Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lyzenka
6. sep 2009

chcem sa ešte spýtať.....ak by ste si neboli isté, či nie ste náhodou tehu a máte ísť k zubárovi (dávali by ste si injekciu alebo nie?) - respektíve, môže sa dať injekcia, ak to nie je isté, či som tehu?

mery888
6. sep 2009

lyzenka...tak som mozno trafila 😉
no tu inekciu by si si nemala dávať...bo mňa sa zubárka od kedy som vydatá, vždy pýta či nemôžem byť náhodou tehu ak žobroním o inekciu...tak sa to asi nemôže...
držím palec 😉

lyzenka
6. sep 2009

díky mery,

lenže teraz mi chce robiť krčok .....a len keď mi tam šprajchol tak ma to táááák bolelo....au a neviem si rpedstaviť bez tej injekcie ako mi to bude robiťť....

mery888
6. sep 2009

uuuufff....tak to teda neviem...ale určite by som mu povedala, že je možnosť že si tehotná...a už nech sám usúdi, že čo a ako...

lyzenka
6. sep 2009

no on je práveže z tých, čo nechce dávať vôbec injekciu.......že keď to nie je také strašné, tak nechce dávať injekciu.....ani za ništ....

kosta123
7. sep 2009

Jaj dnes 10 deň meškania,som nafúknutá ako balón a ktomu ma aj riadne bolú brucho,žeby prichádzala mrcha ??? 😒

mery888
7. sep 2009

ja dnes neviem či si namýšlam alebo čo...ale celý deň neznesitelná čudná chuť v ústach...ako železná...až taká do kysla.. 😖 neviem či testnuť...mrcha ma doraziť asi štvrtok..tak neviem...

kosta123
7. sep 2009

mery888- no počkaj do vikendu a keď nepríde tak by som testla 😉

mery888
7. sep 2009

plánujem... 😉 😉 kosta a ty si nebola u doki??také meškanie...to nie je len tak

katrenka111
7. sep 2009

No mery ja som na tom takisto jak kosta,meska mi 8dní a som po vysadeni antiky a tiez mam nejake cudne pocity,tento týžden planujem ist k doktorke co to može byt ale tehotna určite nemožem byt,ved tak bacha sme davali...

mery888
7. sep 2009

katrenka a nemôže to byť napr. zapal alebo daka cysta...?nikdy si nič take nemala??

katrenka111
7. sep 2009

nie lebo nedavno som bola u lekarky,robila mi všetky možne vysetrenia a nic ,vse ok az na tu moju trombofiliu....
Nemam žiadny problem,ani zapal...to ja už viem ked mam,len taký silnejši výtok,sem tam husty ale inak nic.... nechapem vobec čo to ma znamenat....

kosta123
8. sep 2009

Isla by som k dokymu ale až neskor minulý mesiac som isla až keď mi meškala mrcha 20 dní.

kosta123
8. sep 2009

Takže dnes mrcha prišla 😒 nakoniec.

mery888
8. sep 2009

kosta tak to mi je luuuuto ☹ ☹ neboj nabudúce to už bude...drž sa!

aniicka24
9. sep 2009

ahoj tak ja som si robila ten test a bola tam len jedna ciarka ☹ ☹ ☹ ale aj tak nechapem preco som mala taku kratku aslabu mrchu??? 😲 😲 😲 a tie blbe pocity tak mi bolo blbo este mi aj je asi budem misiet ist kdoktorovy neviem s coho to mam.tak zatial pa.ak sa mi nieco podari ja sa ozvem... 😀 😀 😀

mery888
9. sep 2009

aniiicka to ma mrzí ☹

lyzenka
9. sep 2009

ahojte,

zubára som zvládla bez injekcie - nejako ma prehovoril....a nakoniec som bola aj rada.... 😀 - mám teraz takéto zúbky... 😀

no a tehu nie som.....nejaká mykóza - dnes som presedela u gynekológa v čakárni.....to bol des toľko čakať! od 6,30 a až o 11 ma zobral - samé tehotné a objednané bral! A 15-teho máme ísť na dovolenku - tak nech sa dovtedy preliečim.

zrovna som dnes našla malému malé pupáčiky na tvári - asi tri a aj nad uchom vo vlasoch jeden...a na ruke jeden....dúfam, že to nie sú kiahne asi by ma šlak trafil.....musel by zostať u svokry a my sami bez neho.... 😔 dúfam, že to je len nejaká alergia.

mery888
9. sep 2009

neboj lyzenka to bude len alergia....uvidíš 🙂
a zúbarka je za tebou vidíš prežila si 🙂 super...
držím palec nech sa čoskoro preliečiš.... 🙂

lyzenka
9. sep 2009

ďakujem, mery

klaymanova
9. sep 2009

Babenky čaute opytam sa tiež možem byť tehotna,ms mi meškala pat dni urobila som si testik a ukazala sa tam aj druha čiaročka ale velmi,velmi slabulinka,slaba a do večera som dostala ms,tak narmal...ešte kojim dvojročnu dcerku ale mam take zvlaštne pocity okolo pupika tak nafukovanie,šklbanie a tak... ta čiaročka mi tam neda pokoj a neviem ci mam spraviť dalši testik... hm neviem ale male babulko chceme dalšie 🙂

lyzenka
9. sep 2009

klaymanova,

nooo ja som tých testov tiež takto robila vela - pred MS - vždy sa mi tam volačo také slabé zobrazilo....a potom som dostala....., naozaj radím, keď vynechá MS, potom robiť test, v dobrom. 🙂 a samozrejme veľa šťastia želám.

klaymanova
10. sep 2009

lyzenka vdaka 🙂

aniicka24
11. sep 2009

ahojky ja som tu zas ja mam stale taky posit ze ten test bol zly neviem preco.ja si to neviem stale vysvetlit ta ms bola fakt cudna.da sa spolahnut na tehu testy?

lumimi
12. sep 2009

Zdravim.
mozem sa spýtat ci piaty šiesty den po ovulacii mam take divne pocity v bruchu - ako keby pohybovanie criev, a v noci som nespala - co sa mne teda nestáva. chcela by som byt tehotná, ale bojim sa ze si to vsetko len namyslam. ake bývaju tor uplne prvé príznaky este pred vynechaním MS?
dik za odpoved

poseidonka
12. sep 2009

no ja som strašne podráždená ked mi niekto spravil niečo napriek, a strašne sa ma všetko dotýkalo, teda taká správna precitlivelosť......prvý test my vyšiel iba slabá čiaročka ale druhý o dva d ni celkom viditelná, ale ten som si už robila po 12 dnoch od ovulacie, aj ked mi test vyšiel, že som žiadnu nemala 🙂

pipussa
12. sep 2009

baby, ako vyzera krcek maternice pred menzesom a ako, ked je zena tehotna.. Niektore zeny si to vedia nahmatat... Netusite ?

poseidonka
12. sep 2009

pipus krčok je presne taký istý až v poslednom mesiaci sa skracuje

pipussa
12. sep 2009

nieee... vraj v case ovulacie zmakne a je menej dosiahnutelny ... a tusim v tehotenstve stvrdne.. A teda ak zena planuje otehotniet .... a ak zostane tvrdy, tak je to priznak tehot. Hm, tak nejak... Citamm teraz o tom

dinduska
12. sep 2009

ahojky,

mery no ako to u teba vyzera? 😨 😨

luci a ty co?si v poriadku?ako tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre