Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

marcela24
9. feb 2007

no ja som asi tyzden po ovulacie, tiez dostala taky krc do brucha - resp. podbruska, ze som sa az zlakla co sa stalo. skoro som sa nemohla ani postavit, ale potom to preslo a ostalo mi uz len to pichnutie sem tam v podbrusku az do teraz takze uvidime. ale pre zmenu ma vobec nebolia prsia.v nedelu cakam mrchy tak som zvedava a ako kazdy mesiac nedockava. tak dufam. len ci si zase nieco nenamyslam. takze v pondelok uvidime. prajem vam vsetkym pekny vikend. 😉

marcela24
9. feb 2007

leto79 - a kedy ti ma prist mrcha ?

deina
10. feb 2007

Aj ja sa citim tak trosku cudne - polesti v podbrusku, dnes ma aj krize bolia, ale som len po ovu a este pred menzesom, tak si velke nadeje nerobim, prsia ma napriklad vobec nebolia. Snazime sa len prvy mesiac a nemyslim, ze by to hned vyslo, aj keby som tomu bola strasne rada, na druhej strane sa aj bojim, kedze mam zdravotne problemy.

emjee
11. feb 2007

trixy • 10. feb 2007 o 19:36
cafte baby,potrebovala by som poradit..
tri tyzdne dozadu som mala pohlavny styk ,,naostro,,ako sa hovori 😖
Na druhy den som dostala menstruaciu ale trvala mi kratsie ako obvykle..Vcera som si robila tehotensky test a bol negativny ale mam taky divny pocit,som vkuse podrazdena,nervozna, jem viac ako zvycajne a som taka nafuknuta..Mam sa zacat bat?
Co mi nato poviete..?

dasap • 11. feb 2007 o 13:15
trixy: no asi bych se bát začala...pokud tedy ty příznaky nemůžou pocházet od něčeho jiného

lubecka
12. feb 2007

Ahojte, potrebujem poradit, z nicoho nic som dostala svrbenie a palenie a popri tom taky zlty hrudkovity vytok.. je to hrozne neprijemne... 😅
niekedy nemozem ani obsediet.. myslite ze by to mohol byt priznak?
Uz som si nevela rady, tak som pouzila Canisten, ale ten sa moze len na vonkajsie pouzitie, trosku mito zvonka pomohlo, nesvrbi to tak ale pali este stale.. ale vovnutri je to neprijemne... dik za radu

kila
12. feb 2007

Lubecka, sú to asi kvasinky, bežkaj k lekárovi, radím ti to z osobnej skúsenosti a to čím skôr tým lepšie... 😉

leto79
12. feb 2007

ahoj marcelka24, prepáč, ale domka nemám net...

no s mojou mrchou to je problematické, dnes mám 38. DC, ale minulý cyklus som mala 41 dňový, takže ja fakt neviem, kedy mi má dôjsť mrcha...

ináč babenky, strašne ma bolia kríže...

lubecka
12. feb 2007

kila, a same od seba mi to neprejde? a co to moze sposobit ak nepojdem k lekarovi? moze sa to dostat dalej do maternice? a etda, moze to byt prznak tehotenstva? neviete? lebo prislo to z nicoho nic, zo dna na den..

leto79
12. feb 2007

lubecka, kvasinková infekcia je velmicastý príznak tehotenstva 🙂

ak ti to neprejde po tom kanestene, tak zbehni za dr.

alebo skus nejake cajiky (alchemilka, zenský caj...) - a napr. ak kupel v alchemilke je dobrý

adkag
12. feb 2007

lubecka, moze a nemusi to byt priznak, ja som to prvy krat tiez mala z nicoho nic a potom sa mi to tak raz za pol roka opakovalo, a teraz v tehotenstve to zatial nemam vobec. ak su to kvasinky, nerozsiri sa to dalej do maternice,ale moze to byt aj ina infekcia,preto je lepsie,ked zajdes za Dr. ja som sa to raz pokusala sama liecit Canestenom, Tantum Rosa a neviem cim a trvalo mi to mesiac a pol, nakoniec som isla k lekarke, dala mi tabletky a bolo dobre o par dni, ale ten mesiac a pol to bolo velmi neprijemne. ak sa chces tomu vyhnut,ze budes trpiet tak dlho,radsej zabehni cim skor k lekarke.

kila
12. feb 2007

Lubecka, ak ťa to neprejde do týždňa choď k lekárovi... Ak sa nevyliečiš, bude to len čím ďalej tým horšie a drž sa ďaleko od sexíkovania, lebo nakazíš aj partnera, je to pohlavná choroba, tak ju ber vážne... Môže to ďalej pôsobiť všeliake zápaly... Môže to byť aj príznakom tehotenstva, ale potvrdí ti to až lekár...

lubecka
12. feb 2007

dakujem vam, este chvilku pockam a uvidim, alchmilku pijem uz dlho a taketo problemy som nemala uz ani nepamatam, len mi je to divne ze to prislo hned bum naraz, zaidne postupne, ze by ma najprv zacalo svrbiet, potom aj palit, potom vytok.. proste hned naraz z hodiny na hodinu.. no mozno je to fakt priznak ak som tehu.. zajtra mam dosta MS a ani naznak.. nic.. 🙂

leto79
12. feb 2007

lubcka, tak drzime palce, aby to bolo tehotenstvo...

lubecka
12. feb 2007

dufam, dam vediet

marcela24
12. feb 2007

ahojte, chcela by som sa vas spytat ci ma niektora skusenosti s meranim bazalnej teploty. mrchy mi zatial neprisli, ale v sobotu ma tak bolelo brucho, ze keby tu nebola moznost , ze som tehotna tak urcite uz mam v sebe ibuprofen. ale mrchy nedosli. tak som si poobede zmerala teplotu ( dole ) a mala som ju 37,1 ale potom znovu o 2 hodinky bola 36,8 , vecer stupla na 37,3 a dnes rano ale uz po pohybe bola 36,8 - myslite , ze sa moze teplota merat aj ked som sa uz hybala a nelezala v posteli a ci je mozne , ze moze tak klesat aj keby som bola tehotna? Lebo podla mna by takto klesnut nemala. dakujem za radu.

marcela24
12. feb 2007

a este v piatok som bola cvicit a myslela som , ze ma tam porazi, absolutne som nevladala, co inokedy bez problemov a prislo mi dost zle. nemate podobne skusenosti ?

lubecka
12. feb 2007

este jedna vec.. prehananie na wc moze byt tiez priznak tehu? dnes som uz bola 4ty krat 😅 .. takto mi nic nie je, nemam krce, nic.. zrazu mi len zboli brucho, potom prejde... a zachvilu musim ist na wc... povedzte ze je to priznak.. 😉

kila
12. feb 2007

Lubecka to je tiež príznakom kvasiniek, keď budeš dlho čakať s návštevou lekára, začne ti bolieť celé podbruško, budeš cítiť non-stop nutkanie cikať, hrozí aj zápal močových ciest a ani nehovorím o bolesti pri pohlavnom styku!

lubecka
12. feb 2007

dik Kila, no nepotesila si ma, no uz len fakt musim ist k doktorovi.. ale mne sa tam taaaaak nechce.. no co uz.. zajtra si tam odsedim celi den..

katy2
12. feb 2007

Marcela, teplotu si musis merat rano este skor ako vstanes z postele. Inak je to skreslene a nehodnoverne. Ak budes mat zajtra rano okolo 37 tak je to nadejne... 😉 drzim palce...

marcela24
12. feb 2007

takze myslis, ze je tam este sanca aj ked mi poobede klesla teplota ?

katy2
12. feb 2007

Marcela, vobec sa neda riadit podla teploty ked si v pohybe... Neviem ti povedat ci je alebo nie je sanca. Musis vydrzat do rana... ☹

marcela24
12. feb 2007

uz aby bolo rano, to cakanie je tazke. ☹

katy2
12. feb 2007

Neboj, rano je tu conevidiet... A ak by to nahodou nevyslo, tak mas pred sebou februar... Musis mysliet pozitivne. Drzim palce 🙂 😉

marcela24
13. feb 2007

ahoj katy2 - takze dnes rano som si merala teplotu ale kedze mi trebalo na WC, tak som si ju musela zmerat uz o 5:00 - a bola 36,8 a potom som si ju zmerala o 6:30 a bola uz 37,1 - a mrchy zatial nikde, tak dufam, ze tento raz to uz fakt vyslo 🙂

leto79
13. feb 2007

marcelka, a mas este nejaké príznaky? mna este vzdy bolia kríže a mam predmrchvské bolesti a mrcha tiez zatial nikde... a je mi trosku blbo...

ja sa az bojím, ze ked to nebude tehu tak ze co mam s tymi krížami...

inač drzím palceky aby ti to vyslo.... A kedy chces testovat?

marcela24
13. feb 2007

ahoj leto79, priznaky mam skoro take ako pred mrchami, uz ma aj prsia zacali boliet a trosku aj krize a picha ma sem tam v podbrusku, normalne sa mi tomu nechce verit, ze by sa to tento raz podarilo. teplota zatial nejako vyrazne neklesla a dnes je to 3 den meskania, no neviem takto mi nezvykli meskat. ale boh vie co narobi psychika, a kedze zajtra je Valentina a mam narodeniny tak si asi rano spravim test, aj ked viem ze nemusi este nic ukazat.
ale bol by to asi najkrasi darcek aky by som mohla dostat.

a ty ? ako ? test si si este nerobila ? kolko ti uz vlastne meskaju ?

leto79
13. feb 2007

ja neviem kolko mi meska, lebo ja mam cyklus tak od 35 do 45 dní (v priemere) a dnes mam 39 DC - takze pockam do konca tyzdna radsej... sice aj ja som chcela testovat zajtra na Valentína, ale to by bolo skoro, tak som sa rozhodla pockat... ak nepride do konca tyzdna, tak to bude zaujímavé...

drzím ti palce, aby si si nasla zajtra // - to by bol ten najkrajší darček k narodkám aj k valentínovi 🙂 🙂 🙂

marcela24
13. feb 2007

tak uvidime, drzim ti palceky aby ta mrchy obisli zdaleka a aby tam uz bola mala fazulka 😉 a kolko sa snazite ?

leto79
13. feb 2007

my tretí mesiac... takze krátko este, velmi ani nepredpokladám ze by to uz aj vyslo...

a vy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre