Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mishuu
26. sep 2011

@marianna28 ďakujem

mishuu
26. sep 2011

@marianna28 ja som v piatok 15 DPO, v sobotu by mala byť ms (neviem ako je to možné, ale každý mesiac dostávam v sobotu, už zhruba polroka 😀) takmer vždy na 16 DPO dostanem ms. Som zvedavá, či bude príležitosť testovať...

marianna28
26. sep 2011

@mishuu prosim 🙂 tak vo stvrtok mozes testovat... 🙂 aj mne chodila mrcha vzdy v sobotu volakedy... 😉

mishuu
26. sep 2011

@marianna28 mne ako na potvoru na sobotu, na víkend 😝 vždy sviňa jedna 😀
predpokladám, že nevydržím a budem možno v piatok testovať, ale už by som mohla vydržať do tej soboty... 😅

marianna28
26. sep 2011

@mishuu aj mne bola ta sobota neprakticka, ale aspon som sa mohla vzdy podla toho zariadit... teraz bohuzial nikdy neviem, kedy sa dovali... 😠 😠

zara137
3. okt 2011

Babenky uuuž mi meškajú.Mám zavraty,proste sa mi už tretí den točí hlava,a mám bolesť ako na menštr.a nc..test som si robila a uplne ako duch..taká druhá ciarka že ju ani muž nevidí..dnes som bola na gynde ,robil mi sono..a akurat že mám zvacsený vajecník..ale že to može byť aj gravidite.Lebo kebyže som tehu tak je to iba tyžden od oplodnenia..uvidíme..Mala ste niektorá závraty už v prvych dnoch?

zara137
3. okt 2011

a vo stvrtok mám ist zasa na sono s tym ,že mám vypiť liter coca coly

karinka2105
4. okt 2011

chcem sa spytat,v sobotu sme mali sex,nedavali sme si pozor,a dnes ma picha vo vajecniku skro cele poobedie,menzes mam mat az 16.10 ,..moze byt ze som tehotna?

andrema
5. okt 2011

@mishuu ahoj,tak ako?

mishuu
6. okt 2011

@andrema Ahoj, no ms som mala...dostala som o deň skôr, minulý piatok, presne na 28 DC. Takže nič a už sa nesnažíme, síce si ani nedávame pozor, takže sa môže pritrafiť, ale hovorím si, že nechcem lebo o mesiac máme svadbu tak si ju teda chcem poriadne užiť, vytancovať sa, aj si s hosťami pripiť, takže teraz riešim svadbičku a nie bábätkovanie. Keď sa akurát teraz ako naschvál zadarí, to bude sranda 😝 ale nemusí sa! A presne vo svadobný deň (11.11.2011 😀) by som mala mať ovuláciu 😉 😉 😉

mishuu
6. okt 2011

@zara137 držím palce 🙂

bbarboraa
6. okt 2011

@karinka2105 ahojky! ja to mam tak isto tento mesiac sme sa megasnazili po 1x a tiez som mala 4 pichanie v lavom vajecniku...a tiez 16 (ne)ocakavam cervenu 🙂

karinka2105
7. okt 2011

@bbarboraa takk uvidimeee coto bude a cioto budeee 🙂 drzim palcee

vrabcacik
11. okt 2011

ahoj...chcel by som sa spytat ci sa da pocat do 3 dni?? dakujem

katkav
15. okt 2011

ahojte, dnes som tyzden po ovulacii, vcera som mala v podbrusku pocit, ze do rana dostanem menzes a dnes rano som sa zobudila s takou zvlastnou chutou v puse, myslela som si, ze mi maly vrazil do zubov a teci mi krv alebo mi tecu dasna (aj ked by nemali, lebo zapal som uz davnejsie vyliecila), proste taka kovova chut v puse, dufam, ze sa nam zadarilo, aj ked si myslim, ze je este prilis skoro na priznaky, mozno ms aj tak pride.

monuska342
15. okt 2011

@katkav ahoj ja som mala prve priznaky tehotenstva par dni po ovulacii a hned som vedela ze som tehotna 🙂 takze kludne mozes byt 😉

katkav
15. okt 2011

@monuska342 tajne dufam, ale necitim sa rovnako ako pri malom, tak neviem. Vsak uvidime, nebudem na to mysliet, snad to vyjde, lebo minuly mesiac som mala hadam vsetky priznaky a nakoniec prisiel menzes, iba 2,5 dnovy, ale prisiel, na teste bola slabulinka ciarka aj po ms, ale to som ju tam videla asi iba ja, ked som test vselijako natacala. Budem testovat az ked bude ms meskat a hotovo, skoda vyhodenych penazi, radsej si potom kupim nejaky lepsi a nie pruzky, ktore mavaju duchov.

monuska342
15. okt 2011

@katkav ja som mala tiez uplne ine priznaky ako pri prvom ja som si kupila pruzok a ukazal mi spravne a bol to taky lacny dolezite je sledovat test do limitu duchov som po limite mala uz aj ja dost

katkav
15. okt 2011

@monuska342 vsak uvidime ako to dopadne 😉 drzim palce, nech mas bezproblemove tehotenstvo 😉 prajete si dievcatko? ci je to jedno? 😉 hlavne nech je zdrave 😉

madzik
15. okt 2011

ahojte mozem sa pridat k vam? 🙂 som 6dni po ovulacii uzivam duphlaston a kys,listovu.. takze o10dni cize 24.10 by som sa mala testnut ak nedorazi MS.. To cakanie je na nerva 😖

madzik
15. okt 2011

Inak minuly mesiac mi meskali 3tyzdne robila som si test a bola tam slaba ciarka..isla som k lekarkea ta mi povedala ze tehotna niecom ,,zobrala mi krv a potvrdila ze naozaj niesom... pytala som sa jej preco som mala slabu ciarku a povedala mi ze ked ma dorazit menstruacia je to normalne ze moze test byt pozitivny ...velmy som sa zdivila lebo test ma byt negativny pocas tehu a nie pred menstruaciou..co si iotm myslite? 😉

blau
15. okt 2011

@madzik zdivila si sa, ze test ma byt negativny, ked meska menstruacia? Hm? nerozumiem..

madzik
15. okt 2011

no mala som slabu ciarku to je pozitivny test ci nie?

blau
15. okt 2011

to je duch, ci je na sto pro pozitivny? hm tazko povedat. Najlepsie je sa otestovat, po vymeskani menstruacie, tam uz mozme hovorit o tom: ci je, ale nieje zena tehotna.
3tyzdne ti meskala ms? A teraz, mas menstruaciu? Otestovala si sa znova?

madzik
15. okt 2011

@blau ano bol to duch, meskalo mi 3tyzdne ...bola som u lekarky povedala ze niesom robila mi krvne testy sono atd.. potom mi prisli take silne 3dnove... potom som sla znovu k dok.a dala mi kys lystovu a duphlaston uzivam od 15dna pocas ovulky ..uz som 6den od ovulky 24.10 mam dostat MS,.. tak uvidime.

karinka2105
15. okt 2011

@bbarboraa no co dostala si mrchu?dufajme ze zajtra nepridee,mne zatim nist iked 4m mi chodi pravidelne o 2 dni skor

christiana1
15. okt 2011

ahojte...som tu nova...s mužom sa snažime asi 2 roky o babo..nejak sa nedari...podla gynekologa by malo byt vsetko ok...t.č. mam v sebe 2 davku pregnylu...snad to vyjde...🙂

monuska342
15. okt 2011

@katkav dakujem ja by som chcela dievcatko tak ale uvidime...mas pravdu hlavne nech je zdrave 🙂

bbarboraa
15. okt 2011

@karinka2105 nie zajtra mam dostat ale asi nedostanem lebo som si o 19.00 robila test a bol pozitiiiivny tak sa tesiiim dufam ze sa babulko udrzi 🙂

karinka2105
15. okt 2011

@bbarboraa jejjj strasne moooc gratulujeeeemmm tfuj tfujj
ja mam zajtra tiez,ale mam pocit ze pride

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre