Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

jahoda
20. feb 2009

ahoj mandy, mozno je este skoro na testovanie 🙂 uvidis v nedelu vecer, drzim palce

ellik
20. feb 2009

Ahoj Holky,
nechci vás moc optěžovat ale myslíte si, že je možné aby mi v možném 11 týdnu těhotenství vyšel negativní test.a Přez to bych byla těhotná? Děkuju předem za odpověd

jahoda
20. feb 2009

ahoj ellik, s tym nemam skusenosti, ale asi by som urcite zavolala svojmu gynekologovi 😲

ellik
20. feb 2009

no já nevím, jestli mám důvod, měla jem mestruaci nrmálně ale slabší, spíš jen takové špinění, testl jsem zkoušla více a všechni negativní. myslíte, že ten důvod mám?

ellik
20. feb 2009

Jééa ještě jsem se chtěla optat kdy začíná růst bříško? Velmi mě to zajímá, jsem mladá a nemám moc zkušeností 🙂

dinduska
20. feb 2009

elik to by ti uz test ukazal skus spravit este jeden a ak aj ten bude / tak to budete musiet skusit navuduce 😉 drzim palceky

mandy ak ti nepridu tak testni az tak 4dni po skor sa ti to neoplati drzim aj tebe palceky

mandy20
20. feb 2009

ak mrcha nepride skusim zaciatkom tyzdna, ale tak nenormalne sa sledujem ze to az dobre nie je 😀

dinduska
20. feb 2009

tak to ti verim ja robim to iste 😀 😀

lucinka1104
20. feb 2009

elik mne začalo v 12tt 😉 a myslím si , že tehu nie si

mandy skus testnúť o 6 dní držím palce

dinduska
20. feb 2009

luci to bolo krute 😠

lucinka1104
20. feb 2009

dinduš viem aké je strašné robiť si falošné nadeje, ja som len úprimná sama som si stokrát nahovárala, že tehotná som a nebola som a keĎže mi to takto narovinu nikto nepovedal stále som si namýšľala....sú síce prípady kedy test nevyšiel v 9 tt ale v 11?????? tak ak chčeš napíšem ano urob si ešťe 100 testov a sn´áď vynde ...iba ak by otehotnela neskôr ako so myslela,ale v 11 tt by už test výnsť mal. To jemôj nzor.

dinduska
20. feb 2009

ja viem luci ale mohlo sa stat ved ja som tiez napisala ze ak aj druhy vynde / tak nieje tehu.ale od teba to vyznelo tak kruto 😅 🙂

lucinka1104
20. feb 2009

viem mne tu mrnčí a pobehuje malinký tak ja sa snažím vyjadrovať čo najrýchlejšie a najstručnejšie ,aby som sa zase mohla venovať jemu nemám čas na litánie a mame aj návšťevu...

ellik
20. feb 2009

Holky, to nebylo kruté, já sem ráda, že jsem mi to napsali, dělala jsem si s tím zbytečně hlavu. Ted vím jak to je. Myslela jsem si, k čemu byty testy byly kdyby vycházeli špatně i v 11 týdni, můžu si zkusit testnout ještě jednou a když to bude / tak užto nechám být 🙂 moc vám děkumju, že jste mi alespon odpověděli

lilix
20. feb 2009

ellik a preco si myslis, ze si v 11tt?

simib
20. feb 2009

čafte,no mala som hodinovú depku,ale manželík ma podporil a je dobre.veď to bolo len jedno snaženie.Je lepšie sa držať rád,čím menej to čakáš,tým skôr to príde.Aj keď ja som nemerala teploty a grafy.Len ovu test pre zaujímavosť a možno tým som to pokašlala.Takže žiadne testy,snažilkovanie keď budeme mať chuť a hotovo.žiadne výpočty plodných dní.Keď sa nám nebude dariť pol roka,potom to začnem riešiť.Aj tak Vám ďakujem za podpory a názory.A keď budú dve,určite to budete vedieť.

ellik
20. feb 2009

prorože jsem s přítelem naposledy slala asi před 9 týdny a délka se počítá ode dne poslední mensruace, samozdřejmě před stykem. Příznaky ani moc žádné nemám, jen ta hrozně malá mensruace a bolení prsou, také žíli na prsou, nevím co si o nich mám myslet. Ale třeba si to všechno jen vnucuju

dinduska
20. feb 2009

elik a nebola si teraz chora?nemoze to byt tym?ja ti poradim abysi zartra testla a uvidis.ved ked sa moze stat,ze ked nieje zena tehotna a ukaze jej // tak preco by si sa nemohlo stat ze ked je tak jej ukaze/.tie testy niesu na 100%ak ti aj zajtra ukaze / tak sa musite este snazilkovat a mozno bude prekvapko 🙂 🙂 daj potom vediet

dinduska
20. feb 2009

baby ja som dostala taku strasnu zravku ze az.keby ste videli co vsetko mam rozlozene po stole 😝 😀 😝 no hroza 😠 a je tu vlastne niekto??? 😨 😕 😀

mandy20
20. feb 2009

dinduska, nie si sama, ja som predchvilou dojedla puding s piskotkami a slahackou a teraz vyzieram bake rolly cesnakove :D
a vecer este neskoncil 🙂

mandy20
20. feb 2009

nejdu mi vkladat smajlici, neviem precoooo
dinduska a ty uz predsa papas za dvoch 🙂

dinduska
20. feb 2009

tak to neviem ale moze byt.3testiky s velmi slabulililinkymi ciarkami no neviem ale hadam tolko restou by neklamalo no uvidime.budeme dalej snazilkovat keby nie.inak mas velmi pekne foto 😀

mandy20
20. feb 2009

myslim si, ze tolko testou by urcite neklamalo 🙂, a kedy sa chystas k lekarovi? a dakujem za pochvalu foto 🙂

dinduska
20. feb 2009

nechystam 😅 ja pockam az do dalsej mrchy,ze ci pride alebo nie.mozno este v priebehu buduceho tyzdna testnen a uvidime.ale urcite nepojdem skor ako mi nepride mrcha ak vobec nepride 😝 😝 🙂 ak hej tak nic mozno nabuduce 😔 🙂 😉

halintoa
20. feb 2009

ahoj dinduška, držím Ti palce 🙂 . Pár dní sledujem túto tému a veľmi dúfam, že Ti to víde. Ja som sa a MM začala snažiť len minulý týždeň a snažím sa nenahovárať si nič, hoci je to strašne ťažké 😀 .

mandy20
20. feb 2009

to je super ze to tak beries a nehrnies sa hned k lekarovi, dufam teda, ze nasledujucich 9 mesiacov ti mrcha uz nedorazi 🙂
a ty pracujes a si vydata?
my sme mali svadbu v july, ale ja este studujem som vo stvrtom rocniku 🙂

dinduska
20. feb 2009

ja som vydata rok aj 4 mesiace ja tiez este studujem externe a robim poistky:takze praca na doma.uvidime ako bude ja nemavam koli tomu nieake stavy.viem,ze sme zdravy a babo mozeme mat tak uvidime kedy pride.je jasne,ze by som ho hrozne chcela a ze som sklamana ked pride mrcha ale asi to tak ma byt 🙂

halintoa dakujem ti pekne aj ja tebe budem drzat palceky a co ty vies mozno sa uz aj zadarilo 😀ono ked to ma prist hned tak to pride a ked nie tak to ma nieaky dovod 🙂

babulky ja vam uz drzim tolko palcekov kolko ani vsetkych prstov na tele nemam 😀 😀 😀

dinduska
20. feb 2009

mandy si ma s tym foto brutalne inspirovala 😀 😝

mandy20
20. feb 2009

jeeej, dinduska, aj ty mas krasnu fotku 🙂 som rada ze som ta inspirovala 🙂

halintoa
20. feb 2009

Baby, toto mi nerobte, ja som len včera zmenila fotku zo svadobnej na túto, som nevedela, že opäť príde do módy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre