Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

leto79
17. máj 2007

lenna, drzim moc palceky a nebojkaj, je fakt mala pravdepodobnost, ze si tehu ...

uvidis, dopadne to dobre.... 🙂

lenna349
17. máj 2007

leto79.. to dufam lebo inac eviem coho som chopna fakt ale ani ejem viacej ale skorej menej a som schudla 3 kg za posledny tyzden neviem jako len nesom vobec hladna ale chut mam stale taku istu ze jem len to co osm jedla stale:D 🙂

leto79
17. máj 2007

lenna, fakt nestresuj, to je este skoro, uvidis, nebudes tehu...

lucim sa a daj vediet ako to dopadlo

a ziadne zle myslienky, fakt to nestoji za to, ale asi budes velmi mladucka, mas este iny pohlad na svet...

lenna349
17. máj 2007

no to hej to teda som mlada ece leto79. okey diky moc:D si mi pomohla dost.. dufam ja tiez ze nie ale mna stale drzi to ze osm videla ako to zo mna vsetko vyslo a este. som to trocha vymyvala.. a ze mam tyzden pred menstruaciou takze to mna zatial drziiu a nevies jak sa da skorej privolat menstruacia nejaky domaci nieco??

nosoroztek
23. máj 2007

ahojte tehulky, chcela by som sa vas opytat ci niektora z vas nemala problem so zilkami, totizto uz asi tri tyzdne mi vystupili zilky nielen na prsiach, ale aj na prsnych dvorcoch, od prs sa tahaju zilky po bokoch az k stehnam a na pravej strane dekoltu tiez. cca tyzden mam bolesti v podbrusku (najma v pravej casti) ale take pichlavejsie ako pri ms a prsia ma nejako extra nebolia. mrchu mam dostat az 29.5, ale tie zilky ma veeelmi trapia.

nosoroztek
24. máj 2007

ahojte.... nejako mrtvo to tu je🙂

natali_pn
24. máj 2007

ahojte, mne meskaju az 5 den.ale test mi nevysiel-teda ja som si spravila uz 3 😀 .asi je to skoro. prsia sa mi zvacsili a svrbia ma,na wc som skoro stale. kedy asi hcg vyskoci?ja som musela mat ovulku neskoro.v 15 dc som bola na folikulometrii a folikul mal 1,3mm-ze bol malicky. tak to nechapem. ze by dufaston zabral?

didiona2
25. máj 2007

lenna349,nedalo mi neprečítať si tvoje príspevky a aj tvoj problém ktorý Ta trápi.Podľa toho ako píšeš, si skutočne veľmi mladá a takisto nevedomá v istých záležitosťiach. Žena nemusí v strese otehotnieť, ale to je skôr styk v strese / ako napr. použité násilie a pod./. Predpokladám že ty si počas styku nebola v strese až potom, keď už sa partnerovi zadarilo. Leto79 mala pravdu, môžeš sa vymyť koľko chceš, nikdy sa z tela neodplaví všetko semeno.A spermie prežívajú aj niekoľko dní v tele. Čo sa týka plodných dní, tiež to nemusí byť 100%né. Nie každá žena , má pravidelný cyklus , môžeš ovulovať aj v iné dni.Takže nechcem Ta strašiť ale riziko tu vždy je. 50% na 50%. Jedným z riešení bola spomínaná tabletka, ktorá zaberie do 72hod po styku. A stačilo zabehnúť na hociktorú pohotovosť, ktorú si mala najbližšie. Dúfam , že tehotná nakoniec nebudeš, keďže si príliš mladá a zrejme nepripravená na dieťa. ALe odporúčam do budúcna zamyslieť sa nad primeranou ochranou. 🙂

skrecok
25. máj 2007

Ahojte babenky, chcela by som sa opytat ake tehotenske priznaky su na zaciatku okrem rannej nevolnosti? Mne nejak zacali tvorit vyrazky na dekolte a na krku (sice to este nie je take vyrazne), nemala som predtym problemy, iba na tvari. 😠

didiona2
25. máj 2007

No príznaky sú individuálne u každej ženy skrecok. Niekto má ranné nevolnosti, druhá vôbec, prípadne niektorá začne hneď priberať , pričom inej nemusí zrovna chutiť a dokonca v začiatkoch tehotenstva aj schudne. Mne ako prvé narástli prsia, dosť výrazne.Tiež sa hovorí že ženy majú krásnu pleť a vlasy počas tehotenstva. Ale nemusí to tak byť. V čase otehotnenia , nastane v tele ženy búrka hormónov a pleť je náchylnejšia na infekcie. Je citlivá, takže práve naopak, niektorým ženám sa pleť zhorší a môžu sa vyskytnúť rôzne podráždenia kože. Cez suchú až po výražky. Môže sa to upraviť, zvykne to byť len zo začiatku. Skús vymeniť krém a prípravky na pleť ktoré si bežne používala. Možno sa Ti ak si tehotná zmenil typ pokožky načas 😅

petrushka
26. máj 2007

Ahojte kocky, vcera som zistila ze som tehu. Sme strasne radi, vobec mi neni zle, iba sa mi trosku sem-tam toci hlava. Hej, a som strasne hladna. Priznaky som mala ako keby som sla mat menzes, ale nemala som ho, a test bol pozitivny, a buduci tyzden ideme k lekarovi. Myslim, ze priznaky su u kazdeho individualne. 🙂

petruci6
26. máj 2007

ahoj petrushka, gratulujem 🙂 🙂 😵 😵
stihas este januarovky? prajem krasne zdrave babatko a hlavne sa teraz setri 😉

petrushka
26. máj 2007

Dakujem, asi to uz bude februar. My sme skoro cela rodina vo februari. Ja mam v praci dost stresy, tak sa musim rozhodnut ako dalej. Uvidime, co povie lekar. Dakujem este raz a prajem aj tebe vsetko naj.

petruci6
26. máj 2007

tak si davaj pozor na seba a chod na PN,ja som presne takto prisla o babo-stresy v robote. nechcem ta strasit skor varovat,kym je cas, drzkaj sa 😉

petruci6
26. máj 2007

zabudla som, presun sa potom do februaroviek, budes nasa prva oficialna tehulka 😀

skrecok
31. máj 2007

Ahojte baby,
od dnesneho rana mam bolesti v podbrusku a BT bola 37,1°C. Teraz pred chvilou mi zacalo zvlastne spinenie... no neviem ako presne nazvat. Nie je to ako menzes, ale take slaboruzove spinenie. Menzes mam dostat az v nedelu, takze neviem co si mam mysliet. ☹

susanne12
31. máj 2007

Skrecok urob si test! Ak máš dostať až v nedeľu a nezvikneš dostať skôr o 2-3 dni tak to môže byť náznak. Kŕče v podbrušku sú na začiatku dosť zvyčajné i napriek tomu, že nemáš iné príznaky....... 😉 A špinenie to je tiež bežné, ak sa ti práve embryjko uhniezďuje..... Držím palce.

kaciiatko
1. jún 2007

ahojte,nie som este snazilka,ale mam problem.beriem antikoncepciu a pocas pravidelnej 7dnovej prestavky som nedostala menstruaciu,dnes mam zacat s novym balenim.test som si robila vcera rano,bol negativny...ale menstruacia sa nedostavila stale...ćhcela by som sa preto spytat ci mate nejake skusenosti s tym,ze menstruacia si neprisla len tak(lebo sa jej nechcelo) a pritom neslo o tehotenstvo....neviem ci sa mam na to vykaslat,alebo zajst k lekarovi ci je so mnou vsetko oka...antiku beriem uz 2,5 roka...vopred dakujem za radu

skybaby
7. jún 2007

caute baby ... pridavam mozno dalsi priznak ... menzes mam dostat az o 7 dni (aj ked to vlastne chodi ako si chce) a od predvcera vecera ma nenormalne bolia prsia (hlavne bradavky) je to tiez priznak?

petruci6
7. jún 2007

skybaby moze ale nemusi, teho priznaky su skoro rovnake ako pred mrchou, mna tiez vzdy boleli prsia pred mrchou.
kazdopadne treba pockat,kym ti bude meskat a potom spravit test.
drzim palce,aby to vyslo tak,ako si prajes 😉

janetka
11. jún 2007

chcem sa spytat, ci ma niekto takyto priznak v tehotenstve.. kazde rano mam vzdy nadchu, cely den nic, ale rano mam uplne huste hlieny, a vlastne z toho mi je casto na vracanie... pri prvom tehotenstve som to nemala...

bloska
12. jún 2007

ahojte! menstruacia mi dnesnym dnom meska jedenasty den. Citala som si tu vase priznaky, tak neviem, prsia ma absolutne nebolia, nie je mi zle, len mam casto pocit, ako keby som uz mala dostat MS, tolko vloziek som zbytocne minula a stale nic, mam taky miestami zvlastny tlak v podbrusku a som unavena, dnes som prespala skoro cely den. Ja neviem, zatial je asi skoro na test. Len co ma trapi, ze ak cakam babo, tak paneboze co s byvanim a ked ho necakam, tak mi bude smutno, lebo normalne si asi vsugeruvavam pocit, ze som a privykavam si na tu myslienku... 😖

claria11
14. jún 2007

bloska na test nie je skoro urcite testuj... uz by ti malo ukazat ci si alebo nie,ak ti to fakt tak dlho meska.... drzim prstiky nech su // ak po tom tuzis... 🙂

skybaby
20. jún 2007

takze baby moje priznaky neboli priznaky tehu alebo nevadi skusame dalej 🙂 bloska ako si dopadla?

diduska05
1. júl 2007

ahojte ja sa chcem spytat!asi pred rokom aj niečo ma operovali na lavi vaječnik a aj mi ho zobrali lebo som na nom mala cistu!asi pred tyzdnom aj niečo,niesom si ista som sa milovala z partnerom!teraz 29.6 som mala dostat menzes ale nedostala som!priznaky nevidim žiadne iba to že mam plne prsia a pri dotyku boli ale toto mavam aj ked mam dostat menzes!prosim nejaku skusenu dobru dušu aby mi odpisala a poradila mi!!!dakujem!!!

diduska05
1. júl 2007

halooo

skrecok
1. júl 2007

Ahoj,
Hmm, neviem. Ja som dostala na 31 DC menzes, taky dlhy cyklus som este nemala. Mavam tak 25-27 DC. Uz som si myslela, ze som tehu 😵 . Bola som strasne hladna, dosla na mna taka unava... Niektore maju citlive prsia, niektore nie... Je to individualne. Najlepsie bude pouzit tehu test.

diduska05
1. júl 2007

ahojte chcem sa spytat že či možem otehotnieť aj ked nemam jeden vaječnik s priatelom sme to robili asi pred tyzdnom aj niečo.menzes som mala dostat teraz 29. ale nič.....pred tym som pila džus a ten bol kysli to ževraj menzes oddialuje!partner sa do mna neurobil teda radšej vobec!!!!priznaky nemam žiadne len mam plne prsia,bolia, a mam vyrazne žlky zmeu farby nemam!!!a toto mavam vždy ked mam dostat menzes!poradte mi niekto skuseny mam len 16 rokov!a aky ma byt ten cyklus kolko dnovi???

diduska05
1. júl 2007

haloo poradte mi strašne sa bojiim

diduska05
1. júl 2007

SKRECOK!!!odpiš mi aspon ty!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre