Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

angi1707
13. mar 2009

si dobra,ako si nato prisla...xixi

sofinka30
13. mar 2009

neviem,to bude asi tym gulasom 😀

dinduska
13. mar 2009

jej aj my sme dnes mali gulas 😀

angi1707
13. mar 2009

z toho si nic nerob,ja som teraz skotila svieckovu....

sofinka30
13. mar 2009

ja dnes uz asi 4 krat.To vyplnam medzery kedy mi neni zle.No nie kazdu medzeru.Ine medzery mam nieco ine-chipsy,tie moje rum.pralinky,take presolene masko co somdnes nechtiac urobila,hranolceky,... 😖

sofinka30
13. mar 2009

aj svieckova by bodla 😕

angi1707
13. mar 2009

ze?uz mi dosla ☹

dinduska
13. mar 2009

boby ja mam zase chute nieco zbodnut 😅 😕 🤐

angi1707
13. mar 2009

aj ja jedla svieckovu naraz c s ovocnym poharom a hovädzou polievkou,dindi,nehanbi sa daj si a povies nam co si mala

dinduska
13. mar 2009

jezis ja som dnes toho pojedla begeta,parky,gulas,kura,hranolky,pizza,2x mila,kinder cokolada,zmrzka,chipsy a tak 😅 😅 😅 no a stale by som ladovala 😅 😝

angi1707
13. mar 2009

no tak s tebou je to uz kriticke....

sofinka30
13. mar 2009

nevadi,urobim ju asi v utorok ked pride mangel ...isto sa potesi.dinduska tak nieco zbodni,ja hodim este pralinky a idem asi zalomit,uz to na mna lezie..a rano musimist do obchodu tak nech som neni ako ovááááta 😒 ..som myslela ze dnes nezaspim,ale huba sa mi otvara az mi kutiky trha,tak...idem asi

angi1707
13. mar 2009

tak sa maj,zajtra dokapete?som zvedava co bude zas zajtra.....dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

dinduska
13. mar 2009

dobru sofi 😔 😔 😔

angi1707
13. mar 2009

a mne,nie? ☹ ☹ ☹ ☹

sofinka30
13. mar 2009

jasne,len co kuky otvorim.Tak dobru nocku vam dievky 😔 a pekne sny..a ozaj,uz mi aj bradavky brnia 😀 ,tak hadam zazrak ....alebo predmrskovy syndrom 🙄 😵 ok.papa

dinduska
13. mar 2009

aha ja som myslela ze ty este nejdes 😅 😅 😅 tak aj tebe dobruuu nocku a pekne snicky 😀 😀 😔 😔 😔

markiza
13. mar 2009

angi, ale co by nie, planujem.... este spracovavam tatina 😉

dinduska, tak uz vieeeem... pamatam si ta, ale ozaj malo pises, nie ze by som ja vela, ale citam a moc sa tam neobjavujes...

sofinka30
13. mar 2009

sa neviem odtrhnut 😠

dinduska
13. mar 2009

ja len sem tam tam zavitam 😅 ja citam a tiez len tak sem tam napisem.ono sa uz v kazdej teme baby poznaju a pisu si co a ako a ja som sa tam tak vtrela 😀 😀

markiza
13. mar 2009

drzim palce, aby si tam co najskor napisala, ze bude dalsie male novembrovciatko 😉

sofinka30
13. mar 2009

uz sa odtrhavam..dobru dindy aj markiza aj angi...aj vsetky 😔 😔 😔

markiza
13. mar 2009

dobru noc vsetkym 😵

dinduska
13. mar 2009

dobruuuuuuuuuuuuu

halintoa
14. mar 2009

Kukuk,
no baby, tak som prelúskala, čo ste tu včera popísali a že toho bolo a čakám na tie úžasné výsledky a vy asi ešte drochmete 😠 . Ja chcem vidieť vaše víťazné príspevky 🙂 .
Včera ma už konečne neboleli kríže a večer, keď som končila v práci som mala ťahavý, hlienový výtok (snáď plodný hlien), ale toľko, že ma skoro prekotilo. Tak som hneď kalkulovala, ako ukecať drahého na mojkanie, keďže aj vo štvrtok bolo:-P. No, tak som ho večer namasírovala a zneužila, tak sa hádam zadarilo 😀 . Teraz už ,,len" čakať dva týždne, či príde alebo nie a nesledovať sa 🙄 . Už teraz vie, že to nedokážem...

dinduska
14. mar 2009

ahojky
tak ja som snes testovala a zase nic.uz ma z toho porazi 😠 😠

halintoa
14. mar 2009

dinduš, už netestuj, len míňaš peniažky, za ktoré potom budeš môcť dokupovať výbavičku 😝. Keď bude meškať viac ako týždeň, choď k dokymu. Skús sa zatiaľ dajako zamestnať, ja idem teraz poupratovať dom, navariť a potom chcem vyskúšať servítkovú techniku 😅 , rada by som vylepšila jednu starú stoličku, tak drž palce, aby sa na ňu dalo pozerať 😀 .
Ale závidím Ti, Tebe už aspoň mešká, ja som len 17DC.

lucinka1104
14. mar 2009

ja som mala dostať dne namiesto toho je mi príšerne zle bt 37,1 no uvidíme

vanessa123a
14. mar 2009

luci aj si testla??
Dindus pockaj este par dn vem ze je to tazke 🙂

n645a
14. mar 2009

ahojte kočky dokým som si všetko prečítala hrozné, takže ja som bola u doktorky a nie som tehu petože ako som prišla od doktorky tak večer som dostala mrchu 😝 asi od strachu sa pustila lebo mi doktroka povedala že tam mam slabý zápal a dala mi framikoinové čipky a že ak neprejde tak antibiotiká ale že sa nemôžeme vtedy snažiť a že ked zápal ustúpi tak mrcha príde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre