Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

feb13
22. nov 2010

@veronkaj odporucala by som si spravit este jeden test zajtra alebo pozajtra rano, ak si tehotna uz by mal byt pozitivny

tinara23
22. nov 2010

ahojte dievčatá, čo myslíte, som 6DPO a od včera mám telesnú teplotu 37,1, pritom okrem občasnej bolesti hlavy mi nič nie je. Meriam aj bazálku a tá je posledné dva dni 37,0, inokedy ledva dosiahnem 36,6. Čo myslíte mohlo sa mi už prejaviť tehu tou zvýšenou teplotou? Ja aj keď som chorá, nemávam skoro nikdy teplotu. Dík.

lu27la
22. nov 2010

@cervena_ciapocka takze mne meska,dnes mam 38 DC no test bol minuly tyzden negativny... ☹

cervena_ciapocka
22. nov 2010

@lu27la a dnes si neskúšala?

cervena_ciapocka
22. nov 2010

@lu27la ja som naposledy mala meškanie dosť veľké a menzes došiel až na 40 deň 😖 a vôbec nechápem prečo, no a v ďalšom cykle som presne v strede otehotnela

stanca22
22. nov 2010

No baby, ja takto pred mesiacom som mala iba jeden deň MS, príznaky som mala, aj teraz mi býva zle, bolí ma hlava, na vracanie mi je a stále chodím na wc, no keby som nebola, dnes som mala dostať,nedostala som a tak som jeden vyskúšala testnúť pred tým mesiacom a nič a tak počkám teď dva týždne a ak nič, skúsim opäť testnúť, uvidíme, no pochybujem, že by to mohlo byť, lebo ja mám manžela neplodného ... 😢

lu27la
22. nov 2010

neskusala,uz sa bojim,asi zajtra skocim na gyndu alebo pockam 😖

lu27la
22. nov 2010

@cervena_ciapocka inak pytala som sa gynekologa a ten mi povedal ze test gravidity sa ma robit najskor 21 dni po koncepcii,a ze aj ked je v laboratoriu HCG 50 tak to mozu vyhodotit ako negativny vysledok... 😲

cervena_ciapocka
22. nov 2010

@lu27la no to znamená že po týždennom meškaní

veronkaj
23. nov 2010

@feb13 tak som večer robila test ten pepino z tesca a bol negatívny, ale včera aj dnes ma pobolievajú prsia nie nejako vpredu ale pobokoch, no a spavá som jak medveď v zime stačí že si nachvílu sadnem a nemusím rozmýšlať alebo niečo robiť a spím. večer o 19 som zaspala pri telke a to že len pozriem noviny.

stanca22
23. nov 2010

Mne to mešká tretí deň, tak uvidíme ...

lu27la
23. nov 2010

@cervena_ciapocka mne je to jasne 😉 ale uz je to pase.Dnes som bola na gynde a musela som sa drzat,aby som bud neodpadla alebo aby mi nevypadli slzy. ☹ namiesto babatka je to anovulacny cyklus sposobeny cystou na vajecniku velkostou mensej mandarinky.Takze vyvolavacka a ked nepraskne/co je dost mozne kedze zablokovala cyklus/ tak laparoskopia ☹ 😢

lu27la
23. nov 2010

@stanca22 a neda sa umele oplodnenie?Vies kolko beha deti od neplodneho rodica?Jajjaaaj a aj po vazektomii.Vsetko je mozne...ja by som vyskusala vsetko a ked to zlyha tak adopciu... 😔

stanca22
24. nov 2010

@lu27la No však postupne sa všetko snažíme preto spraviť od toho najľakšieho až po to najťažšie a najdrahšie ... 😔 Ale teraz fakt neviem na čom som ...

stanca22
24. nov 2010

@lu27la Aj ja som to mala, mala som už už ísť na tú lapar. ... a ešte jeden ultrazvuk, či tam naozaj je a ona tam už nebola, vydýchla som si, že hurá, nejdem na žiadnu operáciu a doktor, nie milá pani, musíte, lebo chcem si naozaj byť istý, či tam fakt nič nemáte a pre istotu kukneme, či ste v poriadku, keď s mužom nemôžete mať deti, no vtedy som ešte nevedela, že ja som zdravá a on je na vine nevinne chudáčik, teraz sa každú chvíľku bojí, že ho preto opustím, no v žiadnom prípade, takého dobrého chlapa už asik nikde by som nenašla a nevymením ho za nikoho iného !!! 😎 No a tak zistili že mi medzi tým praskla a že som zdravá, len mi našli dlhé, veľké vzrasty, ktoré museli odstrániť. Takže tak.

lu27la
24. nov 2010

@stanca22 jee to si pekne napisala,ale nedivim sa mu,asi ma pocit ze zlyhal ako muz,ale aspon vidis ako ta ma velmi rad. Jasne,treba postupne,vsetko ma svoj cas.Ja sa aj trosku bojim lebo minule som mala po vyvolavacke hned menzes na druhy den,ale teraz ani stopy.Snad mi praskne hnusoba jedna,aj ja sa bojim ci budem moct mat potom deti,doktor mi vravel ze mi moze cievka pri tom prasknut a mozem zakrvacat,tak super,ukludnil ma totalne 😅 Ale vidis,ta laparo bola na nieco dobra,aspon ti zrasty odstranili.To boli endometricke?Moji,drzim vam palce,dnes som si objednala v lekarni ovulacny mikroskop...len ci mi na nieco bude...A co zatial skusate?Hormonalnu liecbu?Manzel ma zly spermiogram,alebo kde je chyba?Vies ked pozeram na tie mlade baby,ktorym sa "smykne"tak mi vzdy napadne ako je to nefer...

stanca22
25. nov 2010

@lu27la Hej, manžel má zlí spermiogram, nemal tam žiadne spermie a tak, no snažíme sa ...

lu27la
27. nov 2010

@stanca22 boze je mi to luto... ☹ a neda sa ani umele?

lu27la
27. nov 2010

@stanca22 a je to nemenne?Neda sa s tym nic robit?

stanca22
28. nov 2010

@lu27la No dá, no však uvidíme časom ... treba na to kopec ako nervou, tak i času a peňazí, tak uvidíme časom ...

lu27la
28. nov 2010

@stanca22 no je to nefer ze sa to musi vsetko platit 😖 a potom ze slabne populacia

stanca22
29. nov 2010

@lu27la No ani ja sa nečudujem ale tak čo už my narobíme, nič ...

lu27la
29. nov 2010

😒 budem ti velmi drzat palce,aby vam to vyslo,ja tiez este stale mrcha nikde 😢

lu27la
9. dec 2010

@stanca22 som tehotnaaaaaa 😲

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la gratulujem aj ja som to nedavno zistila 🙂

lu27la
9. dec 2010

vazne?A ako? tiez velmi gratulujem nech ste zdravi a spokojni 😵

lu27la
9. dec 2010

@solinkarka a ako sa citis? 🙂

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la no nejak nam to meskalo 😀 ale vsak sme sa aj snazili o 106 😀 citim sa fajne..ziadne nevolnosti iba neskutocna unava 🙂

lu27la
9. dec 2010

je to je super my sme sa ani nesnazili ale citila som to hned,akorat mam prsia asi o cislo vacsie 😅 a v brusku ako keby vodu 😀 a nevoplnosti boli ale uz mnie su

solinkarka
9. dec 2010

@lu27la tak prsia mam aj ja akesi vacsie 🙂 ale na dotyk trosku bolestivejsie...kedy ides na sono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre