Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

markiza
21. apr 2009

dinduska, ako si dopadla u lekara?

dinduska
23. apr 2009

ahojte babky co robkate?my sme SA akurat vratili z 2dnoveho vyletu,ms by mala dorazit zajtra no uvidime.k dr idem zajtra lebo mi to cely tyzden nevychadzalo. ☹ ale hrcka tam este stale je ☹ ☹

lucinka1104
23. apr 2009

aká hrčka ja nie som v obraze?

dinduska
23. apr 2009

cez tyzden som spominala,ze som si nahmatala hrcku na lavom prsniku ☹ ,ideme z toho porazit ☹

lucinka1104
23. apr 2009

jaj tak sa držkaj

aj aj som mala a sama mi zmizla tak verím, že aj tebe

ja nečakám mrchu 1.5 mam biely výtok, pobolievajú ma prsia hrozne ma nafukuje tak uvidíme som len 6 DPO

dinduska
23. apr 2009

tak drzim palce,u mna to asi nebude tento mesiac ziaden zazrak lebo ani by asi ani nemalo byt z coho 😖 a keby sa nahodou stalo tak asi odpadnem 😀

maajka83
23. apr 2009

Ahojte kocky, ako sa mate? Lucinka drzim ti palce aby to tentoraz vyslo. 😉
Dinduska neboj vsetko bude ok. ja mam tiez hrcku, bola som na sone a povedali ze je to v poriadku. mam ju pohyblivu horsie by bolo kedy nebola napohybliva. V po porode idem na kontrolu.
Ja sa mam Ok, len este sem tam si povrackam 😵. Stale ma poboleiva brucho, mozno to je ak kvoli cyste.
Drzkaj te sa. PA🙂

lucinka1104
24. apr 2009

no dnes bt 37,0 hrozne ma bolia bradavky vytok nadelej silnie a je biely ....

zzuzzu
24. apr 2009

ahojte.
MS mi meska uz 11 dni... pobolieva ma v podbrusku, mam veeelmi citlive bradavky, a uz par dni mam mierne zvysenu teplotu 37,2 - 37,5... mozem byt tehu? dakujem

vanessa123a
24. apr 2009

Lucii tak tebe uz mrska uz nepride 😉 drzim palce,
ja mam stale zahu a bradavky citlive inak nic, ani neviem kedy mam cak mrsku ,kedze to mam vesele tak uvidime..

zuzu sprav i test jasne ze mozes byt tehu 😉

zzuzzu
24. apr 2009

test mi vysiel negativne....

vanessa123a
24. apr 2009

tak skus este testnut o par dni a ked nepride tak sup sup k dokimu

lucinka1104
24. apr 2009

dakujem,
zuzu ešťe testni, môžeš byť

zzuzzu
24. apr 2009

lucinka a v obdobi MS som mali 3 dni take spinenie... co by to mohlo znamenat?

zabka4
24. apr 2009

Ahojte baby.od minuleho tyzdna mam boly brusko ako pri mrche ale ju som stale nedostala ani po vyvolavacke.mozem byt tehu?mala som ist na kontrolu az 4.ale bolest je stale.tak idem uz tento pondelok.poradte mi pls

zzuzzu
24. apr 2009

zabka a kedy ti pichli vyvolavacku?

paola.o1
24. apr 2009

tak mozes byt tehotna, ale mozes mat aj iba nejaky zapal alebo tak. mna napriklad nikdy brucho nebolelo ako pri menzese ked som bola v tom. az na konci ale to boli kontrakcie🙂

lucinka1104
24. apr 2009

zuzzu že si tehu

zzuzzu
24. apr 2009

lucinka... myslis?

lucinka1104
24. apr 2009

no , ano myslím

trinitka87
24. apr 2009

niektora tu z vas spominla pri tehu take " kramove" bolesti, je to normalne alebo bezne,?? co to znamena? ☹

dinduska
24. apr 2009

ahojte babky 😀
tak mne mrsina dnes neprisla tak som si vymyslela takuv srandicku a viete aka pikoska mi vysla no kuknite do albumu nieco pre mimi (tam kde je ten kocik)😅 😅 😅 😀 😀 😝

dinduska
24. apr 2009

co vy nato? 😝 😀 😀 😀 😨

dinduska
24. apr 2009

HALOO nachadza sa tu niekto 😨 😕 😅 😀 😀 😝

vanessa123a
24. apr 2009

😀 😀 😀 😀 Dinduuuuuuus 😀 😀 😀 😀 😀 tiisko sa tesiiim a tisko gratulujem 😉

dinduska
24. apr 2009

ahoj vanes,no ja som zostala kukat ako puk.pre istotu som spravila 2lebo somneverila a oba rovnako.ale ja uverim az ked budu rovnako krasne a ked uvidim mimi na ultrazvuku 😅 😅 zdasa mi to nemozne 😀

a ty ako? 😕

vanessa123a
24. apr 2009

Dindus to by bolo supwer , drzim ti palce nech ti to tentokrat vyjde 😉

ja tiez cakam mrsku a mam neuveritelne citlve brad. , bledy vyt. 😅 ziadne ine priznaky prchadzajucej mrsky , nak mavam uplne ine stavy pred mrskou no a hlva sa mi toci uz tyzden , ale to pripiseujem pocku , pali ma zaha... uz tiez mn. tyzden ...neviem co mam ocakavat fakt uz sa v tom nevyznam tak ako kazdy mesiac, tento mesiac je uz fakt posledny co sa sledujem som si povedala ked to teraz nevyjde tak idem rieisit ine veci a nechame to na osud... 😔

dinduska
24. apr 2009

ja so to teraz tiez neriesila dokonca som vysadila kys.listovu a snazili sme sa len jeden jeniny raz 😅 .ja nemam ziadne priznaky mrsiny ani tehu taka normalka ako cez mesiac bezne.akurat mam taky bielo zlty husty lepkavy natahovaci vytok 😅

vanessa123a
24. apr 2009

Dindus super kedyides k dokmu?

dinduska
24. apr 2009

pokial naozaj nepride mrcha a som tehu tak ak nebudem mat problemi pojdem az o 2 tyzdne aby som isla hned na sono a dal mi knizku. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre