Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
24. mar 2009

ahojte kocky.mi sme dnes cely den behali po meste a vybavovali.konecne sme doma a vylozila sokm si nozky 🙂

niki to je tazko povedat v tvojom pripane ale myslim,ze si v pohide.tehu by som povedala,ze niesi len si mala ms kradsiu.ja som to mala minuly mesiac 1,5dna som mala len ruzovkaste velmi slabe a potom 1,5 slabe cervene.inak mavam tiez 6dni.z toho si nic nerob mne doktor povedal,ze to je normelne.

niki11
24. mar 2009

Ahoj Dindus, no mna len mata ta neustala bolest v podbrusku a vajecniku, este som mala dva posledne tyzdne taku zravu naladu, ze som sa nespoznavala, tento tyzden zase naopak, nic sa mi nechce dat do ust a vadia mi vone...

dinduska
24. mar 2009

no to ti neporadim zajtra budes,mudrejsia dr ti uz povie co sa deje. 😉 neboj vsetko bude ok

niki11
24. mar 2009

Vdaka🙂 Myslis, ze keby tam bolo babulo, tak by to uz zistil, asi je este skoro? Malo by byt pocate (ak) 07. marca.

dinduska
24. mar 2009

asi ano.ja som akurat o babo prisla keby som sa nesledovala a nemala pravidelny cyklus tak to ani nezistim.ale neboj uvidis co ti povie dr.

baby mam nove foto v albumceku susurka.mala je ako kelly family mrknite 😀 😀 😀

niki11
24. mar 2009

Dinduska, to mi je velmi luto 😢 Dcerku mas zlatunku! Veru, s tym harom cely Paddy
😀

sofinka30
24. mar 2009

😅 velmi zlatucka babika 😵 inak ahojte

lucinka1104
24. mar 2009

niky no je to neskoro na 4 až 11 deň

sofinka30
24. mar 2009

no baby ten moj test dnes je asi vysledok vzburenych hormonov...fest ma zacina brucho boliet ako na ms 😖

halintoa
24. mar 2009

ahojček kočky,
sofi, nezúfaj, veď bolesti ako na MS sú aj tehu príznaky, nádej zomiera posledná 🙂 . Ja mám dnes 27 DC a zajtra strávim celý deň prácou a modlením, aby MS neprišla 😀 . V podbrušku sa mi dejú čudné veci (ale to bude tým, že som nafúknutá ako balón 😀 ) a riadne ma bolia kríže. Prsia mám stále citlivé, tak dúfam 😎 .
Dinduš: malá je fakt cool 😀 .
vanes, ako dneska?

sofinka30
24. mar 2009

halintoa mala som od plod.dni taketo bolesti ako na ms,ale teraz to je ovela silnejsie..asi sa uz blizi ☹ hnusoba.ale citala si moj prispevok z dnes ked som prisla od doktora ?aj ako mi vysiel ten test cudne?aky mate na to nazor,nikomu to nikdy tak nevyslo ?

halintoa
24. mar 2009

sofi, čítala som to a jediné, čo Ti môžem na to poradiť, je testnúť sa zajtra ráno znova 😉 . Držím všetky palčeky čo mám, aby vyšli krásne // a nezmizli. Koľký si DC?

sofinka30
24. mar 2009

24.DC zajtra nedam testik,to by som musela ist do mesta a s tym zapalom sa mi moc nechce..uz to asi necham tak,ak bude meskat tak potom kupim.a dakujem za palceky 😉

halintoa
24. mar 2009

Nie je za čo, ale poviem TI, budeš riadne statočná, ak to vydržíš do meškania, ja som sa testla už včera, samo /, tak som si povedala, že najbližšie až vo štvrtok alebo v piatok, ak ma neprekvapí mršina.

w.e.r.a.
24. mar 2009

ahojte zienky 🙂 moc Vam drzim palce aby ste mali // 😎
...ja som teraz 38 DC zatial bez mršky a bojim sa testnut...neviem ci mi len nemeska po MA co som mala minuly mesiac.... ☹

sofinka30
24. mar 2009

no ja cakam ms od stvrtku do pond.,neviem kedy lebo to mam poblaznene.mozno nevydrzim 😀 no ale chcem vydrzat,lebo ak zas nieco vyjde nezmyselne....potom mam len viac napnute nervy 😝 tak a precitala som si nieco dozadu a ...aj tebe treba drzat palceky 🙂 nech zajtra nedojde

lucinka1104
24. mar 2009

dufam, ževám mrchanedorazí dokladala som foto tak mrknite....
ja som čím dalej tým choršia 😝

sofinka30
24. mar 2009

luci no super to je,maly je krasnucky a este mi to aj hudbicku pustilo 😅

halintoa
24. mar 2009

luci, malý je krásny 😵
sofi a luci: ďakujem za držanie palčekov, veď musíme pracovať na tých decembrovkách, nie? 😀
w.e.r.a. je mi ľúto Tvojho MA ☹ . Skús skočiť k doktorovi, nech Ťa prezrie, prípadne pichne vyvolávačku, myslím si, že je lepšie vedieť na čom si, ako dlho živiť nádej. Keby si tehu nebola, tak s doktorom popracujete na Tvojom cykle a môžeš sa vrhnúť do ,,výrobného procesu" 😉

dinduska
24. mar 2009

ahojte kocice 😉

sofi ten zapal nieje bohvie co

halintoa bude srzat palceky aby ma nedorazila

wera 38dc je uz dost.skus testnut mozno si tehu.po mysede pokial ti nerobili kyretaz tak sa da rychlo otehotniet ale niekedy sa aj cyklus predlzuje.zalezi ci ti robili alebo nerobili kyret.

dinduska
24. mar 2009

luci ani nasa tata neobsedi vo vani.chvilu sa hra s kacickami a potom hned sa stavia a rozhadzuje vsetku kozmetiku co mame okolo vane.maly je zlatucky

klauduska
25. mar 2009

Ahojte kočky,

tak Vám držím silno palčeky,aby sa Vám všetkým čo najskôr objavili //....

Ja prave čakám na mršku,snáď už nepríde,mešká mi cez 2 týždne,naposledy som mala 7.2. Testík som si robila po týždni meškania a bol pozitívny....to som neverila vlastným očiam.....Šla som k dr. ale ten mi bohužiaľ tehu nepotvrdil,síce tam "niečo" videl,ale tehu nepotvrdil....hcg v krvi bolo zvýšené.Mám ísť na kontrolu 1.4. Tak už sa neviem dočkať tohto dátumu,nech viem na čom som..... 😒

sofinka30
25. mar 2009

dobre ranko zelam 🙂 .klauduska myslim ze tehotna si.uz si si nedavala dalsi testik?a ake mas priznaky tehu ?

klauduska
25. mar 2009

Ahoj Sofinka,

nevydrzala som a dalsi testik som si robila v nedelu a ta ciarka bola oveeela tmavsia ako prvy krat a nabehla veeelmi rychlo....Inak ma bolia prsia,som unavena,manzel sa mi smeje,ze chodim spavat so sliepkami.... 😀
Verim aj ja,ze snad tentokrat som tehu,ale zlakla som sa vtedy,ked dr. povedal,ze tam nic nevidi.....podla poslednej MS som uz mala vtedy byt v nejakom 5 tt....Nemali ste alebo nemate s tym niektora podobnu skusenost???

sofinka30
25. mar 2009

no ja mam velkeho chalana,ale pamatam si celkom jasne,ze ked som bola tehu na zaciatku tak som isla k dokt.v 5.tyzdni a tiez tam nic nevideli,len "nieco " a to nieco po tyzdni bol moj mini synko.mna vtedy nechali v nemocnici,lebo sa vedla neho nieco vyskytlo a nevedeli co to je.a kontrolovali to az pokial neuvideli malemu byt srdiecko -8.tyzden a to nieco vedla sa vstrebalo...to si urcite tehotna klauduska 😅 takze mozem blahozelat a drzat palceky nech je vsetko ok. a trpezlivost ! 😵

klauduska
25. mar 2009

to vazne?A srdiecko az v 8 tt???takze je to velmi individualne, u kazdej je to inak.....Mozno to bolo naozaj skoro....
Tak sa budem vytesovat......dam potom vediet....
A uz len vydrzat na den,kedy snad dr. oznami potesujucu spravicku... 😎 😎 😎

maajka83
25. mar 2009

Klauduska urcite si tehu, ani mne nebolo na sone nic vidiet, dr. mi tvrdil, ze je to este velmi skoro, a ked som bola o tyzden na pohotovosti, tam mi povedali ze som v 6tt a videli aj akciu srdiecka. Drzim palceky.

Sofinka a ty ako s tym zapalom? Uz je lepsie? lieky pomahaju?
Lucinka maly je zlaty🙂)))

lucinka1104
25. mar 2009

krásne ránko ďakujem veľmi pekne aj za Lukáška

sofinka30
25. mar 2009

maly sa narodil v 38.tyzdni...mozno to nebol 8.tyzden naozaj,podla nich ano.podla mojich vypoctov som bola tehotna dlhsie,takze v kolkom videli bit srdiecko by som nejak neriesila..maajka dakujem,asi je to o stupen lepsie-chvilami 😝 .ale ozaj len o trosku.zas nemozem byt fit na 2.den,takze si to predychavam a tesim sa na zajtra-uz to snad bude ok. 😕 hladam na nete co to ma znamenat ze ked mi do 2.min.ukaze test tehu a ta 2.ciarka tam vydrzala 10 min.a potom tak vybledla ze ju takmer nebolo vidno..a nikde to nemozem najst 😠

maajka83
25. mar 2009

Je to zvlasne s tym testom. 😒 pockaj este par dni a skus testnut, ked pojdes na kontrolu k dr. tak sa na to opytaj. Pozerala som aj ja na nete ale tiez som nic nenasla. Drzim ti palceky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre