Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

angi1707
21. mar 2009

musis mysliet len pozitivne,a aky mas pocit,vlastne citis nieco?podla vsetkeho by sme mali by t rovnako tehu

claudie1980
21. mar 2009

Dindus drzim palce a nestresuj sa , fakt uvidis vsetko bude ok kup si iny test lacnejsi obycajny a testuj az o par dni a oddychuj

sofinka30
21. mar 2009

ahojte babenky...uz som prisla na to z coho ma boli ten spodok a rezanie pri cikani...jedine co ma napada je vysetrenie na gynde,kedy mi tam doktor vrazil 😝 kacicu a ja zavesena na koze s trciacou kacicou a on pako si isiel pri stol pisat nieco na stroji a hladat tu nadobku na vzorku.... ja len čumela ako puk...ked to bolo dost dlho take otvorene,asi som nemala otvarat hubu-myslim prievan 😀 😝 ..dindus keby si mala o to prist,myslim ze teda aj keby nekrvacas...stratia sa ti aj tehu priznaky.zamlc.potrat...hm,zena potrati kedy ani nevie ze bola tehotna,dostavi sa menzes a same to vyplava...v takom pripade o tom fakt nevies a kramy ti normalne dojdu,akurat mozu byt silnejsia,dlhsie..ty kramy nemas,slabunku ciarku ano.myslim si len jedno-otehotnela si pred menzesom.kramy sa uz stopli,hcg je este malo a je to kratucko na to,aby to videli na sone..dindus tlak a stres-vysvetluje preco stupol.prosim ta upokoj sa,verim tomu ze to bude ok.ja som testik uz nedavala,tak neviem..ale vzdy uz o takomto case pred ms ma fest bolia prsia,nemozem na nich ani lezat..to je PMS a tie fibroadenomy co tam mam...no a teraz ma vobec nebolia,len mierna citlivost...

mandy20
21. mar 2009

ahojte babulky , tak mne dneska dorazila mrsina a dokonca este v predstihu na 27den 😠, boli ma brucho a je mi totalne na p.d 😔, sice sme to tento mesiac nebrali tak poctivo, ale clovek predsa len stale dufa ☹
dinduska, vypniiiiii, bezkaj von s vasim anjelikom a nestresuj sa, lahko sa mi to hovori, ja viem, ale je to pre tvoje dobro 😉
zelam vam vsetkym krasny vikend

malinke1
21. mar 2009

No sak asi pojdem ale vsetci hovoria ze je este skoro

dinduska
21. mar 2009

ahojky baby.tak ja dnes cely den lezim v posteli a oddychujem.ani volit som nebola a tak som chcela ist 😠

sofi ja som testovala ovu testom a ked som mala tak sme snazilkovali.ak by som neotehotnela cez ne tak som mohla len 3dni pred ms.a ako mozem otehotniet mimo ovu?aj ja som si to myslela ci to nebolo neskor ale ovu som mala na 11-12dc

sofinka30
21. mar 2009

ano dindus viem,uz si to spominala..ale niekde sa pisalo ze zena si moze vyprovokovat este ovu aj mimo normalnych plod.dni..neviem to zalezi na prilisnom citovom vypati pri milovacke.ja som to len citala,tiez sa mi to zdalo zvlastne..ale priroda si stale robi co chce a hovori sa ze ked pan boh chce aj sekera vystreli 😅 tak...?len klud

dinduska
21. mar 2009

nezostava mi nic ine len to,ze musim este pockat do stredy a uvidim co mi povie dr zatial sa uspokojim aj z mk 😉

vanessa123a
21. mar 2009

Ahojte kočky tak ako? Dinduska len oddychuj a jasne ze si tehu ked mas priznaky 😉 ziadne stresy ok?? "" 🙂
Sofinka u teba to ako vyzera?? ja som si zabudla opisat tvoje cislo a v robotke aj tak nemam cely den casu tak a potom som uz nechcela volat 😅 bolo neskoro 😉

Inak baby ja spim skoro stale , som unavena , bleda podrazdena bolia ma kozy 😀 aj podbrusko proste mam vsetky PMS az na to spanie 😠 tak neviem co ma caka no a sranda je ze ja netusiim kedy mam cakat MS 😝 takze to bude vesele urcite minimem milion testov 😀 😀

dinduska
22. mar 2009

ahojte kocky kde ste vsetky?ja uz 2dni trcim na nete a hladam co znamenaju tie moje vysledky zo sona.neviem to nikde najs.

sofinka30
22. mar 2009

vaneska ja neviem,chvilami mi je dost blbo,tie zavrate uz menej a to pobolievanie v brusku a pichanie nahradili alebo prekryvaju tie bolesti v mechuri.Ale bolest ako na ms niekedy zachytim...musim len cakat ci dojde ms..tipujem-ano.Poznam sa,takze neviem ci ma tak schladil ten zapal mechura,kt.asi je vzhladom na stipanie a rezanie pri cikani,ale na tehu uz pomyslam ovela menej.A vaneska ty si este neskusila testnut?Lebo to tiez vyzera zaujimavo u teba.A zavolat mozes kedykolvek.A ak mas orang,mam zadara 😵 .Dindus a ako sa dnes citis?Mala by si sem opisat cele znenie z toho vysetrenia,hlavne teda zaver,skusim to pohladat aj ja..Ale budem tu tak priebezne,musim varit 😝 pekny dnik vsetkym

lucinka1104
22. mar 2009

Ahojky tak ja mam konečen už dva dni po mrche a chystáme sa to predsa len ešťe tento mesiac skusiť som však zvedavá kedy budem mať ovu mala by osm mať bud týždeň 28 ale minulý mesiac bola o 14 dní posunutá atže uvidíme ako teraz.....keby som ja od pôrodu nemala po milovaní také neskutočné tlaky dole akoby ma šlo rozdrapiť tak by sme snažilkovali aj každý deň ,ale takto aj dnes sme mali ťuťu muťu už je do vtedy 4 hodiny a ja mam tam doel strašné bolesti 😔 takže vôbec nemá chuť ...pôvodne sme to chceli nechať až po dovolenek ,ale potom som sa rozprávalôa s jednou abbou a ona povedala že letela lietadlom v 1 trimestri a nič sa nestalo tak dúfam, že ak sa zadarí tak sadrobčekovi nestane nič.
Dinduš celé to máš dáke divné som zvedava ako dopadne krv mal ti ju zobrať hend stále si stojím za svojim 😝

dinduska
22. mar 2009

sofi toto tam je napisane:uterus RVF 4,9x3,3cm
echo endometna 7mm
p.ovarium 2,6x1,4cm
ľ.ovarium 2,6x1,8cm
volna dutina v CD.nerozumiem z toho tomu echo endometna.nasla som len vyraz echo co je ozva a slovo endometria co je sliznica maternice.a tiez neviem co znamena volna tekutina v cd.tehu priznaky mam stale.pobolieve podbrusko,krize,prsia nie silno ale najma bradavky,stale som unavena chce sa mi spat,je mi zle od zaludka na grc,vadia mi nieake vone.nekrvacam.test som dnes nerobila.

vanes aj ja by som povedala,ze skus testnut 😉

lucinka1104
22. mar 2009

dindš t mam normálne veľkosti ttttt maternice, pravého a ľavého vaječníka, voľnú tekutinu ma stále aj ja už asi 10 rokov a nič s tým neriešia....

dinduska
22. mar 2009

luci a co znamena to echo endometna?ostatne viem co je ale toto a ta tekutina to nie

lucinka1104
22. mar 2009

neviem toto jedno ani ja ata voľná tekutina and tým as netráp hovoríj ja ju mám dlho a nič s tým nerobia napriek tomu som otehotnela s LUkym

dinduska
22. mar 2009

a co ta tekutina vlastne ovplyvnuje nevies ktomu nieco blisie ja som toto este nikdy nepocula

lucinka1104
22. mar 2009

neviem môže to byť zvyšok krvy po mrche a tak nie je to proste nič vážne a to echo som vygooglovala ako sliznicu maternice

dinduska
22. mar 2009

no musim vydrzat do tej stredy a uvidim co povie doktor.myslim,ze nema zmysel ist uz zajtra

anettad
22. mar 2009

dinduska echo endometria, ti podla mna odmerala stielku maternice, hrubka endometria, endometrium je vnutorna vystelka maternice. Ty ju mas 7 mm podla mna si tehulka ako vysita, nestresuj sa aj ja som podobne cakal druhe mimi ako ty , lekar mi nazaklade paplpacneho vysetrenia tehu, potvrdil, a nastastie ma poslal na uzv az v 10 t.t za co mu dakujem a nestresoval ma zbytocne. Teraz mam krasneho zdraveho chlapceka.
Rvf uterus je maternica velkost maternice. Ovaria su vajecniky. Akurat neviem co je to ta dutina v cd, ale nevidela ti tam vacok plodovy?

dinduska
22. mar 2009

ona mi povedala,ze tam nic nevidi,ze tehu zatial sonograficky nepotvrdzuje.to je dobre ked mam tu vystielku 7mm?

anettad
22. mar 2009

Podla mna hej si tehotna, stielka myslim ma okolo 5 mm u netehu zeny,a hlavne ked ti to lekar palpacne potvrdil , on to potvrdzuje hmatom/ maternica je zvacsena, a krcok presiaknuty az modry/ netehu zena ma krcok ruzovy az cerveny. Podla mna na usg bolo skoro, takze klud oddychuj pokial sa da, a tie bolesti podbruska som mala aj ja, a hlavne prve som rodila sekciou, takze to bolelo o to viac. Si druhorodicka, maternica uz raz zvacsena bola, a teraz si omnoho senzibilnejsia, uvidis ze aj pohyby budes skor citit, ja som ich citila v 15t.t o 2 tyzdne skor ako pri prvom. 😉 Hlavu hore a kasli na testy. a prepacte ze som vam sem len tak vtrhla ale citam vas uz dlhsiu dobu, vsetky drzim palce. Dinduska ak treba a budem vediet rada poradim. 😵

dinduska
22. mar 2009

dakujem ti velmi pekne.myslis,ze mozem ist uz k dr v ponelok alebo radsej az v stredu?

to.beruska
22. mar 2009

dinduska:vobec sa nestresuj.No mne sa to lahko hovori ked som to iste robila minuly tyzden,Ja som bola na sone pondelok a tiez mimi nebolo vidiet.Ale bola som piatok a uz ho bolo krasne vidiet.neboj aj u teba bude vidiet.Ja na tvojom mieste idem zajtra a ziadam aby mi zobrali krv.Tam ti podla hcg uz zistia.Tak sa da uz aj zistit ci neni aj mimomaternicove.budes kludnejsia lebo niekedy su vysledky aj poobede alebo na druhy den,pre istotu ti urobi tvoja aj sono

dinduska
22. mar 2009

baby toto som nasla na nete o tom endometriu:

Hormonálne zmeny vplývajú na sliznicu maternice (endometrium), ktorá v priebehu menštruačného cyklu mení svoju hrúbku. Preto tento cyklus môžeme rozdeliť na viacero fáz.

Proliferačná fáza: Začína približne v 5. deň cyklu a prejavuje sa rastom endometria, ktoré na konci tejto fázy má výšku 3 až 5 mm.

Sekrečná fáza: Začína okolo 15. dňa cyklu a končí 26. dňom. Vo vaječníkoch dochádza k uvoľneniu dozretého vajíčka, na čo endometrium reaguje tým, že už okolo 20. dňa má výšku 7 mm. Tým sa sliznica maternice pripravuje na uhniezdenie (nidáciu) oplodneného vajíčka. Dĺžka sekrečnej fázy je konštantná, trvá približne 14 dní. Ak k oplodneniu nedôjde sekrečná fáza prechádza do ďalšej poslednej fázy a to do menštruačnej.

Menštruačná fáza: Asi okolo 26. dňa cyklu dochádza k degeneratívnym zmenám na sliznici endometria. Sliznica prestáva rásť, cievy sa začínajú zužovať a ich steny porušovať, čo vyvolá následne odlupovanie sliznice, ktorá odumiera. Odlúčená sliznica spolu s menštruačnou krvou dochádza z tela von.

ak to dobre chapem tak ked to mam 7mm som tehotna???

to.beruska
22. mar 2009

asi tak dinduska.uz sa nestresuj.A hlavne uz nic na nete nehladaj lebo to je este horsie

ja_petra
22. mar 2009

dievcata nie som sice tehotna, ale potrebovala by som vasu pomoc...

pred nejakou dobou som mala tehotenske priznaky: bolesti v podbrusku, krizoch, prsiach, vadili mi vone, atd ale mala som menzes, myslela som ze som tehotna s tym, ze mam prve mesiace menzes. urobila som si test, ale tehotna som nebola.
odvtedy (a je to uz dlhsiu dobu), mavam tieto bolesti nielen pred menzesom, ale v hociktorej casti cyklu, a to dost silne, cyklus mam pritom pravidelny. zacala som si merat bazalnu teplotu (v posve) a tu mam trvale nad 37st.

mam hrozny strach ist k lekarovi a preto skor ako tam pojdem, chcela by som vediet, ci nahodou nemate niektora s tymto skusenosti a neviete mi poradit o aku poruchu by mohlo ist...a co mozem cakat
dakujem

anettad
22. mar 2009

dinduska ja by som isla k dr. asi zajtra, nech ti vezme pekne krv, a popripade spravi sono. Inak som este zabudla, mozno dr. preto nic nevidela lebo vsetko zavisi aj od kvality pristroja, aj od sily preziarenia. Mozno mala len slabsi usg pristroj. Ja som s oboma chodila do sukromneho centra na usg, a tam mi pri Samkovi v 10tt nerobila vaginalny ale cez brucho pritom sa vaginalny robi do 12-13tt. Takze tak. 😉A podla mna si tehu, preto mas 7mm sliznicu, lebo ked sa vajicko uhniezdi tak sa tie degener. zmeny nekonaju tak ako u teba. Drzim silno palce, a dopadne to dobre neboj.Daj potom vediet.
ja_petra mozes byt tehotna aj napriek menzesu. Niektore krvacaju 3 mes. a su tehotne, tak bola aj moja znama, vsetko negat, dokonca aj krv, a zistili to lekari az v 11tt.
Lucinka kludne skusajte, vykasli sa na plodne dni, milujte sa podla chuti, a da sa otehotniet ked kojis, ja som toho zivym prikladom, a kojila som tak ako ty, v noci som to prestala ratat, a cez den v kuse bol na cecku. Moj druhy syn tan sa koji 3-4x denne, aj v noci, a napriek tomu menzes pravidelny nemam. Drzim paste 😉

ja_petra
22. mar 2009

tehotna urcite nie som...

lucinka1104
22. mar 2009

aj a si myslím, že tehusi len siotehotnela neskôr dinduš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre