Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
30. apr 2009

no ved uvidis 😉 ale nemusela by 🙂

saksina
30. apr 2009

ved to dinduska, chcem testovat z prveho ranneho, aby bol co najlepsi vysledok 😉 tak sa tesim na to testovanie, ze ani spat nebudem, urcite sa zobudim uz ale o 6tej rano apojdem testovat 😀 A ty si si na ktory den robila prvy testik?
Inak mam take nafuknute brucho a popichava ma stale v nom, ale prestalo mi byt nevolno dnes...Ale vcera mi prestala chutit kava. A nevolnosti mi zacali uz 8.DPO...

dinduska
30. apr 2009

ja som testovala na 14dpo a mala som velmi velmi slabulinku ciarocka uplne silna bola 17dpo.ale ja mam 28dc takze som testovala v den ked mala prist mrcha.len ja som netestovala z prveho ranneho ale az poobede.najkrajsi testik je ten mamatest a ten som robila 19dpo a vecer.kukni 😀

saksina
30. apr 2009

juuj dindus, tak ten je fakt nadherny 😉 mne bude fakt staci zajtra aj taky tienik a uz budem testovat kazdy druhy - treti den a uvidim, ako mi to bude silniet 😉 A mozno bude biely a bude po radosti, ale nebudem kvoli tomu stresovat, ved sa posnazime v maji 😉

lucinka1104
30. apr 2009

som len odbieham

dinduska
30. apr 2009

ved keby to nahodou nevyslo tak teraz pride ako mi to raz simib napisala MAJ PLODENIA CAS 😀 😀 😀

saksina
30. apr 2009

na to sa aj ja spolieham dindus, vkladam do toho maja velke nadeje, ak by to teraz nevyslo 😉

dinduska
30. apr 2009

daj zajtra vediet ako to dopadlo 😉
budem ti moc drzkat palceky
a keby nieco tak tema januarovky 2010 je otvorena a rada ta tam privitam 😀

saksina
30. apr 2009

jasne ozvem sa rano a dakujem za palceky 😵 Ja vas v januarovkach uz trosku okukujem, ale moc nie, aby som to nezakrikla 🤐 😉

dinduska
30. apr 2009

tak bude rano sledovat,ze co napises 😉

saksina
30. apr 2009

ok, tak pa rano 🙂

dinduska
30. apr 2009

papa 😀

lucinka1104
30. apr 2009

dinduš pri tom mojom cykle budem mať najbližšiuovu v juny 😝

dinduska
30. apr 2009

a mozno aj nie 😀

babky idem si ja uz lazkat lebo neviem ako bude tatka dnes zase buvat tak nech sa aspon trocha vyspim kym si aj ona
tak zajtra papa 😀
dobru nocku

scandya
30. apr 2009

dinduska- tak sa predsa podarilo? vedela so to!!!!! 😀 😀 😀

saksina
1. máj 2009

dobré ránko, takže test je negatívny, neviem, či je ešte skoro (ak by som mala ovu neskôr, tak možno aj áno)ale skôr si myslím, že to nevyšlo, tak skúsime v máji 😉 Ale ms mám dostať aj tak až o týždeň, tak aká-taká nádej tu ešte je...

lucinka1104
1. máj 2009

saksina jasné že bolo skoro mne v prvom tehu vyšiel test až ked mi mrcha meškala 9 dnía ide ot o kedy sa mimčo uhniezdilo lebo až potom telo produkuje hcg
ja nič čakám mrchu bt je dole

mery888
1. máj 2009

ahoj saksina...no možno budeš prekvapená,keď mrška nepríde..... 🙂 prajem Ti to...Lebo moja kolegynka, čerstva tehulka bola už tehotná robila testík a že nagatívny...tak a potom to neriešila...mrška bola vraj taká čudná, že len také silné špinenie...a tak si myslela, že zase nič...no len prišla na to že je tehu až v 6 tt, keď jej bolo strašneee blbo...tak testla a tam uplne silné 2 čiarky..Takže nádej zomiera posledná 😉

dinduska
1. máj 2009

dobre rano,

saksina mozno bolo este naozaj skoro.aj mne pri prvom tehu vysiel test az ked mi meskala tyzden a pol.a minuly mesiac tiez az ked meskala tyzden. 😒

baby ja mam źase za sebou krasnu noc.malabola celu noc hore a celu noc sa po mne megorila a valala.a ked spala tak ma zase steklila na tvari vlasami lebo bola taka na mne napucena ze az 🙄 🙄 🙄

lucinka1104
1. máj 2009

mrcha dorazila už na 12 DPO 😖 😖 😖 😖 😖 fňuk točí sa mio hlava a je mi dosť mizerne a to dostaneme zachvílu navštevu z Prahy 😝 takže ja už do elta asi neotehotniem tento cyklus mal 49 dní minulý 46 😠 😒

mery888
1. máj 2009

lucinka...ten cyklus máš fakt dlhý...ale neboj ono sa to podarí.. 🙂
ja mám každý cyklus úplne inak dlhý...to ani sám Pán Boh nevie kedy príde mrška...raz po 45 dňoch...raz po 29 dňoch...a taak...

lucinka1104
1. máj 2009

no ono ak si odlsleduješ ovu tak vieš že od ovu dorazí mrcha vždy najskôr na 12 a najneskôr na 16 deň... a ano mam ,ale to pre kojenie

mery888
1. máj 2009

hmm to ja možem sledovať....ale ja mam cystu a ta tam šarapatí o sto šesť...preto je to také....ale teraz mi svitla nádej...posledné 2 mesiace som mala mršku vždy štvreto v mesiaci...tak uvidím čo bude teraz...lebo sme sa snažili...ale Ďakujem za radu...to som nevedela..

amaca
1. máj 2009

Ahojte,
sledujem túto tému už dlhšie, zatiaľ sa len učím, snažíme sa od februára. Ovu obdobie som mala mat podľa kalendára od 19-25.4., mrška by mala prísť 6.5. Asi týždeň pozorujem pichanie v podbrušku, dnes som merala bazalku je 37,4. Je tu šanca, že by som bola tehotná?

dinduska
1. máj 2009

amca ta bazalka je pekna 😀

ale na testovanie je skoro.este pockaj aspon do pondelka.ale bazalka je naozaj pekna 😀 😉

lucinka1104
1. máj 2009

dinduš tak ž sdi čítala, že sa nepridám..., aj ked som za dnes "zašpinila" len jednu intimku a od vetdy mi je len na grc zajtra sa to spustí aj minulý cyklus som mala prvý deň taký slabý 😔

dinduska
1. máj 2009

tak to mozno vynde po lete 😉
nezufaj ved potom mozes zase brat tu HA 2mesiace a potm sa to podari ako pri lukaskovi 😉

mery888
1. máj 2009

babulky mam hlupu otazku... 😅 ak je žena tehotná akú by mala mať bazalnu teplotu..??vyšiu ako bežne??

dinduska
1. máj 2009

to zalezi ako je cez cyklus.pred ovu.mala by byt tych 37 a viac ale niektore zeny maju aj menej 😉 to je indi 😀 ja som napriklad ani nemerala tak neviem kolko mam a som tehu 😀 😀

lucinka1104
1. máj 2009

dinduš som na to myslela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre