Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

halintoa
23. mar 2009

vanes, ráno som na všetko pohodlná aj ja, iba na testovanie nie 😅 , ale čo z toho, keď vždy víde /.
Ja si aj celkom dobre neviem predstaviť, ako by som vysvetlila ráno drahému, prečo zo mňa trčí teplomer, keby to náhodou zbadal, asi by to nepochopil 😖 .

vanessa123a
23. mar 2009

Hali no jasne to chapem ved to , chlapy su vselijaky 😀 😀 mozes si meriat aj v ustach 😉

sofinka30
23. mar 2009

no to by bolo krasne 😅 ...ako ako sa poznam,dostanem ako 1. 😝 zajtra musim ist asi na gyndu,to zacina byt uplne hnus to svrbkanie..bohvie aku lepru som chytila..a som zvedava ako sa zatvari mudr.ked mu poviem ze ma intenzivne zacal boliet spodok od jeho super vysetrenia..lebo tak to je.az dnes sa pridruzilo taketo svrbenie

halintoa
23. mar 2009

Baby čo sa snažíte, napíšte mi, že aj vy sem tam kúpite niečo pre bábo, že nie som sama strelená 😕 . Teraz som cez víkend bola v ČR a kúpila som babyvak a dve krásne látkové plienky. A uložila som to k ostatným veciam, ktoré už mám kúpené 😝 😕 🤐 😅 .

halintoa
23. mar 2009

Sofi, no to musel byť riadnenešetrný, môj lekár je v tomto chvala bohu v pohode 😔 . V apríli by som mala ísť na preventívku, ale ešte nie som obejdnaná. Ja som chcela, aby to už bola zároveň aj tehu-prehliadka ☹ . Tak snáď ma moje telíčko v tomto pláne podrží 😎 .
Sofi, ak ideš zajtra k lekárovi, tak si to ničím nemaž, ja som si to naposledy deň pred lekárom natrela Aloe vera gélom a zistil mi iba veľmi zvláštne PH, ale výsledky boli OK. Asi to ten gél skreslil.

sofinka30
23. mar 2009

halintoa a ako dlho sa snazite ?Ja nic nekupujem,aj ked nutkanie mam velke 😀 ,len tie roky neuspechu robia svoje,takze si hned uvedomim ze mna sa tehotenstvo netyka a hned som schladena 🙄

halintoa
23. mar 2009

sofi, kratučko, 2 mesiace, len ja o mimi snívam dĺĺĺho, a až teraz sa mi podarilo ukecať manžela, aby to riskol - bojí sa ako to finančne zvládneme.
Len sa pekne chlaď, aspoň nebudeš sklamaná ak príde mrcha a ak nepríde, o to viac sa budeš tešiť 😉 .

vanessa123a
23. mar 2009

Hali 😀 ja by som tiez kupovala alae ja som strasne poverciva 😅 by som tiez kupovala ojoooj aj ked kupim tak hned to posuniem dalej kamaratkam co maju bejby 🙂

Sofi tak drzim palce nech to dopadne vsetko ok , boze to co ti ten doki robil?

sofinka30
23. mar 2009

no zbohom,obavam sa ze to nevydrzim bez kremu 😖 on bol doteraz v pohode akurat ma sokoval ked ma isiel vysetrit kacicou,ktoru mi tam dal a odbehol si nieco vypisat na stroji..a ja otvorena,vykotena na koze cumela ako bulhar nanho co to ma znamenat

sofinka30
23. mar 2009

ano,ano...dik baby idem do sprchy,lebo uz ma slak triafa 😝 potom sa este vratim papa

halintoa
23. mar 2009

vanes, ja to nemám komu posúvať, jedna kamoška má malú starú skoro 2 roky a ďalšia žije v Srbsku, takže neposúvam, iba syslím 😀 . Poverčivá som aj ja, ale ako v čom, v tomto nie, brzdia ma iba financie a predstava drahého tváre, keby tie vecičky zbadal 😀 .

halintoa
23. mar 2009

Je nakupovanie výbavičky príznakom tehu? 😀

halintoa
23. mar 2009

Sofi, keď sa vrátiš, napíš mi prosím, čo je kačica, fakt netuším 😕 .

sofinka30
23. mar 2009

uz som tu .Tak kacica je ta zelezna pomocka pri vysetrovani,ktoru ti tam mierne otvoria a mas vsetko dobre viditelne.Sama o sebe je dost neprijemne studena a nie ked ju tam mas mat strcenu 1-2 minuty len tak pre okrasu a mas to vsetko otvorene...

dinduska
23. mar 2009

ahojte baby vy tu ale vykeciavate.ja som dobehla len na chvilu.halintoa ja som predtym nez som vobec bola tehu a ani sme neplanovali no kupila som take papucky co sa mi strasne pacili.potom som zacala kupovat vecicky od 12tt.tiez taka povera,ze by sa nemalo skor.dokonca unas su taky povercivy hlavne babka s dedkom,ze nesiem v ziadnom priapade kupit kocik skor ako porodim.no to je riadna blbost.mi sme kupili kociar asi v 20tt a dokonca sme to tajili pred nimi 😅 😅 😀

vanes tebe drzkam velmi velmi palceky vyzera to naozaj velmi slubne 😉 😉

sofi aj ja mam troska svrbenie 😠

halintoa
23. mar 2009

aha, tak už viem, taká hnusná stodená rúra, no dúfam, že si sa lekára spýtala, prečo Ti to tam nechal, nech si on niečo podobné pichne do zadku a nechá sa odvetrávať 😠

sofinka30
23. mar 2009

nepovedala som mu nic,nemala som slov,ale zajtra mu asi oplujem xicht,lebo...dindus...zacina to byt otrasne

vanessa123a
23. mar 2009

cafte kočky Sofi skus nejaky repik alebo nieco na ehm vyplach 😉
Dinduska ako sa mas?mala je uzasna som sa zasmiala na tych foteckach xixix

sofinka30
23. mar 2009

ja uz radsej skusim zaspat,zacina to byt vazne ☹ tak babiky dobru nocku,zajtra som tu hned ako pridem od doktora...papa

halintoa
23. mar 2009

idem hajkať kočky, zajtra idem do práce, dnes som mala dovolenku, držte sa a dúfam, že to bude OK sofi. pa

lucinka1104
24. mar 2009

vaness no z choroby,ale predpokladám, že chorá nie si.....dalej keby si dole mala nejaký zapal ale to by si pocitovala nejaké ťažkosti, mne dnes stupla teplota z 36,6 na 36,8 čo u mna býva po ovu ale to by bola už na 10 DC sa nmi to nevidí asi dnes kupim predas len ovu test

lucinka1104
24. mar 2009

tak mne muž kupil ten mikroskop na zisťovanie ovu a nič plodné dni napriek hlienu nemám atkže zase bude posunutá 🙄

sofinka30
24. mar 2009

ahojte tak uz som doma od gyndosa.Mam zapal a dal mi nejaku mast a na vkladanie take cipky.bavili sme sa o tom moznom alebo skor nemoznom tehotenstve a vravel za stat sa to moze a ak by mi meskali mam hned naklusat.Ani ma poriadne nevysetroval,bolelo ma to tak len 1 prstekom posmatral 😀 a skonstatoval ze sa teda jedna o zapal a ze keby nahodou som v tom,tak ze mi da take lieky,ktore sa mozu aj v tehu pre istotu...a vy ako ?

sofinka30
24. mar 2009

baby kde ste vsetky ?Mam dilemu-bachla som zas test a hadajte co...do 2 min.slabo pozitivny co som ani nemusela nejak zrak ostrit,pekne sa to tam zacalo vykreslovat a uz mi srdce skakalo..zostalo to tam viditelne nejakych 10 min.a potom sa ta 2.ciarka stratila ! To co je kurna ???? Uz ste to zazili ??? 😠

sofinka30
24. mar 2009

no nemozem povedat ze sa to stratilo uplne,vidiet kde to bolo predtym ale zostal tam len taky mini tienik.A dala som ho preto,lebo vcera ked som sa s vami lucila tak mi odrazu zostalo velmi cudne-neprijemny pocit tepla po celom tele a na zaludku akoby velka bublina,hned nato mi zostalo na tycku tak som nevedela co a dala som rychlo sumienku...aj tak moc nepomohla..len som sa snazila zaspat.A teraz pred hod.sa to zopakovalo.Ale iba ta bublina.No mavam rozne stavy,ale toto nie.

maajka83
24. mar 2009

Ahoj dinduska, mrzi ma co sa ti prihodilo ☹ Nenachadzam slo, tak velmi si sa tesila. ale asi je lepsie ze sa to stalo takto skor, ako neskor. Budem ti drzat palceky nech sa ti opat podari otehotniet, aby bolo vsetko v poriadku.

Vanes robila si si test? myslim si ze si tehu a najdes tam dve //.

Sofinka mne sa to nestalo.skus testnu neskor. Drzim palceky. Zatial sa majte krasne kocky, drzim vam palceky🙂

sofinka30
24. mar 2009

fiha...dnes tu je riadne mrtvo.teraz ked potrebujem vase nazory 🙄 .som z toho nepokojna.Maajka ani mne sa to nikdy nestalo a tych testov mam teda dost minutych 😅 .to je na nervy,ja uz ziadne testy nekupujem 😠

niki11
24. mar 2009

Ahojte dievcata! Povedali by ste mi prosim Vas nazor? Asi na treti den od styku (po ovulacii na stvrty den) som zacala pocitovat bolesti v podbrusku a tie trvali a silneli az do menstruacie, ktora sa dostavila o den skor, mala farbu aj konzistenciu tak ako vzdy, ale zrazu na stvrty den prestala (normalne mavam 6 dni). Nasledujuci cely den nic, ani cely den potom nic a vcera vecer zrazu bolest pri pravom vajecniku a nasla som si na nohavickach taku tmavohnedu krv, ktora zvlastne zapachala. Odvcera ma intenzivne pri tom vajecniku boli. Dva testy mi vysli negativne, ani naznak druhej ciarocky (jeden som si robila asi skoro, este pred menstr., ale druhy az dnes). Bojim sa, aby to nebolo mimomaternicove alebo, ci som on neprisla... Zajtra idem k lekarovi, ale som velmi netrpezliva a bojim sa...

lucinka1104
24. mar 2009

niky neviem ťažko poevdať hendá krv býva pri hniezdení potom mohlo byť na tets skoro až zajtra budeš mudrejšia

niki11
24. mar 2009

A kedy sa babatko uhniezduje. Lebo toto by vychadzala na 17-ty den od pocatia, nie je to neskoro?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre