Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lucinka1104
27. apr 2009

mery držím ti palce ale takýto vytok je po ovu až do mrchy uplne bežný len v tehu ho je viac aj ja ho mam taký bioelo žltý 😉

lucinka1104
27. apr 2009

dinduš no si tehu pekne teším sa možno sa stretneme v januárovkách 🙂

dinduska
27. apr 2009

luci budem ti drzat palceky.ja som doteraz neverila,ze som naozaj tehu ale dnes rano som testla a uz tomu verim.pozri album nieco pre mimi.myslim,ze je to uz jasne co ty nato?

simib
27. apr 2009

Huráááááááááááááááááááááááááááá Dinduška 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucinka1104
27. apr 2009

jka som pozerala hned ráno ano je to jesné teším as naozaj s tebou ja chcem etstnúť už asi zajtra aj ked siymslím, že ak test bude pozitívny tak u mna už v nedelu kedže mrchu mam dostať v piatok.

dinduska
27. apr 2009

luci no ved uvidis,budem aj tebe drzat palcaky aby si bola.mne to na tie narodky vyslo. 😀 😀

kkristinka
27. apr 2009

ahojte... ja som si citala v autobuse cez mobil vasu diskusiu a rada by som sa pridala 🙂
riesim rovnake problemy ako vy... no mam konecne pocit, ze sa podarilo... dnes je to co mi 4. den meska a vajecniky su akcne ako nikdy predtym - stale pobolievaju, niekedy dost silno... bielo/zltkavy vytok mam uz vyse tyzdna a k tomu ta unava a niekedy neuhasitelny smad ma presviedcaju ze sme sa konecne dockali 😵
uz som si to pocitala a ak sa tusenie potvrdi, vychadza to na 2. 1 🙂))
Neviete mi poradit ako skoro mi vie urobit test doktor z krvicky? kitty

lucinka1104
27. apr 2009

kitti super vyzerá to fakt nadejne a z krvy budeš mať vysledky už teraz dá sa to zistiť po 12 dnoch tehotenstva

dinduska
27. apr 2009

ahoj,no ja by som ti poradila najprv si sprav testik doma a podla vysledku uvidis.dr by to uz vedel ale by si vedela z cik knemu ist 😉

kkristinka
27. apr 2009

jeeej, luci, dakujem, to si ma potesila 😀 skocim lekarovi asi zajtra, uz sa neviem dockat 😎
ja som si testik robila v nedelu, ale vysla len velmi slabulinka ciarka 😒 ale ja som bola vzdy nizkohormonalna a mala som od malicka problem s tym, aby mi naskocil menzes... tak mozno to bude tym... ved uvidime...

lucinka1104
27. apr 2009

dinduš a díky bola by som veľmi rada keby sme sa ozaj stretli spolu j v jednom termíne

lucinka1104
27. apr 2009

však aj dnjduš ma slabé čiarky a je tehu niektorým babenkám stupa jednoducho hcg pomenej a inak aj ja som z tých dva dni po vymeškaní som mala len tak ledva viditeľnú a LUky ma rok

kkristinka
27. apr 2009

no, ved aj ja som mala len taku ako tien...v nedelu mi meskal tiez akurat 2 dni... manzel vravel, ze nevidi nic... ale ja som videla 😎 a potom som ho presvedcila, a videl uz aj on 😀

maajka83
27. apr 2009

Dinduska GRATULUJEM TI 😉 Tesim sa stebou. Ako sa citis? Pa

drnda2
27. apr 2009

Ahojte ake ste mali pocity pocas prvy dni tehotenstva? Lebo neviem pocity ktore mam oznacit za tehotenstvo.
Rada by som a dozvedela o zacinajucom tehotenstve viac.

vanessa123a
27. apr 2009

Ahojte kočky moje , tak teda Dinuds ty si jasna 🙂 tesiim sa 😉
kočky mna dnes tak strasne pichlo ori pravom vajecniku ze az a do dvoch hodin po tom som si nasla troska krvki , ja neviem co si mam mysliet este k tomu mam aj taky vytok iny ...ako nikdy predtym , neviem ci mam cakat mrsku alebo zacat dufat...testnut by som as mala vsak ? ale ked ja sa tak bojim , kočky ktory test je citlivejsie s 10 alebi 20 citlivostou ?
boze keby to vyslo tak som najstatnejsia na svete 😵 jaj a inak ziadne ine priznaky mrsky nemam okrem bradavek ktore su uplne citlive, no a inak nic a som taka kludna 😀 😀

perla200
27. apr 2009

vanessa...a kedy máš dostať mrchu?

drnda....napíš aké mas pocity

vanessa123a
27. apr 2009

perla ahoj , ja ani neviem fakt da sa povedat ze cakam kazdu chvilku nakolko mam nepravidelne MS tak od 30- po max. 45dni , tak neviem ci je to zacinajuca mrska alebo co ale je to uplne ine ako ked mam MS to vtedy citim vsetko ale ja uz neviem fakt, mrsku som cakala cca o tyzden mozno aj menej ... tak neviem na uhniezdenie sa mi zda uz neskoro 😠 😀 😀

sofinka30
27. apr 2009

jéééé dindus ake krasnucke // 😅 .velmi,velmi sa tesim a prajem ti to.kedy planujes ist k doktorovi?a manzelik je doma a vie to ??vanes ahoj,dufam ze aj ty das testik a bude pozit...ja byt tebou,tak uz skusam 😝 ...drzim palciska vsetkym snazilkam ..dindus ja nic nove,vsetko po starom.. 😖

halintoa
27. apr 2009

ahoj kočky,
dinduš, prídávam sa k húfu gratulantiek 😀 , teším sa s Tebou stráášne moc 😵 . Kedy ideš k doktorovi?
Ja mám dnes 27 DC. Na obed keď som bola na WC, tak som mala na papieri trošku takého hnedého hlienu 😖 , teraz neviem, či sa mám tešiť, že to bolo hniezdenie, lebo som si tiež myslela, že už to bolo, keď ma strašne pred pár dňami pichalo v podbrušku, ale vidím to tak, že ak nebude mrcha chodiť, tak miniem kopec testov a prvý zajtra 😀 . Inak tak ako vanes, aj mňa stále strašne bolia bradavky, prsia sú velikéé a ... a už sa zasa moc sledujem 😀 😠 . Držte sa a tehotnite kočky moje, nech nám má kto robiť na dôchodky 😉 😀 .

lucinka1104
27. apr 2009

ja tým 10 neverím vanes atkže skus bud mamatest alebo pepino z DM je tiež dobrý a lacný a ano testuj 😀

lucinka1104
27. apr 2009

jej dinduš ten posledný som videla len teraz tam sú už naozaj nádherné a ten psoledný to je čo za test? Ešťwe raz srdečne gratulujema vidíš si si myslela, že tento mesiac to nevyšlo a čo príznaky?

dinduska
27. apr 2009

aahojte,moc vam dakujem a verim,ze sa niektora pridate ku mne bola by som velmi rada.citim sa uplne normalne.nemam ziadne priznaky okrem toho vytoku.AK nebudem mat ziadne problemi tak pojdem nabuduci tyzden v stredu ale ak by ma nieco bolelo tak hned idem.teraz ma akurat troska pobolieva vajecnik ale keby som tak moc nesledovala,ze ci ma nieco neboli tak to ani neviem 😅 😅 muzik dnes odisiel ale vieto.ani sa moc netesil lebo sa strasne boji aby sa zase nieco nestalo.a baby je normalne ked mi akosi nechuti jest???mne nic nechuti aj ked som hladna tak vobec nemam na nic chut len sa musim prinutit aby som nieco zjedla.

dinduska
27. apr 2009

baby ja by som chcela dvojicky 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀

ani jedno by mi nestacilo 😅

lucinka1104
27. apr 2009

dinduš vidíš žiadne príznaky a si tehu verím , že aj u mna tio tak bude mna síce občas pichne ,ale fakt len občas tiež mám výtoka ked som hladná je mi na grc ale nejaké extra príznaky nemám...
vaness sa k tebe určite prdá..
ja som nevydržala a testla jasné /, ale mrcha ma doraziť až v piatok takže čo iné som asi tak mala čakať... 😝
a dinduš zmen si pass 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

h.a.i.n.y
27. apr 2009

Ahojte baby. Gratulujem didnus. Neviem aky to je pocit mat dieta lebo ho este nemam ale velmi by som chcela a tak neviem povedat po akej dobe by som chcela dalsie. Ale teraz hovorim ze najprv si chcem uzit prve dietatko do sytosti a az o take 5-6 rocky zacat pracovat na druhom. Ale ako som si vsimla je vas tu takych viac medzi vami aj napriklad dinduska, lucinka1104 atd. co mate este len male dietatko a uz chcete dalsie. Hovorim neviem aky to je pocit ale ja by som sa asi tesila z mojho prveho drobceka este par rockov. Nehovorim ze potom uz nie ale potom by som uz chcela druhe dietatko. Tak len tolko moj nazor. Mozte sa vyjadrit ak chcete 🙂

dinduska
27. apr 2009

ja to este necham tak pokial nepojdem k dokymu a na sono.zatial to nebudem pokusat aby som to nahodou potom zase nemusela menit 😖

ja by som bola strasne rada keby ste sa ku mne pridali a hned by sme si vytvorili temu januarove babatka 2010.mne podla tehu kalkulacky vychadza termin 1.1.2010 no paraada 😀 😀 😀

dinduska
27. apr 2009

hainy ja chcem dietatko teraz lebo uz to tak citim,ze chcem dalsie a po druhe nechcem mat medzi detmi velky rozdiel aby si v buducnosti lepsie rozumeli.ja mam o 7rokov mladsiu sestru teraz to je taka pubertiacka no hroza a vobec nikdy sme si nerozumeli.ja by som strasne chcela aby bola taka stara ako ja alebo o nieco starsia alebo mladsia aby som si snou mohla pokecat.mozno neskor ked uz aj ona bude mat rodinu a nebuduju zaujma len chlapci,partia a podobne veci.tomuto sa chcem vyhnut. 😉 tak to je moj nazor 😉

vanessa123a
27. apr 2009

Ahojte kočky dinduska , len sa pekne opatruj moja ja som taka rada fakt 🙂 ze ti to vyslo budem ti drzat palce 🙂

ja kočky neviem uz krvicka neni ale pravy vajecnik pobolieva, nechuti mi tiez jest ja som aj schudla za posledny tyzden tiez no a pali ma zaha a grgam ako take 😅 hihi , inak nemam ziadne ine priznaky , uvidime ci sa mrcha pusti alebo co ..fakt som zvedava... ja stale neverim .... som triezva v tomto radsej 😠 😀

inak ten datum je supeer 🙂

vanessa123a
27. apr 2009

Lucinka ano jasne ved si mi to spominala 🙂 ja musim ist kupit lebo mam doma iba jeden ten 10 a ja tiez neverim 😀 na tieto xixi ,

Dindus to mas aky test ten posledny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre