Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

potkanica
24. nov 2012

@lilyen2011 ja neviem vydrzat do utorka, kedy to bude 14. den a nikdy som mrchu nechcela viac ako teraz....nemam ani ziadne divne chute, vone, nic sa mi nehnusi, co som niekedy mala rada, len mam mega blby pocit....ale asi psychika robi svoje

00iva00
25. nov 2012

Ahoj...s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk...urobil sa do mna...uz 9 dni mi meska menzes....mam citlive bradavky,bolest v podbrusku az akokeby pichanie ako pri menzese a trosku nevolnost...no ked som si robila test bol negativny....poradte prosim

zuziklc29
1. dec 2012

@00iva00 ja na tvojom mieste by som skocila ku lekarovi . . . .ja mam to iste len test som si este nerobila . . . .alebo pockaj este a skus si urobit test a potom sa ohlas s dobrou spravou 😀

allenka33
2. dec 2012

Baby je mozne,ze by som mohla byt tehu??v utorok som mala mat ovu,ale v pondelok som bola na laparoskopii a s manzelom sme sexovali v sobotu pred laparkou...strasne ma naduva a bolia ma prsia..ale asi to nieje mozne ze??nepustaju nejaku tekutinu do vajcovodou,?tym padom spermie vymyli...jaaj,neviem..

mixalka1991
3. dec 2012

Ahojte baby...chcem sa opitat..snažíme sa s priateľom o bábätko...môže byť priznak aj to že má picha v boku počas celej noci?..mám pár dni do menstruacie..dúfam že konečne poteším svojho milého vianočným babom..ďakujem za odpovede 🙂

dnka
3. dec 2012

prosim vas ja by som sa chcela sptytat , ci gynekologicka ked ma vysetruje vaginalnou sondou vidi tehotenstvo uz po 1 tyzdny? vopred dakujem 🙂

zuzi0911
3. dec 2012

@dnka este nie.ja som bola v tretom tyzdni ked to videl ale predtym ako ma isiel vysetrit povedal ze vidno nic nebude no bolo.ale tyzden je skoro

dorekapa
4. dec 2012

@babenko Ahoj Babenko..neviem ci este chodis na modreho konika,ale citala som teraz nejake spravy co ste tu pisali pred 6 rokmi..ja som v tom case cakala svoju dcerku..bola som akurat 2 mes.tehotna a narodila sa mi 11.11.2006.Chcem sa spytat,ci si nakoniec bola aj ty tehotna,alebo mrska prisla a meskala ti len zo stresov.Pekny den prajem.

samarka
19. dec 2012

Ahojte ,
no mne sa stalo nieco co si nedokazem vysvetlit a mozno si to len nahovaram .
Pred troma dnami som dostala kramy a trvali mi jeden den a potom the and kramom.
A citim ze mam nejak dovne sfuknute brusko a tak jemne ma v nom akokeby pycha.
Taky jemny tlak v nom pocitujem. hm poradte mi ...🙂))) 🙂 😀

mojedieta
2. jan 2013

Ahojte baby,

chcem sa spytat mali ste niektora 5 DPO tlak na pravej strane ako keby mala prisť mrcha? Tak 2.DPO ma trochu prehanalo a dnes opet /5 DPO/. Od 2.DPO mam citlive bradavky. Som citila aj tlak na lavom vajecniku to uz skoncilo. Pichalo ma aj v lavom boku. Može ist o tehu kedze sme sa s muzom dost snazili pocas ovu aj pred..

ecarerina
6. jan 2013

@mimma17 ja som na tom tak isto.menzes som mala len 2dni.normalne krvacanie.a prisiel o 3dni skor!ale pochybujem ze by som bola tehotna.nic mi neni.dnes je to uz nejakychn23 po...takze asi aj test by mi ukazal.uz nicomu neverim po4roch rokoch snazenia.a testy?asi sa ani nedockam tych dvoch ciarok..vzdy len ta jedna ☹

polis1
16. jan 2013

ahojte, snažíme sa o bábätko s tým, že mala som len dva dni menštruáciu a to len takú do rúžova..a za ďalšie som stale akási unavená...niekedy mi ani káva nechutí a aj vône z cigariet mi vadia..je možné, že by som bola tehotná?

lastovicka18
20. jan 2013

ahoj potrebovala by som poradit dnes je uz 31 den a ja nemam este menzes :-/ mam velmi citlive prsia na dotyk ,boli ma pod bruskom ,moze byt ze som tehotna ?

lili289
22. jan 2013

Ahojte,mam taký problém neviem ci som tehotna? 😒 K oplodneniu mohlo dojst taak pred 10 dnami odvtedy ma brutal zmeny na sebe, boli ma v podbrusku,som strasne podrazdena, niekedy horko v ustach,sem tam bolia prsia.dnes som si robila tettik bol neg.menstruaciu mam dostat az o asi 9 dni.Mozem byt tehotna alebo si to len namyslam,lebo welmi po tom tuzim?

bundika
31. jan 2013

Ahojte .chcela by som sa lnformovat,ci je normalne ze dost casto citim akoby mi mali dojt,,som 9 tyzdni a mam obavy

misuka05
31. jan 2013

@lili289 príznaky 10 dní po oplodnení si môžeš akurát tak nahovárať.....

julu1984
31. jan 2013

@bundika ja som mala bolesti ako ked ma prist MS aj v podbrusku ma pichalo prsia ma boleli vsetko bolo ako pred MS "len" sa to odohravalo ocosi dlksie asi tak 2 tyzdne(normalne som mala bolesti tyzden pred)no a? 😀 a som tehotna juhuuuuu 😀

lili289
31. jan 2013

@misuka05
ahoj dnes som bola na gynde a som tehotna.

misuka05
31. jan 2013

@lili289 gratulujem ale teda 10 dní po oplodnení sa čudujem... to ti museli zistiť len z krvi, lebo to ani na sone neni ešte vidno a ani náhmatom... VIEM to

razpusa342
1. feb 2013

ahojte pred deviatimi dnami som sa vyspala s jednym chlapom , a meskaju mi kramy :( chcela som sa poradit ze ci je možne aby som bola tehotna ,byvam unavena trosku hlavne ked pridem zo skoly, chodim strasne na wc ..prosim vas poradte mi :(

razpusa342
1. feb 2013

mirkamirkaa
1. feb 2013

@razpusa342na test je asi skoro ked pred 9 dnami si s nim spala musis pockat ci pride Ms a ked nie tak si urob test držim prsty nech to dopadne ako si prajes

razpusa342
3. feb 2013

no diki

natalka1993
6. feb 2013

Ahojte , snažíme sa otehotnieť a je možné že 5 dní od styku ... mám príznaky ako únava, cikanie, a hnedý výtok ... myslíte že to vyšlo na prvý krát ? mám strašnú chuť si urobiť test ale počkám ešte do budúceho týždňa .... nebojím sa toho len som v napätí z čakania že sa o to strašne zaujímam ....

strecha52
12. feb 2013

Prosim potreboval by som pomoc, moja priatelka a ja sme mali pred viac ako dvoma tyzdnami styk a mal som aj kondom a nebol poskodeny, no napriek tomu sa u nej vyskytuju priznaky tehotenstva, byva unavena, niekolko dni potom mala jednodnove krvacanie, pred nedavnom jej stvrdli prsia :/ boli ju hlava, a menstruacia jej meska uz 4 dni :( je pravda ze som ju dost pred tym vystresoval ked sa to stalo lebo som mal obavy, prosim je mozne ze je tehotna?

lillynecka
13. feb 2013

Ahojte....je mozne ze by sa zacali prejavovat po 3 dnooch po oplodneni?! Lebo neako som od rana zvracala... a je mi tak divne takto mi nikdy nebolo.... uvidime co to da lebo chceme obaja babatko 😉))) ci sa oplati cakat a spravit test 🙂))

samneviem
15. feb 2013

cauko dievcata poradte mi prosim som v koncoch ak to mam tak napisat s priatelkou sme sa maznali ubehlo od toho dna 11 dni a priatelke je zle nechuti jej jest je taka unavena chodi casto na malu boli ju brusko navsteva jej ma prist o tyzden a pol a ked som jej povedal ze ci nahodou to neni to co si mylsim tak od toho dna je to len horsie necakali sme to neplanovali prosim poradte mi ak tu nietko chodi vdaka

marikac
17. feb 2013

@samneviem ked je to 11 dni od styku, nech skusi mamatest, budete mat jasno obaja

lia_lia
18. feb 2013

Ahojte baby.
je možné otehotnieť aj keď si dávame "pozor"? Mám blbý pocit. Boli sme v sobotu na diskotéke, ja som bola šofér, nepila som vôbec žiadny alkohol. A dakedy nadránom prišla na mňa taká nevoľnosť, ledva som dobehla na záchod. Aké máte skúsenosti s tou nevoľnosťou? Mňa zrazu zalial pot a bolo mi na odpadnutie a potom ma už napínalo.... Mám si spraviť test?

samneviem
20. feb 2013

moze vysoke napatie a stres zmenit vysledok v mama teste ?? na negativny ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre