Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

vrtichvostik
1. mar 2009

ahoj dinduska, no testla, jasne ze pozitivne. boli ma stale lava strana brucha, take pichanie, casto az do chrbta do prechadza, inak v pohode. Musim ist k doktorovi cez tyzden. Som v soku, ale mooooc sa tesim, aj s priatelom, aj sme si poplakali, aj sa zasmiali, takze v pohode

lucinka1104
1. mar 2009

chvostik super gratulujem

petra2505
1. mar 2009

baby bola ste niektora na tvari vyhadzana nez ste zistili ze ste tehotne?

lucinka1104
1. mar 2009

ja som teraz strašne 😒
s LUkym som nebola pri dievčatkách to zvikne bývať

petra2505
1. mar 2009

luci ja sice neviem ci som tehotna, ale co mam s tvarou to nie je mozneeee...ja som zufala, mam to asi dva dni a pripadam si ako by som mala 15 😀 som mesiac po laparke a hovorim si, ze prehrabali sa mi v bruchu a asi posunuli hormony 😀 no hroza

maajka83
1. mar 2009

Ahojte babenky, dlho som tu nepisala, mam este stale akuskove a nie a nie porobit skusky ☹ Vo stvrtok idem na sono, som zvedava co mi povie dr. chcem si urobit este dalsi test, ci mi to do tretice potvrdi teho. Prsia ma uz tak nebolia, len mam stale chut jest. A podbrusko ma pobolieva. Je to normalne, ze nemam take iste priznaky ako pri prvom tehu?

Lucinka a dinduska a vy ako? Ste tehu?
A tym ktore prave zistili ze su tehu gratullujem 😉

julicka
1. mar 2009

ahoj tenty tak mne sa ten graf nepodarilo urobit ale to neva ja to uz ani nepotrebujem lebo ja som tehu a prajem tu uplne vsetkym babenkam aby aj vam sa konecne splnil sen!!!!! 🙂 🙂 🙂

maajka83
1. mar 2009

Lucinka, tak to sa ti maly dost casto budi v noci. Moj maly sa budil 1 x a aj to sa mi nechcelo vstavat.Posledne 2 tyzdne mi prespi celu noc. 😀 Pri zubkoch tiez nemame problemi. teraz mu vysli horne ocne, a nebol zly, a nemava ani teplotu.Nastastie to dobre znasa.

maajka83
1. mar 2009

Ja som bola vzdy vyhadzana pred mrchou. A aj ked som bola tehu s tomaskom. Cele tehu som mala vyrazky a to aj na zadku 😅 Teraz nemam nic 😀

julicka
1. mar 2009

ahoj peti!!!!no kym som este nevedela ze som tehu tak ano aj mne sa porobilo vela akne a myslela som si ze to kvoli mrcham no ale vidis som teraz tehu a som stastna!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

vrtichvostik
1. mar 2009

dakujem lucinke aj maajke. tiez prajem vsetkym zienkam, ktore tuzia po babatku, aby to vyslo. drzte sa holky. ja sa teraz moc bojim, vraj takto na zaciatku sa moze o to aj prist tym prirodzenym potratom, nie?

maajka83
1. mar 2009

Julicka gratulujem a v ktorom si tyzdni?

vrtichvostik
1. mar 2009

ja mam tiez trosku vyrazky presne ako sa mi spravili vzdy pred mrchou, tiez som nechapala, takze asi je to normalne...

julicka
1. mar 2009

no vychadza to ako z mojej stranky je to 4 tyzdne a z miminkovej stranky to vychadza 2 tyzdne!!

maajka83
1. mar 2009

vrtichvostik nemysli na nic zle, mysli pozitivne. moze sa to stat, ale aj nemusi.

petra2505
1. mar 2009

Julicka blahozelam a prajem krasne tehotenstvo.No ja ani netusim ci som tehotna (aj ked dufam, ze coskoro sa dockam), ale kazdy sa cuduje aku mam tvar, hroza - lica a celo su najhorsie.Mam sice mat M, ale mne sa max spravili 2 vyrazky a teraz vyzeram ako keby sa mi vratili roky.

petra2505
1. mar 2009

julicka a mas priznaky?

vrtichvostik
1. mar 2009

a meriate si bazalnu teplotu? ja ju mam tri dni nad 37, je to potrebne si ju merat?

lucinka1104
1. mar 2009

ja mám tzu pleť tiež katastrofálnu
maji neviem asi nie 😖

petra2505
1. mar 2009

vrti blahozelam aj tebe, nemysli na nic zle, teraz musis mysliet pozitivne a tesit sa, ved ta caka najkrajsie obdobie 😉

vrtichvostik
1. mar 2009

peti, dakujem. ja som tu len od vcera, tak teraz sa neviem zorientovat, ale ako som citala vyssie, ty este necakas mimi, ale chcete?

petra2505
1. mar 2009

vrti ja neviem c som tehotna, cakam M a test budem robit zasadne az po meskani lebo uz som 2 krat mala poz testy a nic z toho nebolo (robila som ich den pred M alebo den po meskani) a bola som strasne sklamana, teraz som po laparke, mame najvyssiu sancu na otehotnenie tak nechcem testovat skor ako bude meskat M aby som nebola sklamana....som strasne vyhadzana, ale fakt strasne (az trpim), tento tyzden som chodila o pol 9 spat a strasne mi chuti kava, ale to je asi PMS 😀 lebo inak ziadny priznak takze dalsi z dovodov preco netestujem skor

julicka
1. mar 2009

peti ano mam zväcsene prsia asi o cislo bolesti a urobili sa mi strie a zily.potom boli ma panva no a to dost ani lezat na boku nemozem a sem tam sa mi zatoci hlava... no v trede toho tyzdna som a tomu az tak nechapem sa mi spustila mrcha ale len tak asi za 3 kvapky take ruzove boli a od vtedy uz nic a predtym mi nikdy nemeskali. a ty co mas nejake priznaky????

julicka
1. mar 2009

hmm peti no mne teraz tiez velmi chuti kava ale gynekolog mi povedal ze ju nemam pit tak casto lebo to je zle na plod... 😒 😒

petra2505
1. mar 2009

ja mam na priznaky cas este len cakam menzes 🙂

petra2505
1. mar 2009

hej to viem, ze kava sa nedoporucuje, ale ja som vypila tak 4 za tyzden a teraz 2 za den (kazdy den)

julicka
1. mar 2009

jaaj no fajn no mne tie priznaky uz zacali tyzden pred mrchami...

julicka
1. mar 2009

no ja som kavu neznasala nikdy mi nechutila az teraz 🙂 🙂 🙂

julicka
1. mar 2009

Majka diky dufam ze aj ty nam to tu coskoro oznamis... 😉 😉 😉

vrtichvostik
1. mar 2009

peti, tak drzim palceky. ved nakoniec, ja som este nebola u doktora, takze este to neni iste, no ak mi povie, ze nie, tak ma to moc sklame, nechcem tu odpoved pocut. najskor som sa bala ze budem tehotna a teraz ked to vyzera, ze som, tak uz sa tak tesim, ze sa bojim, ze to nahodou neni pravda, len nejaky chybny test. ale drzim palceky, verim ze teraz vam to uz vyjde a budes sa tiez tesit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre