Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katka1981
8. feb 2009

sue, ja ked som mala mat menzes na 28.den, tak asi 3 dni pred terminom som mala menstruacne bolesti, kt. trvali asi 5 dni, ale len jemne a ked mi meskali, na 31. den som si robila test a nastastie bol pozitivny. Ale to bola mozno len nahoda, lebo ja som ziadne tehu priznaky nemala az pohyby. Urob si test, uz by si ho mala mat pozitivny ak si tehu.

vanessa123
8. feb 2009

cafte kočky mne meska 4 den 😅 ale mam bolesti ako pred MS , robila som si tehu test a po druhej // ani stopy 🙄 takze myslim ze z toho nist nebude tentorat tak uvidime , inak ma bolia krize vcera som mala taku svalovku ako nikdy a neviem z coho no a dnes som jak mechom prastena - myslim ze pocasie robi svoje...inak nic ine ..no a nervna som riadne ako pred kazdou MS tak cakam kazdu chvilku ze sa to spusti ...neviem ci som alebo nie ...ale som z toho na nervy 😀

riana12
8. feb 2009

No ja zase tak isto, po MS ani stopy, bolesti stale take iste. Ak zajtra nic nove nebude, kupujem novy test 😝
A aj teplotu mam stale rovnaku.

(Mimo rec - uz som si myslela, ze je ten teplomer pokazeny. Skusila som zmerat o 4 hodky a uz to ukazalo 37. Takze teplomer ok 🙂 )

katariana
8. feb 2009

Ahojte baby,mne test ukazal az tyzden po meskani aj to len slabunku ciarku,dovtedy boli negativne 😉 len dufam,ze to babo vydzi,lebo som chora 😒 moja skusenost je aj tienik ciarky znamena tehotenstvo,tak nezufajte 😉 .
a bolesti ako pred MS som mala aj pri malom aj teraz,zvascuje sa maternica preto nas to boli 😉
drzim palce,aby ste boli tehulky 😀

pizicek
8. feb 2009

Ahoj katka, tak ti srdecne gratulujem nech sa to podari az do konca aj ja cakam babo a velmi sa tesim na prvu poradnu idem 12.2. a uz sa neviem dockat kedy uvidim drobca 🙂

katariana
9. feb 2009

Ahoj pizicek,aj ja ti blahozelam,prajem ti to z celeho srdca 😀 dlho ste sa snazili?aj ja uz ledva cakam na piatok,tiez idem k dokine,tak uz som zvedava,ako sa ma male???v ktorom si tt??? 😉

mandula
9. feb 2009

ahojte dievcata, chcela by som sa iba spytat, ci je to ok, ked ma doktorka objednala az na 17.2., vraj iny volny termin nema. // som si nasla 6teho a teraz som asi v 5-6tt. Nie je to neskoro ist az 17teho?

lucinka1104
9. feb 2009

mandula nie je 😉

lucinka1104
9. feb 2009

Teraz pravdepodobne začínaš 6 tt a a spoň už určite budeš vydieť srdiečko byť 😉 😉 😵
však si do nastavenia daj kedy si mala poslednú mrchu a ono ti to vyráta v koľkom tt si 😅

mandula
9. feb 2009

dakujem Ti Lucinka, myslis, ze mi to vyrata, aj ked ja mam taky dlhy cyklus? 😉

lucinka1104
9. feb 2009

ana tam sa zadáva posledný dátum a upresní sa ti to po sone

mandula
9. feb 2009

tak uz som to zmenila, Luci, celkom dobre sa na to pozera/6tt/, vsak? 😀

lucinka1104
9. feb 2009

no ano super veľmi sa teším s tebou. Ja mám ovulku zajtra , už včera sme sa snažili a budeme aj dnes a zajtra, snáď sa podarí 😉

mandula
9. feb 2009

luci prepac, dnes mam toho tak vela, ze nestiham ani odpisovat ☹ chcela som Ti len rychlo napisat, ze budem na Teba velmi mysliet, aby vase snazenie bolo uspesne, posielam Ti veeeeela tehu bacilkov 🙂 🙂 🙂

vanessa123
9. feb 2009

Luci drzm palce nech sa vam zadari cim skor 🙂
inak ja este stale nist 😅

lucinka1104
9. feb 2009

vanmes mne tiež test ukázal neskoro skus testnúť o 4 dni skôr,ale nie , aj ja tebe držím silno palce

mandu však v pohode, ďakujem pekne 😵

dinduska
9. feb 2009

ahojte babenky ako sa mate?mne je uplne hrozne.boli ma hlava,brusko a som chora.dnes som si robila aj testik lebo som dostala antibiotika a bol negativny ☹ ms mam dostat v stredu.testik co som si kupila bol taky citlivy,ze ukaze tehu na 5 den po oplodneni.takze zase nic 😠

lucinka1104
9. feb 2009

dinduš žiaden test ani za 1000 eur ti neukáže tehu pred vymeškaním mrchy...mne tento istý ukázal na 9 deň meškania ja by som atb nebrala

dinduska
9. feb 2009

ja som taka na vazkach neviem co mam robit lebo mi je fakt zle a potrebujem lieky. 😒

katariana
9. feb 2009

dinduska,vydrz s tymi antibiotikami,aj mne test ukazal az tyzden po vynechani,tiez taky,co ukaze na 5ty den po...aj ja som v stredu chytila vysoke horucky,nebrala som nic ani len paralen,len vela caju,ovocia a uz to pomaly prechadza,nastastie.neber ich,ked mas co i len najmensie podozrenie na tehu,ked som lezala s malym na rizikovom bola tam mlada baba,ktorej odumrelo babo v 10tt,lebo brala antibiotika ☹

dinduska
9. feb 2009

katka to je strasne ☹ ja este pockam a nieako to vydrzim ved ak niesom tehu tak v stredu dostanem 😒 citim sa tak divno tak radsej pockam kym nepride alebo nebudu 2// 😉

lucinka1104
9. feb 2009

dinduš homeopatiká máš užna všetko aj na zapaľ priedušiek, aj na kašeľ, na hrdlo na nádchu tak si vyber niečo z tohto teplotu super zráža ananás v akejkoľvek podobe, slaná voda je super.....

jahoda
9. feb 2009

ahojte kocky, da sa nejako vycitat (z priznakov Vasho tela), ze vajicko sa uchytilo? vdaka za odpoved...

ditka1
9. feb 2009

jahoda...najlepsie je test 🙂 ale ak prsia bolia,unava,spanok...kazda ma ine priznaky alebo ziadne

dinduska
9. feb 2009

ditka ako pozeram tak tebe sa to uz blizi tak drzim palceky nech porod dopadne dobre 😀 a co budes mat?

ditka1
9. feb 2009

dinduska...chlapceka,ano blizi sa to aj sa bojim

dinduska
9. feb 2009

je tekze budete mat doma maleho pipisa 😀 nebojkaj sa ved kolko zien to na svete zvladlo 😀 a urcite to zvladnes aj ty,mysli na ten krasny pocit ked ti vlozia do narucia tvoje dietatko 😵

ditka1
9. feb 2009

ach jaj veru tesim sa 😉

lucinka1104
10. feb 2009

jahoda malo by ťa pichať vo vaječníkoch, môžeš mať zvýšenú teplotu, byť ti nevoľno a svrbieť resp. bolieť prsia no nemusí ti byť nič 😉

keira
10. feb 2009

ahojte, ako sa vam prejavili ranne nevolnosti?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre