Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

bubinkaaa
24. máj 2009

tak cykly mavam 25-dnove.....takze cakam uz zajtra mrsku, teda necakam 🙂 ...no ale zacala mi byt strasna zima, a to mavam vzdy pred menzesom, tak uz sa opat bojim, ze to zas nevyslo ☹
Co sa tyka fotoalbumu:rada by som videla tie pekne ciarky(mimochodom gratulujeeeeem 🙂 )...ale neviem sa dostat do tvojho albumu, som tu novacik, ako sa tam dostanem??pls daj navod...heh 😎

bubinkaaa
24. máj 2009

a uz ma boli aj hlavka, tak asi fakt dojde mrcha ☹

mija777
24. máj 2009

Staci,ked kliknes na fotacik napravo od mojho mena 🙂 Je tam fotacik,obalka a taky trojuholnicek s vykricnikom.Dakujem,ja ti prajem,nech ta mrcha zajtra nedorazi! 😉 Ale mne mozno pomohlo aj to,ze som na to prestala tento mesiac tak intenzivne mysliet...nechala som to tak...a teraz sa uz vytesujem z pozitivnych testikov!Psychika je podla mna dost dolezita...

mija777
24. máj 2009

Mna ta hlava boli aj teraz...neviem,ci je to jeden z priznakov 😒 🙂

bubinkaaa
24. máj 2009

hej hej uz som to moja nasla, a to som si ani necitala tvoj navod...xixi....je to jednoduche, a tak jasne ze si moja TEHUUUU 🙂 .....krasne ciarocky, zavidenia hodnééééé 😉
A mne prave tieto dva testy vysli negativne, presne taketo som mala, najprv len pruzok, a potom ruzovu kazetku....vzdy jedna ciarka /..bléééé.......vdaka za podporu.....idem do novej prace, tak snad budem menej mysliet na to......aj ja verim tomu coraz viac, ze je to aj o psychike, aj ked s priatelom mame zdrav problemy, no berieme uz aj lieky aaj tak nic!?!?... 😠 .....ja mam vysoky prolaktin, beriem PARLODEL, a priatel mal zly spermiogram, tak berie PROFERTIL, teda dobral ho pred par dnami.......tak snad uz to vyjde aj nam......drzim palceky a daj potom vediet, co nove...awooooj 🙂

bubinkaaa
24. máj 2009

a inak ano viem, ze aj bolest hlavy je jeden z priznakov tehotenstva, ale tak Ty to mas potvrdene testikmi, ja zial este nie, tak si stale myslim, ze je to z toho, ze dostanem mrchuuuu 😕 A bolesti mas ako pri menzese ano??

mija777
24. máj 2009

Diky,drzim palce aj ja tebe!Daj vediet,ci mrcha prisla,alebo nie.Ak nepride,potom testni!

mija777
24. máj 2009

Asi 2 dni pred testom som bola presvedcena,ze mrcha je uz tu-bolest podbruska presne ako ked dostanem.Potom to trosku ustalo a teraz pretrvava take pobolievanie.Takze mysli pozitivne!Mne to pripadalo rovnake,ako pred mrchou...

bubinkaaa
24. máj 2009

jasne moja testnem, a aj dam vediet, ze coooo.. 😉 ..len sa fakt obavam toho cerveneho, posledne mesiace to neznasam,chyta ma depka ked to dostanem, len revem, ze opat snaha marna ☹ ......a pritom by som sa mala tesit, ze som OK, ked mi aspon menzes funguje ako hodinky,no nie?? 😉 ....a Ty ides zajtra teda k lekarke??daj vediet aj Ty....ako to vse dopadlo, OKI?? 😉

bubinkaaa
24. máj 2009

no presne....aj u mna je to tak s bolestou podbruska....je to ine ako ked som mala dostat......teraz ma zaboli, potom dlho nic......a tak akoby intenzivnejsie......ale ja uz si velakrat aj namysla, takze ako varvis pohoda....nenamyslam si radsej nic, lebo potom som len zakazdym sklamana a frustrovana....radsej si pockam ... 😉

mija777
24. máj 2009

Len to moja nerob!Neplac,nemysli na to,ze to zase nevyslo!Toto robila kamoska a vobec sa jej nedarilo otehotniet.Potom sa uvedomila,prestala a uz onedlho rodit bude 🙂 A k lekarke pojdem az niekedy v strede tyzdna-som v praci ☹ Ale uz sa tesiiiim! 😀 Dam vediet,co mi povedala,dufam,ze vsetko bude ok.

bubinkaaa
24. máj 2009

nemysli na to?!?a to sa mija vobec da?? 😒 myslim si, ze kazda si tym prejdeme, kazda ktora sa snazi a marne- niekolko rokov.....a az ked sama tym prejde, pochopi, ze musi nastat zlom, teda ze uz to nezvladne, vtedy zacne zrejme na to kaslat, alebo si najde cinnost, pri ktorej zabuda aaz vtedy sa TO podari..zrejme to nejako takto funguje.....aspon mnohe o tom pisete, ze az ked ste vypli uplne a nedufali uz v nic, a zrazu // 🙂 🙂 🙂
Tak snad raz................................................

mija777
24. máj 2009

Ja som si nasla kopec inych aktivit a aj ked som si na to spomenula,velmi som si to nepripustala.Neboj,ono sa to podari...a mozno sa uz aj podarilo... 😉

mery888
24. máj 2009

bubinkaaa neboj ono sa to podaríí len netreba na to myslieť..ja viem, ze sa mi to lahko vraví... 😖 pražívam to čo ty...ale tento mesiac sa snažim čo najmenej tým zaoberať..lebo by mi z toho už asi hrablo... 😠 ale zase sa do toho dostávam..do kelu..musím sa dačím zamestnať 😉

bubinkaaa
24. máj 2009

no baby...poviem vam dnes cely podvecer mam take zvlastne bolesti akoby nejaky zapal v podbrusku alebo ja neviem, a aj vytoky som mala take huste bielo-zlte...co to moze byt??a to mam zajtra uz dostat mrchu, a rozmyslam, ze zajtra radsej skocim k lekarovi,nech mi nieco da....teda fakt neviem bud som tehu, alebo mi nieco je 😒 ...tak drzte palceky!

lucinka1104
25. máj 2009

bubli ako? takýto vytok byva v ethu 😉

bubinkaaa
25. máj 2009

no dnes som bola u gynekologa, a pripadalo mi to akoby nemal na mna cas ☹ ...najprv sa ma opytala sestricka, ze ci pustim jednu pani, ktora je tesne po porode a ma teda male novorodeniatko, ze ide na vysetrenie, a ja ze ano...Nech sa paci....no ale medzitym prisiel ku mne lekar(teda ja som bola v predambulancii pri sestricke) , prebehol si rychlo moju kartu, a vysledky vysetreni, teda ze priatel dobral lieky na spermiiky a ja ze mam ovulacku OK..no a potom mi povedal, ci niesom tehu, nech si idem spravit test....a teda nech pridem az zajtra 😠 Na tom by nic baby nebolo, avsak zacala som mat uz hnedy vytok... ☹ takze opat dostanem mrchuuuuuuuu.......je mi opat do placu, nechapem tomu, ved sme s a tak snazili.......!!!a nic z toho..........hm 😢

bubinkaaa
25. máj 2009

ja som si robila uz testy aj predtym,no vsetko boli negativ....no a dnes mam 25.DC.....a ja mavam 25-dnove cykly......takze asi to predsa len pride ☹ opat som si robila len zbytocne nadeje a iluzie..............a tak som sa baby tesila toho mesiaca , ze to konecne vyslo uz po neviem kolkykrat v poradi 😢 😢 😢 ......

bubinkaaa
25. máj 2009

no ale testnem to......clovek nikdy nevie......co ak ten hnedy vytok je mylny

mija777
25. máj 2009

Bubinkaa nezufaj,hnedy vytok byva aj pri hniezdeni 😉

vanessa123a
25. máj 2009

bubinkaa nestresuj sa uvidis este stale mozes byt tehu 😉 ak by to nevyslo teraz vyjde to nabuduce, ja uz sa nesledujem ani neriesim lebo som bola kazdy mesiac hotova ked prisla mrcha, teraz mam nove aktivity a tak vsetku energiu davam teraz radsej tam 😉 drzim palce, inak tehut test ukazuje velakrat az po vymeskani mrchy , niekomu aj pred a niekomu az niekolko tyzdnov po mrske 😉

lucinka1104
25. máj 2009

bubinka testuje sa najskôr ked mrcha mešká dva dni ešťe môžeš byť tehu

lucinka1104
26. máj 2009
bubinkaaa
26. máj 2009

ahoj lucinka1104....to co si moja poslala ten odkaz??nerozumiem tomu!!!pls vysvetli ohladom coho si to tu dala...... 😉 dikes

bubinkaaa
26. máj 2009

no baby vcera som mala taky svetlohnedy vytok, a v noci nic, ani dnes cely den...vcerajsi test vsak-negativny a hoci mam 25-dnove cykly, a dnes je 26DC a nemam NIC!?!!..no ked tak teraz rozmyslam, tak niekedy mi tiez zacinala takto mrcha, ze 2 dni hnedy vytok....potom 2 dni nic, a az tak cerveny menzes........tak som z toho magor!!!uvidim az za par dni...a testnem uz aj zajtra rano...tak drzte palce 🙂

lucinka1104
26. máj 2009

bubinka to je môj graf s bazalnou teplotou to zelené je vyznačená ovu a červený pás kedy mala dôjsť mrcha.....

držím palce

anabel1
26. máj 2009

bubinkaaa
Presne lucinka1104 ma pravdu s tym kedy sa testuje. Ale chapem ta ze nemozes vydrzat.. 😉 A co sa tyka toho grafu ty si nemerias bazalnu teplotu??? Ked mas bazalku nad 37 stupnov tak je tam velmi velka pravdepodobnost toho ze si tehu! Tak skus si zmerat! Bazalka sa meria rano v posve po dobu 5 minut pred tym ako vstanes z postele aby tam nebol ziaden pohyb! Tak skus a daj vediet! Drzim palce nech to vyjde konecne!!

bubinkaaa
26. máj 2009

joj baby Dakujemmmmmmmm Vam Velmi pekne Vsetkym za podporu, vidim, ze som tu hlavna na tomto fore, pretoze skoro vsetky mi pomahate psychicky ako sa len da 😉 VDAKA este raz !!! 🙂 🙂 🙂 Dnes uz sa mam lepsie, no vcera som mala taku depku z toho hnedeho vytoku, ze az, pomyslela som si mrcha je uz tu, ale nie....v noci nic, a ani cez den.....hm 😉

Anabel1 vdaka taktiez za radu, a nie bazalnu si nemeram, kedze kazde rano vstavam v iny cas, tak si myslim, zeby to bolo zbytocne, a skreslene.Co sa tyka sledovania hlienu tiez sa nemozem riadit podla toho, kedze sa s priatelom pokusame cca od 11 dna, potom to 2 dni tecie, teda spermiiky 😲 tak ako potom to sledovat,no nie?--- posledne mesiace som vsak ovulaciu sledovala vdaka ovulacnym testom, a aj vdaka folikulometrii.Teda lekar vravel kedy je dozrete, a o 2 dni na to- kedy uz prasknute, tak snad sme to stihli po tom, a uz teda nebolo neskoro... 😉 Inak bola som happy, ze aspon ovulacku mam na jednicku...ze teda problem nie je aspon tam... 🙂

Lucinka1104, ja viem dobre kedy mi chodi menzes...mam ho presny ako hodinky!!!len ako spominam vyssie, uz dlho sa mi to nezacinalo takto, ze najprv hnedy vytok , 2 dni nic, a az potom cervene...posledne asi 3-4mesiace som mala hned po hnedom vytoku menzes!----a teraz??no neviem.....som z toho jelen.V kazdom pripade skusim zajtra rano odmerat bazalku, a taktiez spravit test!!!
Tak drzte palceky a drzim aj ja Vam samozrejme, aby sa nam uz konecne podarilo Vsetkym to nase nekonecne snazilkovanie 😉

pipussa
26. máj 2009

zdravim,
kocky, ako vyzera spinenie na uplnom zaciatku tehotenstva, teda, ked sa uhniezduje vajicko ? Ako ste to odlisili od toho, ze vam neprichadza menzes, ale ze je to tehotenstvo

dinduska
26. máj 2009

ahojte kocky ako sa mate?ja chvilu tak chvilu onak 😅 niekedy mi je strasne na grc a inokedy v pohode no co uz.prsia tie stale bolia brusko stale rastie a rastie.nabuduci tyzden idem na sono a pre knizku na krv a tak.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre