Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

lauritka
16. feb 2007

😒 😒 marcelka aj mne dnes dorazila na 40 DC..je to na porazenie..dnes nemam cas pisat ale zajtra sa zastavim pa pa...hlavne hlavu hore
lubecka drzim prsty aby to nebola mrcha

lubecka
19. feb 2007

Lauritka, marcelka, tak aj mne dorazila nakoniec mrcha, v piatok rano co som mala tych par kvapiek to zacalo, potom este trocha vecer a nakoniec sa to spustilo... ale nezufam, pretoze som dostala mrchu na 31DC a to je super, som stastna, Aloe mi pomohlo, predtym som od augusta mala problemy, mrchu som mala raz za 2 mesiace, chodila som na vyvolavacku, potom som mala cyllus 40dni, ptom 45 a teraz ako uzivam to Aloe tak 31dni!!! no to je super, velmi sa tomu tesim, lebo sa to uz priblizuje k 28 😉

karolin
21. feb 2007

Ahojte, som tu uplne nova a co mi napadlo prihlasit sa? Mam otazku akych tu uz iste bolo vela, ale mam 7dni pred MS a uz je to 5dni co sa mi zvacsili prsia a jooj velmi bolia , pred tym mi to nikdy netrvalo tak dlho.Cez den ma par krat pichne v podbrusku ako ked ma prist MS.Sem tam ma zabolia krize..Test som si robila a bol negativny (od potencialneho pocatia ubehlo 17dni), MS zatial nemeska.Moze to podla vas byt tehu ?Dakujem za kazdy! nazor a radu , som taka zmatena... ☹

susika
21. feb 2007

ahoj karolin. už sú testy, ktoré si možes urobiť už na piaty den od počatia.takže podla toho aký citlivý test si si urobila. ale po 17tom dni, by sa to už aj mohlo potvrdiť. aj ked niektoré testy sú aj také, že ti teho potvrdia až aspon jeden den od predpokladanej mršky.leb tie príznaky možeš mať aj pred MS. mne teho potvrdili dva testy, jeden citlivejší od druhého a aj tak mi lekár kázal dojsť až ked budem v šiestom týždni.aj ked ma normálne prehliadol a bola som v treťom,a le zatiaľ tam bola len taká malá dutinka.

karolin
21. feb 2007

No ja som si robila ten test, ktory sa moze po piatom dni a bol negativny.Len ma zmiatlo, ze nikdy mi taketo priznaky netrvali 2tyzdne pred MS 😒

leila
22. feb 2007

karolin myslim si, ze bude istejsie ten tyzden vydrzat, aj ked verim ti je to tazke, ked je clovek netrpezlivy 🙂

leto79
22. feb 2007

karolin, malokomu vysiel pozitivny test este pred MS (tie veci co pisu na testoch ze 5 dni od oplodnenia su proste bludy) - takze pockaj, kym ti bude meskat (alebo aspon na den kedy ma prist) a otestuj sa znova ....

marcela24
22. feb 2007

karolin, ak ti mozem poradit, urcite vydrz kym ti nebudu meskat aspon 3 dni, skus sa pozriet na predchadzajuce prispevky, kde som dala www stranku, kde si mozes precitat, ze niekedy ani po 10 dnoch test neukazal tehotenstvo a pritom islo o teho. Viem, ze je to tazke, ale vsetky tvoje priznaky mozu byt aj MS, pretoze malokedy sa lisia od tehotenskych. TO cakanie je strasneeee, viem pretoze minuly mesiac som si to uzila. Ale test po 3 dnoch meskania mi ukazal , ze je negativny a mrchy dosli na 5 den. Co sa mi predtym nikdy nestalo. Takze skus vydzat a verim, ze mrchy ti nepridu. 😉 a ze budes tehulka. 🙂

aria
22. feb 2007

ahoj kočky, karolin, ako ti už poradili druhé, vydrž pokiaľ ti bude meškať mrcha aspoň niekoľko dní. Málokedy ukáže test pozitivitu ešte pred mrchou. Sú to len zbytočne vyhodené peniaze, poznám kočku čo jej test neukázal tehotenstvo a doktor jej potvrdil, že už bola v 6 týždni.

karolin
22. feb 2007

Dievcata dakujem 🙂 , no mrchu ocakavam 1.marca, tak este musim par dni pockat 🙂 ..je to take tazke.Navyse ma znervoznuje, ze uz skoro 2tydne ma pobolievaju prsia..Ale co som citala, nikomu ten test neukazal spravne pred omeskanim.Ideme teraz na tyzden na dovolenku a taaak som sa tesila, lenze teraz budem nervozna, ze neviem na com som ☹

sandrika
23. feb 2007

Karolin snaž sa byť trpezlivá a nestersovať sa ! S tým testom ti na 100 percent odporúčam vyčkať až do dákeho 4.3. test pred mrchou nie je vôbec ale vôbec spoľahlivý a mojej švagrinej neukázal ani keď bola tehu 3 týždne až na konci 5tt 😒 takže si pekne užívaj dovolenku a teš sa,pre istotu sa správaj ako tehu ale snaž sa na to tak veľmi nemysliť, ak si je to super a zo srdca Ti to prajem ak nie do konca " nášho plodného roku 2007 " je predsa ešťe daľeko a čo má prísť príde, či si ty dovolemku užiješ, či nie. Držím palčeky.

iva72
23. feb 2007

Nechcem nikoho sklamať, ale u mňa bolo najvýraznejším príznakom tehu to, že ma pred predpokladanou mrchou vôbec neboleli prsia, až tak cca 2 dni pred očakávanou mrchou. Ale u každého to môže byť iné....

martinkamm
23. feb 2007

karolin ja som na tom rovnako mne ma mrcha dorazit 2.3 😎 ale radsej by som bola keb nedorazila

sandrika
23. feb 2007

martinkamm aj ja verím, že nedorazí a že sa fazuľka riadne uniezdi. Držím palčeky. S príznakmi je to u každej inak, niektorá do 6tt necíti vôbec nič, ani prsia, bruško no nič. Jedinným spoľahlivím príznakom u každej je častejšie močenie tie ostatné sú individuálne.
Prajem každej čo si myslí, že je tehu nech to je pravda a tým čo sa snažia, nech sa im to čkoskoro podarí. 🙂

iva72
23. feb 2007

Ja osobne som si nevšimla, že by som častejšie močila. Častejšie som zvykla močiť asi pred mrchou. Asi všetky príznaky sú individuálne. 😉

martinkamm
23. feb 2007

sandrika mne nebude vadit ked nebudem citit priznaky apodobne veci len nech hlavne je pravdou ze sa to tento mesiac podarilo 😉

tituska
8. mar 2007

martinkamm: dorazila uz mrcha, alebo sa mozeme spolu s tebou teskat? 🙂

majko_zuzka
8. mar 2007

babenky nestresujte pre priznaky moja cajka ich mala az vo 4mesiaci

lenna349
17. máj 2007

ahojte..chcela by som savas spytat,ze aka je pravdepodobnost otehotnenia po pohlavnom styku ked sa zena vyumyva teda malo by z nej vyst takmer vsetko co do nej chalan pustil 🙂 ..je to surne a ked som mala plodne dni od 3.maja-11.maja 2007... a stalo sa to nejako 16.maja.2007?aka velka je pravdepodobnost a cize som a vyumyvala asi tak dalsich 6 krat vodou..? necitim saani zlke nic menstruaciu mam dostat nejako ododneska za tyzden len trocha sa bojim.. babetko sme este nechceli. ☹ pls poradte mi.. za odpovede dakujem 🙂

leto79
17. máj 2007

lenna349, asi ta nepotesim, vymyvanie nepomoze, proste spermie maju nejake receptory, ktore ich smeruju hore a mohla by si skakat aj 3 hodiny v kuse, vsetky potvorky z tela proste nedostanes...

andy.a
17. máj 2007

lenna,myslím,že tehotná nie si...stalo sa to iba včera? tak to ti ešte žiaden tehu test nepotvrdí...druhý raz dávať pozor-ochrana u partnera alebo antikoncepcia... 🙂
podľa toho akým štýlom píšeš mi pripadáš ešte mladulinká na to,aby si už otehotnela,nie je to žiadna sranda...

lenna349
17. máj 2007

andy.a diky 🙂 no hej som:( len to bola nestastna nahoda a ako mile sa nato prislo tak som si tak nasilu od laknutia normalne nelsusne to asi poviem do vnutra strcila 3 prsti a nejako som to zo mna vyslo a myslim ze vsetko:D ja viem ze to este ziadny test nepotvrdi ale tak necitim sa zle ani nic take som bola vesela asi som nad tym nejako este neuvazovala .. a este ked mam tak malo púred menstruasiou teda tyzden tak je to mala pravdepodobnost nie?ale ja osm coitala ze ked sa zena do 2 hodiny vyumyva tak je to mensai pravdepodobnost a este ked ten chalan fajci nejako tak 4 roky a buchla mu po nohamy ked na nej sedel motroka tak by nemusel by byt aj plodny alebo nejako poskodene ich mal jako myslim teraz cinost nie?

leto79
17. máj 2007

lenna, neboj, naozaj nemusis byt tehu, je skor pravdepodobne ze tehu nebudes, ale sanca tam je, aj ked mozno malinka...

lenna349
17. máj 2007

leto79.. ja viem len tak bojim sa dost.. ja neviem co mam robit .. prvy krat som videla mojho chalna plakat .. no ja somm natom nebola o nic lepsie:Dstale nad tym rozmysalm a este som citala ,ze vraj ked si po pohlavnom styku v strese alebo take nieco tak ze sa znizuje pravdepodobnost .. co myslis moze to tak byt??

leto79
17. máj 2007

lenna, mozne je vsetko, ale vela bab otehotnelo, ked to najmenej cakalo ale ked sa tak velmi bojis, skus ist k dr. po tabletku po styku, ale nie som si ista, ci uz nie je neskoro

lenna349
17. máj 2007

leto79.. no neskoro neviem ani ja lebo osm na nete hladala a ze sa moze ta tabletka zobrat do 72 hodin... neskor uz nie.. len aj tak ja neviem ako si to vypytat ved t osa da kupit bez predpisu v lekarni ale neviem kolko stoji.. ja neviem som asi schopna aj si nieco urobit.. viem ze je to blbost len tak bojim sa toho:(

leto79
17. máj 2007

lenna, neblazni, na take ani nemysli, tak skus ist po tie tabletky, aj mne sa mari ze do 72 hodun po styku, ale mylsim ze je to len na predpis...

a myslis, ze by to bola az taka tragedia, keby bolo mimi? ved to je ten najkrajsi zazrak a uvidis vsetko bvy sa vyriesilo...

ziadna kasa sa neje taka horuca...

lenna349
17. máj 2007

no hej len kebyze si vedela vseto tak by si kebyze si moja mama tak zabila vravim to fakt bola nestastna nahoda... jo len tak na tom nete bolo napisane aj ako sa to vola a ze zobrat do 72 hodin a predava sa to samoivolne bez predpisu... neveis co to stoji??

leto79
17. máj 2007

lenna, ak poznas nazov lieku, tak skus www.magister.sk alebo www.ilekaren.sk, tam su aj ceny...

a neboj, mama by ta nezabila, bola by mozno v soku, ale v zivote su aj horsie veci...

lenna349
17. máj 2007

leto79.. dik no ver tomu ze zabila kebzyevies kolko mam rokov tak aj ty by si mna zabila.. no co uz ja sa citiom nato ze niesom tak dufam ze niesom.. lebo to oc povedal moj chalôn ze aj plakal no hej nebolo to nic pkne som normalne myslela ze si hodim slucku... okey idem pozriet diky moc..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre