Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

citta
22. apr 2014

@marseillka to je dobre ci zlee 🙂 dnes idem k dokimu uvidiime 🙂

marseillka
22. apr 2014

@citta tak potom daj info, drzim palce 🙂

citta
22. apr 2014

@marseillka no takze nic.. Mam zvacseny jeden vajecnik... Pojdem na krv, a budem cakat na vysledky a podla toho dalsie vysetrenie...

nikaa66
22. apr 2014

Dobrý den,chcela by som sa spítať niakej skusenej ženy.Ak mi skončila M pred 9 dnamy a najbližšia M mi má prísť o 11 dní a bolí ma podbruško aj prsia mám citlivé tak či je možné že som tehotná..Mohly by byť tehotensképríznaky takto skoro?Dakujem

marseillka
22. apr 2014

@citta no vidis, dobre, ze si isla, aspon vies co je vo veci. Pockaj na vysledky a uvidis.

bublinka76
22. apr 2014

@nikaa66 Bolest v podbrusku a citlive prsia 9 dni po ms su skor priznaky ovulacie, nez tehotenstva. Skus sa sledovat kazdy mesiac. Mnohe zeny,vratane mna pocituju ovulaciu presne takto.

citta
22. apr 2014

@marseillka no tehu to nebude.. Tak uvidime co povedia.. 🙂 dufam,ze bude vsetko o.k.

marseillka
22. apr 2014

@citta snad bude. to je najdolezitejsie.

citta
27. apr 2014

@marseillka ahoj, pisem zasa k teme.. Vcera mi mala prist ms a neprisla, len som zacala spinit ako na 19 dc len slabsie.. Neviem co to znamena, musim zavolat dokimu...

marseillka
27. apr 2014

@citta ano, zajtra urcite volaj.

citta
27. apr 2014

@marseillka co to znamena.. Som z toho nervozna

marseillka
28. apr 2014

@citta nerob paniku a chladna hlava. dohodni stretko s doktorom a tam sa ukaze. Stres nepomoze.

citta
30. apr 2014

@marseillka ahoj. Dnes som volala na vysledky krvi.. Vsetko je o.k. len ms stale nikde, este chvilku pockam a potom tam zbehnem..

marseillka
30. apr 2014

@citta tak to je dobra sprava 😉

erikababula
2. máj 2014

Ahojte maminy mozte mi poradit z manzelom planujeme babatko uz 4mesiace zatial nic az teraz mi 3dni meska menstruacia picha ma v podbrusku na lavej strane bolia ma krize a mam take pocity ako pri menstruacia no ale menstruacia nikde a aj prsia sa mi zdaju byt trosku vacsie bolia ma ako ked sa mi plnili mliekom ale prve tehotenstvo som nemala taketo pocity mozem byt tehotna?uz by som bola velmi rada🙂 dakujem

kristinka28
3. máj 2014

@erikababula ahoj a co tetsik 🙂 ,,skus a uvidis drzim palce daj potom vediet

satanka1
3. máj 2014

@erikababula treba urobiť test

erikababula
3. máj 2014

Moc testom neverim pri prvom tehotenstve som si robila tri testy a vsetky boli negatyvne a pritom som bola tehotna 12tt ze vraj malo hormony povedal gyn.ale tak este pockam a ja bezne chodim na odber krvy tak uvidime drzte palce velmi by sme sa tesili keby ze mame druhe babatko.🙂

kristinka28
4. máj 2014

@erikababula drzim daj vediet 😉

erikababula
5. máj 2014

@kristinka28 Dakujem a urcite dam vediet🙂

erikababula
6. máj 2014

@erikababula Som tehotna jupiiiii🙂

erikababula
6. máj 2014

@kristinka28 Nas testik je pozitivny🙂

kristinka28
6. máj 2014

@erikababula blahozelam moja ,,,kukni moj album co myslis 🙂 duch

15monca151
6. máj 2014

Ahojte dievcata,prosim vas mam taku otazku....14 dni uzivam inofolic na podporu otehotnenia....zacala som od 2ci3 DC....ovulaciu som mala skorej ako obvykle....pozorovala som hlien uz nejaky 8 DC priblizne,ale nedavala som tomu nejaky vyznam,lebo Som si myslela ze sa mi to zda,ked som uz mala mat zaciatok plodnych dni tak som si robila ovulacny test ... testovacia ciarka bola slabsia ako kontrolna a na dalsi den bola zasa slabsia....takze,ak som to Dobre pochopila tak ovulacia bola skorej ako som mavala nie? Nikdy som si ovu test nerobila,teraz prvy meat ,preto sa pytam 🙂 no ale co som chcela,tento mesiac sme sa snazili riadne takze ovulku sme trafili lebo sme sa snazili aj v tych dnoch ako som pozorovala hlien....uz vyse tyzdna ma pobolieva podbrusko ako by som mala mat MS ale ta ma byt az bud.tyzden,mala som aj kyselinu stupnutu v puse a taky biely povlak na posve,vobec to nesvrbelo ani nepalilo a potom som Mala tak dva dni vytok nabelany,bez zapachu....chcela som sa spytat,ze ci by ovu test ukazal tehotenstvo,ze vlastne som kdesi citala,ze je aj hladila LH vyssia,lebo na tehu test je este skoro kedze MS mam az na bud.vikend.....Dakujem vam za vsetky rady 🙂

erikababula
7. máj 2014

@kristinka28 ja som mala jednu tmavu a vzapati sa objavila taka slaba ciarka rano to uz bolo silnejsie ja neviem tymto testom moc neverim ja som si kupila stou ampulkou ale skus druhu znacku a uvidis ze co drzim palceky🙂mi sme velmi stastny ze sa nam zadarilo konecne🙂

zuzanka2609
9. máj 2014

Ahojte baby s priatelom sa snazime o babo kedze minuly mesiac sa nam to nepodarilo tak sme to skusily znova a asi druhy den ma picha v prsnikoch v lavom viac ako v pravom a tiez v podbrusku a tiez na lavej strane ale lenked sedim a postavim sa a ked som lezala po milivani ze sa urobil do mna tak nic nevitieklo moze sa stat ze som otehotnela tuzime po malom velmi..dakujem za rady 🙂

lal
20. máj 2014

@15monca151 ako si dopadla?

15monca151
20. máj 2014

@lal včera som robila test a bol pozitivny,tak sa potichu vytesujeme 🙂 už len aby bolo všetko tak ako má 🙂 vy ste ako natom?

lal
20. máj 2014

@15monca151 jeeejda, vazne??? Gratulujeeeem! Lebo som uz vtedy citala ze si zacala uzivat inofolic a ze mas pocit ze sa ti upravil cyklus, tak som bola zvedava 🙂 Ja som totiz tiez tento mesiac zacala uzivat inofolic, nemam ziadne problemy, len sa nam nedari otehotniet uz dva roky, som ok, len cyklus mavam 32 dni stabilne a zrovna dnes mam 32DC a rozmyslala som ci mi tiez inofolic neposunul 🙂 To by znamenalo ze mi uz 4 dni meska, ale teda nemam to odsledovane ako ty, takze cakam ci pride zajtra mrcha alebo co sa bude diat. Prsia mam citlive co som nikdy predtym nemala a dnes v noci som bola 2 alebo 3x na wecku, co sa mne nikdy nestava... Tak tiez potichu dufam, ale zaroven sa snazim nerobit si nadeje.
Mala si aj nejake priznaky?

15monca151
21. máj 2014

@lal ďakujem 🙂 ale zatial sa teším len tak potichúčky, lebo som ešte nebola na potvrdenie u dr.ale robila som test v pondelok a dnes ráno a oba pozitívne 🙂
ja som mávala cyklus ako kedy raz 28 potom 29 niekedy aj 30 dňový, ale ovulku čo som sledovala som mala vždy tak 14-18DC ale ako som užívala inofolic tak sa mi posunula skorej na nejaký 9-11DC a to som si hovorila, ked som zbadala hlien, že už mi začína z toho všetkého šibať že aj oulku si namýšlam ked má prísť neskôr ale potom som si robila ovutest a ten mi každým dňom slabol tak som vedela, že ovulka vlastne prebehla vtedy ked som si myslela že sa mi sníva 🙂 a vlastne ja som ho neužívala ani celý mesiac lebo som nezačala od 1DC a vlastne ked som nedostala mrchu tak ani neviem, či by mi prišla na 28DC alebo vlastne na ktorý, to som už nestihla zistiť 🙂 inak tiež som ako prvý príznak mala zväčšené prsia, také ako keby naliate, ale ja som vôbec nedúfala, že sa nám to podarí, lebo tento mesiac som mala v práci neskutočné stresy, šéfka sa po mne vozila ako po špinavej handre, útočila na mňa, potom som sa dozvedela, že pravdepodob.ma v septembri prepustí, a ešte aj ťažkosti z domom, ktorý prerábame, a mala som jedeň deň v práci dokonca taký že som sa tak rozčúlila a bola v takom strese, že ma chytili kŕče do bruška a kolegyne sa hned zlakli, že či náhodou nekrvácam a pod.tak mi jedna staršia tak "prehovorila" do duše, že také kravy (akože šéfky) nestoja zato aby som nedajboh prišla o bábätko, kedže vedela, že sa už dlhšie snažíme 🙂
inak mne stúpla kyselina do úst, stále mi to vadilo a ešte som si dávala aj lieky na stiahnutie, lebo som sa bála aby som nemala zasa helicobactera (lebo začiatkom roka som ho preliečila) vzniká zo stresov a tých som mala požehnane, ale našťastie to nebolo tým 🙂 a ešte ma pichalo v podbrušku dosť často a aj to som pripisovala stresom, a aj teraz ma trošku pichá, lae už viem že to sa maternica rozťahuje, ale aj tak ked idem na wc-ko tak sledujem či mrcha nerišla ...... a ano aj na wc-ko chodím dosť často ale aj veľa pijem, a k tomu som nejaká prechladnutá trošku tak som PN, lebo nechcem nič podceniť, inak nám asi veľmi pomohlo to, že mi sme boli u mm babky, býva daleko a šli sme na návštevu a prehovorili nás aby sme zostali celý víkend tak sme boli uvolnení na nič sme nemysleli len sa s nimi bavili a popíjali vínko a vlastne aj sex bol iný, lebo nebol taký "nútený" že aha mám plodné dni podme nato....šlo to tak "nenásilne" spontánne tak som rada 🙂 a velmi vám držím palce, aby ste si našli aj vy dve // 🙂 a ešte som zabudla bývalo mi zle, tak na vracanie ale nevracala som a to je asi všetko 🙂 keby ma napadne tak ešte poviem 🙂 daj vedieť ako ste dopadli 🙂 inak kedy si mala dostať mrchu podla toho ako si vždy mávala teda bez ohladu na inofolic? p.s. posielam ti srdiečko s tehu bacilkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre