Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

reni1512
8. nov 2012

@allenka33 ach alienka, ked ja tomu neverim, ale necham sa prekvapit 🙂

reni1512
8. nov 2012

@allenka33 a inac sama si 12 DPO, u teba je pravdepodobnejsie ze ti testik ukaze viac..🙂 kym sa uhniezdilo, tak mozno slaby dušik by tam bol...

allenka33
8. nov 2012

@reni1512 preco neveris??ved kludne mozes byt..ver tomu.. 😉 ja neviem,po druhe mesiace niesom az taka nedockava..ale teraz..to je katastrofa,len si meram BT,skusam krcok,kontrolujem ci este nedosla mrcha,lebo ma pobolieva troska brucho,ako na mrchu,hoc ju mam dostat az okolo 12teho..noo,prosto hruuuza a este ani ziaden test nemam doma.. 😒

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka ja som mala aj aj, mam pocit ze sa to prelinalo 🙂 ja som vtedy este nevedela ze mam take veci sledovat, ... myslela som ze som rechladnuta a az teraz som si dala dve a dve dokopy :D

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi aj ja sledujem ten vytok raz bielozlty potom cisty a husty...

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka ja prave sledujem svoje prsia ktore sa mi zvacsili minimalne o pol cisla teraz na pockanie vecer :-O ma mi dojst mrcha nasledujuce dni tak jej to neodporucam :/

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi ja tiez na pondelok cakam...

jajjushka
8. nov 2012

ahojte.brala som tiez 4 roky antikoncepciu. Mesiac ju neberem. Nie vzdy ale niekedy ma boli v podbrusku aj prsia iba ale sem tam. A neni mi zle, ale ja som zacala strasne moc jest, stale by som nieco jedla. Mozem byt tehotna? Menstruaciu mam dostat ale az o tyzden tak neviem ci sa oplati robit si este test.

lucinka1104
8. nov 2012

@jajjushka nie najskôr 12 dní po styku

jajjushka
8. nov 2012

dnes je to 8. Dobre dakujem 🙂

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka to je horsie ako cakat na popravu a prave som citila ako ma zťahuje take pichanie v bokoch :D

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi to ti poviem ze je to horsie...ja som v sobotu citila take pichanie bolenie popod brucho...a ten vytok mas este?

livkaaa
8. nov 2012

Ahojte..
Baby chcem sa opytat. Mali sme s priatelom nechraneny sex. Brala som 3 a pol roka tabletky taky mesiac ich neberem. Tiez ako tu uz bolo pisane som strasne zacala jest, aj slona by som zjedla :D v podbrusku ma sem tam boli. A furt by osm spala obcas ma boli aj hlava, ale zle mi este nebyva. Neviem ci mozem byt tehotna alebo si to len namyslam tym ze mozem byt a som sa zlakla alebo je to len o psychyke ci ako to mam povedat . Test je asi skoro si robit je to len 6den a menstruaciu mam dostat v sobotu. test si teda mam urobit az po 12tich dnoch ako tu bolo spomynanee?

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka mojko teraz ti ani neviem povedat lebo som na dofce a mam plavky a to hned zmyje a v noci som na "Evu" zajtra to odsledujem, ... ale vecer pravdu povediac este ked som bola na veceri som mala jemne biele, je to ok?

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi ale daj si pre istotu tampon dostat ho v lekarni kupit aj pre tehotne....ze vraj by mal byt ok taky vytok...ten zlty som citala ze je uhniezdovaci...

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka tu na ostove lekaren neni, prekliata dovolenka, ... mam spinkat z vložkou?

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi lepsie by ti bolo do vody ten tampon ak chodis...nie nemusis spat s vlozkou...ja ten hlien vidim na toaletaku 😀

livkaaa
8. nov 2012

@grenka mozem sa opytat? ja mam ten zlty vytok, to jak ze je uhniezdovaci?

grenka
8. nov 2012

@livkaaa ze vraj som sa docitala...a streda sa ti aj s bielym hustym?mne ano

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka ja som ale blondinka :D v mori to nie je nebezpecne, to je praveze lepsie, a som tam max 20 min za cely den, neriskujem tu nic a hned potom sa prezliekam :D

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi jaj ty vyvalujes sunky pri mori... 😀

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka hej 3 tyzdne dokopy relaxu a tepleho hniezdenia 🙂)

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi sa vam tam postastilo...nie na darmo vravia klimu zmenit 🙂

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka nie namiesili sme doma a sem som dosla v pondelok 🙂 a drahemu som doma nehala len test co ukazoval ze som v 3-4 tyzdni

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi tak damska jazda...a kde si

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka Maledivy, dufam, ze sa tu zagulatim a pojdem domov spokojnejsia

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi joj zavidim 🙂...no ja som 1 tehu pregrcala do 20tyz a priznaky som hned od zaciatku nemala...iba vynechany menzes a nevolnosti od 7 tyz...tak som schudla....

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka jaj mojko, ja som zatial v poo, ale nevadilo by mi keby to vsetko nabehlo ebo by v tom bola uz istota ze babo robi vsetko co ma

grenka
8. nov 2012

@ivi_kiwi veru mna doky hned ubezpecila ak mi byva zle ze drobec sa tam pekne drzi 😉

ivi_kiwi
8. nov 2012

@grenka tak to ma byt 🙂) uz nech grcam :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre