ale uz chcem jar a teplucko vonku.

dinduska
7. mar 2009

halintoa dakujem aj ja dufam lebo uz sa z toho zblaznim.ale neviem lebo aj minuly mesiac aj predtym som mavala pred mrchou 36,8 ale to som si merala vzdy tak 2 dni pred.zmeriam aj zajtra ci sa to nieako pohne 😖

halintoa
7. mar 2009

Jaj dinduš, toto pozorovanie je príšerné, niečo (príjemné) by nás malo na 100% zamestnať, aby sme nemali šancu myslieť na to, či sme alebo nie, lebo sa všetky stretneme v PK na Pinelke a tam nás mužíčkovia len ťažko oplodnia 😀. Ja len viem, že tento raz si nebudem hovoriť, že som XY DPO, lebo tuto na MK je v rôznych témach, že baby otehotneli počas mrchy, alebo hocikedy počas cyklu, takže možno už som, možno budem zajtra, možno o týždeň. Ale celú dobu sa budem intenzívne modliť, aby mrcha tento mesiac neprišla, hoci som si kúpila krásne látkové vložky 😀.

dinduska
7. mar 2009

no to je najhorsie v mojom pripade lebo my sa mozeme snazit len jeden tyzden v cykle lebo 1tyzden je prec potom 2 sa snazime 3 je prec 4 mam od stredy do nedele mrchu a predtym mavam tak 2-3 bolesti a nemozem vynimoc tak v pondelok ked pride tak ja ked otehotniem budem vediet presne kedy.nastastie mi vychadzaju plodne dni od pondelka ked chodi domov

lucinka1104
8. mar 2009

ja mám, BT od ovu riadne divoké 1 DPO 36,8
37,1
37,4
36,7
36,8
36,9
37,0
37,0
37,1
tak do mrchy mi ostáva týždeň tak uvidíme čio neklesne v sobotu
všetkým pekný MDž

dinduska
8. mar 2009

dobre rano kocky,teda obed 😀

ja som si dnes nemerala lebo som vyskocila z postele a uketala za malou lebo mi vyhadzovala veci zo skrine takze uz som si potom nemerala 😀 aj tak to asi zbytocne pokial si nemeras cely cyklus a niekedy aj tak vcera som citala tyky clanok,ze bt neni uplne dobrym sposobom ako zena zisti ci je ovu chcela som to skopirovat ale nejde to tak ak chcete mrknut tak tu je stranka..tiez prajem krasny den MDž😉
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=16

lucinka1104
8. mar 2009

ale ja to predsa o tej BT viem ,ale u man to spoľahlivé je

dinduska
8. mar 2009

a citala si ten clanok tam je pisane,mze vlastne ty ked si rano zmerias a mas zvisenu tak ovu mohla prebehnut v aj pred 23hodinami.ono zistis kedy ju mas ale moze sa stat ze sa prepasne.

lucinka1104
8. mar 2009

no preto sa má snažiť už dva dni pred a dva dni po 😀

dinduska
8. mar 2009

najlepsie je sa snazir kazdy den cely mesiac 😝 mna ide uplne vbyprapit chrbat strasne ma boli.aj podbrusko ma boli na ms tak asi pride 😠

lucinka1104
8. mar 2009

máš dostať v stredu že?
mne je dnes zase celý deň zle....ale trochu si zato môžem sama....
nám by sa pri malo nedalo každý dfeň sme radi ak sa podarí 2 - 3x za týždeň 😝

dinduska
8. mar 2009

vsak to poznam my mozeme len tyzen aj to sa niekedy neda lebo nase dieta si to nezela 😀 😠 no mala by som dostat v stredu alebo v stvrok minuly mesiac mi zacali v stredu ruzovym vytokm a vop stvrtok sa spustili cervene ale minuly mesiac som mala strasne slabulinke.no uvidime dufam,ze teraz nebudu ziadne 😉

dinduska
8. mar 2009

je tu niekto? 😕 😕 😕

lucinka1104
8. mar 2009

len ja som tu zase teraz som zapla comp je mi príšerne zle už som aj zvracala a vôbec to nepomohlo teraz papaám aspoň piškóty no ani tie asi neostanú dnu 😝 🙄 😒

dinduska
8. mar 2009

luci nakoniec nmozno budes tehu 😀 mne je tiez tak na h...o.este som bola pustit pracku lebo muz mi zase zajtra dotrepe kopec veci z roboty. 😀 ja som zvedava ako pojdem zajtra s malou plavat lebo mna tie krize tak strasne boli,ze nemozem ani poriadne sediet 😠

vanessa123a
8. mar 2009

dindus testni 🙂 podla mna budu // 😵

dinduska
8. mar 2009

ahoj vanes este pockam do mrch uz su to len 3 dni.tak testnem vo stvrtok.zatial sa drzim som si povedala,ze nebudem vyhadzovat tolke peniaze za testy.zato si mozeme kupit nieco insie.tak odolavam dufam,ze to vydrzim 😀

ppppp
9. mar 2009

ahojte kocky tak ja sa pridavam 😨 uz 3dni cakam ze pride mrska tie pocity vzdy rovnake a stale nic 😅 dneska som si len tak zo srandy zmerala bazalku a 37,1, ale teraz som trosku v pomykove, lebo mam kasel 😀 tak este rozmyslam ci na mne nejde nejaka ta choroba.. co hovorite??? 🙂

lucinka1104
9. mar 2009

choroba by nemala oddiaľovať mrchu a bt len v prípade že máš zvýšenú aj etlesnú teplotu aj ja som dosť chorá ale etlesnú mám tak 36,7-36,9 a bt 37,0 dnes

mona00
9. mar 2009

ajojte!no mne dnes meska 5 den mrcha.merala som si teplotu a mala som 37,2.chora som neni tak uvidim.idem behnut do mesta na testik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre