Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

aska
1. feb 2008

to ma mrzí ☹ ale nestrácaj nádej raz to príde ešte sa snažíte len mesiac 😀 tak to teda neviem že či je ovulka aj bez MS teda čítala som všeličo ale otomto zatial nie 😕 hlavne sa teraz vylieč pi veľa veľa čaju najmä urologický a snažte sa ďalej 😉 mňa tiež vysmial keď som tam došla v novemri že od septemra sa snažíme a zatial nič či by mohol pozrieť 😠 povedal mi že najkôr v septemri o rok ak dovtedy neotehotniem 😒 dúfam že nebudem musieť čakať do vtedy. Ja zatiaľ neviem čakám na pondelok uvidíme 😅 dám ti vedieť 😉

ba80
1. feb 2008

atunko: moze 😉

atunko
2. feb 2008

ba80 diky za radu 🙂
aska,tak si na tom podobne ako ja s tym dokim.Im je to smiesne,horsie na tom je to ze ja som typ cloveka - "daj Boze,ale HNED" Ale uz sa snazim krotit.Uz nic nesledujem,ziadne BT a hlieny a atd... Ale aj tak sa na to dlho neda nemysliet.Silno ti v pondelok drzim palceky,verim ze sa pochvalis dobrou novinkou. Prajem ti pekny vikend 🙂

aska
2. feb 2008

V pondelok sa oyvem aj tebe pekný víkend 😉

perla200
4. feb 2008

ahojte dievčatá, my sa snažíme od novembra, v decembri mi doktor dal duphaston, lebosom bola po laparoskopii(oktober 2007), dva krát soms i robila test, ale teraz som si zakázala na to myslieť, lebo som moc o tom rozmýšlala a minulý týžden mi manžel pripomenul, či sme náhodou neni dvaja a ja že prečo? lebo že si všimol, že veľmi veľa jem, teda stále jem a strašne mi chutí a to tak že najem sa do prasknutia a o pol hodinu už zase jem....a veľmi ma bolia prsia, veľmi....inak ako pred mrchou, ja neviem...môžem byť tehu? neviem...nechcem byť sklamaná....čo si myyslíte o tom?

loss
4. feb 2008

ahoj perla
tehotna mozes byt vela bab hned na zaciatku bolia prsia a dokonca ak ta picha v podbrusku je to celkom pravdepodobne
a kedy mas dostat mrchu?
inak ja som otehotnela 2mesiace po laparke a tiez som tomu nemohla uverit a teraz mam v brusku skoro 800g a 36cm princeznicku tak drzim palce

aska
4. feb 2008

atunko ahoj takže som tehotná 😀 bože práve som to zistila a som úplne mimo 😀 😅

perla kludne môžeš byť tehu mne teraz meškajú dva týždne minulí týždeň v štvrtok mi vyšiel ešte test negatívny a dnes už je potzitívny 😉

loss
4. feb 2008

aska super,super srdecne gratulujem 🙂

guiri
4. feb 2008

Ahojte babule,

vidim, ze dnes tu niektora z vas ma velmi stastny den D, takze gratulujem.
Ja som sem zabehla aby som sa povyzvedala ohladne priznakov, teda kedy sa vlastne objavuju a kedy skusat testovat. Ono totizto som 11 DPO, s maznelom sme v moje plodne dni zabudli na ochranu, dokonca tusim datum sa zhodoval aj s tym od Dr.Jonasa ( to beriem s nadhladom...). nemam zidane priznaky, avsak zacinam byt nejaka malatna, dost unavena a mam zapalene hrdlo, takze by som si rada vzala ibuprofen a nejake liecky, ale hovorim si ze co keby. Test som si rano robila, ale negativny. Mam este s testom a liekmi pockat, co myslite?

aska
4. feb 2008

ďakujem
guiri ja si myslím že by si ešte mala počkať zober si príklad zo mňa na 41DC test negatívny a dnes 45DC test pozitívny je zbytočné sa testovať skôr 😉

guiri
4. feb 2008

Dik Aska,

budem to mat na pamati. Takze si idem navarit vedro caju s medom a dufat, ze chripka ma nedostane.
Pekny den 😉

lyzenka
4. feb 2008

stmavli mi dost vlasy, zle mi nebyvalo, unavena som byvala az potom trosku neskor, mozno v druhom mesiaci.

skrecok
4. feb 2008

Guiri, ja som mala uz na 2 DPO nejake priznaky ako bolesti prsnikov...Pozitivny test sa mi ukazal uz na 15 DPO. Je to individualne.
Mozno ti ide na tebe len chripka... Uvidime. 😉

atunko
4. feb 2008

ahoj aska srdecne gratulujem a tesim sa s tebou,ja som si aj myslela ze to urcite bude babatko,lebo ako som ti spominala,kamoska bola na tom presne ako ty.Juuuj strasne sa tesim s tebou. Pekny dnik a uzi si to 🙂

gabullikk
4. feb 2008

ahojte babky...mozem sa vas prosim nieco spytať..... ako zistim ze som tehotna ked beriem antikoncepciu? neviete mi poradit? lebo MS mám stále pravidelný ale take zvlastne pocity.... Môže ma bolieť žalúdok aj s tehotenstva? 😨

aska
5. feb 2008

Atunko ďakujem ti si zlatučká 😉 určite aj tebe sa to podarí čo chvýľa 😉 určite mi hneď napíš keď sa ti to podarí 🙂

blka
5. feb 2008

Gabullikk: já mám stejný problém. I když jsem si dělala asi 3 těhotenské testy, všechny vyšly negativně. Ale také se mi z ničeho nic zvětšily prsa, bolí mě v podbřišku a na pravém vaječníku a mám větší břicho než normálně. A někdy mi je taky nevolno, ale ne že bych zvracela. Taky tomu vůbec nerozumím 😲 . V pondělí jdu k doktorovi. Původně jsem tam šla s něčím jiným, ale řeknu mu i toto a jsem zvědavá, co mi na to řekne 😕 . Jenom se bojím, aby mi tam nenašel nějakou cystu nebo jiný problém ☹ .

guiri
5. feb 2008

Dobre ranko,

vidim, ze nas je tu z tych tehu priznakov a z nepriznakov zmatenych viac, a tak rozmyslam, ci by nemohli vymysliet nejake tehu testy zalozene na krvnej vzorke, teda ze by stacila kvapka krvi z prsta a bolo by hned vsetko jasne ovela skor nez na 15, 20, ci 50 DPO.To cakanie je otrasne. Navyse, posledne 2 razy ked som si myslela ze by to mohlo vyjst, tak som chytila opakovane anginu, tesne pred ocakavanou mrchou, takze som ani nebola nakoniec sklamana ze to neyslo, lebo antibiotika a baby,to nejde dokopy.
Blka, neboj sa. Citala si prispevok od Asky, vpohode ti moze ukazat test // az na 30-40DPO.
Navyse som tu citala uz straasne vela prispevkov o tom ako baby sli k doktorovi kvoli "cyste" a z cysty sa vyklulo nakoniec baby. Tak vela stastia.

blka
5. feb 2008

Guiri: děkuji za podporu. Jsem o trošku klidnější 🙂

bubinko83
5. feb 2008

Ahojte,chcem len povedat,ze ja som napr.vobec netusila ze som tehu ,vybrala som dvoje antibiotika,mala som chripku so silnymi horuckamy a napriek tomu sa babo udrzalo a bojovalo.Az neskor asi po 10 dnoch mi to ukazal test.Kazda sme ina,aj tie priznaky ma kazda ine............... 😉 🙂 😀

lucillienka
5. feb 2008

čaute kočky, už som tu dlho nebola....naposledy som sa tu snažillkovala a teraz sa hlásim už ako tehula 🙂

ba80
5. feb 2008

mne dlho, dlho meskala MS, uz som mala mat davno novy cyklus, tak som sla k lekarovi. spravil mi sono, nic tam nebola a dal vyvolavacku, ale aj tak neprisla. zacala som mat divne pocity, ako keby ma stale pobolievali vajecniky a ked to trvalo asi styri dni, spravila som si test a boli tam //. 😉 ...uz to mame potvrdene aj z krvi

perla200
6. feb 2008

no ahojte dievčatá, takže moj neskutočný hlad a bolesti prsníkov boli akurát tak príznakmi mrchy...dnes prišla. čo už...budeme sa snažiť dalej a vy ostatné nestrácajte nádej....cmuk perla

jarus1
8. feb 2008

ahojte....dá sa podľa vás otehotnieť na 10DC?

smejko1
8. feb 2008

da sa - ak mas vtedy ovulaciu 😉

awe
8. feb 2008

ahojte babenky, chcem sa spytat, je mozne, ze na zaciatku tehotenstva-uplnom zaciatku, nema zena bolestive prsniky? Stalo sa to uz niektorej a aj napriek tomuto "nepriznaku" bola tehu?

ba80
8. feb 2008

mna poriadne nebolia este ani teraz...

petka015
8. feb 2008

awe mna neboleli az asi v druhom mesiaci ma zacali boliet.

skrecok
9. feb 2008

Mna prsniky zacali boliet uz kratko po ovulacii a to strasne... 😒 Aj teraz ma stale bolia.

ivetah
9. feb 2008

awe, ja som uz v 39tt a prsniky ma nebolia 😉
nie vsetky priznaky musis mat... najdolezitejsi je vynechanie menzesu... drzim palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre