Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
26. mar 2009

ale noooo to je skoda u teba vanes to vyzeralo nadejne 😠 😠 no hadam na buduci mesic to vynde.

baby ja som si dnes kupovala nove podprdy lebo su nmi vsetky male a dobra mi bola ze Dckova skoro som odpadla a aj ta mi je len tak tak.nabiduce to bude uz Eckova no des 😠 😠

sofinka30
26. mar 2009

vanes udialo sa ze mi vysiel pozit.test a po viac ako 10 min.sa ta 2.ciarka vyparila.ms este nemam,ale uz ma pomaly natahuje,tak si myslim ze aj ja dostanem 😒 .dindus nechapem preco ti rastu prsia 😕 🙂 a ako s tebou ?mas ten vytok alebo uz ms ?

dinduska
26. mar 2009

sofi este stale mam len ten vytoki.a tie prsia ma chvilkami tak bolia.aj mi byva od zalutka zle krize ma bolia,podbrusko uz nie aspon dnes nie.a na ms sa vobec ale vobec necitim.no je to zvlastne.a test /

vanessa123a
26. mar 2009

dinduska bola si uz u dokiho na kontrole alebo ako ?

mandy20
26. mar 2009

Ahojte babulky
dneska mam den blbec 😠 vsetko co robim pokazim ☹ , ale prisla som vas pozdravit a povedat ze aj ked vam sem neprispievam kazdy den, myslim na vas a drzim vam palcekyyyy 😉 mne predvcerom skoncila mrsina, ale manzel ma chripajznu takze tak 😅

dinduska
26. mar 2009

vanes este nie bola som unho v pondelok a povedal,ze do 2tyzdnov musim dostat a ked mi skoncia tak mam prist na kontrolu a ked do 2t nedostanem tak mam prist.som z toho blbec

ahojkaj mandy no tak nech sa ide muzicek vypotit,nie 😀 😀 😀 😀

mandy20
26. mar 2009

😀 😀 😀

halintoa
26. mar 2009

Ahoj kočky,
tak som konečne doma, už aj vyumývaná, pripravdná na masáž, lebo som z práce celá stuhnutá 😠 .
Mršina ešte neprišla, KLOP KLOP KLOP, aj keď som zasa mala podvečer také bolenie v podbrušku, ako keby bola, tak som stále behala na WC kontrolovať sa.
Luci, testovala som sa ráno a iba /, takže počkám a ak nepríde do nedele, tak sa v nedeľu ráno testujem.
Sofi, bodaj by som nebola nervózna, keď to s Tebou vyzerá tak nádejne 😵 . Dinduš a z Teba som tiež jeleň. Bodaj by sa Tvoja predpoveď splnila a doktori sa mýlili.
Vanes, škoda, dúfala som s Tebou, ale tento mesiac to istí 😉 .

sofinka30
27. mar 2009

dobre ranko..hal teraz sa zasmejete ako som sa ja vcera vecer..teta ma nejaku znamu vesticu,tak som jej z prče povedala nech sa jej opyta na mna-ze ci som tehotna.no a odpoved NIE.tiez som to dala overit tomu mojmu liecitelovi a tiez tvrdil to iste.Dokonca ma odhalil ze preco nepijem kombuchu... 😀 no kaslala som na to ale 3 dni a vedel to.Takze ja si uz testy davat asi nemusim 😨 ..ms este nedosla,tak uvidime ci maju pravdu testy,alebo vestby.. 😀 😝 😀

sofinka30
27. mar 2009

kde ste vsetky ? ☹

dinduska
27. mar 2009

ahojte babky 😀

tak mne dnes dorazila mrsina.tak mi zostalo na h..o,ze az klasika ide mi vydrapit podbrusko.zajtra v tom zvolene umrem.ale som celkom rada,ze prisla este teraz takto mi to vychadza ke pride muzik domov budem 11dc a bud doma do 17dc tak by sme mali vystihnut plodne dni no len uvidim ako teraz budu ked to mam take poblaznene 😠

nasadila som mu ten zinok ja berem kys.listovu no uvidime ci sa nieco podari 😀

sofi mne vestica z banskej bystrice povedala,ze budem mat dieta di dvoch rokov uz od toho co mi to povedala ubehlo 1émesiacov tak ak dobre pocitam tak aby som otehotnela tak ze aj porodim 😅 mala by som byt tehu do augusta 😀 no uvidime 😀 😀

dinduska
27. mar 2009

baby kde ste vsetky? 😕 😨 😕

asi pracujete.co 😨 mh tak to len ja si asi vyvalujem ritku 😅 😅 😅

dinduska
27. mar 2009

a este malo tam byt 10mesiacov 😅 😀

sofinka30
27. mar 2009

ved su vseliake jezibabky a ja neviem ci mam tomu verit...zas sa mi stalo asi pred rokom ze mi meskala ms a bola som u dokt.a ten mi stopol sono a ukazoval bublinku so strbinkou,ze som tehotna.ja som vecer volala 1 znamej vestici a ta mi povedela ze urcite nie,ze to je krvna zrazenina .asi o 2 dni prisla ms a potom ked som sa pytala dokt.co to mohlo byt mi hovori ze asi krvna zrazenina...skoro ma vykotilo.a teraz si viete predstavit moje nervy.verit vestici,alebo dokt.s dlhou praxou..ale zas ine sa netrafila vobec co sa tyka vestby 😀 .tuto ja nepoznam...no keby sa chcela pomylit by bolo super.ms este nemam...zatial.bolesti ano.a to som bola doteraz v zahradke cistit skalku.dindus si tu ?je tu uz niekto vobec 😅 ???

dinduska
27. mar 2009

ahoj no ja som tu zavesena stale 😅 😅

simib
27. mar 2009

Aj ja som tu už. 🙂

dinduska
27. mar 2009

simi mala si krasne saty na svadbe 😀 troska od temy ale neva 😅 😅

simib
27. mar 2009

Ďakujem.Ja som chcela s krátk.rukávmi kôli tetovaniu,ale nezohnala som.Aj tak to všetci videli pár mesiacov predtým na svadbe mužovej sestri.Ona sa vydávala v máji a my 9.9.2006

dinduska
27. mar 2009

aha.mi sa ideme troska prejst tak zatial papapa 😉

halintoa
27. mar 2009

Ahojček, konečne doma a čaká nás víííkend 😀 .
Dinduš, pevne dúfam, že sa ti cyklus veľmi nerozhodí a že to s mužom pekne vystihnete 😝 . Sofi, bodaj sa veštica mýlila 😵 . To by bolo krásne. Mne mršina stále nedošla (KLOP KLOP KLOP), ešte sa bojím či nepríde zajtra, lebo to bude cca 16 deň po ovu. Držte palčeky prosím 😔 .

dinduska
27. mar 2009

hal dufam,ze aspon tebe to teraz vynde.budem moc drzkat palceky.mne je strasn na ped uplne ma boli podbrusko a krize no strachota 😠

dinduska
27. mar 2009

baby mi sa tak zdravo stravujeme dnes som robila na obded zapekane zemiaky s brokolicou,karfiolom,mrkvickou,kukurickou a syrom bolo to vyborne aj muzickovi chutilo len samozrejme ako chlapovi mu chybalo maso 😅 😀 😀

halintoa
27. mar 2009

Dinduš, ďakujem. Ja sa teda poslednou dobou moc zdravo nestravujem, ak som tehu, tak budem mať jeden úžasný príznak - chuť na čokoládu a kekse, pričom čokoládu som nikdy nevyhľadávala a keď mi niekto núkal, odmietala som. Nie kvôli línii, nechuila mi. A teraz sa jej neviem dojesť, čo je síce zábavné, ale pohľad na mňa do zrkadla až tak nie.... Dinduš, ak máš doma alchemikový čajík, tak si urob, je dobrý na bolestivú MS 😉 .
Baby, kde ste ostatné? Ja som celý víkend doma, takže môžem odušu koníkovať 😀 .

dinduska
27. mar 2009

hal dnes to tu je nieake pobiedne.rano si spravim lebo umrem na tom skoleni.takze zajtra budem chybat 😀

halintoa
27. mar 2009

Absencia je dopredu ospravedlnená 😉 .
Sofi, kde si??? Haló. Nič nového?

dinduska
28. mar 2009

dobre rancko babky 😀

tak ja uz popijam kavicku a chystam sa prec.normalne som zvedava ako to ten moj muzicek vsetko zvladne lebo on snou este nikdy nebol cely den bezomna 😅 ale poobede urcit pojde k svokre tak sa onu postaraju 😝 normalne mi bude chybat opica mala.neviem kedy sa vratim ale ak to nebude velmi neskoro a nebudem unavena tak napisem.prajem pekny dnik

a hal dufam,ze ta mrsina nedorazi 😉 😀 😀 drzkam palceky

vibeke
28. mar 2009

ahojte baby, chcela by som sa vas spytat.. kedy ste zacali prvy krat citit, ze ste tehu? citili ste nieco aj pocas tych 10 dni, ked sa este len uhniezduje ? a priznaky ? mne moje plodne dni vychadzaju cca 11 dni pred menst. takze, keby sa nahodou podarilo, urcite ju dostane ,, co? ☹ ☹

a vanneska123, spominala si spinenie pred menst.? lebo ja mam taky isty problem odkedy som skoncila s tabletkami. teda uz asi pol roka.... 😒

lucinka1104
28. mar 2009

vibeke môžeš pociťovať unavu, bolenie podbruška a prs, točenie hlavy.....a či by si dstala alebo nedostala mchu aj tak závisí od toho kedy by sa uhniezdiloa k tomu dochádza medzi 4 a 11 dnom takže ak by sa hniezdilo až na taký 10 deň tak by si mala dostať

simib
28. mar 2009

Dobré ránko baby.To meranie ma celkom baví,aj keď ten budík dnes som skoro rozšlapala.
http://www.fertilityfriend.com/home/268594

halintoa
28. mar 2009

Ahojte kočky,
dinduš, aj ja dúfam 😀 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre