Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

deina2005
28. okt 2008

ako vas pobolievalo brucho.boleli vas skor vajecniky alebo tak skor pod bruškom take az pychanie?

za128
28. okt 2008

lucinka: dakujem moc, skusim. Zazvor, po slovensky dumbier, som si kedysi davala do caju spolu s nejakym alkoholom na zohriatie a liecenie, ked ma chytilo hrdlo. Je to fakt sila a ten zazvor ma cudnu chut. Ale ked ma pomoct, tak vydrzim. Zajtra pojdem do mesta a kupim si vsetko potrebne. Teraz som si polezala, zasa, a manzelik mi doniesol vianocku s maslom a s dzemom, zatial vyzera, ze pomohlo. No uvidime do kedy. Mavam tak, ze ked cosi zjem, tak mi je fajn, ale potom mi zas spatne.

lucinka1104
28. okt 2008

zázvor ti určite pomôže stopercentne 🙂

deina2005
28. okt 2008

HMMMMMMMMMM?

lenamen
28. okt 2008

ahoj, narazila jsem na tyhle stránky náhodou, ale dobře se mi tu četlo. Pak se mi stala jedna věc a potřebovala bych poradit, tak jsem si vzpoměla na tyto stránky, tak jsem se rozhodla sem napsat, doufám, že mi třeba některá z Vás poradí
Takže, beru antikoncepci cloe, brala jsem prvni plato, ale po prvnim a pul tydnu jsem je prestala brat (zapomela jsem a potom jsem byla i nemocna atak jsem si rekla ze je nachvili vysadím), vim , že to byla blbost, protože jsem si to vsechno rozhazela ze. Ale to chci říct, že jsem spala s přítelem , bez ochrany a to jsem ty prasky tyden uz nebrala, tak se chci zeptat jestli je mozné byt tehotna.no a po tom dni jsem to dostala, ale pry je to ze jak jsem vysadila ty prasky, ze telo nemelo ty hormony tak jsem to dostala.
Tak nevím jestli je to možné.!? Taky mě stále píchá v podbříšku ...

lucinka1104
28. okt 2008

lenamen je to možné, že si tehu 😉 kup si test a sprav si aby si si bola na istom

deina čo je to to hm hmmmmmmmmmmmmmmm? 😅

lenamen
28. okt 2008

Test si koupím co nejdřív 🙂 pak Vám dám vědět jak to dopadlo ... no jsem zvědavá ... stejnak je mi divný, že po vynechání asi osmi prášků se dá otěhotnět. Myslela jsem, že to nejde, že v sobě ještě tu antikoncepci mám a že by to šlo až se tělo vyčistí od ní tak měsíc vynechání až ... já se v ní vůbec nevyznám, v tý antikoncepci, všude čtu něco jinýho... 😨

deina2005
28. okt 2008

otehotniet mozes aj po vynechani jednej davky alebo ked vezmes nejaky liek ktory moze znizit ucinnost antikoncepcie

lucinka1104
28. okt 2008

ja som brala dva mesiace vysadila som a o 10 dní som bola tehu 😉

deina2005
31. okt 2008

ahojte chcem sa este info ci moze byt priznak tehu aj nejaky hlien biely ako a konzistencia ako bielok z vajicka.

lucinka1104
1. nov 2008

deina ano je to jasný príznak ja som to mala len v tehu 😉
ty si to pri prvých 3 nemala ? či silen nepamätáš 😕

heri
3. nov 2008

Dievčatá, ja som sem písala pred časom, mala som rozličné príznaky tehotenstva a napriek tomu došla MS ☹ Tento mesiac mi doktor nasadil duphaston a jediné čo ma trápi je bolesť v podbrušku ako pred MS, už vyše týždňa. MS mám dostať až o 7 dní. Je možné, že je to z liekov alebo to môže byť tehu? Inak žiadne príznaky nemám. Už naozaj neviem, čo si mám o tom mojom tele myslieť 😒

lucinka1104
3. nov 2008

heri nobolesti v podbrušku ako pred mrchou su tehu príznaky,a le to je skoro robiť dáke závery. Nemeriaš si BT ? Bolo by to jednoduchšie. Inak na príznaky je aj tak skoro okrem tých bolstí by si teraz ešťe enmala cítiť nič

heri
3. nov 2008

Lucinka ďakujem za odpoveď. BT si nemeriam, ale ako to tak sledujem, mnohé by to uľahčilo 🙂 Veď práve, viem, že je ešte skoro, len som chcela vedieť, či to nemôže byť z tých liekov. Doktor mi v podstate nič nepovedal, len mi ich nasadil a akurát zahlásil, že si nemám robiť starosti a že deti sa na prvý krát robia iba v slovenských filmoch 🙂 A na bolesti pred MS sa mi to zdá ešte skoro....

lucinka1104
3. nov 2008

nie z Duphastonu to určite je nemáš ja som ho brala dlho predtým dávnejšie a aj v tehu

blondy12
4. nov 2008

ahojte babenky,

mam na Vas prosbu, neviem co si mam o tom mysliet, asi pred troma tyzdnami sme sa s priatelom snazili o babo,a potom odisiel na sluzobku prave na tri tyzdne, ale, aby som sa dostala k mojmu problemu, asi o 8dni ( cyklus trval 26dni) MS, ale bola dost silna, urobila som si tehotentsky test,a nic, ale mam vzdy bolesti brucha, praveze nemam take tehotentske priznaky ako je bolenie bradaviek,len ma boli brucho a mozno teraz aj mam pocas dna zmeny tlaku, co u mna nie je casto (ale moze to byt aj pocasim), alebo mi pride na chvilu zle, ale nie je to az take, ze by som mala z toho vracat, a dnes rano po zobudeni som si urobila test, no a ukazal mi velmi slabu ciarocku,myslite, ze by mohlo byt aby som bola tehotna?je to treti tyzden,myslite, ze by este neukazoval test pritomnost HCG?alebo po troch tyzdnoch by bola este taka slaba?mam ist za gynekologom?alebo pockat este?a kolko mam cakat?

dakujem Vam za radu

lucinka1104
4. nov 2008

blondy mne ukázal test na 25 deň od toho stykukedy sme splodili malého a tiež bola dosť slabá, menzes mi mohla kľudne mať hlavne , keď prišiel už o 8 dní, urob si test rána ak si tehu bude čiarka silnejšia ako nie si tak sa ti už neukáže 😉

blondy12
4. nov 2008

lucinka1104:
ja som si dnes robila z rana test,a zajtra mam skusim znova, takze ak sa neukaze, tak potom nie som a co ked nebude silnejsia?mam to potom vyskusat znova na dalsi den?

blondy12
4. nov 2008

hlavne sa bojim, ze ako som tehotna, ci som mu nejako nemohla ublizit, hostiny, trosku sa popijalo, nie kazdy den, ale teraz cez vikend same narodeniny a tak, nebolo to nic tvrde, vinko, ale dufam, ze to nemoze uskodit nejako velmi tomu babu??? ☹

lucinka1104
5. nov 2008

blondy určite nie ja som napríklad pivopila celé tehu, lebo mi veľmi pomáhalo na trávenie.....
blondy no ak tehu si aspoň a trochu by silnejšia mala byťlen pozor aký druh testu použiješ, najlepšie je s rovnakou citlivosťou.
Držím palce

blondy12
5. nov 2008

lucinka1104:
no ja som pouzila ten isty test,ale dnes mi neukazalo nic,ja nechapem,je to normalne?moze to byt zle?skusim asi znova iny test,ak nie tak to budem musiet riesit asi s doktorkou nejako,lebo tu prvu ciarku som si nevymyslela,proste tam bola

lucylulu
8. nov 2008

ahojte vsetky dufam ze mi niekdo opdise som 11 dni po ovl.a ms mam dostat dnes alebo zajtra priznaky boli silnejsie asi pred 3 dnami zavrate. bolesti hlavy bolesti podbruskom raz na pravej a raz na lavej strane a citlive bradavky.a posledne 2 dni ca citim velmi vlchka ale ked sa pozriem nic je to zvlastby pocit vlchkost a svrbenie vnutri.myslite ze som tehu??? test som si robila 9pp a bol negativny....dakujem

lucinka1104
8. nov 2008

lucy mohla by si byť na test bolo veľmi skoro , odporúčam zopakovať až okolo 19 DPO 😉 veľa šťastia

deina2005
8. nov 2008

no priznaky tehu by aj boli len to svrbenie moze znamenat nieco ine

lucylulu
8. nov 2008

dakujem skusim ale dnes v noci som mala dost velke bolesti ☹ ako pred ms a zatial neprisla ale stale ked nieco zjem je mi blbo tak uvidime ale urctite nechcem aby prisla.skoda ze si nemozeme pokecat ja som hore vy spite zejem v usa mozno raz.vela stastia prajem aj ja vsetkym snazilkam 😉

deina2005
8. nov 2008

a kolko je tam teras hodin?

pacmaha
8. nov 2008

ahojte. ja mám momentálne takýto problém: hneď po oplodnení ma začalo bolieť brucho a dosť, v kuse to trvalo asi týždeň a po týždni s prestávkami. prvé čo ma napadlo, že asi som tehotná tak som si robila test a bol negatívny. takže z toho som upustila, ale stále mám taký divný pocit, niečo sa so mnou deje, síce môžu to byť stavy pred MS ale už mi to trvá asi 2 týždne. v utorok má prísť MS, tak som zvedavá... už jedno bábenko máme a od porodu som nemala žiadne problémy, vždy mi meškala tak maximálne 3 dni a teraz som v bolestiach a prsia mám navreté, niekedy mám pocit ako keď sa nalievajú 😲 mali ste niektorá takýto problém? tatiana

lucylulu
9. nov 2008

deina2005 no ak ti mas 11 vecer jaj mam 2 pm poobede 🙂

marcaradko
9. nov 2008

pacmaha,ako keby som citala o sebe,este aj mrsku mam dosta v utorok,vsetko to iste 😅 ....som zvedava co a ci nam nieco odpisu 😕

marcaradko
9. nov 2008

teraz si to citam este raz a ty pises po oplodneni,nemyslela si tym ze po plodnych dnoch?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre