Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

danm
25. aug 2013

@livestrong ani ja som si nemerala a ani som o tom nikdy nepocula 😕 😅 az teraz..ja sa nestresujem,bud budem alebo nebudem,ina moznost nie je 😉 no skor si myslim,ze asi nie...co som pozerala na nete,tak na vynechanie MS posobi vela veci,napr.aj zmena prostredia a my sme boli pred troma tyzdnami na dovolenke v zahranici,takze,aj to by mohol byt dovod..nerobim si ziadne nadeje.. 🙂 no,uz je to 12 dni,zajtra pojdem k lekarovi..sice nie k mojmu,ale aspon budem vediet na com som. 😝 potom sa ozvem 😉

aluska11
25. aug 2013

@danm ahojky...ak si nemerala celý cyklus tak nameranú BT neber do úvahy 🙂 ale teória hovorí že v tehu sú teploty vyššie...keďže však nemôžeš porovnať tak to neber do úvahy...taktiež nikde nieje napísané že ak máš BT nad 37 tak si tehulka...každá žena to má inak a treba merať aspoň 3 cykly aby sa dalo orientovať

2014eva
25. aug 2013

@livestrong ja sa nestresujem meranim VT ani robenim ovulacie,aspon viem kedy ju mam a ci ju vlastne mam ,je to velmi bapomocne lebo ju ani nemusis mat ,mozes mat same anovulaky a zbitovne sa snazit o nic

danm
25. aug 2013

@aluska11 dakujem,za vysvetlenie,mam v tom uplny mis-mas! 😅 dufam,ze sa zatra u lekara vybavim a uz konecne zistim,ze co sa deje! 🙄

aluska11
26. aug 2013

@danm budem držať palce nech je to ok 🙂

danm
26. aug 2013

@aluska11 jeeej,dakujem! 🙂 pre tentokrat to nevyslo,ale nevzdavame sa a skusame dalej! 😉

aluska11
26. aug 2013

@danm to ma mrzí...tak príjemné snaženie 🙂

danm
26. aug 2013

@aluska11 dakujem,teraz uz som ok,ale ked mi doktorka robila ultrazvuk a povedala,ze to vyzera na zacinajuce tehotenstvo a o hodinu neskor s vysledkami z krvi povedala,ze je to negativne,tak mi to bolo trosku luto.. 😔 no teraz sa do toho pustime na novo,vsak to snazenie je samo o sebe prijemne.. 😀 😉

aluska11
27. aug 2013

@danm ja som tento cyklus bola presvedčená že to vyšlo...aj bt krásne vysoká ...dnes vsak klesla takže dojde ms ako vždy...takže snažíme ďalej...príjemné snaženie 🙂

motorolka
29. aug 2013

@danm Ahoj tak potom sa pridavam,lebo u mna to prebieha akosi rovnako.Este k tomu mam taky cuch,ze hruuza a potom mam divne chute.No testik bol negativny a doki mi tvrdi,ze je to vraj skoro.Som z toho zmatena.Asi sa na snazenie vykaslem a nechame tomu volny priebeh.

bibina1994
5. sep 2013

Ahoj dievcata ja bi som sa chcela opitat kebi sim nahodou bola tehotna mala bi som us priznaki po 5 dni? A chodim aj vela cikat

mentolka28
5. sep 2013

@bibina1994 no jasne, to uz aj pohlavie sa da vidiet 😀
z ktorej ZS si utiekla?

bibina1994
5. sep 2013

@babenko a ja tak isto som natom ako ti 5 den po oplodneni a mam tlaki pod bruskom aj zvraciam 😔

kalexis
16. sep 2013

ahojte, mam otazku k teme, 5 dni po oplodneni je asi moc skoro citit priznaky, preto sa chcem spytat kedy ste si všimli prvy príznak tehu?

aluska11
17. sep 2013

@kalexis ahoj...snažíme o druhé mimi a stále hľadám príznaky...pri prvom som žiadne nemala...cyklus som mala nepravidelne a tehu som po 1 a pol ročnom snažení zistila až z testu...ale každá je iná a je tu kopa dievčat ktoré majú príznaky už pred ms 🙂 ale či už na 5 deň? To sa fazuľka ešte len uhniezduje...možno ak si citlivejšia môžeš niečo cítiť

katkaks
30. sep 2013

@kalianka ahoj, chcela som sa opytat, ako to dopadlo? bolo to tehotenstvo? aj ja mam asi 2-3 dni bolesti ako pri svalovke, hlavne na vnutornej strane stehien a zadku 🙂 tiez sa snazilkujeme 🙂

kalianka
30. sep 2013

@katkaks nie... snazime sa uz vyse roka...

katkaks
30. sep 2013

@kalianka och, tak to mi je luto, my sa snazime tiez uz rok a pol, no ja verim, ze sa to uz coskoro podari 🙂

jana6883
30. sep 2013

Ahoj . Chcem sa opytat . Dostala som menzes o 13 dni skor a s priatelom som mala sex pocas menstrucii a spravil sa domna 2 krat za sebou.Mozem byt tehotna.

janinad
9. okt 2013

Ja osobne si myslim,ze priznaky po 5 dnoch kludne mozu byt. Osobne som to zazila snad uz druhy den po oplodneni. Mala som navrete a bolestive prsia, asi tak po tyzdni som zacala dost casto chodit na WC. V den ocakavanej menstruacie bol test pozitivny... Asi je to strasne individualne. Niekto to mozno nezbada, lebo pred menzesom mu prsia navieraju normalne. Ale ja som vtedy ziadnym predmens syndromom nikdy velmi netrpela.

lienocenka
28. okt 2013

Teraz som našla tvoju debatu cez google 🙂 tak čo? Bola si vtedy tehotná?

sono2
29. okt 2013

Ako môže muž dvakrát za sebou ejakulovať veď to je nemožné nie.? A mozes., ak si mala plnené dni.

cuculik1
30. okt 2013

@sono2 ejakulovat kludne moze viac krat za sebou...minutka pauza a ide sa znova 😉

marienka12345
30. okt 2013

ahoojj chcem sa informovat ..... uz asi 2 tyzden ako sa mi zmenili prsia mam ich viac opuchnute a sem tam aj botocky v oblasty bradaviek ,,,,, menstruaciju som mala ak vie niekto poradit tak budem velmi rada Dakujem 🙂

tocnicka7
8. nov 2013

Ahoj mate niekto skusenost s otehotnenim ihned po odstraneni mireny... kym som mala zavedenu mirenu pocas celych 5 rokov som nemala menstruaciu po odstraneni som asi po 3dnoch zacala krvacat... a este jeden problem priatel to asi 3krat nestihol (alebo nechcel 🙂 neviem ) vybrat. Mam trocha nafuknute podbrusko a pocit akoby som to mala dostat aj cudne tlaky a zacina aj nechutenstvo.... testom neverim a gynekologa tu v BA nemam nakolko sme sa cerstvo nastshovali do BA... dakujem za nazor

katka8221
14. nov 2013

Ahojte mam otazku navas mam nafoknute brusko a boli ma podbrusku a mam zvecsene prsniki a ma dost boli a pred tizdnom som bola s partnerom spolu a neviem ci som tehotna uz pokusam sa bit tehotna uz 2 roki a zatial sa mi to nedari poradte mi daco co mam robit dakujem

janafrolova
24. nov 2013

Mne osobne bolo cez prve tehotenstvo zle len na zaciatku,ked ma dost brutalne palila zaha a bolel zaludok..To iste bolo aj koncom 8 mesiaca..Inak som nemala ziadne problemy..teda,chvalabohu..a este som schudla v 4mesiaci 4 kila..hrozne ma vtedy sprdla sestricka mojej lekarky...hold..

marienka1703
24. nov 2013

@katka8221 par dni po oplodneni to nemozes citit,,a uz vobec nie bolest prsnikov a vsetko ostatne,,,,, ved vlastne ani nevies kedy k oplodneniu doslo,,,, boze zeny, neviem ci si tu niektore robite srandu- vzhladom na gramatiku mi to pripada ako vtip, ale ved troska rozmyslaj!

strelko
7. dec 2013

paneboze,mne to pripada jak v materskej skolke,ten pravopis a otazky ...otrasne,bud si tu robite prdel,alebo fakt ste trocha na hlavu 😒

zuzanag1
9. dec 2013

ahojte, dva krat som mala s priatelom nechráneny styk, v nedelu a minuly tyýden v pond, a od utorka ma pobolieva pod bruškom, pritom menzes som mala, možem byť tehotna?TT mi vyšiel negat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre