Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
5. mar 2009

to si ani nevies predstavit ako strasne by som chcela.doknca dnes som volala muzovy,ze by so chcela dvojicky chlapca a dievca=)uz mi z toho sibe.ja si davam pozor akoby som tehu uz dlho 😠 ked som bola tehu s malou tak som malaproblemy s migrenami a behom jedneho tyzdna som mala 7 ibalginov 7 mg a este nieaku injekciu uz ani neviem co mi to pichla.ja som rada,ze mam zdrave dieta vobec kolko som ja pozrala tabletiek cez tehu ale tych mg.ja som behala po doktoroch ako trafena lebo furt som mala take migreny a nikde mi nevedeli pomoct a hladali co by som mohla v tehu si dat tak som asi mesiac brala to mg ale potom uz v podo

katka1981
5. mar 2009

dinduska, to mi je luto. Ja to nechcem zahovorit, zatial som lieky nebrala. Ale co som dnes pozrala za vecer.... sa hanbim. Som bola stastna ze som od poslednej poradne pribrala len 1,2 kg a behom dvoch dni sup 600 gramov hore a zajtra sa nesmiem ani odvazit, lebo by mi nabehli aj dve kila co som dnes pojedla. Ale zajtra si dam pozor. Viac zeleninky, nech je babatko zdrave. Neboj, ked sa vam podarilo jedno babatko, podari sa aj druhe. Ja som strasne prosila manzela o dievcatko, a stale som nato myslela. Kazdy mi hovoril, ze to bude chlapec, aj manzel, zatial to vyzera na dievcatko. A ked si prezeram jej vybavicku, su tam aj veci uni farby, keby bolo druhe babatko chlapcek. Uvidime no ako vsetko dopadne. Zatial mam nadherne tehotenstvo. Inak nemala si tie migreny z cgrbtice? Mozno ti malinka tlacila na nejake nervy. Inak ja poznam iblagin len 200 a 400mg. To je nejaky specialny ten 7mg?

dinduska
5. mar 2009

to bol pocet ja som za ten tyzden zjedla 7x400mg ibalginov a 7 tabletiek Magnezia a 1 injekciu som dostala.ja tiez cely vecer vyzieram 😝 😀

katka1981
5. mar 2009

Svagrinej pomohol maser, ked cakala maleho, mala pricviknuty nerv a migreny z toho. Inak to si malu dobre dopovala, mozno nikdy nezazije bolest hlavy. 😀 Asi sa do rana roztrham, co som dnes pojedla.

dinduska
5. mar 2009

tak to by som jej priala aby ju nikdy nebolela hlava lebo ja si uzijem ked ma to chyti 😠 neboj niesi sama keby som mala napisat co som pozrala tak musim otvorit novu temu 😀 jedine co si nemozem pomoct uz nieaky cas mam strasnu chut na melon ale neuveritelnu a je nemozne teraz nieaky zohnat 😠uz nech je leto.ake chcete dat malej meno?

katka1981
5. mar 2009

jaj moja, ja stale v obchode ovoniavam melony, ale su umele, tak cakam na leto. Ja melony nahanam uz ani neviem odkedy, ved nejak rychlo skoncilo posledne leto co sa tyka melonov. Aj zmrlinku by som si dala z karameloveho kornutku. No dnes som mala aj tu ale nie z kornutku. (Sofia)

dinduska
5. mar 2009

ja ked som bola tehu tak som zjedla tazdy den polku melonu.nemylim ze teraz mam nanho chut z tehu lebo uz o nom snivam asi 3 tyzdne 😅 chuti ti zmrzka?ja som vobec nejedavala akosi mi v tedy prestala chutit a nieako uz ani teraz nemusim.sem tam si kupim do mraziaku ale inak nie.pekne meno.my sme mali meno tatiana vybrane este som ani nebola tehu vzdy som chcela mat dceru tatianu.chlapcenske meno nemame my sa na ziadnom nevieme dohodnut.mne sa strasne paci kevin ale to sa mojmu muzovi vobec nepaci jedine co sa nam tak trochu spolu paci je marek.keby sme mali dalsiu babu tak by bola bud viky,linda alebo ema.no ako tak rozmyslam tak by som mohla mat este 3 baby 😀 😀 😀 😀

katka1981
5. mar 2009

My sme mali mena pre obe pohlavia vybrate asi tri roky. Ale planovat sme zacali az ked sme sa prestahovali do vlastneho. Ale paci sa mi aj Vivien, Natalka, Karinka... Ale asi ostaneme verni. Tie ostatne mena budu v druhom kole, ale snad to potom bude chlapcek, nech si manzel splni sen, teraz si ho plnim ja, tak on sa tesi, ze som spokojna.

dinduska
5. mar 2009

mojmu muzovi to je jedno ci to bubeme mat chlapca alebo dievca.ja by som mu chcela dat chlapca ved aby mal svojho syna 😀 ale on si zahra fudbal aj s tatkou 😀 ja by som chcela aj chlapca aj dievca no hovorim tie dvojicky v pariku by boli ok.to sa mi teraz hovori ale keby mi doktor povedal,ze cakam dvojicky tak neviem neviem a to mam este muza na tyzdnovkach 😝 katka a odkial si?

dinduska
5. mar 2009

este som zabudla uz ma dokonca pobolieva aj v podbrusku ako pred ms a to je ste skoro 😒 ale dobre pisme IP 😀

lucinka1104
6. mar 2009

Oba pohlavia sú uažsné ja dám doma chlapčeka a kľudne by som pristala ešťe na jedného 😀
inak dobré ránko my sme zase nemali najlepšiu noc
Dinduš ako ? Vydržala? Vyzerá to fakt sľubne

mariska2
6. mar 2009

Zdravim vsetky.
Toto forum priebezne sledujem uz asi pol roka a moja neistota ma doviedla k registracii a pripojit sa k vam, lebo takto zdielam svojie pocity a nazory len s manzelom a nieje nad to ked sa do toho zapoja baby 😉
Chcem sa spytat, ze ci je mozne ze som v 5tt+5 teda asi lebo zatial sa domievam na zaklade kladych tehotenskych testov, te nemam ziadne priznaky ktore sa klasicky uvadzaju (nevolnost atd.), lebo co len pocitujem je bolest prsnikov a ich zvysena citlivost. Prekonala som jeden missed a bolo to tiez tak , ze mi vobec nebyvalo zle a ked som isla na sono v 9tt tak dr.nenasiel srdecnu akciu a tak mam obavy ci sa historia neopakuje.
Dakujem.

dinduska
6. mar 2009

mariska to vobec nemusi byt tak 😉 ja som pri prvom tehu ani nevedela,ze som mne vobec nic nebolo dokonca ani tie prsia ako tema ma neboleli.neboj vsetko bude ok 😉 budem ti drzat palceky 😀

vydrzala ale horko tazko.keby nebola mala somnou v zachode tak si ho asi spravim 😀 a co IP? 😀 😝

lucinka1104
6. mar 2009

marisja ja si tiež myslím, že je všetko hb poriadku a mala yb si zájsť kdr
dinduš ja nič nestíham

n645a
6. mar 2009

Ahojte čítam si túto tému už asi dva týždne ale až dneska som sa rozhodla napísať. Chcela by som sa spítať mám niake príznaky tehotenstva = bolesť a zväčšenie prs, mám rôzne zmiešane chute raz by som jedla niečo sladké čokoládovú zmrlinu nato kukuricu a také divné kombinácie, často mám pocit na vracanie ale ked sa najem tak to prejde tak preto musím jesť skoro každé 3 hodiny dokonca musím aj ranajkovať čo som doteraz nerobila. Mám bolesti v podbrušku a v krížoch čo pri MS som nikdy nemala a bolia ma zuby a krvacajú mi dasná.mrchu som mala dostať včera ale nič. Prekonala som jeden potrat v 8 tt ale vtedy som nemala absolutne žiadne príznaky vôbec.tak preto sa chcem opýtať na váš nazor.

n645a
6. mar 2009

či je pravdepodobné že by som mohla byť tehotná bojím sa spraviť test lebo už tak dlho čakám na 2 čiarky 😠

mariska2
6. mar 2009

hej sak idem na buduci tyzden a sestricka mi dala super datum ze piatok 13-teho 😠
tak som zvedava ako pochodim, inak v tom datume to bude 6tt+5 myslite ze srdce uz bude vidno?
inak diki to je fajn vec, ked si ma clovek s kym pokecat bo v mojom okoli sa nezdoverujem nikomu ludia su zli neprajni

lucinka1104
6. mar 2009

mariska ano malo by byť vidieť
n645a su to tehu príuznaky každé tehu je iné, ráno si sprav testík uvidíš, že budú // 😵

n645a
6. mar 2009

no tak ráno si spravím a uvidím dúfam že tam budú // 🙂

dinduska
6. mar 2009

n645a

mas priznaky tehu ja som tiez nikdy netanajkovala sle pocas tehu som musela 😉

n645a
6. mar 2009

ako ja tiež musím normálne si to telo pýta keby som neranajkovala tak stravim väčšinu času na záchode ale ako náhle sa naranajkujem tak to prejde

dinduska
6. mar 2009

mne byvalo rano strasne zle od hladu ja som musela mat nakupene den dopredu lebo by som ani do obchochu nepresla.kolkokrat som sa aj v noci budila ze som hladna a vyjedala som nieaky chleba 😀

n645a
6. mar 2009

tak mna to jedenie tiež niako zobralo nakolko som nikdy nebola velký jedák tak každý si to hned všimol ale tak čo už teraz pojem aj to čo predtým nie ale každý den musím mať čokoládovú zmrzlinu a kofolu viem že kofolu by som nemala ale ked ja mám na nu takú hroznú chuť ale snažím sa obmedzovať a vôbec nemôžem jesť šunku každá šunka mi príšerne zapácha aj ked je čerstvo kúpená.

maajka83
6. mar 2009

Ahojte, vcera som bola na sone, potvrdil mi tehu ale nie som v 7 tt ako som si myslela ale zrejme v 3-4tt.Takze ani neviem kedy sa to mohlo stat, ci vtedy ked som mala dostat mrchy, na sone bolo vidiet len plodovy vacok o priemere 1,6 cm a žltkovy vacok o priemere 3mm. fetalne struktury nediferencuje- to som odpisala z papiera. Dufam len ze je vsetko Ok.Idem na sono o dva tyzdne ci to rastie. Mam strach, volal som aj svojmu porodnikovi ale ide dnes na dovolenku tak az o dva tyzdne mam za nim prist.

dinduska
6. mar 2009

n645a skus zajtra rano testnut lebo to fakt vyzera na tehu 😀

lucinka1104
6. mar 2009

maaji super gratulujem to keby as zadarilo nam teiž vetdy ked som čakala mrchu a bola z toho nakoniec ovu tak sa stretneme v novembrovkách 😀 teším sa s tebou superinak akby to bol chlapec chceme Tomáška

n645a môžeš kofolu 😉

n645a
6. mar 2009

hej môžem lebo pri prvom tehu mi doktorka zakázala asi všetko čo mohla ale potom som jedla aj tak načo som mala chuť.
Majka gratulujem ti a dúfam že to nebude nič vážne.

dinduska
6. mar 2009

majka no som rada,ze je o ok som na teba myslela 😉 neboj urcite bude vsetko ok.a stym TT si nic nerob mne povedal doktor ked som prisla ze som v 7tt ale to mi vobec nevychadzalo.to zalezi od zahniezdenia vies ako ked sa to zahniezdi na 10 den tak to mas hned posunute 😀 a ako sa citis?? 😝

maajka83
6. mar 2009

Dakujem lucinka, no potom porode je to rozhadzane, priznaky som mala v januari tak to bola ani ovu. To by bolo super kedy vam to vyslo. Drzim tebe, dinduske a ostatnym dievcatam palce. 😉 😉 😉

maajka83
6. mar 2009

Citim sa ok, akurat na pravej strane ma pobolieva,niekedy mam pocit, ze mi tam zblnkoce. na sone som si vsila, ze sa tam nachadza, asi sa mu tam zapacilo 😉 Tomaska som mala na lavej strane. Luci tomasko je pekne meno 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre