Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

aniicka24
25. aug 2009

no tak aj to a pivo nemozem ani citit ked je teplo tak trochu som si dala ale teraz v sobotu som si len chlupla a mi chutilo ako keby som chvilu pred tym zvracala a mala s toho kyselinu bolo mi po nom mizerne.a este neviem ale chodim aj dost casto na wc zvicajne v robote nemozem ist kedy chcem na wc ale dnes som bola za dve hodky asi tri krat na wc-ku

andrejusa
25. aug 2009

tak potom asi Gratulujem, daj určite evdieť ako dopadneš u dr. Alebo nechceš ešte ísť? Ja som dosť skoro zistila že som tehotná a tým pádom som mala ako keby neskôr tie všelijaké chute a pachy, no väčšina báb to zisťuje až v nejakom 7-8 týždni a vtedy je možné, že už máš zmenené chúťky. Na wecko sa vraj chodí vetdy, keď ti bábo tlačí na mechúr a to by asi bolo ešte skoro, ale ja som napríklad bola stále smädná, takže keĎže som viac pila, tak som viac cikala. 🙂

aniicka24
25. aug 2009

no to som tiez no uvidim k dr ete nechcem ist uvidim ako ci dojde mrska potom az ked sa omeska tak si urobim testik zatial som ako na ihlach neviem ako co ale nechcem robit unahlene zavery....

andrejusa
25. aug 2009

ja som si robila tokľo testov, že až a všetky mi vychádzali len s jednou paličkou a pritom som už dávno tehu bola. Dobrý test je pepino z Tesca za 39sk. Ten je nejaký veľmi citlivý a hneď mi ukázal // Mrcha ti môže dojsť aj keď si tehulka, to sa veľa krát stalo. Dokonca som čítala, čo ma totálne šoklo, že vraj oplodnenie prebieha počas mršky...

kikatn
25. aug 2009

ahojte,chcem sa vas opytat,kedy vam test ukazal,ze ste tehu?ja som 1 den pred mrchou,podbrusko ako keby som prehltla balon uz asi dva tyzdne,o unave ani nehovorim.teplota mi neklesne pod 37,mam vsetky priznaky ako pri predchadzajucom tehu,ale test stale negativny.uz som z toho na nervy... 😒

aniicka24
25. aug 2009

hej lebo mozne je ze aj preto som mozno tehu lebo som to robila hned po mrske asi jeden den ani to nie no uvidim ako co a napisem potom tu ake nedojde dam vediet na 100%

andrejusa
25. aug 2009

mne ukázal až v 5 týždni a aj podľa zvýšenej teploty si niekto zisťuje či je v tom.

kikatn
25. aug 2009

ja som testovala na mamateste,aj podla toho co som sa tu docitala,ze su velmi spolahlive.tak ja uz neviem.ale ked zajtra nepride,pojdem kupit aj ja do tesca.. 😀 diky za tip

andrejusa
25. aug 2009

😉 čítala si si aj príspevok 17.55? ja som sa teraz dočítala v jednom tehulkovskom časáku, že oplodnenie prebieha počas mršky... takže klídek, možno už čakáš, ani nevieš, ale keď máš zvýšenú teplotu a si unavená a ak máš náhodou aj naliate prsia a bruško, tak by to mohlo vyjsť... daj určite potom vedeť. Mne tiež každý test vychádzal negat, a potom sme nemoli uveriť a dr. len potvrdil. 🙂

kikatn
25. aug 2009

andrejusa,to ked ti ukazal az v 5tt,takze ti cca tyzden meskali?ja mavam cyklus pravidelny,viem aj kedy mavam ovulku,je to dnes presne 14 dni od mozneho pocatia...a nevies nahodou,ci by sa to uz dalo zistit z krvi?

andrejusa
25. aug 2009

z krvi ti to zistia už určite si myslím, tam je najväčší výskyt hormonu hcg, áno tušim nejakých 5-7 dní meškala mrška, ale robila som si test týždeň predtým a ešte nič neukázal. A aj tento ukázal síce //, ale tá jedna bola slabulililinká.

kikatn
25. aug 2009

tak pockam este par dni,potom este raz testnem,ak dovtedy mrxa nepride...dakujem za rady 😉

lucinka1104
25. aug 2009

kikatn z krvi sa to da zistiť už po 10 dnoch a mamatest ti ukáže už tiež

kikatn
25. aug 2009

lucinka praveze mamatest mi neukazuje nic,teda ukazuje len jednu ciarku...jaaaj asi teda len plany poplach 😢

lelus1
25. aug 2009

Ahojte, pridavam sa k vam tiez. Od vcera vecera pocitujem pichnutie raz na pravej strane a raz na lavej strane podbruska mam tlaky a krce na celom podbrusku a take je napäte a tiez ma bolia krize. Uz asi tyzden stale da sa povedat vkuse nieco pojedam, mam brucho velke ako v 5 mesiaci 😒 som strasne nervozna a vybusna.Mam cele bolave prsia a zvyraznili sa mi na nich tak 4 dni dozadu zilky.Dnes som mala dostat mrchu a robila som si test a ukazal /. asi to vyskusam cez vikend znovu alebo mam aj skor?

andrejusa
25. aug 2009

neplaš kika... mne neukazovali 3 druhy testov nič a potom ten najlacnejší ukázal // 😉

kikatn
25. aug 2009

skusim testnut o par dni neskor,pokial teda mrxa nepride,hadam sa uz ukaze na com som... 😝

jerrymona
25. aug 2009

andrejusa, kolko tych testov si si robila. ja mam nepravidelnu ms a robila som si uz 5 testov. vsetky negativne. ale kazdy den si citim naliate prsia (hlavne ma bolia bradavky) a pobolieva ma niekedy v podbrusku. vyskusala som dva druhy testov a nic. mozno ze sa stresujem predcasne ale uz neviem co mam robit. az 4. septembra idem k lekarke. mam si urobit dalsi test alebo co? v sobotu som si robila posledny. uz som zufala. a ms nikde... 😖

andrejusa
26. aug 2009

mne tušim meškala mrška nejakých 5-7 dní, ale aj predtým so cítila naliate prsia a kyselinu v ústach a test som si robila pred mrchou aj 5 krát a nič a potom som si robila keď mi už nejaké 3 dni meškala a // Tak sme boli vytešený, ale robila som si obyčko test za 39sk z tesca pepino, ten je nejaký asi veľmi citlivý. Ale aj on mi ukázal tú jednu veeeľmi slabulililinkú, ale bola tam a to sa počíta 😉

jerrymona
26. aug 2009

andrejusa, takze mam si kupit este jeden test alebo pockat na lekarku?

andrejusa
26. aug 2009

a koľko ti už mešká? ak si budeš robiť ďalší, tak si kúp ten z tesca pepino. Ale ak pôjdeš k dr., tak budeš mať 100% istotu hneď, prečo chceš ísť až 4.9?

jerrymona
26. aug 2009

od poslednej ms ubehlo uz 43 dni. mam nepravidelnu. a z mojich cyklov sa uz neviem vysomarit. boli upravovane duphastonom, potom sa rozhadzali same.
a strasne ma bolia bradavky a zväcsili sa mi prsia. uz cez dva tyzdne to citim.

ten pepino test si nemozem kupit, lebo zijem v rakusku, tak nejaky iny. 🙂

a lekarku mam novu, ta ma teraz dovolenku. a k byvalemu lekarovi uz nechcem ist.

andrejusa
26. aug 2009

mne meškali menej a test mi ukázal ale ten pepino... neviem aké majú u vás, ale už by ti mal ukázal. POčkaj nejakých 10 minút a aj keď ti ukáže len slabulililinkú jednu čiarku, tak je dobre. Ale myslím si, že si tehulka podľa tých príznakov... choď k dr. a potom daj hneĎ vedeť.

jerrymona
26. aug 2009

bodaj by tak bolo. na tychto rakuskych testoch je napisane, ze vysledok je po polhodine neplatny. a ani do polhodiny sa ciarka neobjavila, ani slaba.
moznoze to do buduceho piatku nevydrzim a urobim si este jeden test. a ak ani tento nevyjde, tak neviem. 😖
boze, som uz taka nedockava. ale akosi si stale myslim, ze by mi bud nieco musel ukazat test alebo by som mala mat viacero priznakov.

mozno to nic neznamena, ale dnes som si merala teplotu, bola 36,8. a to som sa zabudla (az po navsteve vecka) a zmerala som si ju neskor, ked som uz bola dobru chvilu zababusena. skusim si zmerat aj zajtra ak nezabudnem. vstavam totiz o pol 6.

andrejusa
27. aug 2009

no ja som nemala vôbec žiadne príznaky. Teda až na prsia a tú kyselinu v ústach. Nemala som ani zväčšené brucho, ani som si nemerala teplotu, tak neviem. Podľa mňa veľa záleží aj na psychike, ľahko sa mi to povie, ale skús sa ukľudniť a nemysli na to toľko. Ja so dostala mršku 3 krát a plakávala som ako malá a potom som už povedala, že keď to príde tak to príde a prišlo to. Ale to som si vyrátavala plodné dni a robila stojky po sexe... 😀 koľko sa už vy snažilkujete? možno ak by si si tam u vás kúpila celkom najlacnejší a naobyčajnejší testík... mne ukázal až v 5 týždni a pritom som si za tých 5 týždňov robila asi 5 testov a nič a už som pritom dávno bola tehulka 😉

jerrymona
27. aug 2009

snazime sa uz 9 mesiacov.
aj vcera som mala taku krizu, ze som sa skoro pohadala s mojim muzom. ja neviem, ci je to tymi hormonmi, ale reagujem podrazdene na vsetko.

s tym testom uvidime. ak to nevydrzim, tak si ho urobim a ak vydrzim, tak nech mi verdikt povie lekarka.
ja si tiez myslim, ze vela zalezi na psychike, ale neviem na to nemysliet. a hlavne ked robim v skolke a vidim tie vsetky krasne male deti.
ale verim tomu, ze sa to raz podari.
dam ti v piatok vediet.

miculienka
28. aug 2009

ahoj dievčatá, no ja momentálne neviem na čom som, ms mi mešká 6 deň, dva dni alebo tri mi je na vracanie, mám bolesti v podbrušku a je mi stále divne. ale pred mesiacom som bola u endokrinológa a ten mi zistil zvýšený prolaktín, a ten sp"sobuje neplodnosť, veď preto sa asi 4 rok zbytočne snažíme, myslíte si, že by som mohla byť tehu aj tak ?

miculienka
28. aug 2009

a ešte, väčšinou ma bolia prsia a napuchnú mi, teraz necítim žiadnu bolesť, len sa mi vidí, že sa mi máličko zväčšili, ale to bruško ma bolí akoby som mala dostať ms

bobacik_29
28. aug 2009

miculienka a nerobila si si test???mojej kamoske povedali ze neotehotnie lebo mala problem so stitnou zlazou a aj tak otehotnela zazraky sa podla mna deju 😀

jerrymona
28. aug 2009

ahojte vsetky s ktorymi som si dopisovala. takze od dneska uz viem, ze tehotna nie som. ms dosla. 😢
tajne som dufala, ze by to tentoraz mohlo vyjst, no nic z toho. 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre