Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
12. feb 2009

myslis,ze sa to mohlo stat? ☹

lucinka1104
12. feb 2009

no mohlo 😖

laura112
13. feb 2009

Ahojte chcem sa niektorej z vas opytat ci nieje zbytocne si robit tehot. test ked ms mam dostat az za dva tyzdne ale citim sa ako keby mi mala prist zajtra . . . prosim odp. Dakujem vsetkym 🙂

tasha8
13. feb 2009

ahoj laura, to je podla mna skoro a este sa ti nemusi ukazat, resp. to nemusi byt smerodatne...radsej este pockaj... 😉

sue250
13. feb 2009

caute baby ja vam som trosku mimo mne ukazal test tyzden pred MS a dve silne ciarky inak nechapem preco, ja mam sice 36dnovy cyklus ale ciarky su tam. tak nerozumiem. dnes by som mala dostat boli ma brusko ako na MS ale nic a bojim sa ze to pride drzte palce.

tasha8
13. feb 2009

drzim palce a ak nepridu tak skus si spravit test znova a ak vyjde pozit tak to asi bude jasne 🙂

dinduska
13. feb 2009

ahoj ale vazne su tie mrchy divne teraz do rana som vobec nekrvacala a teraz rano som mala uplne cistu vlozku ale ked som sa utrela tak tam bolo krvy ja som uplne zmetena toto sa mi nikdy nestalo ☹ a holky nemate niektota z vas takuto skuenost? 😒

laura112
13. feb 2009

Ono sa to dobre povie pockaj ☹ no ked to tu citam tak neviem, mozno si to iba nahovaram alebo fakt neviem uz vobec neviem co si mam mysliet a kedy by to bolo najvhodnejsie si ten test urobit?dakujem velmi pekne za odp.

tasha8
13. feb 2009

pockat je dobre ze ked Ti nepride ako mala, tak sa kazdym dnom zvysuje nadej ze budes teho...takto Ta to moze miast ked mas este daky cas do ms...ja ked som bola teho tak som si spravila po tyzdni co mi meskali a bolo 🙂

mima3
13. feb 2009

laura - 2 týždne pred mrchou je veľm skoro. ja by som skôr povedala, že tie bolesti sú ovulačné, nie mrchovské - ten čas do mrchy by sedel. takže, ak chcete babo, tak terez snažilkovať a snažilkovať...
ja som si robila test na 3. deň ako mi meškala mrcha a bol pozitívny 🙂 🙂 a bolo to presne na vianoce - krásny darček!!!! 😀 😀

sue - 2 čiarky na teste sa neukážu len tak.. ja na tvojom mieste, ak by mi neprišla dnes mrcha, tak si zajtra ráno spravím test a ak tam budú opäť - je to jasné. držím palce 😉

lucinka1104
13. feb 2009

laura ono je skoro dva dni pred nie to ešťe 2 týždne 😉

laura112
13. feb 2009

Dakujem za radi pudem sa mini riadit no potom uvidime co a ako dakujem a prajem vsetkym prijemny vikend

slavka.k
13. feb 2009

Ahoj dinduska,ja mam presne to iste,pred polhodinkou som zacala mat ruzovy vytok.MS som cakala presne dnes,teda necakam ju vobec uz cely rok a pol.Ale vsetko tak divne sa mi zacalo 17.1 ked som mala tiez taku velmi divnu MS iba 2 dni a slabu ako obvykle,mam 7 dni. a potom tri dni len take spinenie hnede,take vlakna. robila som si test,samozr.negativny.znepokojuje ma stale nafuknute brucho a v ten mesiac,mi prostemoj zmysel hovoril,ze som v tom,bola som strasne ospala a trikrat ma chytili aj pocity zvracania,proste som si fakt myslela ze som v tom,lebo ja inac beham s metlou aj ked nemusim a svojej dcerke sa venujem,no vtedy som bola uplne mimo.Ja si teplotu nemeriam ale kontrolujem si hlien.taky ako ma byt cez ovulku sa mi zhodoval aj s bolestami ako na MS,ale iba par minut aj ma pochytia krce,tak si myslim,ze doslo k ovulke a s manzelom ideme na vec.lenze tento mesiac asi dva dni po ovulke som neustale pocitovala MS bolesti,az som sa raz v noci zobudila,ze uz a to este tyzden do MS a po ovulke som spozorovala aj taky biely prenikav hlien,zvlastny,ale ma nic nesvrbi ani nezapacha,len mi stale dava pocit vlhkosti,ze uz uz a nic az do teraz,ked je ten vytok ruzovy.takze som z toho vedla. A najlepsie ze zijem v zahranici,kde mozem ist iba k sukromnemu gyn.a ten je strasne drahy,ale ak bude treba tak pojdem,aspon to mame na slovensku dobre,ze sa zoberiem rano ku gyneko a o hodinu som doma ak si privstanem,aspon tak som to mala u svojho.TAk kocka,drzim Ti palce aspon vidim ze nie som sama.

dinduska
13. feb 2009

no ja som tiez rada,ze som neni sama ja som si v den ked som mala dostat zacala som spinit tym ruzovym vytokom ale robila som si aj test na ktorom som mala slabulililinku ciarku vecer dalsi citlivejsi a natom bola o malinko silnejsia.dorana som nekrvaca ale potom som zacala viacej ja neviem ci to je tym ze som chora alebo co ☹

laura112
13. feb 2009

ovulace su aj bolesti brucha a nafukle brucho?

pizicek
13. feb 2009

ahoj dinduska je my luto co sa ti stalo ☹ ja som ti chcela pov :edat edat ,ze som bola u doktora a ten nam to potvrdil ssom tehotna v 6tt a uz mam zasebou aj sono 🙂 drobcekovi bije uz aj srdiecko a 19 .3. idem na odber .Sme velmi stastny 🙂

lucinka1104
13. feb 2009

slavi ,ale ty by si kľudne mohla byť tehu

michalag
13. feb 2009

Ahojte,
chcem sa opytat, uz 2-3 dni po ovu ma zacali pobolievat prsia (bolia na dotyk), co nechapem kedze nikdy pred tym sa mi to nestalo, bolievali ma akurat tyzden pred ocakavanou MS. Mali ste to niektora? Mozu byt prsia citlive uz tak skoro?
A niekde som tiez citala ze ak je zena tehu, tak dvorce mozu byt tmavsie, je to pravda?

lucinka1104
14. feb 2009

prsia môžeš mať citlivejšie aj skôr no dvorce tmavnú neskôr.....

slavka.k
14. feb 2009

dinduska podla mna b ysi mala pekne pockat kym ti skonci MS,kym sa uzdravis a ked si si spravila uz dva testy,tak podal mna to hcg uz zaznamenalo a mozes byt tehu,drzim Ti prsty.Mne sa tiez uz vcera vecer spustilo,ale zase podstatne slabsie,uvidim ako dlho to bude trvat tentokrat a potom skusim test.

dinduska
14. feb 2009

ahoj slavi ja mam ms podstatne slabsiu ako inokedy no uvidim ako bude aj ja ti drzim palceky 🙂

dinduska
14. feb 2009

a este ma napadlo ked pisete o tych dvorcoch mne neztmavli a mam ich strasne velke.ked som sa dnes sprchovala tak som si vsimla.ze sa mi velmi zvecsili.neviem co to znamema 😒

simib
14. feb 2009

Ahojte všetci.Ja len takú otázku.Mám už jedno dieťa doma skoro 7 ročné a teraz sa snažíme o druhé.Je to asi 10 dní,čo sme sa snažili a mne začína byť špatne trošku,bolia ma prsia a keď si ich stlačím,vykvapne taká žltkastá tekutina.Ovu testy my 6x ukázali že nemám ovu,ale ja som ju cítila.Môžem byť tehu???

dinduska
15. feb 2009

ahojky no tak dnes mi skoncili trvali od stvrtku vecera tekze 2,5dna to som nikdy nemala vzdy tak6,7dni som z toho uplne zmetena asi pojdem na gyndu 😒

vanessa123
15. feb 2009

simib a kedy cakas ms:?

dinduska testuj vyzera to na tehu ?!

mne uz prisla MS TAKZE NIC , ALE NEVADI verime ze dalsi meisiac uz nepride 😵

dinduska
15. feb 2009

to mi je luto vanes ale budem ti drzat palceky nech to uz vynde 😉 ja neviem ako to je somnou este par dni pockam a potom testnem a podla vysledku pojdem k doktorovi ale bojim sa.ze je to ovplyvnene tym ze som chora 😒

maajka83
15. feb 2009

Ahoj dinduska, chod na gyndu a uvidis co ti povie. Ja este nemam. meskaju mi od 3.2.prsia ma pobolievaju len sem tam, aj v podbrusku citim tlaky, niekedy pichanie, a niekedy som taka nafuknuta, ze sa mi zda ze som zjedla ,,kona" 🙂 5.3.mam ist na to sono, som zvedava co mi dr. povie.

Vaness drzim palce pri snazilkovani 😉

dinduska
15. feb 2009

tak to ti uz riadne meskaju verim tomu,ze si uz tehu 😉 mna prsia nebolia len som si vsimla,ze sa mi poriadne zvacsili dvorce a je mi tak divne od zaludka neviem ci to patri k tomu,ze by som mohla byt tehu alebo k tej chorobe ale fakt mam divny pocit 😒

maajka83
15. feb 2009

Dinduska to by si mohla byt tehu. Urob si test alebo chod na gyndu. Drzim ti palceky. 😵

vanessa123
15. feb 2009

dakujem kocky 🙂

dindus testni sa , urcite ti ukaze // 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre