Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vrtichvostik
28. feb 2009

Ahojte, chcem sa spytat na vas nazor. Beriem antikoncepciu-mercilon asi 2 roky, pred 1,5 mesiacom som potrebovala dalsie tabletky, ale doktor mal dovolenku, takze som to nestihla dat si prvu tabletku kedy som mala mat. cize po menstruacii som bola este tyzden bez tabletiek, lebo ja som si tu dalsiu dala presne o tyzden neskor, viem ze sa to nema a mala som pockat na dalsi mesiac. keby som ich brala normalne, vcera som mala dostat dalsiu menstruaciu, takto mam este tusim 5 tabletiek. No uz zhruba tyzden mi je velmi zle od zaludka, som strasne unavena, spat sa mi chce, v praci obzvlast, busi mi rychlejsie srdce, stale na vracanie, nohy ma bolia, take unavene, hlava boli. cely tyzden som si myslela, ze to bude prechladnutie, teraz je chripkove obdobie, no od vcera ma napadlo, ci nie som tehotna. mohlo by to byt mozne?

dinduska
28. feb 2009

no vitaj ja som uz tvoj prispevok prekopirovala ale neva 😀 😀 😀
a ty si chces mimi nechat ak si nahodou tehu? 😨 😕 🙄 😀

lucinka1104
28. feb 2009

ja mu dávam dinduš dékey sirup na spanie a teda vôbec nepomáha

vrtichvostik
28. feb 2009

dinduska, ty si moj clovek 🙂
zlata to osobka

dinduska
28. feb 2009

luci skus este tie cipky alebo ti potom napisem ako sa vola ten sirup mozno zaberie 😀 😀 😀

vrtichvostik a co moja otazka???? 😨 😨 😨 😀

vrtichvostik
28. feb 2009

urcite ano, aj ked mam z toho nervy, ale potrat to nie. mam 23 rokov, pracu, mame kde byvat, takze nejako by sme to zvladli. len som mala trocha ine predstavy, tak neviem.

dinduska
28. feb 2009

mozem ti hovorit len vrti lebo vrtichvostik je dlhe??? 😨 😀 😀
to je moj pripad pri prvom tehu tiez to bolo neplanovane a od teba aj ovela horsie ja som pracovala popri tom studovala.priatel na tyzdvovkach takze som behala tyzden doma tyzden u nich.potom ako som zistila,ze som tehu tak som sa prestahovala ku svokre.3 tyzdne pred porodom sme sa narychlo zobrali len na urade.potom sme si zobrali hypo a kupili sme si 3 izbovy byt.teraz je nam super a chceme 2 babo.vsetko je super az nato,ze chodi na tyzdnovky 😠 😀 😀

dinduska
28. feb 2009

luci a co to foto tej ciarky???das 😀 😀 😀

vrtichvostik
28. feb 2009

jasne, aj vrti staci, to mna tak priatel vola, tak preto som si dala taku prezivku. ja uz zacinam mat pocit, ze ked nebudem tehotna, tak budem sklamana. viem ze priatel by bol asi rad, lebo teraz je uplne v soku, nevie co ma robit, uz si byvavil ze pride za mnou nech nie som sama ked mi je zle a tak. test chce ist kupit. a este sa chcem spytat, som si merala tu teplotu, ked si skusas plodne a neplodne dni, dnes som mala 37,2, to tiez moze nieco znamenat?

dinduska
28. feb 2009

no vrti zalezi to od toho aku mas cez ovulku a po nej.ale tato vyzera na tehu 😉 😉 musis si urobit test a podla vysledku este o 3 dni dalsi. 😉 😝

vrtichvostik
28. feb 2009

jezisi, tolko stresovv a roboty s tym 🙂
ja som si ju totiz nikdy nemerala, len vcera vecer som bola na jednom fore a tam som sa o tej teplote docitala, tak som to dnes skusila. len tam nieco pisali, ze taka teplota moze byt aj pred menstruaciou, nie?

dinduska
28. feb 2009

no to zalezi aku mavas cez ovulku ak sa chces spoliehat na bt tak to by sisi musela merat cely mesiac 😉 ale to uz asi nehrozi 😝 😝 😀

dinduska
28. feb 2009

majuska ako prebieha tehu??? 😨 😨 uz si dlho nepisala,dufam,ze je vsetko ok?!! 😒 😒 😝

vrtichvostik
28. feb 2009

ty myslis, ze som asi vazne tehotna, ze?

vrtichvostik
28. feb 2009

ked ja mam napr. aj teraz taky pocit ako pred menzesom, uz normalne cakam ze kazdu chvilu ich dostanem, no aj zle mi je, vracat sa mi chce a tak a po chvili zasa to brucho prestane boliet. ten test musim poriesit urcite

dinduska
28. feb 2009

😀 ja si to myslim 😀a 😀 ale mozno sa mylim ved niesom gynekolog 😀 😀 😀 😀 😀 najlepsie bude ked testnes a uvidis 😀 ja uz musim ist lebo musim zavesit pradlo a ideme k svokrovcom na cely den tak drzte palce aby som to prezila 🙄 😀 😀

vrtichvostik
28. feb 2009

ja tiez uz musim, dakujem za rady, potom dam vediet

lucinka1104
28. feb 2009

dinduš nemám ako lebo mobil čo mi malý pokazil sa nedá opraviť etda dá za hrozné prachy....ale ja ju naozaj mám peknú.....na to čo som písala...jwe pekne nie ružovučká ale fialovučká ako povedal mangel
no dnes taký šuvix za 39,-Sk mi vyšiel tak že je ledva vidiťeľná zase ja už na to definitívne kašlem

halintoa
28. feb 2009

Ahoj lucinka, ako je to s tým cyklom po pôrode, Ty by si nemohla ísť na vyvolávačku? Veď už si dlho od poslednej mrchy. Nepomohlo by to? 😨 Alebo by to mohol byť problém kvôli kojeniu?

lucinka1104
28. feb 2009

myslím, že môžem ale nezvykne sa vyvolávať , keĎ sa kojí a ja už nechcem ísť k mojej dr len v prípade tehu k novej ....nevime nerozum tomu všetky poz. testy čo mám sú jednej značky ale ten posledný ke naozaj pekný, nevymýľam si načo by som to robila a zase ten dnešný ako najdem ju tam ked chcem,ale to ja za poz. test nepokladám ...no najlepšie je , že ja som už tehu bola a cítim sa rovnako , ťahajú ma dole upony, mam bolesti vo vaječníkoch, zvýšenú telesnú teplotu.....ja teda vyčkám až 10 dní potom spravím môj posledný test v živote a uvidíme. 🙄

lucinka1104
28. feb 2009

a hzalo zýle som počítala mrchu mam dostať teraz cez výkend teda dnes alebo zajtra

deina2005
28. feb 2009

lucinka posledny to urcitr nrbude 😉

lucinka1104
28. feb 2009

no ja už testom neverím vôbec

lucinka1104
1. mar 2009

kde ste všetky?

dinduska
1. mar 2009

ahojte kocky 😀
my sme sa akurat vratili od svokrovcov necakane sme tam aj spali.no hroza ja manzel a mala na roztahovacom gauci no nikdy viac 😠 vcera som cele poobedie vypekala lebo moja svokra si zmyslela,ze chce kolace 😠 no konecne sme doma 😝

luci ja si myslim,ze si tehu ved este pockaj par dni a ak nepridu chod k dr.

vrti tak ako?testla si?

dinduska
1. mar 2009

je tu niekto? 😨 😕 😕 😕

lucinka1104
1. mar 2009

dnduš idem asi zajtra lebo tomu celému dáko nmerozumiem,ale už neverím, že som tehu ja nemusím dostať mrchuá viem ked kojím

dinduska
1. mar 2009

tak chda mozno sa vratis s takou dobrou spravou,ze az 😀 😀ja uz tiez nemozem vydrzat a najradsej by som testovala o sto dvesto ale co ked ovu som mala len pred 7 dnami 😠obidvala mi spia tak som som sa kukla do roboty mam tu plny stol poistiek 😀 😀aj malej idem teraz dat tak sa snazim zamestnavat

lucinka1104
1. mar 2009

dinduš na 10 DPO už môžeš mať tienike tak tie 3 dni určite vydrž a netestuj

dinduska
1. mar 2009

ved ja viem pockam do stredy a potom skusim tym rapiclearom.ze co to spravi.hovorim stale sa musim zamestnavat aby som odviedla pozornost teraz som rada,ze mam robotu aj ked same papierovacky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre