Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

timinka3
4. apr 2009

nikto??? ☹

kim_rossi_stuard
4. apr 2009

ahoj Timinka
tak znamena to- DC to je den cyklu, cize pocitane od 1 dna tvojej poslednej menzes
a DPO- znamena den po oplodneni, teda myslim 😉

lucinka1104
4. apr 2009

den po ovulácii 🙂

lucinka1104
6. apr 2009

baby man z tej mojej ovu porazí po piatkui ako som si bola istá že smeotehotneli sme a na to vykašľali už som ani netťestovala noa dnes ráno som mokrá ako myš a samá paprad 😝 takže nakoniec je až dnes fakt si robí čo chce dúfam, že večer stihneme pekný deň všetkým snažilkám

suyama
6. apr 2009

Ahojte dievcata, uz vas tu citam asi tyzden a rozhodla som sa ze vam napisem az ked si spravim test a dnes som si ho aj spravila, pretoze som mala v noci dva sny o tom ako si ho robim a bol pozitivny a co sa stalo? hned som vyskocila z postele a aj som testla a co tam bolo dve krasne ciarky 😀 po roku snazenia sa nam to dufam konecne podarilo 🙂 nikdy som si nemerala teplotu alebo pouzila ovulacny test, iba mi doktor predpisal duphaston uzivala som ho mesiac 🙂 asi pomohol. Inak piznaky mam asi taketo : citlive prsia, podivne skrkanie v bruchu, neustale vetry a pred tyzdnom som celu noc presedela a preklacala na WC co mi bolo strasne zle ale to neviem ci ma nieco spolocne s tehotenstvom alebo som len nieco nevhodne zjedla 😒 tak teraz len dufam ze vsetko dobre dopadne a asi o tyzden pojdem k mojmu GP na potvrdenie, som v Anglicku a tu je to trochu ine.

narciska77
6. apr 2009

Suyama ,tak gratulujem.Priznaky mas take ako pri tehu. Ja mam uz dve deticky a čakam asi tretie...Ja priznaky nemam ziadne ,ale tt mi ukazal //.A si predstav ,ze mne sa pred tyzdnom v nedelu snivalo,ze som si robila test, este sme sa na tom sne smiali s kamoškou a je to pravda!!!!Asi sme na to velmi mysleli,ze sa nam o tom az snivalo 😀 😀 😀

suyama
6. apr 2009

Aj ja ti gratulujem narciska77 no je to sila, tie sny, asi nejake podvedomie a tak isto som na to dost myslela, to je pravda 🙂

narciska77
6. apr 2009

Zajra rano idem k dr.,tak som zvedava ako to dopadne....

lucinka1104
6. apr 2009

suyama srdečne gratulujem krásne tehu

simib
7. apr 2009

Halo a sem už nikto nechodí?Dinduš??? 🙂

elizabeth1011
7. apr 2009

Ahojte. Chcem sa Vas opytat na priznaky.
Pred 5 dnami som mala mat ms a stale nic. Nijako sme sa nesnazili a ja by som este babo nechcela,ale ako bude,tak bude. Dnes som si robila test,ale neukazal mi 2 //. Mam strasne slizenie ako pri ovu,ale mam pocit, ze este vacsie. Vetry mam uz tiez dva tyzdne a od vcera ma hrozne bolia bradavky. Je mozne, ze by som mohla byt tehotna aj ked mi to test neukazal???? Pred pol rokom som vysadila HAK a doteraz som mala pravidelne cykly.
Dakujem

suyama
7. apr 2009

Ahoj narciska ako si dopadla u doktora? verim ze vsetko dobre...ja som si dnes robila este jeden test pre istotu a aj na nom boli dve ciarky 🙂
elizabeth ja som mala nepravidelne cykly a test mi ukazal // na 31den cyklu, tak neviem ti poradit ci si ale vsetko je mozne, pockaj este par dni a urob test este raz 😉

jesi
7. apr 2009

Ahoj baby mozem byt tehu ked som mala spinenie jeden a pol dna namiesto mrchy?nikdz som nemala take nieco poradtemi 😉

narciska77
7. apr 2009

Suyama, u dr. som bola nic nebolo vidno, ale v krvi mi zistili tehu, ale nizku hladinu hcg 380. asi 3-4 tyzden ,mozno ani tolko nie. Viac som popísala do decembrovky 09. Tak mrkni tam. V utorok mam ist zase na krv ci to stuplo. Neviem som smutná... ☹

narciska77
7. apr 2009

Suyama a test som si dnes robila aj ja zase,mam ho v albume 🙂

narciska77
7. apr 2009

Jesi ,ja som pri mojom druhom tehotenstve mala menzes sice slabý ale mala som, som prisla na to ze som tehu az v 8 tt.takze kludne mozes byt tehu 🙂

lucinka1104
7. apr 2009

eliz a jesii obe môžete byť tehu 😉

suyama
7. apr 2009

narciska neboj urcite si tehu len mas nizku hladinu hcg a nebud smutna, aj ja si idem pridat test do albumu 😉

lucinka1104
7. apr 2009

narcis gratulujem ku krásnym dvom // 😉

narciska77
8. apr 2009

Lucinka dakujem,len na ultr. nic nebolo vidno, ma nastrasila dr. ze mimomater. tehu!!! ☹ ☹ ☹
Ked som volala poobede o vysledky z krvi,tak povedala ze podla vysledkov hcg to moze byt len 2-3 tyzden.Sa zblaznim cakat zase do utorka ci tam bude niečo uz vidiet... 😒

lucinka1104
8. apr 2009

nebj pri mimomaternicovom by sinemala také pekné // bolo ešťe skoro preto sa UTZ nemá robiť takto zavčasu veľa šťastia

narciska77
8. apr 2009

🙂 🙂 🙂 Dakujem, verím,ze to bude ok 🙂 🙂 🙂

dinduska
8. apr 2009

ahojte babky kocandy 😀

tak uz som konecne tu.mala som nieco s pocitacom tak som bola bez netu no to bola hroza 😅 😅

vidim,ze tu mame nove tvare,vytajte medzi nami 😝 😀

gratulujem novym tehulkam a zelam vela stasticka 😉

baby ta moja mrsina trvala 9dni uz som myslela ze ma porazi.dnes som bola u dr a povedal,ze je to ok,tak som rada.povedal,ze mozeme snazilkovat dakej.akurat som si robila ovu test lebo som dnes 12dc a boli tam krasne //tak ideme na vec 😀 😝 😀

simib uz sa ti zdalo,ze som tu akosi neni,co? 😅 😀 😀 😀

dinduska
8. apr 2009

luci a ty ako? 😨 😀

simib
8. apr 2009

Hurá Dinduš sa vrátila.Chýbala si nám.Tak šup poriadne snažiť.Dám ti na ukážku môj grafík.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka

dinduska
8. apr 2009

mati ty si pisala do fora a ja v tom istom case tebe ip.no to je haluz 😀 😀 😀 😀

simib
8. apr 2009

To je.Veď máme inštinkt.

simib
8. apr 2009

Luci tak to je haluzisko jak hrom.

lucinka1104
8. apr 2009

simi a najlepšie je že tam pred tým jednodnovým vzostupom teploty mi ovu test 5 dní po sebe ukázal že mam ovu a aj som mala krvavý hlien.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre