Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

nera123
17. máj 2011

@keenfan uvidíme o tri dni 🙂 ale cítim, že "kamoška" prichádza..neomylne a isto so všetkými príznakmi 🙄 ..ale asi je to tak lepšie, lebo chceme stihnúť dovolenku a v júli ideme na koncert bon joviho..no teda, tak to si musela byť prekvapená...ale asi ste si pozor veľmi nedávali.. 😉

keenfan
17. máj 2011

@nera123 aaale mozno nepride...a ak predsa, tak potom opat sup na to 😀 a ver mi ze by Ta to tehu potesilo viac ako Bon Jovi...aj dovolenka by bola inokedy, alebo aj s mini bruskom, no a ? 🙂
ja som teraz zase mala dake bolacky, no uvidim....este budem tento tyzden znasilnovat mm a potom mu dam pokoj nech si oddychne 😀 😀
praveze davali, zradila nas ochrana 😀 a aj napriek tomu som si myslela ze nebudem a bola som...no jo, no...
idem haji, dobruuu

nera123
18. máj 2011

@keenfan koncert by ma veru netrápil a na dovču, ako hovoríš, by sme šli aj s malým podnájomníkom 😀 nechávam tomu voľný priebeh, ak by sa podarilo, budeme happy, a ak nie, budeme mať zase čas poriešiť bývanie a ja nejakú robotku, nech je aspoň nejaká materská potom..tak držím palce pri znásilňovaní.. 🙂 nech sú z toho //
a k tým boľačkám...veď keby ťa to dlhšie trápilo, tak behni k doktorke, nech máš dušu naporiadku...ale niekedy to môže fakt znamenať ovulku.. 😎

keenfan
18. máj 2011

@nera123 podnajomnik 🙂 ake mile 😀
jasne, uvidite...mozno motyka vystreli 🙂 dolezite je ak sa mate radi a ste oba nakloneni babatku a kedy pride vtedy pride 😉 hlavne nech pride!
dakujem, uvidime, vcera bol troska s kolegami von na pive tak dnes je trocha mimo 😖 😖
jasne, ak by to pokracovalo tak pojdem, i tak sa chystam, ale az za mesiac bo sme mimo, tak dovtedy aj mrchovanie pride 😒
a na statnice ako, priprava v plnom prude? to uz budes mat zachvilku, nie?

nera123
18. máj 2011

@keenfan k bábätku sme obaja naklonení, akurát to zázemie...ale to už by sa určite nejak doriešilo 🙂
môj ide zase do talianska na služobku od pondelka, to budem, ako ty hovoríš, mrchovať, tak to môže...a ešte aj štátnicovať budem..25. obhajoba a 30. štátnice teraz v máji, budem mať aspoň pokoj na učenie 🙄 ..snažím sa inak učiť, ale ešte tak, že "pohoda, klídek, tabáček" 🙂 strašne mi dnes zostalo od žalúdka zle...kŕče a naťahuje ma..nechápem, myslím, že zo stresu..už mi to trvá dve hodky...aj som si na chvíľu ľahla a zase sa mi to vrátilo..a ešte aj vetry 😅.. no brrr

keenfan
18. máj 2011

@nera123 tak ano, zazemie je dolezite ale dako by sa to vyriesilo, aspon by ste sa rozbehli, bolo by to rychlejsie, aj na rozhodovanie a tak...ja si prave preto myslim ze ak si clovek praje alebo nieco chce tak prave vtedy to mat nebude..aj ked to neznie zrovna moc pozit, viem 😒 tak ako my, teraz chceme a just sa nepodari a mozno neskor uvidime ze to tak malo byt a bolo to spravne...ale zase my uz jedno mame, tak to tak nesuri, skor sa citime na druhe, z praktickych dovodov by ale nebolo zle keby som isla pracovat, krpec do skolky a ak sa bude dat druhe inokedy...uvidime, no...
no ale tie priznaky...mozno ze daco? zeby? 🙂 ak to bezne nemavas, moze to daco znamenat, ni? snad Ti bude lepsie, mne je dnes dobre celkom, len ma zase obchadza zravka, musim to dako stopnut bo vaha sa mi rozbieha smerom hore a to neceeem 😠
takze Tvoj chodi na sluzobky? pekne, snad nie na dlhe...teda ako aby si nebola sama dlho...ale zase, aspon mas klud na ucenie..ten som ja moc nemala ale napokon mi pomohol prave drahy lebo mne sa tak strasne nechcelo a doslova ma do toho dokopal 😀

nera123
18. máj 2011

@keenfan nechodí práveže, len teraz idú na týždeň.. raz ročne na návštevu do talianskych firiem s ktorými obchoduje firma, kde robí môj priateľ...a on vie po taliansky, tak ho tam vždy vyšlú..
ono sa hovorí, že "to" príde, keď sa na "to" jediné prestane človek upínať a začne si robiť radosť aj z iných vecí..no ja sa vieš ako musím dokopávať do učenia... 😠 vôbec sa mi nechce... 🙄 dúfam, že mi to všetko nejak prejde, veď na červený diplom nejdem, tak sa hádam zľutujú 😀
skôr si myslím, že mi bolo zle z nervov.. ešte teraz mi to doznieva.. 😖
a čo by ste chceli...ešte chlapčeka, či dievčatko?...ja si stále hovorím, že dieťatko nám ešte netreba, že vydržíme ešte, ale denno denne som na tejto stránke a myslím na to...a už aj priateľ je taký namotkaný, že keď príde mrška, tak je vždy sklamaný...neviem, či to hrá...ale asi ani nie a vážne by si želal aj on 🙂

keenfan
18. máj 2011

@nera123 jáj, tak to je ok, ja ze chodieva castejsie...ale jasne ze sa zlutuju, ked sa nadomnou zlutovali a to ja uz som bola aky pripad 😀
ved to, ja som tu tiez viac ako treba, mala by som to obmedzit aby mi nezacalo sibat 🙄 to verim, to netesi ale moznoze sa podarilo, ver tomu! aj preto aby som nejako rozumne stravila cas tak nechcem snazilkovat dlho. my sa snazime tak od marca vlastne, takze este nie dlho no tiez ma posledna mrcha nepotesila...
a vies ze ani neviem? najprv ze jasne dievcatko aby to bolo vyvazene 😀 ale posledne som sa viac priklanala k chlapcovi....no, uvidime...alebo neuvidime 😨 a vy?
zatial ahoj 😉

nera123
19. máj 2011

@keenfan ale uvidíte, čo sa bojíš...ešte krátko snažilkujete, takže určite to po pár pokusoch (možno aj teraz) príde 🙂..dík za štátnicové povzbudenie 🙂
dnes mám také typické kŕčovité mrchovské sťahy...tak čakám že zajtra, najneskôr pozajtra sa dovalí, lebo aj prsia mám strašne citlivé..ale keby nepríde, ešte lepšie 😀
no my sme ešte kedysi chceli dievčatko viac, ale keď som sa teraz pýtala drahého, tak že syna...(aby sa mal s kým šantiť a mohol ho učiť športovať🙂..mne je to v podstate jedno, hlavne aby bolo zdravunké 🙂
aké si ty mala príznaky pri prvom tehu a kedy sa ti začali objavovať?

keenfan
19. máj 2011

@nera123 ahojky 🙂
neni zaco, budem drzat palec aby vsetko dobre dopadlo, aj k uceniu vela sil a trpezlivosti 🙂
jasan, budeme skusat, aj buduci mesiac ked nic tak praca to isti 🙂 teda dufam, ze ma dakde vezmu najprv..uz predbieham udalosti 😀
veru...na pohlavi nezalezi, dolezite je zdravie! a priznaky? zo zaciatku ziadne, praveze mi prve tyzdne bolo az velmi dobre..no kratko potom ako som zistila ze som tehotna tak sa mi naliali prsia, bradavky stmavli no a nastupili ranne nevolnosti...vcera som sa citila ok celkom, nic zvlastne, ani dnes (zatial) ziadna zmena...
aky si mala/mas den?

nera123
19. máj 2011

@keenfan ďakujem 🙂..aj ja si začnem hľadať nejakú robotku po štátniciach 🙂 inak sa mám celkom ok.."snažím" sa dnes učiť 😀 ...pohoda až na to pms-ko 😖 ..ešte sa aj dosť pozorujem, čo asi nie je veľmi dobre..ešte je asi skoro na to, aby si cítila nejakú zmenu...veď ešte len teraz si mala plodné..a koľko dňové máš cykly?? ja tak 31..teraz som 30DC..

keenfan
19. máj 2011

@nera123 a da sa Ti ucit ked je vonku tak pekne? mne sa vobec nedalo...ja som bola ako sova, v noci hore a ucila som sa..cez den boli vzdy dolezitejsie veci na pracu 😀
vsak toto, prave preto ma to prekvapilo ked ma bolelo to podbrusko...teraz uz nic..asi to bola ovulacia, i ked som to fakt predtym nepozorovala...asi sa moc pozorujeme, to pravda :- 😲 Mne trva cyklus 28 dni takze plodne dni by som mala mat teoreticky za sebou...ale mam taky svetly vytok ako by som teraz mala...uz neviem som z toho magor, kto sa ma vyznat v tom zenskom tele 😀

nera123
19. máj 2011

@keenfan veď to, že nedá sa mi učiť..jednu stranu čítam dve hodiny 😠 ...tiež sa mi lepšie učí, keď sa zotmie a ja sa nadopujem kávou..inak ja mávam tiež po plodných ten výtok a potom nikdy presne neviem, že kedy naozaj bola tá ovula...ale mala by byť presne v strede cyklu..na to je dobré merať bazálku asi, ale s tým som lenivá teraz začať 🙂 ...bo jeden z príznakov tehu je, že sa ti teplota aspoň 2týždne drží vyššie..no možno sa vám už aj zadarilo, čo ty vieš? 🙂 a ty si teraz s malým na materskej?..pozerala som, že pobyt v GB..

keenfan
19. máj 2011

@nera123 musim si to zmenit, sme v CR teraz..
ved to...ja som tiez rozmyslala ze by som merala...ale este nechcem, nie som v takom mode aby som to brala az takto..ked uz mi bude sibat tak si mozno aj zacnem merat 😀 ja som kolkokrat ani nevedela ze mam kramy, vzdy nacas, presne 5 dni, potm zase a tak...po porode to mam trocha rozhadzane, dako sa mi skracovali cykly, trvali aj 6-7 dni, jeden cas mi chodili kramy o dva-tri dni skor, no des... 😠 uz aj manzel ze ved mas stale len kramy 😒 😒 teraz je to celkom ok uz, i ked aj minule mi prisli o den skor...a ja ze uz budem test kupovat 😀 😀
som zvedava ako Ty, mozno sa podarilo...nam myslim nie, mrcha pride ach jo...
hej, doma som...uz 3 roky vlastne, je to dlho teda...uz by sa mi zislo dakeho pracovneho kolektivu, sakra, daku karieru treba, nie? 😀
a kde studujes ak sa smiem opyt?

nera123
19. máj 2011

@keenfan no aj ja mám pocit, že to nevyšlo...tie príznaky sú zase skôr také mrchovské 😒 ...celý cyklus som v pohode, že neriešim a takto pred mrchou sa zase hecujem, vieš.. 😀 to mám všetky možne príznaky vždy 🙂no veď hlavne, že sa ti to ustáluje pekne..ja sa tiež už teším na prácu, lebo z tejto mojej školy mi už začína harašiť🙂.. inak doštudovávam históriu jednoodborovú v nr... ty si čo vyštudovala? a kde v gb si bola? ja harlow a brighton..🙂

zuzka71
20. máj 2011

Žienky,som tu nová a potrebujem poradiť. Jedno tehotenstvo mám už za sebou. Nebolo plánované, ale nemala som ani žiadne príznaky, že bol som bola v tom, len keď mi potom meškal menzes.Drobec má už o mesiac 2 roky.Teraz je presne týždeň od pohl.styku s priateľom a už pár dní mám tlak v podbrušku,som unavená,mám pocit,že mám menzes.Robila som si 2 testy,ale boli negat.Bolo asi priskoro.Pohl.styk sme mali akurát v čase ovulácie.Aj keď sa priateľ do mňa neurobil,vytiahol v poslednú chvíľu a je možné,že niečo ušlo.Myslíte si,že môžem byť v tom?Ďakujem za radu

riana12
24. máj 2011

@zuzka71 tazden po styku je malo, aspon 2 tyzdne po poslednom sexiku treba pockat...

magdalenka22_
23. jún 2011

Ahojte bby chcela by som sa opytat ci palenie bradaviek moze byt priznak tehotenstva? nikdy ma pred menstruaciou nepalili iba boleli...

firstbaby
27. jún 2011

Ahojte kocky, chcem sa opytat...dnes rano som mala krce po prebudeni a nasledne ma riadne prehnalo na zachode...som 5 den po nechranenom styku...je hnacka prvy priznak potencialneho tehotenstva? dakujem 🙂

slivocka
27. jún 2011

@firstbaby 5 dní po styku určite nie, okolo 7dna po styku sa začne vajičko zahniezdovať , niekomu az okolo 10dní po, potom môzes mať priznaky , ale tak asi o 2 tyzdne po styku najskôr , ani test by ti este nič neukazal 😉 drzim palce

firstbaby
27. jún 2011

@slivocka dakujem, ale na mamaaja som citala, ze prave v tomto obdobi sa vajicko zahniezduje, na 4-5 den po oplodneni...veru, drzime si palce 🙂

gumicka
4. aug 2011

😒 Velmi sa bojím... s priatelom som spala bez ochrany.. a práve vtedy som mala plodné dni. Pichá ma nad bruchom ale aj v bruchu:/ Bojim sa, že som tehotná :/ poradte mi...

libka1
4. aug 2011

@firstbaby vyckaj par dni a urob si test, mne na 10 den po styku uz nabehla druha ciarocka 😉 aj ja som bola netrpezliva 😉

@gumicka a ty v com chces poradit? ak si nerobis srandu tak na buduce pouzi ochranu ak nechces byt tehotna...

gumicka
4. aug 2011

chcem len vedieť, že ked ma bolieva brucho... a nemám žiadne iné príznaky.. či je to príznak tehotenstva...

gumicka
4. aug 2011

@libka1 chcem len vedieť, že ked ma bolieva brucho... a nemám žiadne iné príznaky.. či je to príznak tehotenstva...

zuzkag2
4. aug 2011

@magdalenka22_ ahoj...a ktory DC si? mna palia a bolia bradavky pri ovulke...nechcem ti brat nadeje ☹ a mohla by to byt aj reakcia na praci prasok, avivaz...

zuzkag2
4. aug 2011

@gumicka ako vies ze si mala vtedy plodne dni?

libka1
4. aug 2011

@gumicka u niekoho ano u niekoho nie, na jasnovidca tu podla mna nenatrafis 😉 a gumicka... nabuduce naozaj pouzi gumicku ak netuzis po bejby 😉

gumicka
4. aug 2011

@zuzkag2 tak mi povedala kamarátka.. že dva tyždne od toho ako mi začnuu krámy že je 8 plodných dní... a mi sme mali pohlavný styk akurát vtedy.. ... ale zase si nemyslím keby som tehotná že ma preháňa.. a bolí ma nad bruchom... v spravach davali že to setko može byť z stresu.. a z nesprávnej výživi alebo niečo také...

sorciera24
4. aug 2011

@gumicka preboha, ty mas kolko rokov? bez urazky, ale s takymito poznatkami by mali ludom zakazat aj sex.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre