Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

loss
30. okt 2007

aj vy sa opatrujte 🙂

diusa
31. okt 2007

Ahojte, trvalo mi dlho kym som zase otvorila tuto stranku, lebo mi bolo smutno, ze mam to zase nevislo ale nabrala som odvadu a nebudem stracat nadej. Za tri mesiace sa budeme snazit zase, zatial ich efektivne vyuzijem a nic nenecham na nahodu. zacala som chodit na akupunkturu a zacala som cvicit mojzisovej metodu,a za 3 mesiace k vam zo snaziliek znova pridem a v teme tehulky zostanem , lebo teraz to urcite pride. Vam tehulky drzim palce, davajte si na seba a fazulky pozor, vo february som tu .

loss
31. okt 2007

diusa zelam vsetko dobre a vo februari sa na teba tesim 🙂

skrecok
1. nov 2007

Ahojte baby,
nechce sa mi citat od zaciatku. Snad mi niektora pomoze co to moze byt...
Mna uz tyzden bolia oba prsniky, chodim castejsie na WC ako predtym, teraz sa trochu citim ako keby som mala dostat menzes a pritom mam dostat az 12.11. 😒 . Nechcem vsugerovat tehotenske priznaky, ale nechapem ze musim v noci vstavat na WC a prsia ma bolia jak... Nejak je cely cyklus popleteny.
PS: Nemeriam si uz 3 mesiace BT.

loss
5. nov 2007

skrecko moze byt ze si tehu pockaj ci ti nedojde a potom otestuj a aj si zvedava tak skus testovat den pred ocakavanou mrchou 🙂 a daj vediet OK

katrinka8
18. nov 2007

Ahojte babule, pisem tu dnes prvykrat a potrebovala by som poradit. 🙂 Mam relativne pravidlenu MS, hoci cyklus je 36 - 39 dni. Ale nikdy nie viac. Naposledy som mala MS 29. 09. - cize dnes mi meska uz 11. den. Vcera som si spravila test Rapiclear, na 10. den omeskania. Vysiel negativny, ale MS stale nikde 😨 Cudne mi je ale to, ze nemam ziadne priznaky ani tehu, ani prichodu MS... 😒 Neviete, ci test mohol zachytit pripadne tehu? Ach jaj, kto sa v tom ma vyznat? 🙂

loss
19. nov 2007

katrinka
niekedy je test negativny a tehu mozes byt,ja som nejake tehu priznaky nemala do 8tt takze tym sa netrap skus kupit citlivejsi test a skus este raz drzim palce

perla200
19. nov 2007

ahojte babulky. aj my sa s manželom snažíme otehotnieť. začali sme tak pred dvoma týždnami, a ja sa stále sledujem či som či nie som, ale je to strašne skoro ešte, nekúpila som si teho test, ale ked mi nepríde 25. 11 mrcha, tak si kúpim, tiež som si chcela prečítať príznaky, nie je mi zle, ale bolia ma prsia, a tiež cítim akoby som mala dostať menzes a to je ešte za 6 dní. Čo si myslíte vy? asi je to skoro že?

katrinka8
19. nov 2007

Loss,dakujem 🙂 neviem, ci to este vydrzim, ak zas bude negativny a nebudem vediet, na com som 🙂 Asi pojdem rovno k doktorke... Mimochodom, aky test je spolahlivy? Akosi v tom stracam prehlad, cim viac o tom citam na nete 😒 Na tomto Rapiclear bolo, ze je velmi citlivy, od 10 mIU/ml, tak neviem... Dakujem

mimusik
19. nov 2007

Kantrinka, Rapiclear je naozaj 1 z najspoľahlivejších testov, no daj pozor, aby si jeho výsledok interpretovala naozaj iba v časovom limite uvedenom v príbalovom letáku. Mne už totiž 3x po sebe ukázal falošne pozitívny výsledok, no to až po 1/2 hod. HCG z krvi bolo pritom negatívne. O sklamaní potom Ti teda ani nemusím písať ☹. Tento mesiac skúsim jednoznačne mamatest.

lucillienka
19. nov 2007

ahojte kočky...pripájam sa prvý krát...ja s priateľom už od minulého týždňa sa snažíme otehotnieť....tak dúfam že sa skoro dočkáme 🙂

loss
19. nov 2007

katrinka skus aj Viola vcastny je tiez dobry len je drahy
lucillienka tak drzim palce nech sa vam to podari 😵

katrinka8
19. nov 2007

Mimusik, som rada, ze hovoris, ze, Rapiclear je spolahlivy. Lebo uz som z toho vsetkeho dost domotana 🙂 Kukali sme aj s drahym nanho celych prvych 10 minut - pre istotu 🙂 Po polhodine som kukla este raz, ale stale tam bola len 1 ciarka... Budem drzat paste, nech Ti to vyjde 😉 Neboj sa, urcite sa to podari 😉
Lucillienka, aj Vam drzim paste 😉
Loss, dakujem za radu, este pockam do stredy a asi pojdem k doktorke 🙂 Ale ako poznam svoju trpezlivost, asi aj tak vyskusam Violu 😉

loss
20. nov 2007

katrinka tak vela stastia 🙂 pri testovani

katrinka8
21. nov 2007

Ahojte baby, tak som dnes rano sla na krv, uz ma nebavilo cakat, co z toho vzide 🙂 Najprv mi sice doktorka povedala, ze si nemam sama urcovat osetrenia (hoci sa ma sestricka opytala, na co sa ide brat krv - tak som z toho jelen) 😢 Ze najprv ma treba vysetrit. Ale ked jej sestricka vysvetlila, o co ide, tak povedala, ze jasne, nech mi tu krv zoberie. Vysledky budu v pondelok 😎 Tak Vas budem informovat 😉

dera
21. nov 2007

Katarínke držkám palce, ja som na tom podobne. Test negat, ale mám citlivé prsia a mrcha by mala doraziť v nedeľu. Ja sa dovtedy zbláznim

kacenka365
21. nov 2007

ahojte baby,tak neviem co si mysliet. menstruaciu mam nepravidelnu a dnes bol posledny den co by som ju mala dostat (30den)a stale nic ale v priebehu poslednych 2 tyzdnov som jedla dost citronov (caj), vraj citron posuva. myslite, ze to moze byt z toho alebo to bude tym, ze som tehotna? som zvedava na vas nazor. dakujem

poleva
21. nov 2007

kacenka ved si urob test

kacenka365
21. nov 2007

poleva a myslis,ze by som mohla byt teho? mala som pred 2 dnami trosku hnedy vytok ale mrcha sa nespustila zatial.

loss
21. nov 2007

katrinka tak dufam ze pondelok bude pre teba ten stastny
kacenka skus testovat 🙂

christie
24. nov 2007

Ahojte. snazime sa skoro rok, meriam si kazdy den teplotu, uz ma to prestava bavit :( ale konecne mam zvysenu teplotu a je to uz 36 den od poslednej mens. Ta byva nepravidelna, ale este takto dlho som zvysenu teplotu nemala a mens. stale nikde. Bola som na gynde, mam skveleho doktora, ale vcera mi robil krvny test a HCG je nizke... nemate skusenost niekto? mam to vzdat alebo je mozne, ze to predsa len teraz vyslo. Dik

luci79
25. nov 2007

Ahojte. ja som vysadila HA pred mesiacom. s priatelom by sme chceli babenko... moja posledna MS bola 7.11., viem, ze velmi skoro na nejake priznaky, ale uz asi druhy den ma picha v podbruska a mam strasne citlive bradavky.. myslite, ze....? snazilkovali sme sa skoro kazdy den....

skrecok
27. nov 2007

Ahoj Loss,
takze nakoniec dosla menstr. na 22DC. Ide sa dalej. Tentoraz od soboty mi je na zvracanie, mam aj hrozne hnacky. Lieky na hnacky mi nezaberaju. Dnes som sa skoro "predviedla" pred ziakmi. O 5 minut 12 som dobehla na WC a vyvratila som cely obsah zaludka. Nemozem sa ani pozriet na jedlo 😔 . Som v 21 DC a v nedelu alebo v pondelok mam dostat. Uz 3 osoby sa ma pytali ci nahodou nie som tehotna 😕 . No uvidime, takto dva krat po sebe (predosly cyklus a ten) mi nikdy nebolo.

riuska
27. nov 2007

christie ja by som tomu nechala volny priebeh a urcite by som si aspon nejaky cas teplotu na tvojom mieste nemerala, ved sa skuste aspon dva mesiace milovat vtedy ked na to proste budete mat chut 🙂 neboj ono to raz vyjde 😉
to pobolievanie bruska moze byt urcite priznak tehotenstva 🙂 aj bradavky 🙂 test by to urcite vedel potvrdit, alebo vyvratit 😅

dera
28. nov 2007

Pozdravujem Vás , mám nové info - test bol pozitívny - necikali sme zbytočne 😀 teším sa a dám ešte vedieť po tom čo lekár povie...

loss
28. nov 2007

skrecok to ki je luto
dera takze srdecne gratulujem davaj si teraz na seba aj mimi pozor 😵

dera
28. nov 2007

Vďaka 😵 držím vám všetkým palce, napíšem hneď čo lekár povie ako to vlastne je

loss
28. nov 2007

jasne dera uz sa tesim 😵

skrecok
28. nov 2007

Dera, gratulujem ti. Hlavne si davaj pozor... 🙂

elenita
29. nov 2007

christie, ale co to znamena, ze HCG je nizke? Tehotenstvo uplne vylucili alebo este nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre