Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

zabenka21
14. okt 2009

a ja som mala vcera riadne krce v podbrusku,uz zoslabli,ale od rana som zacala spinit...taky slabucko hnedy vytok,ale tecie zo mna ze potrebujem volzku...uplne mam dost:(

kosta123
14. okt 2009

sofinka30 - som na tom rovnako,,mne dnes meškaju 9 den,ale tiež mi to blbne posledné 4 mesiace

vanessa123a
14. okt 2009

Sofi ahooj 🙂 no mas to vesele , dufam ze sa vam zadari co najskor 🙂
mne sa konecne upravil cyklus ako tak 😵 takze je to oki skoro , inak neriesim uz plodne a neplodne dn, nechavame 😵 to na nahodou , az predvcerom som skusila testnut lebo fakt mam divne stavy, ale tak moze byt ze aj chripka lezie na mna, takze sa moc "nevzrusujem" ze by som mohla byt tehu 🙂 ale tak uvidime mozno budeme kocikovat spolu 😀 😀

lucinka1104
14. okt 2009

vanes ,ale na začiatku tehu sa žena cíti akoby na nu liezla chrípka 😀

sofinka30
14. okt 2009

no dievky ja uz zas vypadavam 😒 ..dnes som dala test,bol negativny.O 2 hodiny na to dorazila mrcha mrsacia 😠 .kostka ty ako 😵 ?vanes naozaj sa na zaciatku zena citi ako keby je chora,tiez moze mat zvysenu teplotu /nie len bazalnu/

vanessa123a
14. okt 2009

Lucinka ty uz si v 15tt,?? neveriim ako to letiiiii 🙂 tesiim sa ze vam to vyslo!! ako sa inak citis? v pohodicke?
Sofi nevadi hlavne ze dorazila mrska to je dobre znamenie ze to moze vyjst nabuduce 🙂
s tou chripkou baby 🙂 uvidime , ja som fakt zvedava ale nenamyslam si radsej , lebo hned mam 300 priznakov 😀 haha a inak prsia mam naliate ako hrom 😎 hah, no urcite dam vediet keby naaam to nahodou vyslo , to by bolo baby take krasne prekvapko, normalne by som drzala jazyk za zubami az do novembra ako darcek pre muzika 😵

sofinka30
14. okt 2009

vanes a kedy mas dostat mrchu ?alebo ti uz meska ?kedy zas bachnes test 🙂 ?

vanessa123a
14. okt 2009

Sofinka nemeska este cakam do toho tyzdna by mala prist ja ked som si meravala bazalku tak ovulku som mavala niekedy hned po MS a ja mam cyklus dost dlhy taky cca 30-35 uz sa mi to upravilo celkom , mavala som aj cez 40dni 😨 aj dlhsi... tak neviem co bude 😀 😀 a prsia mavam naliate iba tesne pred MS , no ale mozno MS pride skor tak nechcem si namyslat zase ze bude bejby 🙂 potom zase budem mat pokoj a nebudem to riesit dalsich par mesiacov a potom to zase pride a dokola 😔 😅 😉

kosta123
14. okt 2009

asi cez víkend testnem 😉

kosta123
15. okt 2009

10.deň meškania - žiadne príznaky

mia81
15. okt 2009

kosta ja by som to nevydrzala a urobila by som si test 🙂 .

kosta123
15. okt 2009

veď mám ho veru aj doma mám,lenže minulý mesiac mi tiež meškali tak na 10 deň som si robila test, no len 1 / a na druhý deň som dostala 😒 😒 tak nejdem stresovat a spravím cez víkend.

sofinka30
16. okt 2009

ja by som to tiez nevydrzala..kostka sme netrpezlive ! 😅

dinduska
16. okt 2009

ahojky kocky,ako sa vam dari?uz ste tu dlho neboli.ja sem obcas zabehnem a precitam co sa pise.sofi ty to mas zarucene,ze ked si spravis test tak ako keby si si dala vyvolavacku budem drzat palceky aby to co skoro vyslo 😉
vanes ty tiez este nic?to je hozne dufam,ze vam to coskoro vynde a aj vsetkym co sa takk velmi snazite,pekny den 😀

aktak4444
16. okt 2009

Ake priznaky su na zaciatku tehotenstva okrem vynechania mrchy?

mia81
16. okt 2009

aktak caste cikanie, zväcsene prsia alebo bolestive,unava,ja som jedavala kysle zavaraniny(a to som ani netusila ,ze som tehu) a mavala som pocit v podbrusku ako keby som mala dostat menzes.

kosta123
16. okt 2009

Stále nič baby 😉
len chodím čurať ako blázniva,ale zase aj veľa pijem vody to asi preto,,no ale mrcha asi príde,pobolieva ma podbruško.

mija777
16. okt 2009

Ahoj kosta,no u teba to vyzera nadejne 🙂 To curanie je v tehu bezny priznak a ze ta brusko boli?ja som bola presvedcena,ze dostanem mrchu a ked ani na piaty den neprisla (brusko bolelo stale) testla som a hadaj co sa ukazalo ?😉 Kedy testnes?

mia81
16. okt 2009

mija presne aj ja som mala pocit ze uz uz pride a nic a nakoniec som si nasla// 🙂

kosta123
16. okt 2009

asi ráno v nedelu testnem 😉

mija777
16. okt 2009

To dovtedy vydrziiiiiis? 😅 Ja som uz zvedava aj za teba 😀

kosta123
16. okt 2009

vydržím, lebo posledné 4 mesiace som takto testovala ako blazniva a zbytočne vyhodene prachy. 😠 Ja som bola na sone presne 2.10 v tedy som tehu nebola, potom sme sa len 2 krát snažlili naplno a to 3.a 5. 10 takže ak by som aj náhodou bola tak neviem či by mi to už ukázalo,preto čakám.

mija777
16. okt 2009

Tak to uz chapem potom.Ale drzim palce,aby to tentokrat vyslo 😉 A daj vediet,dobre? 🙂

aktak4444
16. okt 2009

je tu niekto taky netrpezlivy a caka ci sa mrcha dostavi a ci nie? ...mne zatial meska 2 dni, mam bolesti ako pred mrchou, len dufam ze sa nedostavi.

kosta123
16. okt 2009

jasnééé že dám vedieť 🙂

matulik284
17. okt 2009

ahojte 🙂

nasla som tuto temicku, lebo tiez som teraz v ocakavani ci mrska pride alebo nie. Prsia ma bolia od ovu...teda len bradavky...boleli ma velmi vajecniky..raz jeden, raz druhy....teraz sa to trochu ukludnilo, ale uz citim take tlaky v podbrusku akoby mala prist mrcha...a aj jedla citim divne..nieco je bez soli, ine zase velmi slane...

sarinka23
17. okt 2009

Matulik284: drzim ti palce aby ti to vyslo kedy mas dostat a test si neskusala?

matulik284
17. okt 2009

dakujem sarinka...test som este neskusala som 26dc, ale mam nepravidelnu ms. Minuly mesiac mi prisla az na 41dc...takyto dlhy cyklus mam fakt len raz za rok. Doktor mi 21dc potvrdil ze je po ovulke tak ratam ze odvtedy do 14dni musi ms prista alebo neprist...takze do 35dc musim vydrzat. Sarinka tebe gratulujem k tehu...pozeram ze cakas mimi den pred mojimi narodkami 🙂

sarinka23
17. okt 2009

Aj mne tak chodila raz prisla na cas potom zas meskala aj 11dni no viem podla seba ze najhorsie je to cakanie ale ked aspon ten testik ukaze tak nevies ci sa ti to sniva alebo je to skutocnost, mne to este aj teraz tak niekedy vsetko pripada ako sen.

matulik284
17. okt 2009

presne tak, to cakanie je najhorsie...preto som isla za dokim potvrdit ze je po ovulke, aby som vedela kedy asi robit testik. Sarinka ako dlho ste sa snazili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre