Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

n645a
14. mar 2009

dinduška stoho si nič nerob moja kamarátka bola 2 mesiace tehotná a stále na teste jej ukazovala len / čiarka.Ako mne doktroka tiež vravela že by som sa mala testovať min. až po týždni čo mi mešká mrcha ale najlepšie po 2 lebo vtedy je výsledok 100%. tak uvidíš ale dúfam že to bude tehu a v novembri budeš mať ďalšie bábatko

fazulka1512
14. mar 2009

dinduska mne meska 7 den, test som si robila vcera, bol neg, tiem mam nervy v cudu

halintoa
14. mar 2009

ahoj fazulka, nechystáš sa budúci týždeň k dokymu? Ja by som tam už bola 😀 .

andrea12737
14. mar 2009

Ahojte no, mne to meska uz 8 den, TT mi vysiel pozitivny, uz som bola aj u dr. a ten ma objednal o 3tyzdne, ale som si viac ako ista ze babetko je na ceste...tak sa s manzelom uz zaciname tesit..... ale este tomu nechceme predbiehat....drzim vam palce.

halintoa
14. mar 2009

blahoželám andrea 😵

sofinka30
14. mar 2009

haloooo !!!!Kto tu 😎 ????Dinduska nezufaj,nic nie je stratene... 😉 .Cely den som upratovala a konecne som sa bola trosku vyblaznit v mojej zahradke,tak celkom fajny den.Akurat mi ide brucho explodovat-bolest ako na ms 😠 nozky ma nejak bolia...asi starnem 😀 .A novota-kedze som bez prace,tak ju zohanam a segra nasla inzerat-predavacka do predajne nabytku,tak som tam volala.V pondelok mi majitel cengne kedy dame rande,tak dufam ze ma zoberie.A asi znamenie,volaju sa "sofa" .To ako ja 😝

mija777
14. mar 2009

Avojte vsetky (skoro)tehulky 😉 Mrcha mi meska uz cca 4-5dni a ja stale neviem,ci to mam povazovat za nejaky vymysel mojho cyklu 😠 ,alebo sa mam tesit 😀 Podbrusko ma pobolieva uz par dni,ale zatial nic...Dnes rano v praci mi dokonca ostalo tak odrazu zle,ze som si myslela,ze poletim rovno na wc,ale predychala som to.Citim aj trosku napatie v prsiach,ale to moze byt aj zblbnutymi hormonmi,ze?A ozaj,vcera mi chutila polievka ako ,,zelezo",je to normalne?! 😖 😀

sofinka30
14. mar 2009

no mija...priznaky by boli..a co tak dat testik?Neskusala si?

mija777
14. mar 2009

Sofi,este nie...A este sa bojim,ze je skoro... ☹ A okrem toho,nemavam pravidelny cyklus,tak sa bojim,ze to meskanie bude tym.Ale keby je to tehu,skacem 2 metre od radosti!!!Takze dufam...Asi sa vychystam k dr.

sofinka30
14. mar 2009

ja si myslim,ze test by ti uz urcite ukazal ci bude babo..Ja byt tebou,letim kupit testik.No ja by som to nevydrzala.Ja som 6 den po oplodneni 😀 c a uz by som sa najradsej testovala teraz

matulik284
14. mar 2009

ahojte,
ja mam dnes 31dc a MS som zatial nedostala, ale mavam nepravidelnu. Bolia ma strasne prsia, podbrusko ma tiez velmi boli a vcera vecer mi bolo zle...a dnes mi tiez nie je najlepsie a este mam vytok ako pri ovulke. Myslite ze mozem byt tehu? Moc tomu neverim ked ma tak strasne boli podbrusko, ale uz to trva od pondelka.

lucinka1104
14. mar 2009

Tak my sme dnes šli pešo do mesta a po ceste somcítila, že " tečiem tak ano zakrvácala som normálne jasnou krvou , nomalo také dva fľaky a od vetdy dosť , po príchode domov som hend zmerala bt lebo ja ked dostanem mrchu večer tak mi klesne teplota aj večer pod 36,7 a teraz mám 37,3 tak som zvedáva testy sú však negatívne takže asi zajtra ráno sa to spustí

matulik môžeš byť tehu 😉

mija podľa mna tehu si určite a už môžeš testovať kup si mamatest

mija777
14. mar 2009

Ja som tiez nedockava,ale bojim sa,ze bude /.V utorok pojdem do mesta,tak bud kupim test,alebo rovno pojdem k dr.Dufam,ze dovtedy nedorazi 😉

lucinka1104
14. mar 2009

držím palce , aby nedorazila

sofinka30
14. mar 2009

cauko lucinka.ta teplota si myslim je sposobena pohybom...bazalna by sa mala merat len rano,ale neviem...myslim si.Som zvedava ci sa ti to rozbehne..A ms-bolesti mas?

mija777
14. mar 2009

Dakujem Luci.A ja tebe to prajem!

lucinka1104
14. mar 2009

ja viem že ráno,ale ako som písala vyžšie vždy ked som dostala mrchu podvečer tak mi teplota napriek pohybu klesla aj večer na cca 36,4 ja BT meriam 5 rokov tak už toľko viem 😉

lucinka1104
14. mar 2009

nie ms bolesti nemám mala sopm asi 3 hod pred včerom a odvtedy nič len také jemne pobolievanie

lucinka1104
14. mar 2009

tak už as mispúšťa mrcha prišla presne na 14 DPO a 48 DC 😝

vanessa123a
14. mar 2009

cafte kočky ja som asi cca 5-6den po moznom opl. 😎 uz mi zase sibe 😠 som si povedala ze uz sa nebudem sledovat , ale dnes mam cey den pocit ako by som mala dostat kazdu chvilu MS 😕 a este ma aj prehana dost casto na velku 😅 sorry ze to tu rozoberam ...ale neviem co s zase namyslam...alebo co ..len predtym som nemavala taketo bolesti ako ked ma prist MS... co to moze byt ?

sofinka30
14. mar 2009

Vanessa si este tam ?To sme potom zarabali skoro na rovnako 😀

vanessa123a
14. mar 2009

sofi caf 😉 no vdis xxi , este sa chcem opytat ci ma vplyv cytol, vysetrenie keby sa nam nahodou zadarlo teda by som bola tehi par dni ?? caka ma vysetrene dalsi tyzden tak nevem co a ako 😕

sofinka30
14. mar 2009

fuuuha,to netusim vobec..vanes ani ja sa nechcem sledovat,ale neda sa mi prehliadnut vela "priznakov" a chcem sa spytat ako dlho mas tie bolesti ako na ms?a mas este nejake priznaky?

vanessa123a
14. mar 2009

ja neviem od dnes mi je tak divne mam bolesti ako pri MS a beham kazdu chvilku na wcko 😀 inak nic..ja si tez nechcem namyslat uz ma to nebavi ..ani sa nesledujem ale mi uz sibe z tychto veci okolo tehu 😔 fakt ... no a sranda by bola keby to vyslo kedze sme tento mesiac nic nesthali a cez ovu iba raz tak to by bolo 😀
vy ako dlho snazilkujete? inak ja som nikdy nerieisla tieto stavy to az ako som objavila MK 😠

michalag
14. mar 2009

Ahojte, mozu sa citlive bradavky tykat PMS?

sofinka30
14. mar 2009

my sa nesnazime 🙂 ,my ideme na plno asi 4 roky... ja len cakam na zazrak trosku

sofinka30
14. mar 2009

este som zabudla-vy sa ako dlho snazite? A michalag ahoj-mozu.Mam aj s tym skusenosti 😝

vanessa123a
14. mar 2009

jasne Sofi tak drzim palce nech vam to vyjde coskoro , idem spat uz nic nevidm 🙂)xi

miska ano PMS a tehu priznaky maju veeeela spolocneho 😉

sofinka30
14. mar 2009

ok.tak zajtra sa tu ukaz..prajem pekne sny

michalag
14. mar 2009

dakujem 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre