Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

junovka
18. júl 2008

😉

junovka
18. júl 2008

len jedno je pravda, ze aj u obycajneho 😀 cloveka sa vecer trocha zvysi teplota 😕

lucka1905
18. júl 2008

no merala som si ju teraz dole v poisve masm ju 37,1

junovka
18. júl 2008

najlepsie je odmerat dole hned rano po prebudeni.Ak bude cez 37 ,tak je to iste 😉

lucka1905
18. júl 2008

tak ak ju budem mat rano 37 a viac som tehotna 🙂 jupiiiiiiiiiiiiiiiii

orinka
19. júl 2008

Ahojte, takže to nevyšlo ☹ ☹ ☹

mareklucka
19. júl 2008

Lucka teplota sa mera zo zásady ráno hned po prebudení! Ale u niektorých žien sa nteplota drží a klesne až ked dostanú mrchu... Ale držím palce,aby to tak nebolo 😉

Orinka to mi je ľúto ☹

orinka
19. júl 2008

aj mne ☹ ☹

sandrika
19. júl 2008

ja som mala vždy večer aj ráno rovnakú a lukyho som mala vkuse 37,1

lucka1905
19. júl 2008

ahojte babenky la mrchuno nic z toho nebude rano som dosta ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ snad na buduce sa nam to poari

mareklucka
19. júl 2008

Lucka ☹ Hlavu hore,nabudúce sa podarí 😉

mravvcek
19. júl 2008

Babenky ahojte,citam vase prispevky a musim vam napisat,mam 31 dnovy cyklus a prave dnes mi meska 9den,bolia ma bradavky aj prsia,a mam neskutocne bolesti v labom boku,teda v lavej casti podbrusku,myslite ze by sa to mohlo podarit,ze som tehu?Pred 4 dnami som si robila test a vysla len 1 ciarka.Myslim ze 4 dni ked meska mrska uz by mal ukazat test 2 ciarky nie?Snad to nebude nieco ine.

mareklucka
19. júl 2008

mravvcek ahoj,ak máš pravidelný cyklus tak by to mohlo byť tehu,máš aj príznaky a ak si niesi istá objednaj sa k Dr. A čo sa týka tých testov - už som počula aj o tom že dotyčná bola tehu testy boli negatívne.Takže ak chceš skús ešte jeden a ak tak sa objednaj na krv.Držím prsty 😉

mravvcek
19. júl 2008

mareklucka dakujem za odpoved len sa bojim aby to nebolo mimomaternicove tehu,pretoze mam bolesti len na jednej strane,je to take pichanie.Cyklus mamm 31 dnovy od missedu co som prekonala sa mi upravil,ale teraz nie je nikde :( urobim si este dnes test,myslis ze mozem aj teraz poobede,viem ze by sa mali robit rano,ale po 9 dnoch by mohol ukazat pravdu a este nieco ovu som mala 25.juna,robla som si ovulacny testik tak to je vlastne od nej asi 25 dni Tak snad to vyjde. ☹

mareklucka
19. júl 2008

mravvcek tak sprav a napíš ako Ti vyšiel... Musíš myslieť pozitívne 🙂

felixko
19. júl 2008

mne test ukázal čiarku už v deň, keď som mala dostať. robila som si ho preto, že som akosi vnútorne cítila, že som tehu..bola taká slabulinká, ale predsa ju bolo zreteľne vidno. a tiež ma poriadne bolelo podbruško

mareklucka
19. júl 2008

felixko ale každá žena je iná a záleží od toho kedy bola ovulácia... Ale ako som spomínala sú ženy,ktoré boli tehu a testy im vychádzali negat.

mravvcek
19. júl 2008

felixko a bolelo ta len na jednej strane?

mareklucka
19. júl 2008

mravvcek ešte si netestla?

mravvcek
19. júl 2008

este nie ☹ cakam na kamosku na test,ona ma auto tak ho sla kupit,napisem ako sme dopadli

felixko
19. júl 2008

mravvcek to už si ani veľmi nepamätám, ale bola to bolesť, ako keď máš dostať.

mareklucka je pravda, že u každej ženy je to individuálne, to je samozrejmé.

mareklucka
19. júl 2008

mravvcek nebud taká skleslá! Len si ubližuješ ☹ Hlavu hore,ochvíľu bude pozitívny testík 😀 😉

mravvcek
19. júl 2008

tak to dufam neviem sa dockat kedy pride kamoska a urobime testik ale sla este k znamej lebo ma male mimi a nieco potrebovala,jaaj uz nech je tu

mareklucka
19. júl 2008

Vydrž,trpezlivosť ruže prináša 😉 Aj ja som zvedavá a možno ešte viac ako Ty 😀

mravvcek
19. júl 2008

no tak som otestovana nic 1 ciarka

mareklucka
19. júl 2008

mravvcek ☹ tak ja neviem potom skús zájsť na krv

mravvcek
19. júl 2008

skusim za nim zajst,pretoze som nepokojna a nech mi pichne vyvolavacku.Dakujem ti krasne za podporu si zlata 🙂

mareklucka
20. júl 2008

mravvcek neďakuj 😉 Ale nesmúť,ešte stále máš nádej,moja Dr. testom neverí takže máš šancu.Verím,že to bude tehu 😉

jahoda
20. júl 2008

ahojte kocky...mala som MS dostat vcera a zatial nic...vobec ma nebolia prsia (nolia ma pred MS vzdy), len mi je divno od zaludka, sem tam sa mi zatoci hlava...tak neviem, test nic neukazal.
Btw, neviete ako je to s krckom maternice? AK to ma vyjst, je polozeny nizsie a je makky alebo je skor dalej a je uzatvoreny?? Dakujem za info.. 😎

mareklucka
20. júl 2008

Jahoda - krčok pri tehu je nízko,zatvorený a tvrdý.Ak má prísť mrcha tak je vysoko a je mäkký...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre