Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

emma_932
28. máj 2010

ahoj hely, ja mam tie iste priznaky ako ty - toci sa mi hlava, je mi na vracanie, casto chodim na wcko, aj ked malo pijem a najradsej by som stale spala.... mensi som ale normalne dostala, aj ked zo zaciatku tam boli iba take hnede flaky a potom aj krv bola taka divna, tak do fialova a nie cervena ako bezne.. a na konci zase hnede flaky.. buduci tyzden mozno kupim testik, ale este uvidim..

hely79
28. máj 2010

ahoj Emma_932, aj moja dcera sa vola Emma 🙂
ak si dobre spominam, po minulom menzese dakedy som mala ten hnedasty vytok par dni... ale to mi vtedy vobec nenapadlo. v sobotu som bola taka unavena a strasne divne mi bolo, aj na vracanie a hlava sa tocila a stale mam taky divny pocit. aj ja malo pijem a chodim dost casto... a nejako sa mi nic nechce... ja uz mam test kupeny ale pockam este asi 2-3 dni, len mi to neda...

hely79
28. máj 2010

kolegyna mi vcera povedala, ze sa mi nejako lesknu oci... to mi povedala aj ked som bola 1x tehotna a este som o tom nevedela... ona to prva tvrdila, ze som tehotna, ona si bola celkom ista podla tych oci..

zuzanockamt
28. máj 2010

@hely79 tak sprav test a budes mat istotu, ved ked ti MS meska, tak ti uz na 100% ukaze jednoznacny vysledok 😉

hely79
28. máj 2010

zajtra rano ho teda urobim... pri prvom tehotenstve mi ukazal 2x negativ az 3x mi ukazal pozitiv...

emma_932
28. máj 2010

🙂 aka stara je tvoja dcerka? my este nemame deti, pokusame sa o prve..
to mas dobru kolegynu 😎 normalne som sa isla pozriet ci sa mi nelesknu oci 😀 😀 😀

zuzanockamt
28. máj 2010

hely ... mne ukazal // uz 2 dni pred MS - to bolo 12 DPO, ale este 10 DPO nebolo nic, len jedna /

hely79
28. máj 2010

2roky 4mesiace ma Emma... dufam teda, ze nam to obom vyjde!!!!!! 😉 kolegyna ma uz svoje skusenosti... ja neviem, ja tomu moc neverim ale ked to ona hovori zas, tak to asi tak bude. neviem... zajtra teda urobim test, som taka zvedava?!!! 🙂

hely79
28. máj 2010

no ved Zuzi... najlepsie je ranny moc ked meska MS... tak uvidim zajtra... 😉 kedy sa ale zacnu nalievat prsia?

hely79
28. máj 2010

Zuzi a ty uz vies aj co to bude, ci nechcete vediet??

zuzanockamt
28. máj 2010

@hely79 ja som ziaden test nerobila z ranneho mozu a vysiel pozitivny este pred MS 😉 ... mne sa este ani teraz nezacali prsia nalievat, tak v tomto ti neporadim 😅 ... a vieme, co to bude uz od 19 tt - chlapcek, ja by som nevydrzala cakat az do porodu a chcela som to vediet aj kvoli vybavicke

hely79
28. máj 2010

Zuzi vraj ked je po MS sa moze testovat hocikedy cez den, ale ked MS meska, tak je lepsie rano... no ved, ani ja by som to nevydrzala do porodu...je to tiez tvoje prve??

zuzanockamt
28. máj 2010

hely, ked ti meska MS, tak uz mas dostatocne mozstvo hcg v krvi a ukaze ti hocikedy, praveze pred nastupom predpokladanej MS je lepsie rano, lebo vtedy je hcg este v malom mnozstve ... a ano, je to nase prve 🙂

hely79
28. máj 2010

zuzanocka 😲 mt, tak sa mate na co tesit?!!!!!! stale vaham ci urobit alebo neurobit test teraz...

zuzanockamt
28. máj 2010

hely ... ja by som nevydrzala cakat ako sa poznam a robila som hned

hely79
28. máj 2010

idem ho teda urobit... 😲

hely79
28. máj 2010

zuzanockamt, negativ, urobim ho este zajtra rano, ale videla som ze v moci plava nieco take biele, to plavalo aj ked som bola 1x tehotna... tak neviem teraz...

zuzanockamt
28. máj 2010

hely ... ja si myslim, ze po 5-dnovom meskani by ti uz ukazal // 😔

hely79
28. máj 2010

zuzanockamt, nemusi ukazat, mne tiez pri prvom tehotenstve 2x negativ ukazal, az na 3x vysiel pozitiv... skusim ho urobit este zajtra rano, na ranny moc sa da viac spolahnut... ved tam aj stoji, ked meskaju, je lepsie urobit rano, az ked je po nich a myslis, ze si tehotna, tam nehra ten moc ziadnu rolu, ci ranny, ci denny.. tak uvidime zajtra 😉

zuzanockamt
28. máj 2010

no ved jasne 😉 ... uvidis zajtra

janette4
28. máj 2010

ahojte kočky,môžem sa k vám pridať?
Ja som tak hrozne vytešená,že to ani neviem popísať.práve som si na testíku našla // 😀 😀 😀 MS mi mešká 3dni,manžel mi stále hovoril,že určite tehu nie som,že aby som ešte počkala,jasné,že som nevydržala 😝 Nedalo mi to,lebo aj keď mi bežne meškáva,tentokrát sa necítim dobre:je mi zle od žalúdka,na vracanie,chodím často na WC,v ústach mám divnú pachuť,som hrozne unavená a podráždená a hrozne mi vyskakuje tlak. 😝

helly,ja som si robila test aj pred MS a bol negatívny,tak som počkala a spravila teraz a už je pozitívny.držím palce,aby ti to vyšlo.

a inak všetkým snažilkám tu prajem úspešné "dosnaženie", tehuľkám bezproblémové tehotenstvo a čerstvým maminkám radosť z detičiek 😉

hely79
28. máj 2010

janette4, ty sam mas, gratulujem!!!! dufam, ze ani mna to stastie neobide!!! 😉

janette4
30. máj 2010

hely79,no čo robila si si ten testík? ako dopadol? 🙂

hely79
1. jún 2010

janette4, este nie, az sobotu si urobim.. ms meska uz vyse tyzdna, pockam este... a co ty?? vies uz ako daleko ste?? pri druhom dietati vraj raste brucho rychlejsie, citis to uz aj ty?? 🙂

janette4
2. jún 2010

hely,ja som bola včera u dr.kvôli hrozne vysokému tlaku,potvrdila mi tehotenstvo,zajtra začínam 6tt.
držím palce,aby si si našla //.ale keď ti to mešká už vyše týždňa.....ak to u teba nie je normálne,myslím,,že sa potešíš 😉

zuzanockamt
2. jún 2010

@hely79 a to preco cakas az tak dlho? 😕

hely79
2. jún 2010

@zuzanockamt asi preto, ze ked som si ho robila prvykrat, bolo pravdepodobne moc skoro... tak radsej pockam este tyzden, dva ako ho zbytocne robit kazdy tyzden... 😉

ivusiatko
13. jún 2010

ahojte kocky🙂
mam otazocku, je mozne ze by som mohla byt tehotna, ked od vcera chodim velmi casto na zachod, doteraz sa mi nestavalo ze by som tam bola tak casto, preto taka otazka...
kramy ocakavam az za dva tyzdne takze casu a casu...ja len ze ci sa mozem vytesovat dopredu😀

kosta123
13. jún 2010

@ivusiatko -vieš je aj dosť možné že si včera toho viac vypila,keď bola taká horúčava,tak preto si bola viac krát na WC.
Radšej sa nevytešuj, aby si nebola sklamaná,ja som sa toľko krát namotala a nič z toho nebolo.

kosta123
13. jún 2010

@janette4 - mne chodila mrcha ako švédske hodinky na deň presne,a ako sme sa začali snažiť tak mi meškali aj 24 dní a nebola som tehu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre